Prof. Gediminas Merkys. Tapinas de facto pradėjo LR Prezidento rinkimų kampaniją. Manytina, jis bus vienas iš kandidatų nuo LGBT

Genderistai su A. Tapinu priešakyje imasi skaldančių veiksmų, kurių tikslas – nepelnytai nugalinti ir visiškai marginalizuoti demokratiškai išrinktą mūsų valstybės vadovą (daugiau skaityti BNS „’Globalios Lietuvos’ laureatai atsisako priimti apdovanojimą iš Nausėdos“.)

Vertėtų pagalvoti, ar politinei opozicijai, viešiesiems intelektualams nereikėtų padaryti kokio nors bendro pranešimo, palaikančio Prezidento nuoširdų norą ir konstitucinę prievolę būti VISŲ LR piliečių Prezidentu, o ne kurios pavienės grupės. G. Nausėda nėra niekur ir niekada pasisakęs prieš LGBT. Apskritai nėra užgauliai ar netinkamai pasisakęs nė prieš vieną socialinę ar politinę grupę. Valstybės vadovas nuosekliai pasisako už KONSTITUCIJĄ.

Deja, genderistai jau vadovaujasi bolševikų ir nacių principu: „Kas ne su mumis, tas prieš mus“. Būtent čia ir yra visuomenės skaldymas ir konfliktizavimas, ėjimas prieš valstybę. Svarbiausias politinės valdžios galių ir stabilumo šaltinis kyla būtent iš piliečių pasitikėjimo ir pagarbos savo rinktai valdžiai. Aktyvavosi jėgos, kurios dirbtinai konstruoja pretekstus, kaip mūsų valstybės vadovą nepelnytai niekinti ir dergti. Tie, kas nepelnytai dergia Prezidentą, tie dergia, griauna valstybę ir paniekina mus visus. Jais turėtų susidomėti mūsų VSD. Dž. Kenedį kažkada nušovė. Šiandien G. Nausėdą jau bandoma žudyti brutalių, pogrominių viešųjų ryšių pagalba. Pilietinė-patriotinė visuomenė šiems grėsmingiems bandymams turėtų moraliai pasipriešinti.

Nausėda iki šiol neapsivyniojo vaivorykštine vėliava ir nepradėjo viešai smerkti bei koneveikti tradicines pažiūras išpažįstančių LR piliečių. Genderistų akimis, čia ir yra baisioji, neatleistina Nausėdos „nuodėmė“, dėl kurios jo maišymas su žemėmis įgauna pagreitį ir ateityje tik stiprės. Vieni tą daro už užsienio genderistų 30 sidabrinių, kiti – iš puikybės ir durnumo savanoriškai prisiima sau „naudingų idiotų“ vaidmenį, naiviai nori identifikuoti save su tariama pažanga ir modernybe, su elitu.

Turėkime vilties, kad A. Tapinas matys Prezidentūrą kaip savo ausis. Tylioji Lietuva neprileis to moralinio nykštuko prie jokios valdžios. Jei tik G. Nausėda išlaikys moralinį stuburą, gelminė tauta jį nuneš į antrąją kadenciją ant rankų.

Manyčiau, kad nepartiniai viešieji intelektualai, tradicinę moralę išlaikę mokslininkai ir kūrėjai dabar turėtų išplatinti Prezidento poziciją palaikantį pareiškimą, atvirą laišką ar pan.

Prof. Gediminas Merkys

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė

Nuoširdžiai pritariu straipsnyje išsakytoms mintims.

Žodžio laisvė...

Tapinai,esi menkysta.Nusišluostyk motinos pieną nuo lupų,o tik po to pagalvok ar esi
tas,kuris šitaip žeminti visos Tautos rinktą Lietuvos Prezidentą.Tau dar reikia iš-
sivaduoti iš vystyklų.Kai piemenai pasijunta svarbiais politikais,tuomet jie gali
Lietuvai sukelti pražūtingas pasekmes.

abc.

Antrai kadencijai? ačiū,nereikia.marionetė bausmė Lietuvai.

Išplatintas pareiškimas

Vienareikšmiškai reikia suprasti, kad nebėra laiko poilsiauti, nes priešo pajėgos didelės ir turinčios tam reikalui pinigų ir lrt ruporą. Pagirtina, kad Šeimų sąjūdžio inic. grupė dirba toliau ir neatostogauja. : „Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė išplatino pareiškimą apie savo tolesnius planus. Informaciniame pranešime, atpasakoję savo veiklos pradžią, sąjūdžio lyderiai sako, kad „jausdami atsakomybę už „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ bei „Įspėjamojo trijų dienų mitingo“ metu Tautos įvardintus lūkesčius, „Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė įsipareigoja imtis tolesnių veiksmų, kad Tautos reikalavimai būtų ne tik išgirsti, bet ir įgyvendinti“. Iniciatoriai paskelbė, kad jau pradėti rengti dokumentai visos „Lietuvos Šeimų sąjūdis“ asociacijos steigimui. „Su visa Lietuva bus sudėtinga kovot bet kokiai valdžiai“, – teigia iniciatoriai. Savo pareiškime jie sako, kad: „Turimų koordinatorių pagrindu bus kuriami… Skaityti daugiau »

ASsASas

Ten p. Tapinas kažkur pliurpia, kad Lietuvos Respublikos Prezidentas G.Nausėda bendrauja su protestuojančiais Lietuvos piliečiais, kurie yra nusikaltėliai. Ot tai tau boba ir devintinės! Vadinasi, Lietuvos Respublikoje įvedama nauja pareigybė – SSSR 1937 m. NKVD reikalavimus atitinkantis komisariukas – Tapinas – kuris be jokio teismo paskelbia, kad tam tikri Lietuvos piliečiai yra nusikaltėliai. Ura tovarišči! Galvokite, ką kalbate ir darote. Viskas prasideda nuo kažkienio kažkokių kalbų, tai tie šnekėtojai, jeigu negauna per kepurę už Lietuvos Respublikos Konstitucijos pažeidimus,ilgainiui įsidrąsina ir kaip kiaulės bažnyčioje ropščiasi ant altoriaus.

abc.

Kol kas marionetė bendravo tik su berniukais ,tik ne su protestuojančiais.gal prieš kadencijos pabaigą įsidrąsins?

o aš

Maniau, kad jis – kaip jakilaitis kadais – pradėjo šmeižimo ataką plačiu frontu. Nes pasipylė „žiniasklaidoje” specialūs Prezidento „reitingai”, meitelių komentarai apie prezidentą, „politologai” ėmė kaltinti Nausėdą „antivalstybine veikla” – viskas kaip pirmajame perversme

To  abc,

o tiksliau – esi tik ššš,tad greičiau lįsk į mėšlo krūvą, nes tik ten tavo vieta, kaip ir visų kitų tapinų…

ah1

tepinėlis tarnauja Vengrijos kilmės žydui Georgijui Swarcui/Sorošui? Vengrijos kilmės žydo Georgijus Swarco/Sorošo marionetė?

>to

jei pats kramtot š kaip tapkinas ar užkelnis tai nebūtina jo siūlyt kitiems.pasilikit delfyje ar tvartely.

labai graziai profesorius pavadino Lietuva-

tylioji, gilumine Lietuva. Dar prideciau- kantrioji, tikroji Lietuva. O genderistai- tai gerai apmokama sutve, nieko bendra su Lietuva neturinti. Ju mazuma, bet ju rankose valdzia, pinigai, propagandos priemones.

Na, niekaip man "nedašunta", kuo,

Šeimų sąjūdis valdantiesiems nepatinka. Be šeimos nebus valstybės…

tiek

tikrai neprileis …, su sąlyga ,jei nebus pereita prie totalitarinės politikos : rinkimai į Seimą – tik pagal partinius sąrašus, prezidento rinkimai – prezidentas renkamas kaip „Latvijoj,Estijoj” … Tik su tokiu skirtumėliu,kad Lietuvoj jį rinks jau ne piliečių atstovai Seime ,o rinktieji pagal partinius sąrašiukus.Va tada – Tapinas ar į jį panašūs bus garantuotai Lietuvos prezidentais. Tie moliuskai visad pasižymėjo ir klasta , ir nešvariu elgesiu(moralė – ne šio pasaulio dimensija:(.

Al. Na niekaipui

Valstybei – taip, bet kam jos konclageriui ? Kita vertus, juk jums aiškiai pasakė specialistas – šeima yra viskas. Juk kas nors vistiek liks. Tas ir bus šeima.

Gerb Profesoriau

nusivyliau Jumis,negi neber apie ka rasyt,jei mintis vystot,kad p.Tapinas galetu kaip nors kada nors pretenduoti buti Lietuvos R Prezidentu.
Kam taip zemai nuleidote kartele, negi ta simpatisko veido vyruka,su issisokimais,mokyt streiko palaikymais,o dabar atsisakymu priimti is p.Nausedos apdovanojima kas nors sapne galetu idivaizduot pilnavertej kovoj del Prezidento posto.Nei jam tas apdovanojimas dera,nei tie issisokimai,tai zmogaus,saves beieskancio elgesys,ir tiek,

...

„Turėkime vilties, kad A. Tapinas matys Prezidentūrą, kaip savo ausis. Tylioji Lietuva neprileis to moralinio nykštuko prie jokios valdžios.“
Autoriau atsikvošėk, rinkimus laimi ne tas kas balsuoja, o tas kas skaičiuoja.

Aš už tradicinę šeimą !!!

Kur šeimų maršo pasisakymas dėl Birželio 22-osios?
Ar jūs liaudininkai prisidengę tautiškumu ar dar kas?
Ar jūsų patriotizmas rytietiškai komunistinis?
Kodėl esate prieš nacionalizmą – prigimtinį tautiškumą?!!
Kodėl neskelbiate tautinių šūkių?!!

Žemyna

3 KLAUSIMAI:
– Kas pakišo prezidentui tą asabą apdovanojimui ir kuo tai grindė?
– Ar teisėsauga jau pateikė savo išvadas dėl žiniasklaidos skleistų įtarimų, jog jo įsteigtas (ar jo vadovaujamas)fondas veikė neskaidriai?
– Ar dera spausti ranką tam, kas Ostapo Benderio stiliumi organizavo ,,piliečių parašų” pristatymą (o Seimo pirmininkė su džiaugsmu išplasnojo jų priimti, o kai prieš tai piliečiai jai pristatė parašus, ponia tokiems niekams neturėjo laiko?

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top