Prokurorai D. Valiui netaiko D. Grybauskaitės propaguojamo asmeninės atsakomybės principo

BNS | LNK

Kaip antradienį pranešė LNK „Žinios“, prokuratūra nusprendė nesikreipti į teismą dėl žalos išieškojimo iš generalinio prokuroro Dariaus Valio, neteisėtai atleidusio darbuotojus.

Tiesos.lt primena, kad praėjusių metų rugsėjį Valstybės kontrolė pranešė suskaičiavusi, kad iš darbo atleidus prokurores, vyriausiąjį auditorių ir vyriausiąjį specialistą valstybei buvo padaryta 187 tūkst. litų žala – mat teismams juos grąžinus į darbus, prokuratūra turėjo apmokėti advokatų paslaugas ir priteistas sumas už priverstines pravaikštas.

Todėl Valstybės kontrolė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad prokurorai, gindami viešąjį interesą, kreiptųsi į teismą, kuris ir įvertintų D. Valio veiksmus rengiant ir priimant įsakymus dėl neteisėtais pripažintų atleidimų ir išspręstų klausimą dėl 187 tūkst. litų žalos atlyginimo.

Tačiau D.Valio kolegos nusprendė į teismą dėl savo vadovo nesikreipti.

Paklausta apie tokio prokurorų sprendimo motyvus, Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė Sigita Vasiliauskienė LNK „Žinioms“ sakė: „Negaliu aš jums dabar komentuoti, prokurorai tokį sprendimą priėmė, nerado pagrindų, matyt, atsakomybei taikyti“.

Ar Valstybės kontrolė skųs tokį sprendimą, bus sprednžiama sulaukus prokurorų paaiškinimo, kodėl atsisakyta kreiptis į teismą.

Tiesos.lt primena, kad iki šiol dar nė vienas vadovas, dėl kurio neteisėtų sprendimų valstybė patyrė nuostolių, neatlygino šios žalos.

Visą reportažą žiūrėkite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
varnas varnui akies nekerta

pagrindinis komunistinės nomenklatūros principas:
– neteisk saviškių !!

Argi

Grybauskaitė savam kišeniniam prokurorui, kad ir generaliniam, taikytų atsakomybę. Taikys Valiui reikės taikyti ir sau

ranka ranką...

Valys užmerkia akis prieš jo pavaldinių dalyvavimą mafijinėse struktūrose, už tai atsidėkodami pavaldinei „nemato” ir jo nuodėmių. Viskas labai paprasta

hmm...

panašu, kad ir Grinos ir Valio dienos jau suskaičiuotos. Šiandien Grybauskaitė per press konferenciją taip atsakė į žurnalisto klausimą: JIE SAVO GABUMŲ ŠIUOSE DARBUOSE NEPARODĖ. VADINASI,BUSIEŠKOMA, O GAL JAU IR ATRASTI TIEMS DARBAMS TINKAMESNI ŽMONĖS.

>hmm

Grybauskaitė nori vieną kišeninį pakeisti kitu. Ji jau žino bet dar nesako.

Anikė

Gal tai „Dovana” už ištikimą tarnystę?

Zemaite

Sakoma, kad kvaili ir baznycioje musa. Valys savo neismanymu papiktino nedaug doriu politiku, liaudi, bet laimejo socialini statusa. Jis provincija iskeite i sostine.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top