Prokuroro šantažu įtariamas Kozubovskis paleistas už 100 tūkst. Lt užstatą

Alfa.lt

Antradienį baigėsi buvusio Vilniaus III advokatų kontoros seniūno, KGB kadriniu karininku dirbusio Juzefo Kozubovskio kardomojo suėmimo terminas. Jį Generalinė prokuratūra po 15 dienų už 100 tūkst. Lt užstatą ir pasižadėjimą neišvykti paleido į laisvę.

J. Kozubovskis įtariamas prokuroro šantažu ir neteisėtu informacijos rinkimu apie privatų asmens gyvenimą įtariamą. Būdamas suimtas jis praleido pusę mėnesio – birželio 5 dieną Vilniaus miesto apylinkės teismas buvo leidęs 15 parų suimti įtariamąjį. Tai padaryti teismo prašė Generalinės prokuratūros prokuroras Justas Laucius.

ŠEŠĖLINIO „LIETUVOS SNOWDENO“ BYLA SĖJA BAIMĘ TEISINĖJE BENDRUOMENĖJE

BUVĘS ADVOKATAS KOZUBOVSKIS SUIMTAS 15 PARŲ

Vienas turtingiausių šalies teisininkų įtariamas ne tik neteisėtu maždaug 4 mln. Lt praturtėjimu ir vertimusi neteisėta komercine veikla, bet ir turto prievartavimu, neteisėto poveikio prokurorui darymu. Tačiau labiausiai teisininkų bendruomenė sunerimusi dėl pačiam J. Kozubovskiui lengviausio įtarimo – neteisėto duomenų apie privatų asmens gyvenimą rinkimo. Tarp jų apie aukščiausius šalies teisėsaugos institucijų vadovus. Net Valstybės saugumo departamentas (VSD) dabar ne tik gėdingai, bet ir nesėkmingai bando sužinoti tai, ką apie teisininkų nuodėmes surinkęs J. Kozubovskis. Ir ką iš dalies jau, tikėtina, žino tyrimą atliekanti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top