Prokuratūra: Garliavoje nebuvo smurtauta nei prieš vaiką, nei prieš piliečius

Šių dienų Lietuvoje, kaip buvusioje Sovietų Sąjungoje, teisėtvarkos sprendimai vis dažniau prasilenkia su tiesa.

Klaipėdos apygardos prokuroras Aidas Giniotis, praėjusių metų lapkričio 21 dieną priėmė sprendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl galimo valstybės tarnautojų piktnaudžiavimo vykdant Kėdainių apylinkės teismo nutartį ir savo nutarime konstatavo: gegužės 17-ąją Garliavos mergaitės „atžvilgiu nebuvo naudotas nei fizinis, nei psichologinis smurtas, jėga jos atžvilgiu buvo naudojama tik tiek, kiek jos reikėjo tam, kad atitraukti D. K. nuo N. Venckienės“ [nutarimo kalbos klaidos netaisytos].

Prokuroro A. Giniočio teigimu, Garliavos akcijoje dalyvavęs advokatas G. Černiauskas net nebuvo prisilietęs prie mergaitės: „Jokių nurodymų G. Černiauskas nevykdė, veiksmų, kurie pažeistų kokią tai tvarką, neatliko, jis tik ėjo šalia L. Stankūnaitės, kuri nešė savo dukrą D. K., tam, kad reikalui esant prilaikytų mergaitę“.

Prokuroras A. Giniotis žiniasklaidai pripažino, kad tyrimo metu „apklausta daugiau kaip 20 liudytojų – visi teismo sprendimo vykdyme dalyvavę pareigūnai, taip pat mergaitės motina ir advokatas“, tačiau nebuvo apklaustas nė vienas nuo smurto Garliavoje nukentėjęs, nė vienas gegužės 17 dieną ligoninėje atsidūręs pilietis.

Tiesos.lt redakcija siūlo skaitytojams susipažinti su prokuroro A. Giniočio nutarimu ir Garliavos antpuolio vaizdais. Ir primena, kad šiam prokuroro nutarimui pritarė Klaipėdos apylinkės teismas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top