R. Sadauskas-Kvietkevičius. D. Grybauskaitė elgiasi nuosekliai: su teroristais nesiderama – jie teisiami

Tiesos.lt siūlo susipažinti su radikalia portalo DELFI komentatoriaus Romo Sadausko-Kvietkevičiaus pozicija. Autorius mato tik dvi galimas Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės elgesio ir Lietuvos užsienio politikos alternatyvas: arba žemai nusilenkti Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui, arba, paskelbus jį esant bailiu ir kvailu teroristu, reikalauti jo teismo.

Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Ar D. Grybauskaitė privalo nusilenkti Putinui?

DELFI.lt

Žinutė naujienų portale DELFI apie prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu BBC, kuriame ji pareiškė kad, kol Rusija nepakeis savo elgsenos, neturinti jokio noro bendrauti su Rusijos vadovu, ir pakartojo, kad šiuo metu Rusija rodo daug „teroristinei valstybei būdingų bruožų“, tarsi priekinis automobilio stiklas judriame greitkelyje, akimirksniu apsitaškė šimtų prorusiškų komentatorių drabstomu purvu.

Praleidus visus dar per rinkimų kampaniją girdėtus ir naujai sugalvotus keiksmus, lieka suktas klausimas, daugybę kartų pakartotas skirtingais žodžiais: ar pagalvojo šalies vadovė apie Lietuvos žmonės, kurių gerovė tariamai priklauso nuo bendradarbiaujančio su Rusija verslo sėkmės?

Pavadinau šį klausimą suktu, nes jame glūdi propagandinis teiginys, neva mūsų šalies ūkis yra tik didžios ir galingos Rusijos ekonomikos priedėlis, gaunantis iš ten dujas, naftą, elektrą ir kitas žaliavas bei parduodantis savo dešras ir sūrelius bekraštėje Rytų kaimynės rinkoje. Kremliui lojalioje žiniasklaidoje Baltijos šalys vaizduojamos kaip nuskurdęs ir ištuštėjęs merdėjančios Europos Sąjungos pakraštys, kur tarp sovietinės pramonės bei kolchozų fermų griuvėsių be darbo šlitinėja paskutiniai dar nespėję emigruoti alkani gyventojai, nostalgiškai prisimenantys sovietinio rojaus laikus, valdomi saujelės JAV papirktų nacionalistų, tyčia gadinančių savo šalių ir visos Europos santykius su Rusija.

Nieko naujo jie neišrado – 1990 m. mus taip pat gąsdino, kad išstoję iš Sovietų sąjungos nesugebėsime išgyventi. Išgyvenome, sugrįžome į Europą, sukūrėme demokratišką valstybę ir gerovę savo piliečiams, kurios Rusija ir jos įtakos sferoje likę šalys su visais savo naftos, dujų ir dvasingumo ištekliais dar ilgai negalės pavyti.

Jeigu vieną rytą nutiktų stebuklas ir atsibudę ryte sužinotumėm, kad jokios Rusijos nėra ir niekada nebuvo, o Rytuose už Baltarusijos tyvuliuoja per geografijos mokslininkų klaidą pavadinimo iki šiol neturintis vandenynas, sunkiausia išgyventi būtų politikos apžvalgininkams, užsidirbantiems duonai su saliamiu svarstant apie Rusijos grėsmę. Visi kiti arba tokio dingimo nė nepastebėtų, arba labai greitai perorientuotų savo verslus į kitas rinkas.

Tai kodėl jie to iki šiol nepadarė? Juk būta tiek krizių, blokadų, produktų gabenimo draudimų… Jeigu turėtumėte kaimyną, kuris kartą jau buvo pakvietęs jus drauge švęsti Naujųjų metų, bet po vidurnakčio įkaušęs išsiuntinėjo visus svečius ant trijų slaviškų raidžių ir išvijo šaudydamas į gipsines lubas medžiokliniu dvivamzdžiu, tikriausiai pradėtumėte vengti bet kokio bendravimo su juo. Net jeigu baliaus pradžioje balta mišrainė buvo išties pakenčiamo skonio.

Mūsų verslininkai nedrįsta visiškai nusispjauti į Rusijos rinką ne todėl, kad negalėtų be jos išgyventi, o tik dėl naivoko tikėjimo, kad Ukrainos įvykiai ir dėl jų prasidėjusi konfrontacija tarp Rytų ir Vakarų, jei ne rytoj, tai kitą savaitę, pasibaigs. Bus kažkaip susitarta dėl sankcijų panaikinimo ir tada jau vėl visi puls prekiauti su Rusija, o lietuviai kaip visuomet bus pirmi.

Būtent todėl aiškus ir griežtas prezidentės kalbėjimas šiandien pirmiausia reikalingas mums patiems čia, Lietuvoje. D. Grybauskaitė elgiasi visiškai nuosekliai, nes, kartą pasakiusi, kad Rusija yra teroristinė valstybė, tiesiog privalo su jos vadovais atitinkamai elgtis. Su teroristais nebendraujama ir nesiderama – jie teisiami. Net ir po tokių žodžių apsisprendusios toliau dirbti Rusijos rinkai įmonės jau negalės apsimesti, kad nežinojo, kas vyksta pasaulyje, kažką kaltinti, reikalauti kažkokių kompensacijų. Jeigu sugalvočiau pardavinėti Varnėnų lentpjūvėje gaminamus karstus Islamo valstybės teroristų grupuotės kontroliuojamose Irako ir Sirijos dalyse, vargu ar ką Lietuvoje sugraudintų mano žmonos prašymai susilaikyti nuo griežtesnių pasisakymų apie islamistus, nes dėl to jos vyrui gali nupjauti galvą.

Nesavanoriškas pasitraukimas iš Rusijos rinkos išgelbės mūsų verslą nuo to, kas jo lauktų ten pasilikus tuomet, kai dėl Vakarų sankcijų ir atpigusios naftos grius visa tos šalies ekonomika, o Vladimiro Putino režimas pradės represijas prieš nepatenkintus piliečius ir užsienio šnipų medžioklę. Tarptautiniuose vandenyse užpulto ir Murmansko uoste laikomo laivo „Jūros vilkas“ byla galėtų būti pamokančiu pavyzdžiu visam Lietuvos verslui.

Kas pasikeistų, jeigu mūsų prezidentė pasiprašytų į priėmimą pas V. Putiną, padėtų jam prie kojų lietuviškų sūrelių, grietinės ir dešrelių pavyzdžius, išsižadėtų paramos Ukrainai ir pasaldintu balseliu maldautų sušvelninti Lietuvai taikomas sankcijas? Neįsivaizduoju, kad D. Grybauskaitė galėtų taip pasielgti. Premjerą, Seimo pirmininkę, kai kuriuos ministrus ir savivaldybių vadovus įsivaizduoti tokiame Ivano Rūsčiojo laikų paveiksle man pavyksta, o prezidentės – negaliu. Nes vertybės, dėl kurių laisvi piliečiai ją išrinko antrai kadencijai, yra tos pačios, kuriomis vadovaudamiesi jie sukūrė šitą šalį. Kartą jas išdavę ir pripažinę Rusijos teisę prievarta plėsti savo teritoriją pagal įsivaizduojamas savo interesų zonos ribas, nebeturėsime moralinės teisės nė cyptelėti, kai agresorius nuspręs, jog atėjo laikas atsiliepti į kokių nors reguliariai laiškus V. Putinui rašančių pseudožemaičių pagalbos prašymus ir ta pačia proga sujungti Kaliningradą su likusia Rusijos dalimi.

Neberasčiau argumentų, kaip įrodyti savo dukrai, jei tik kažkur kitur ji turėtų galimybę uždirbti bent vienu euru daugiau, kad yra kažkokia prasmė pasilikti šitoje šalyje, kuri vadovaujasi tik vienadieniais verslo interesais dar kurį laiką gauti pelno sąžinės praradimo sąskaita. O dabar galiu sakyti, kad būti Lietuvos piliečiu yra gerokai įdomiau negu kažkokiu prancūzu, italu ar, apsaugok Viešpatie, vengru. Tarsi kokiu antikiniu spartiečiu, ginančiu perėją iš Rytų despotijos į Vakarus.

Delfi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
56 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Prisikalbės ji. Neatmestina, kad ateityje gali būti teisiama už paramą teroristiniam, kruvinajam Kijevo režimui.

gyvuliai nemoka kitaip

pas gyvulius tik aklas paklusnumas arba peštynės.
kitaip KGB auklėtiniai putinas su polikarpovna nemoka.
Vakariečiai sugeba dar į žmogų kaip į klystantį pažiūrėti – krikščioniškai – ir bandyti žmogišką dialogą užvesti – be įžeidinėjimų ar vergiško paklusnumo.
Ir už ką Lietuvai ta komunistė polikarpovna – už kokią bausmę?

kaimietis

Padarė prezidentu AMB, galvojau – blogesnio būti negali. Kada amerikonai įdarbino seną šveplį, laikiusį šliures Šiauliuose,irgi maniau: -tai jau šakės Lietuvai, blogesnio nebebus. Bet klydau, pasirodė, kad gali būti ir blogiau. Tai tiesiog buvo prezidentinė evoliucija iki pat partškolgrybinės apoteozės: nuo amerikonams palaižančio, iki ligi ausų sulindusio. Nuo latro bobniko ir viešbučio vagies iki „Durnių laivo” kapitono, bankus tuštinančio gangsterio.
Kasdien pagalvoju, ir ką išties gigantiško partškolos šungrybis sumanė pavogti, kad reikia kelti tokią militaristinę psichozę, taip spjaudytis ant kaimynų, aplink sėti savo nuodingas sporas alinančias Lietuvą?

Beta

Tai jau tikrai. Grybauskaitė elgiasi nuosekliai. Nuo pat pirmos kadencijos pradžios. Kai ieškojo ČŽV kalėjimų- po to CŽV savo biurą demonstratyviai perkėlė iš Vilniaus į Taliną, nevažiavo į Čekiją vakarienei su Obama, pasikvietė į svečius Lukašenką, sugadino santykius su Lenkija, nepalaikė Gruzijos nes „su ubagais nedraugausim”, dar 2011-aisiais tyčiojosi net iš minties skirti 2 proc. BVP gynybai: „Ką, pora tankų nusipirksime, ir kas iš to.“
Viskas nuoseklu ir … kvaila.

Iš karto

norima nuveikti dydžius darbus ( sutrypti į miltus Putiną ir t.t. ), kaži ar tai teisinga. Gal reikėtų pradėti nuo mažesnių – na pvz bent jau nebedidinti Lietuvos skolą.

www

Publicisto euforija auga. Matyt tokios publikacijos rašomos pasidėjus priešais save genialios Vadės nuotrauką.

Apuokiukas

Labai gerai kažkas visai neseniai pasakė: ,,Antanas Smetona Rusiją vadino drauginga valstybe, ir visi žinome, kuo visa tai baigėsi…” Beje visokioms Taigėms galiu pasakyti taip: kad mes tiesos dėl Garliavos smurto istorijos reikalaujame prie prezidentūros, nereiškia, kad jūs keikdami mūsų valstybės prezidentę ( ir jos užsienio politiką ) čia ,,Tiesos” portale rasite bendraminčių.

Marija

Taigi, Taigi, čia gi ne apie tai. Reikia remti Ukrainą kare prieš Rusiją. Tačiau Grybauskaitė žaidžia Putinui naudingą žaidimą. Kvietkevičius nenorėdamas atskleidė Grybauskaitės žaidimo absurdą.

Trupmenas Apuokiukui

Mėginate pavojingai susiaurinti Tiesos.lt portalo temų ratą į Garliavos ir Prezidntės naratyvus. Jos, kaip ir visos kitos įdomios tik tuo, kad matome akivaizdžias institucijų pastangas tiesą nuslėpti, klaidinti visuomenę ir manipuliuoti. jei mūsų tikrovė būtų redukuojama tik į Garliavos istoriją, su Tiesos.lt atsitiktų lygiai taip pat, kaip atsitiko su D.K.
Portalas būtų marginalizuotas. O Taigis yra rimtesnis riešutėlis nei jums atrodo, jo logiką ir nelogiškumus labai verta patyrinėti.

Amerikos show!

vk.com/video250603426_169351310?og=1 tokia tiesa!

Autoriui

Demokratiškos valstybės mes nesukūrėme. DEJA.

Eglė

O ir aš „dabar galiu sakyti, kad būti Lietuvos piliečiu yra gerokai įdomiau negu kažkokiu prancūzu, italu ar, apsaugok Viešpatie, vengru. Tarsi kokiu antikiniu spartiečiu, ginančiu perėją iš Rytų despotijos į Vakarus”.

Prezidentė gerokai pakėlė lietuvio savivertę. Faktas. Kaip Oskaras Milašius ir išpranašavo, savo vizijose matydamas Vilnių kaip ŠIAURĖS ATĖNUS į kuriuos vyks kitos valstybės mokytis demokratijos. Šis laikas atėjo. Dėkui Prezidentei.

Taigi

Kodėl Lietuvos politinis elitas yra priverstas parduoti Lietuvos nepriklausomybę ir tarnauti Vakarams. Viskas labai elementaru. Vakarai yra vienintelė jų apsauga nuo baudžiamosios atsakomybės už nusikaltimus prieš Lietuvą ir jos gyventojus. Tik JAV, ES ir NATO galia gali juos apginti nuo Lietuvos piliečių, nuo tikros demokratijos, kuriai esant Lietuvos piliečiai galėtų pareikalauti, kad politinis elitas atsakytų už išvogtą ir iššvaistytą Lietuvos turtą, už nežinia kur padėtus pasiskolintus milijardus ir t.t.

 vizitor

o kas nepamena kaip mūsų didysis ekonomistas Vagnorius siuntė verslininkus į Rusiją – varykit, kurkitės verslus, vežkit prekes, apmokėjimą garantuojame. O po to še tau Rusijos 1998 metų krizė ir šabakšt, nieks nieko neapmokėjo, o kaltas liko Landsbergis su konservatoriais. O kur dabar didysis ekonomistas Vagnorius, „perestroiiką” vykdęs pagal Čiubaisos receptus”? Sėdi sau Uspaskio dešinėj,o iš kairės dar vienas „didysis” Lietuvos saugumietis, Seimo saugumo vadovas A.Paulauskas, nematantis kitokių pavojų Leietuvai kaip tik „didžiosios paslapties” apie kremliaus propagandą „nutekinimą”… mūsų vietiniai kvailiai yra didesnis Lietuvos priešas už patį Putiną, jei ką..

Kad

jei rašai komentarą,kad reikia rūpintis visų pirma Lietuva,demokratijos būvimu joje ir rūpintis žmonių kasdieniniu saugumu,jų galimybe išgyventi,pragyventi, tai komentarai puslapiuose”kur reikia rašyti galimai ti” kaip reikia”išnyksta ir nepasiekia viešosios erdvės?Gal pirmiausia mokindami demokratijos kitus savąja susirūpinkim ir atgaivinkim?

O mūsų draugas Porošenka

labai apsidžiaugė,kai teroristai užpuolė Čečėniją ir planavo padaryti naują Beslaną.Jis pasveikino žmones,kurie žudo ir sprogdina ir sakė daugiau tokių.Suprantu jis kitaip kalbėti negali,nes pats su savo samdiniais nuosekliai žudo Rytų Ukrainos vaikus, senelius.Aš nepritariu jo politikai.

 Žana D'Ark

išties turime du nuostabius lyderius. Pirmais – Landsbergis išvadavo šalį politiškai nuo Rusijos, bet Kremlius vis dar tikėjosi, kad Lietuvoje likęs KGB rezervas, kad ir palindęs po verslo priedanga, padės ir Rusijos KGB valdomiems verslams prasiskverbti į ES valdymo struktūras. Iš dalies taip ir įvyko, nes ne tik į mūsų šalį atsiųstas su Čiornomirdino dujom Uspaskich jau sėdi ES, sėdi kgb draugai ir iš Vengrijos ar Slovakijos… tai didelė ES problema. Ir tik tokie kiaurai matantys lyderiai , kaip mūsų Prezidentė Grybauskaitė gali padėti ne tik mums išsivaduoti galutinai nuo KGB verslo priedangos (Gasprom, Lukoil ir kt), bet ir visai Europai. Mūsų Prezidentę galima prilyginti tik Žanai D’Ark, kuri savo drąsa ir tikėjimu išvadavo Prancūziją nuo anglų priklausomybės ir užbaigė… Skaityti daugiau »

Trupmenas Eglei

na ir prisičiulbėjai. Tikrai, tegul kitos valstybės atvyksta į tuos Šiaurės Atėnus, tiesiai į teismą, kur teisiami mergaitę gynę Klonio gatvėje nieko dėti žmonės. tame teisme užsienis gaus tikras lietuviškas demokratijos pamokas. Jei nenorės ten, tegul nueina į E. Kusaitės teismą, ten irgi vyks demokratijos visam pasauliui pamokėlės.

naujas str.

Valdas Anelauskas: „Ką iš tikrųjų dažniausia atneša „demokratizuojamoms“ šalims Amerika – tai chaosą, pilietinį karą ir valstybės subyrėjimą!..“
http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/2308/53/d,detalus/#name

>>Trupmenui

o jūs pasaulį stebit tik pro Klonio virtuvės langelį? lyg nežinotumėte, kad sovietiniai kadrai dar vis laikosi įsikibę kėdžių…
na, suprantu, paskaitinėjate dar paksistinį laisvąnuo tėsos laikraštį, bei palausot paksito Klivečkos „sąmokslų”. 🙂

Trupmenas anonimou

Jūs labai teisingai pastebėjote. Jums tiesiog prašviesėjo akyse, kai supratot, kad „sovietiniai kadrai vis dar laikosi įsikibę kėdžių…” Jūsų švenčiausių švenčiausia – partškolos dėstytoja laikosi įsitvėrus ne kėdės, o sosto antrą kadenciją, Birmontienė ar ne jos kadras ir visa plejada jos sukaišiotų teisėjų gal irgi iš kokios nors naujos europinės generacijos? Ką?
O jūsų minėtų leidinių neimu į rankas kaip ir nežiūriu televizoriaus. Jei jūs apie tai kalbate, vadinasi ir skaitote, ir žiūrite tą mėšlą, o po to mėginate dar apdergti tuos kurie taip kaip jūs nesielgia.

>>naujas str.

paklauskit to a la „disidento” Aniliausko, ko jis išdūmė į JAV būtent tada kai Lietuva vadavosi iš Rusijos? Ar jam nepatiko šis reiškinys? Dabar dergia JAV. Paprastai tokie dalykai kyla iš nepasitenkinimo savimi. Yra tokių „amžinų disidentų’,nevykėlių, iš kurių naudos kaip iš sugedusio garvežio – tik švilpimas ir garas.

Raigerdas Trupmenui

Ką tu čia veiki Trupmenai? Vėl provokuoji žmones? Kiršini juos tarpusavyje? Vaidini kietą tik todėl, kad tavęs niekas iki šiol nepatraukė baudžiamojon atsakomybėn dėl įžeidinėjimų, žmonių menkinimo ir šmeižtų-pramanų? Tada labai keista yra ta tiesos.lt redakcija, kuri prisiima atsakomybę dėl kito žmogaus, galimai, daromų nusikaltimų. Tiesa, redakcijai gresia taip pat atsakomybė už žinomai nepraneštus padarytus nusikaltimus. O gal redakcija pirmą kartą girdi apie Lietuvoje galiojančius įstatymus? Ar tik nebus su redakcija tokia pat problema, kaip Rusijoje? Įstatymai sau, o dalis žurnalistų sau. Tik tokiais atvejais valstybėje įmanoma juodoji propaganda ir dezinformacija.

Beta > Žana D'Ark

Ką čia dar smulkiniesi- Žana d’ Ark? Prilygink Grybauskaitę Mergelei Marijai ir suderinkite su Dievu datą kada ją gyvą ims į dangų. Ateisim pažiūrėti. Būtų gerai kuo anksčiau, kadencijai dar nepasibaigus.

laisvas laikrastis

,Minėtame dokumente kažkodėl beveik nekalbama apie Rusiją, tačiau akcentuojama, jog būtina sustiprinti Amerikos karinį dalyvavimą Pietryčių Azijoje, kas turėtų paspartinti Kinijos „demokratizaciją“ („demokratizacija“ šita orveliška prasme reiškia ne tikrą demokratiją, bet amerikanizaciją).
Strateginiame dokumente apie „dominavimą visu spektru“ netgi rašoma, kad JAV būtinai reikia paimti savo pilnai kontrolėn visą interneto erdvę. O be to, nepaisant tarptautinių draudimų, toliau kurti ir tobulinti įvairius naujus ginklus, tame tarpe elektroninius ir biologinius, išvesti naujas mikrobų rūšis, galinčias pažeisti tik tam tikrus genotipus, kas galėtų tapti „politiškai naudingu įrankiu“, ir taip toliau…’

Eglei

ko mokomęs aer nekęsti ar sugyventi?Pagal žmogiškąją priedermę turėtume mokytis sugyventi?

kaip paprasta -

tik 30 sidabriniu ir viskas OK?! Kiek nedaug tereikia sitam zmogeliui, kurio slykscius, pilnus smeizto str. reklamuoja Cikagos rusakalniu radijas – stai irodymas- pats lietuvis raso, kaip jo tautieciai issaude zydus! Taigi, vien nuogas plikas melas – kas dugiau sumokes, tam ir parsiduosiu. Slykstukas.

apie terroristus!

Разоблачение пропагандистов New York Times: наконец выяснилась правда об Украине и Путине orginalas http://www.salon.com/2014/12/04/new_york_times_propagandists_exposed_finally_the_truth_about_ukraine_and_putin_emerges/

Liepa-Betai

Miela Beta, sakau, gal ta šventine proga būtų gražu ir plastmasinių gėlių atsinešti?:)

laisvas laikrastis

,,Kuo daugiau pasaulio šalių bus suplėšytos į gabalus ir įklimps į chaosą, tuo galingesnė šiame fone atrodys pati Amerika. Kitų šalių susilpninimas, o paskui suskaldymas ir pavertimas griuvėsiais, be abejo, tokia yra tikroji šiandieninė Amerikos politika, vykdoma NATO rankomis!.. Tą patį šiandien mes matome Irake, kuris tiesiog susiskaldė į šiitų ir sunitų rajonus. Divide et impera… Tą patį JAV globalistai – nusikaltėliai rengiasi padaryti ir Sirijoje, kurios laukia visiškas sunaikinimas ir apiplėšimas. Libija paprasčiausia tebuvo tik repeticija. Pagrindinis Amerikos tikslas – Iranas, tačiau pakeliui į Iraną Amerikos „neokonams“ kliuvinys yra Sirija.”

Rusu kariai tukstanciais
Raigerdas > laisvam laikraščiui

Kažkoks tu labai jau laisvas. Na, jei toks laisvas, tai pasakyk man: o kaip yra su Rusija? Ar Amerika irgi skriaudžia vargšę Rusiją? Kaip yra, pavyzdžiui, su Kaliningrado sritimi? Ją irgi skriaudžia Amerika?

Raigerdas Liepai

Sveikutė, Liepa. Tai, kur dingai? Bene ruošeisi dalyvauti streike ir nieko neišėjo? Pavalkis palaužė mokytojų pasipriešinimą? Tai dabar prasidės egzekucijos organizatoriams?

Liepa-Raigerdui

Labas labas, Raigerdai. //Tai kad nedirbu mokykloj.O palaikau visų profesijų dorus žmones ir jų pagrįstus reikalavimus.//Lietuvoj gyvenant egzekucijos yra norma…

Raigerdui

nelpykit ant jų. Kur tik straipsnis apie Prezidentę, tensuguža maskoliai. Bet ir jie turi teisė turėt savo nuomonę. Niekas jiemsneturi piršti meilės mūsų šaliai ar Prezidentei, jei jiemsmielesnis Putinas-Shelomer

Raigerdui

Amerika, anot Laisvo laikraščio, išnuodijus cheminiu ginklu Sirijoj sirų opoziciją… išskerdus čičėnus, užsmaugus uktainiečius, dabar ir tada kai Holodomoru išmarino 7 milijonus, atplėšus gabalą jų žemių dabar jau veržias į Iraną…

kas nešokinės- tas NE

kas BRAVO nešauks- tas ne,
kas BRAVO nešauks- tas ne,
kas BRAVO nešauks,
kas BRAVO nešauks,
kas BRAVO nešauks-
TAS ne!

siūlau

Geras priešo demoralizacijos metodas buvo naudojamas Škotijoje(žiūr.filmą „Narsioji širdis”). Jie priešui prieš mūšį parodydavo nuogus užpakalius. Kodėl Prezidentei ir Linkevičiui to nepadarius? Galėtų, dėl smarkumo, ir Lansbergį pasikviesti.

Gintaras P.

Kai baigias Lovio pajamos
Ir nebėra ko krušt,
LT dalužė-Dašenka
Tuoj rusų eina mušt.

Mes turim pusę tanko jau
Poryt turėsim tris,
Ministras Peteliškinas
Žygiuoja: viens du trys…

„Kak Putlera bytj chočietsia,“ –
Užtraukia jis bosu,
Ir Raska Pulemiotčica
Jam pritaria bisu.

Kampan pastačius Vakarus,
Mūs Dašenka putos:
Mušk Armiją Raudonąją,
Žygiuokim lig Maskvos.

O Algirdas Ačkarikas
Armonika užgros gyvai:
– Ach, Daša Polikarpovna,
Ak, Dašenka, davaj!

Ach, Dašenka, užmėtyki
Rusus Tu pagaliais,
Kai jie rausvam saulėteky
Prieš mus į mūšį eis.

Ach, Dašenka, ach, angele,
Tu durtuvu krūties
Akis išdurki Putleriui
Ir imk jį ant danties.

Jums Merkel ir Obama
Tik ačiū pasakys,
Na, o paskui lai myli jus
spec. pajėgų būrys.

Šūdauckas-Burokevičius

Grybauskaitė elgiasi nuosekliai: su teroristais nesiderama – jie teisiami.
Štai teroristė Kusaitė norėjo užpulti teroristinę rusiją- argi ta merga ne bestija?
Kas tuomet laimės karą ir pasipuoš laurų vainiku, jeigu kiekviena piemenė gviešiasi?
Todėl pasakykime aiškiai -tokių kusaičių vieta kalėjime.
Menki juokai-ji norėjo pavogti iš Jos Exelencijos trofėjų -Putino galvą.
Šventvagystė!

Juozapas

Nelabai turiu laiko, tačiau matydamas kaip jūs čia baikas ritat, neiškenčiau. Nesuprantat kas vyksta? Matau, kad neivelnio nesuprantat. Gerai, paaiškinsiu: Tarkim šalis „A” nori galutinai užvaldyti šalį „B”. Tarkim „A” turi „B” viršūnėje savo Rezidentę. Ta Rezidentė baigia viską suimti į savo rankas. Ji kontroliuoja jėgos struktūras, teismus, parlamentą ir vyriausybę. Ji kontroliuoja beveik visą žiniasklaidą. Bet dar ne visiškai kontroliuoja internetą ir tuo pačiu ne visas nuomones visuomenėje. Kaip XXI a., Europos viduryje, stovint po ES ir NATO vėliava – kaip „demokratijos flagmanui, jaunesniųjų kaimynų mokytojui vat imti ir užrišti internete trykštančias laisves. Sakysite -tokius fokusus draudžia „konst-tititiucija”. Žinoma. Juk tai būtų skandalas! Ir Rezidento demaskavimas. Negerai. O kodėl nepabandžius …legaliai? Kokiu atveju „konst-tititiucijos” veikimas laikinai sustabdomas? A? Pagaunat… Skaityti daugiau »

Trupmenas Juozapui

Baisokokas vaizdinys. Sakai, Juozapai, „Labanaktukas”, ale kažin ar po tokio tamstos paūturojimo miegas aplankys.
Ale tikrai, kur ant svieto gali surast tokį režimą, kuris nenorėtų susitvarkyt su kitaip manančiais. Jei tų kitaip ir protingai manančių kitamanių daug, tai tuomet ir demokratiją galima pavaidint, bet jei jų maža, o dar ir po krūmus išsislapstę kaip kiškiai, tai jau gali daryt ką nori. Tyčiotis su visokiais teismais, mažaisiais ir didžiaisiais karais su korupcija, stumdyt kažkokius pusgalvius prokurorus, teisėjus kaip užsimanys ir daryt visišką „bespredielą”, kokį ir turime. Patys ant savo galvų užsileidom.

šalom, Raigerdai

Gerai, kad pasirodei ir gojus pagąsdinai,nes be priežiūros, neapskundus, kam reikia, su jais negalima.
Turiu tau gerą naujieną: net 306 mūsiškiai išrinkti į Aukščiausiąją radą.
https://www.youtube.com/watch?v=4_vhd1e0UEw

Dabar jau niekas nesutrukdys visus provoslavus pripažinti „teroristais”, o
lašinius uždrauti.

šalom, Raigerdai

Gerai, kad pasirodei ir gojus pagąsdinai, nes be priežiūros, neapskundus, kam reikia, su jais negalima.
Turiu tau gerą naujieną: net 306 mūsiškiai išrinkti į Aukščiausiąją radą.
https://www.youtube.com/watch?v=4_vhd1e0UEw

Dabar jau niekas nesutrukdys visus pravoslavus pripažinti “teroristais”, o
lašinius uždrausti.

Liepa-Juozapui

…kaip rašot, taip ir yra.Grybų karalystėje labiausiai vertinami musirių performansai.bet koks visuomeninės, profesinės ar socialinės grupės judesys jau vertinamas kaip „priešiškos valstybės įtakotas neramumų kurstymas”:todėl negalima piketuot, streikuot, išsakyt savo nuomonę. Ryt poryt bus ,ko gero, galutinai užrausta dar ir kvėpuoti atsiprašant..

nėr taip baisiai

ruskeliai – geresni specialistai (mūsų adminams leidžiama būti tik rusų valdomiems durniukam) nesugebėjo prikirpti interneto.
Tai internetu galėsite visada rašyti komentarus iš Pravieniškių ar Lukiškių – kur jus Madam Prezidentė Boba patalpins 🙂

VaidasVDS

Juozapai,
nereikia galvoti apie blogiausią.
Na susisodins į belanges, ir ką… Bet čia reiktų prisiminti a.a. Svarinsko prisiminimus. Juk jis pasakojo: gal ir nelabai malonu tose belangėse buvo, ir į nosį duodavo, bet užtat kokie kaimynai, kokia dvasinė aplinka buvo…
Nesugebam šiaip susiburti, tai bent taip susiburtume, išmoktume mylėti savo priešus ir jų gailėtis, o gal dar ir ką nors nuveiktume vėliau, po paleidimo:)

jo, Svarinskas nebijojo

ir už Venckienę buvo pasiryžęs sėsti į kalėjimą monsinjoras Alfonsas Svarinskas.
Visai nebijojo pedofilų – kgbistų.
Todėl, tą žinodami – pareguliavo jo sveikatą, kad anksčiau laiko pas Dievulį nukeliavo..
Bet Jis ir to nebijojo ir nevengė – gal ir mus nesodins, bet sveikata mums sutriks 🙂

Taigi

Lietuvai buvo duotas šansas – Lozoraitis. Prieškarinis diplomatas, tikras, nepadažytas europietis, kultūros ir moralės žmogus, asmenybė. Tačiau kolūkiečių ir kegebistų nomenklatūra darė viską, kad galingi Brazausko pečiai neštų Lietuvai saulę…Po to sekė Adamkus. Dabar mums kita saulė šviečia….

kodėl

Lietuvos geroji patirtis- taikus pasipriešinimas neperduota Ukrainai?Taikos idėja būtumę jai daugiau padėję.

56
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top