Propagandinio fronto eiliniai: Romualdas Bakutis

Tiesos.lt siūlo susipažinti su propagandos fronto kareivio, jaunojo politologo Romualdo Bakučio aistringu rašiniu „Seime prabilta apie naujas Venckienės vestuves“.

Priminsime: šis propagandinis tekstas – tai neva aprašas spaudos konferencijos, kurioje grupė Seimo narių stengėsi atkreipti visuomenės dėmesį į dramatišką būklę vaiko, kuris po pustrečių metų prievartinės socialinės izoliacijos šiandien verčiamas „liudyti“ prieš jį užauginusius senelius.

* * *

Seime prabilta apie naujas Venckienės vestuves

Po leidimo suimti Venckienę jos šalininkai žadėjo pergalę anapus

Romualdas Bakutis | Alfa.lt

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kieno propagandos?

ar to viską valdančio, galingo pedofilų klano, kurio nė vieno nario nei Venckienė, nei kiti kedofilai kažkodėl iki šiol nepaviešina? Įdomu kodėl jie juos dengia, slepia?

Beta > Kieno propagandos?

Tai yra teisėsaugos darbas. Nežinojai?

Brinkazis

Šiaip Romualdas Bakutis skelbia visai skaitytinus straipsnius politikos temomis, naujausias vadinasi: „Ką gali propaganda: istorijos pamokos”. Po juo įdėtas anoniminis komentaras:
Anonimas
2014-10-24 16:24:52IP: 78.60.43.239
Ką gali propaganda: Bakučio pamokos. Nukreipti visuomenės dėmesį šunkeliais. Pasklido žinia, kad vaikas psichiškai suluošintas, mėginant pakeisti jo parodymus pedofilijos byloje. Ką daro Bakučio užsakovai? Staiga į pirmą planą iškelia dvi temas: apie N. Venckienės sūnų ir apie N. Venckienės santuoką Amerikoje, Bakučiui artimesnė pastaroji. Patarimas Bakučiui: daugiau informacijos apie N. Venckienę tolesniam Deimantės kalinimo dangstymui gali pasieškoti pas tokią Slyvaitę, ar kaip ten ji, kuri pirmoji pateikė bakutišką V. Pociūno žūties versiją.

Beta

Kuznecovaitei pamainą ruošia?

Močiutė

Ak, Romualdai, ak, Romuk, į kokį mėšlą įbridai? Gi neatsiplausi, vaikeli. Dvoksi daug metų, kaip buvę žurnalistai KGB agentai. O sako, buvai gabus VU TSPMI studentas.

Dėdė Brinkaziui

Tie jo „skaitytini” straipsniai gana savotiški. Pats skandalingiausias „Metas mąstyti apie Europos imperiją”.

Brinkazis Dėdei

Sutinku, tas straipsnis apie Europos imperiją tikrai skandalingas, bet jame yra mintis, yra argumentai, su juo galima ginčytis. Nors dabar iš tikro pradedu manyti, kad sukurpti pagal principą „parduotas intelektas”. O šitie jo straipsniai teisėtvarkos temomis sukurpti pagal principą „parduota sąžinė”. Žmogus mano, kad pecunia non olet. Betgi olet, ir dar kaip olet, ne visai maloniai, gali visam gyvenimui dezodorantų neužtekti.

to:Kieno propagandos?

neapsimesk shlanga- vyksta tyrimas ir niekas neviesinama, kol byla neatsiduria teisme. Bijomasi ekstradicijos, bijomasi viesinimo. o tokie bakuciai, slyvaites, kuzios, lovatieses, karlikai ir .t.t. tera tik pediku parankiniai, rasantys, plepantys uz duonos kasni. Tiesa, riebesni.

Kritikas Pikčiurna

Koks lietuviškos teisėsaugos dviveidiškumas! Mergaitei nebuvo leista liudyti teisme, nagrinėjusiame trečiųjų asmenų galimą jos tvirkinimą motinos namuose, nes ji, būdama laisva tarp ją ir jos šeimą globojančių ir užjaučiančių žmonių „buvo pažeidžiama”, tuo tarpu ją globojusią jos tetą ir senelius kaltinant jos tvirkinimu, ji pakviesta liudyti po ilgalaikės izoliacijos ir nuotoliniu būdu, be galimybės akivaizdžiai matyti ar „už kadro” jai nedaromas poveikis. Ir tai daroma su nepilnamete, kai Baudžiamasis ir Procesinis kodeksai suteikia teisę atsisakyti liudyti prieš artimuosius ir šeimos narius! Ar tai nėra sąmoningas piktnaudžiavimas vaiko pažeidžiamumu bei elementarių teisių nežinojimu ir teisės panaudojimas susidorojimui su jos globėjais? Ką veikė advokatai bei Vaiko teisių tarnybos atstovai apklausos metu? Turėjo būti pareikštas griežtas protestas dėl tokios manipuliacijos, o teismui pareikštas… Skaityti daugiau »

pins

condition student result full scholarships for women profit or grants for single mothers selling increased

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top