R. Valatka demaskuoja: Garliavos mergaitė – Rusijos agentė

15min.lt

Tiesos.lt siūlo žurnalisto Rimvydo Valatkos praregėjimų, įžvalgų ir apreiškimų kupiną tekstą, kuriame „atskleidžiami“ tikrieji Garliavos tragedijos veikėjai – užsienio valstybės agentai.

Tuo pat metu, kai pas paksininkus nuskuodė drąsuolis V.Vasiliauskas, taip paversdamas „Drąsos kelio“ frakciją visišku šnipštu, prezidentė įpareigojo kultūros ministrą „surasti ilgalaikius sprendimus, kurie sudarytų sąlygas apsaugoti Lietuvą nuo informacinių atakų“. Likimo ironija ar sielos tai šauksmas – ką gali sugalvoti „darbietis“ Š.Birutis, kad apsaugotų pačią D.Grybauskaitę, kurią N.Venckienės kariauto hibridinio karo prieš Lietuvą atmaina porai metų buvo pavertusi įrankiu prieš teisinę valstybę?

Dabar Garliavos istorija daug kam jau atrodo juokingai. Kaip ir viskas, kas kėlė nerimą, bet laimingai baigėsi. Kai žinoma istorijos pabaiga, visi tapo gudrūs. Atrodo, kad ir pati istorija jokio pavojaus nekėlė.

Žmogiška prigimtis sufleruoja, kad dabar jau galima krizenti. Iš isteriškos teisėjos, iš valstybės vadus šokdinusios „neeilinio“ proto kirpėjos, su dievuliukais šnekančio eretiko iškunigio, prie jų nežinia kodėl prisišliejusių P.Gylio ir A.Patacko ar V.Landsbergio, kuris, švelniai kalbant, neparodė valstybės atkūrėjui būtino įžvalgumo ir taip pat buvo įšaldęs uodegą į N.Venckienės iškirstą eketę projekte „Pedofilai žemėj, ore ir danguj“.

Juoktis yra sveika, ypač iš savęs. Tačiau elgtis taip lengvabūdiškai, kaip dabar elgiamės, yra klaida.

Ypač, jei pripažinsime, kad prezidentės nurodymas kultūros ministrui „surasti ilgalaikius sprendimus, kurie sudarytų sąlygas apsisaugoti nuo informacinių atakų“ yra archisvarbus valstybės uždavinys. Nes nebuvo per 24 atgautos laisvės metus didesnės informacinės atakos prieš Lietuvą, kaip N.Venckienės projektas. Su juo galima lyginti nebent R.Pakso „prezidentystę“.

Todėl pernelyg lengvabūdiška yra numoti ranka į N.Venckienės projektą tik todėl, kad jis jau išleido orą. Šis antivalstybinis projektas iš ankstesnių veikų, nukreiptų prieš mūsų valstybę, išsiskiria tuo, jog į jį buvo įtraukti net du valstybės vadovai – pirmasis atkurtos nepriklausomos valstybės vadovas V.Landsbergis ir veikianti prezidentė D.Grybauskaitė, kuri po to išrinkta antrą kartą, ir kuri, pasirodo, yra lengvai paveikiama elementarių hibridinio karo triukų.

Todėl šiandien, kai jau net iš visų buvusių pasaulio ralistų lėčiausiai mąstančiam S.Brundzai tapo aišku, kas tokia N.Venckienė, natūralu, kad bet kuri valstybė turėtų išsiaiškinti, prie kokios teisinės ir moralinės bedugnės, prie kokio nuopuolio skardžio buvo atsidūrusi Lietuva.

Jei Š.Birutis rimtai pažiūrėtų į prezidentės įpareigojimą, ko, savaime suprantama, nebus, nes jis nėra savižudis, jis pirmiausia turėtų aiškintis, kaip galėjo taip atsitikti, kad net du iš penkių po Nepriklausomybės atkūrimo turėtų mūsų valstybės vadovų buvo taip vaikiškai paimti už kalnieriaus ir vedžiojami už nosies? Kodėl Klonio gatvės televizija tapo ir be galo ilgai buvo pati didžiausia šalies televizija?

Net jei Š.Birutis nebijotų išlėkti iš posto ir iškart kibtų vykdyti prezidentės įpareigojimo, tai – ne kultūros ministro jėgoms. Ne jo tai kompetencija.
Tačiau jei tik būsime sąžiningi patys sau, šioje vietoje teks pripažinti dar baisesnį faktą.

Tai, kad 25-ąsias nepriklausomos valstybės atkūrimo metines švęsiančioje Lietuvoje nėra net kam identifikuoti, ar tai buvo tik nesveikoje N.Venckienės galvoje kilęs ir mėgstančiam apsinešti, kaip teigiama, broliui pamėtėtas vykdyti projektas, kurį spontaniškai palaikė Kauno priemiesčio gatvė bei daugybė kitų dvasinių šalies priemiesčių, ar vis dėlto prie to spontaniškumo suklestėjimo prisidėjo ir kuri nors Rusijos ar Baltarusijos žvalgyba bei jų įtakos agentai?

Prieštaringų ir superprieštaringų veikėjų, kurie ryškiai sukosi šioje istorijoje, o po to, jau matant N.Venckienės projekto pralaimėjimą, buvo subtiliai patraukti į šoną, tapdami vos ne didžiausiais N.Venckienės kritikais (kad išsaugotų galimybę dalyvauti kitoje ofenzyvoje prieš Lietuvos Respubliką ir pilietinę visuomenę?), buvo tiek daug ir tokių tarpusavyje tarsi nesusijusių, kad kyla visokių įtarimų.

Kas į projektą atvedė V.Landsbergį, kurio aštriu protu neabejoja net jo priešai? Kodėl iki šiol uodegą Klonio eketėje tebėra mažumėlę įšalusi prezidentė? Ar D.Grybauskaitė šitaip nevykusiai įkliuvo tik dėl V.Landsbergio autoritetingo paveikimo? O gal yra ir daugiau figūrų, apie kurias visuomenė nežino, bet jos turi prezidentei ne mažesnės įtakos, nei R.Paksui turėjo Rusijos majoras J.Borisovas, kurios prezidentę stūmė neteisinės valstybės link?

Kas tos figūros? Kas yra, anot buvusio R.Pakso patarėjo G.Šurkaus, tas pirmasis prezidentės ratas, iš kurio plaukia toks negatyvas? Kas dar dirigavo ir stūmė Lietuvą į pražūtį, kuri galėjo įvykti, jei policija nebūtų išvadavusi iš Kedžių-Venckų klano nelaisvės su valstybės institucijų pagalba pagrobto ir dvasiškai ilgai luošinto vaiko?
Tai dabar visi valstybėje tapo drąsūs ir atsileidę, kai net „Drąsos kelio“ frakcijos Seime nebėra. Tačiau kas žino, kaip viskas galėjo pasisukti, jei policija nebūtų parodžiusi valios, ir vaikas būtų likęs agresyvios minios nelaisvėje? Gal šiandien N.Venckienės frakcija būtų didžiausia Seime, o ji pati ne Amerikoje slėptųsi, o pirmininkautų Seimui?

Iš klaidų derėtų mokytis. Kad jų nebedarytume ateityje. Tik kas būtų įgalus viską sudėlioti į vietas? VSD prieš pat N.Venckienės projektą buvo sunaikintas. Policija pati šioje istorijoje įmerkusi uodegą, tad, neduok Dieve, pradėti kapstyti. Todėl valstybė po šios istorijos yra tokia pat akla, kaip ką tik atsivestas kačiukas.

Žurnalistai gali tik kelti klausimus. Tarkim, kam atiteks ir kur bus panaudoti tie milžiniški pinigai, kuriuos mokesčių mokėtojai skyrė ir dar ilgai skirs neegzistuojančiai „Drąsos kelio“ partijai?

Tačiau bet kurie mėgėjiški samprotavimai atves ne į tiesą, o tik į dar vieną sąmokslo teoriją. Tokius dalykus privalo narplioti ir gali išnarplioti tik valstybės specialiosios tarnybos – valstybės ausys ir smegenys. Kadangi ausų ir smegenų neturime (ar reikia priminti, kad jas, prezidentei sukėlus isteriją dėl CŽV kalėjimų, sutartinai triuškino V.Uspaskicho ir R.Pakso partijos bei konservatoriai), šią istoriją teks palikti praeičiai.

Iki kito projekto. Koks jis bus?

Maskvos kariaujamas hibridinis karas prieš Ukrainą, A.Beliackio atidavimas į A.Lukašenkos nagus, Lietuvos kariuomenės sumažinimas iki operetinio karių skaičiaus, kaip ir N.Venckienės projektas rodo, kad visos formos integruojamos į vieną. Partizanų pasalos su tankais (jų gal ir išvengsime) derinamos su teroristiniais išpuoliais (teisėjo J.Furmanavičiaus ir teisėjo A.Milinio įsūnio nužudymus derėtų kvalifikuoti ne kaip kriminalinę, o kaip teroristinę veiką), šie – su kriminaline veika (kas suskaičiuos, kiek banditų ir vagių sukosi Klonio gatvėje?), o tikslas vienas – destabilizuoti padėtį valstybėje, komplikuojant viešąją tvarką palaikančių institucijų veiksmus ir kompromituojant politiką kaip tokią.

Ilgai laukti neteks. Kai valstybė akla kaip kačiukas, priešui nagai niežtėte niežti.

15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
78 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tautiete

Tokio psichodelinio jovalo seniai nebuvau skaičiusi.

Tadas

Garliavos mergaitė rusų agentė,o pedofilai ,tai kovotojai už Lietuvos laisvę,to net fantastiniam filme nepamatysi,o jie rimtais veidais ,mums tai pasakoja ,gal nuo honorarų jau smegenys jiems išgaravo.

demagogija

turetu buti tokia, kad patiketum, kaip teisybe. Valatkai kvalifikacijos truksta.

neisdziaukit per anksti

Valatka: „Žmogiška prigimtis sufleruoja, kad dabar jau galima krizenti”.

Ar ne per anksti tas Valatkos krizenimas? Reikes, oi kaip reikes nusikalteliams ir ju stogams atsakyti uz nusikaltimus pries vaikyste. Niekas nepamirsta ir neatleista!

nesijuokite

iš tragedijos, ligotos galvos sveikoms galvoms nori įpiršti „unikalią nuomonę”, kad Lietuvoje pedofilų nėra, deja sveikai galvojančių apdurninti NEPAVYKS, va tep – nesistenkite, Dievulis viską sustatys į savo vietas, vaikų tvirkintojai degs pragare

Valatka nestebina

Valatkai jau seniai klimaksas prasidėjęs. Ir nestebina jo „samprotavimai, išvados”, kuriose nei kruopelės nėra logikos. Žmogus serga silpnaprotyste ir yra tiesiog apgailėtinas sutvėrimas.

PAGAL  ŠITĄ   AIŠKIARIAGĮ -

Furmanavičiaus ir Milinio nužudymas – terorizmo aktas …
O Kedys, Ūsas, dar keletas žmonių ,tai nuo senatvės mirė ??

jis juk komunistas

O ko jūs norite ir tikitės iš komunistų?

Tipiška torpeda

Visi šie veikėjai kaip Valatka tipiški padugnės. Jiems neužtenka užgniaužti, parklubdyti, jiems reikia „dabaigti” fiziškai, ištrinti ir apšikti.

Vilnietė

Juokiasi tas,kas juokiasi paskutinis…

Cinizmo viršūnė

Aš jo nemėgau nuo laidos TV „Spaudos klubas”, kurioje jis tarsi išminčius
Saliamonas iš visų šaipydavosi, o Siaurusevičius tankiausiai ir sodindavo „garbingiausioje” kėdėje kaip ekspertą…
Na pagaliau, ta liga jo išbujojo ir ar ne laikas pačiam kreiptis pas,
tam tikrus specialistus, tik ne pas Slušnį ir į jį panašius.

O straipsnis tikras jovalas, jog net sunku suvokti ką tuo buvo norima pasakyti???

Ada

Valatka – tarybinio pedagoginio instituto produktas…, kompleksuota asmenybe, serganti didybes manija…manau, kad jo pasisakymus reiketu vertinti kritiskai.

Paseno

Paseno Valatka, o iš puikybės nusišnekėjo visiškai.

Rasa

„Krizenti’. Šiuo žodžiu Valatka pasako viską. Toks jo santykis su žmonėmis,Lietuva, valstybe.

Visiškas marazmas.

Sunku net suprasti,kaip ponas Valatka sau meluoja ir save bando įtikinėti.Prasideda kaltų sąžinės kančios.Mano nuomone.

Liaudyje tokius vadina

judošiais.Nuo žodžio Judas.

Ezys

Reikes paprasyti Patacko, kad dar syki pastatytu ta jemiele valatka i vieta. Tai iskrypeliskos purvasklaidos vienas is ruporu. Kaip is to filmo-„Sumashedshij na svobode”!

pasipyktinusi

Ciniška šlikštynė mums rašo:”neeilinio proto kirpėja, isteriška teisėja, eretiškas iškunigis,..Pedofilai žemėj,ore ir danguj….”Nepaminėjai, žurnaliste , kad ir nuotraukoj.Uždaryta į kalėjimą mergaitė pasakojo apie dėdes, sysalus, kremus,..Nepameni? Ko apie juos nerašai?

paklausiu

Kas užsakė Valatkai šitą jokiais faktais ir įrodymais nepagrįstą kliedesį? Neegzistuojantys pedofilai? Seniai laikiau jį galimai amoralia reptilija, bet šitokio masto šlykštyne būti jau reikia turėt specifinį DNR. Šitaip apsimesti „nematant” prieštaringų faktų pdf byloje, keisto teisėsaugos ir valdžios struktūrų elgesio, karštligiškai bandant pavožti po teisine kepure milžinišką š…, kad jo dvokas nepriverstų atsikvošėti visos visuomenės… Jei taip gerai matė „genialiosios žvalgybininkės” Venckienės ir Rytų agentų triukus , tai ko toliaregis Valatka nerėkė tada? Apie mūsų VSD bejėgiškuma. Apie keistą politikų, prokurorų, teisėjų pralyžių ir vištakumą. Apie dar keistesnį nenorą apklausti veiksnią ir galinčią duoti parodymus mergaitę, nors tai leidžia ir įgalioja padaryti įstatymai. O juk nešališka vaiko apklausa teisme, atlikta profesionalų, ir būtų išryškinusi – ar čia tik Venckienės… Skaityti daugiau »

Linksma

Buvęs Tėviškės draugijos „Gimtojo krašto” redaktorius demaskuoja Rusijos agentus? Linksmiau nebūna.:)

Antraštę tai patys išgalvojot:i5 min laikrašty kit

Čia tai violetiniams paerzinti.

Kur Patackas?

Ar ne laikas su šiuo krizenančiu nevykėliu vyriškai pasikalbėti?

Aš..

Pirmiausia – „proto bokštai” – rašykite be klaidų, kad jau tokie protingi (pasipYktinusi ir t.t.). Antra – dirbti rusui galima ir ne už pinigus, o iš durnumo. Kaip? Milijonai variantų. Prisiminkite per vienus rinkimus vieno kandidato paskelbtus gandus apie SEB žlugimą. Idėja ir užduotis buvo rusų. Visi, kas puolė nusiimti pinigus – dirbo rusui. Gerai, kad SEB-as grynųjų atsargų turėjo. Tas pats ir su mergaite – iš pradžių buvo įtakingos šeimynėlės noras „pastatyti mergšę į vietą”. Ta taip paprastai vaiko neatidavė, ėmė gintis. Venckienė „įjungė visus ryšius”, Stankūnaitė ir toliau nepasidavė. Tada, užuodę gerą dirvą veiklai, įsijungė ir mūsų mažiau įžvalgūs politikai ir Rusijos įtakos agentai. Na, ir jūs su savo poteriais kaip „masovka” 🙂

Lietuva be melo

Valatka tai tik mela skleidžiantis mano manimu šali pardaves isigimėlis. Rašo kaškokius memuarus,nepagrizdamas nei vienu faktu,iškraipo ivikius ir visas strukturas debilais laiko. Jam rusai visur vaidenasi. Tokie žurnalistai žlugdo Lietuva ir zombina lietuvos žmones ,skleizdami mela ir dezinformacija. Su tokiais parsidavusiais žurnaliugom Lietuvos žmones niekada nebus informuojami tikra informacija. Tokie žmones slepe valdžios didžiulius nusikaltimus Lietuvos žmonėms.

Irena

Jezau sventas, man tik dabar daejo, kad Valatka yra isimylejes Venskiene.Anksciau jis labai mylejo D.Grybauskaite, bet, matomai, ta didele meile jau praejo.Dabar negali gyventi be N.Venskienes.Ot karstas vyras.

arklys kuriam aišku

Kad taip visus šiuos komentarus (ištaisius gramatiką) perduoti Valatkai ir jo šeimai.

paliko baisu ka perskaiciau

Niekada jookiu valtku straipsniu neskaitau toj 15min…bet cia tame portale perskaiciau ir pakraupau…ir supratau kodel zmones begte bega is Lietuvos…tai yra kraupu ka raso apie maza mergaite ,kad ji ten Klonyje patyre kazkokia ppsicgoline prievarta ar dar kanors? Ten ta mergaite augolaiminga ir priziurate…o dabar jos nera///ji isvezta i NIEKUR….kur vaikas randasi niekas net nezinoisartimu mergaitei zmoniu …nors vaiku teisiu alia psichoologe ta ankstu ryta zadejo mergaitei ,kad ji gales matytis su savo artiimaissiais ir nebus nutraukti rysiai…tikrai is Lietuvos zmones issivazines ..pper penkerius metus liks tokie ,kaip valatkos gyventi…

liaudies išmintis

Kuo pats kvepia, tuo ir kitą tepa…

tadas

a….o liekana

kazkoks

nestabilios psichikos zmoniu susiburimas… nos, pagal komentaru kieki – ne taip jau ir daug – koks 50. O jei atmesti is to paties kompo rasytus – liks tik kelios Garliavos seimos 🙂

Iš serijos "Rusai puola"

Supratau, rusai puola…

Taigi

Kodėl dėl visų bėdų Lietuvoje kalti Rusija ir Putinas? Kad ne bukos Venckienės tai projektas, tai aišku kaip dieną. Bet kas jį sukūrė? Manau, jog konservatoriai kartu su prezidente. Tai yra jų projektas. Bet tai tik nuomonė. Dėl jokiuose teismuose kaltinimų Paksui, tai Pakso vietoje Valatką paduočiau į teismą ir tegul įrodo savo kalbas arba neįrodžius, nuteisiamas už šmeižtą.

Taigi Irenai

Sako, jog Valatka yra gėjus. Tai karštas, bet ne moterims.

Klausimas cinikui

Gal žinote kada Valatka ištekės už Lavastės?Tiesiog tuos pačius marazmus varo ir varo,gal galėtų nustoti eterį užteršinėti.Sau vakarais vienas kitam pasakotų,kaip pedofilai tik kino filmuose gyvena.

dūmas

dūmų be ugnies nebūna. manyčiau, be užsienio spec tarnybų čia neapsieita. Suuodė, bjaurybės, kad ypač aukšti Lietuvos pareigūnai yra pedofilai ir tuo pasinaudojo. Mūsų saugumas kartu su politikais stojo ginti svarbių aukštų ponų, nes jei jie įkliūtų, tikrai valstybė labai prastai atrodytų pasaulio akivaizdoje. Bet nežinau, kas blogiau – nuslėpti tiesą ar vis dėlto verčiau nuteisti ir pasodinti tuos svarbius bičiulius, kad mažai nepasirodytų ir kitiems pamoka būtų?

nei siandein, nei vakar

Valatkos laikrastis nepraleidzia komentaro:
„projektas”( jei tai projektas butu buves???) ne ORA ISLEIDO, O BUVO PASKERSTAS… Kazkodel niekas ( net jus, visazini p. Valatka) nenagrinejate PADORIU IR PAPRASTU KLAUSIMU, tokiu, kaip p.Landsbergio 2013.05.17 d., uzduotu TV interviu: KODEL NUSUKTOS BUVO KAMEROS, KAI EME VAIKA??? Arba jums neidomus paradoksas: kai tos pacios laidos vedejas, kaip ir p.Landsbergis kalbejo apie tai, kad VAIKA ADVOKATAS NESE!( ko siukstu advokatamns NELEISTINA DARYTI, ATLIEKANT SAVO PAREIGAS), O teismas nusprende – kad NENESE??? Cia viskas gerai? KOKS CIA PROJEKTAS GALIMAI YRA??? kLAUSIMU SIOJE ISTORIJOJE – DAUGIAU, NEI ATSAKYMU. bET PROJEKTO, KURIAME GALIMAI DALYVAUJATE JUS, NARIU N E D O M I N A klausimai, kurie yra nepatogus. Todel jie paprasciausiai… ignoruojami ar nutylimi.
KODEL??? Nepatogus argumentai???

...

Juokiasi puodas , kad katilas juodas .

tik tiek

supratau: Venckienė – „teroristė”, visos Lietuvos bėdos ir nelaimės – jos „darbas”, dar – „rusai puola”… nors „projektas” žlugęs ir neva jau viskas pamiršta… laimėjo „tiesa” ir t.t. ir pan.
Vistik vienas teiginys teisingas: „valstybės vadus šokdinusios „neeilinio“ proto kirpėjos” – t.y. „šventosios motinos” stankūnaitės – tikslus apibūdinimas ;)))

avtariu rv pasviescajetsia
avtariu rv pasviescajetsia

youtube.com/watch?v=NghNUQ3V7Zs

avtariu rv pasviescajetsia

tube.com/watch?v=NghNUQ3V7Zs

TOKIO

cinizmo dar neteko skaityti…. Ir iš kokių brūzgynų gimė tokios fantasmagorijos, sunku įsivaizduoti…Nei su realybe, nei su sveiku protu čia man nesiriša…..

To dūmas

Ar gali būti pedofilija šalyje, o dar aukščiausiose sluoksniuose, kurioje aukščiausios prabos demokratija, išsivystymu tuoj , tuoj pasivysim Ameriką, o gal ir pralenksim, jei dėdė semas leis, pragyvenimas nuolat gerėja ir t.t. ir panašiai? Atsakymas: NIEKADA. Įvaizdis yra viskas. Visą kitą užgniaužti, ištrinti, sunaikinti, išvežti, paslėpti ir galus sukišti į vandenį.Tai mano nuomonė.

Senjora

Amžių baigiu nugyventi, bet taip klykiančio vaiko, nešamo mylinčios motinos, o paskui aštuonias rankeles matantį, mačiau pirmą kartą. Ir duok Dieve, kad paskutinį.

Skaitytoja

Spėkim – kas yra valatka ? Psichopatas ar dar ir pedofilas? O gal čia dar kažkokia nauja nežinoma liga?

Valatkinis

Štai kodėl neranda Venckienės -ji pas Putiną.

Kritikas Pikčiurna

Daugiau, kaip dešimt lavonų, sužlugdyti dviejų mažamečių mergaičių likimai, paniekinti seneliai, sužlugdyta nepriekaištingos reputacijos teisininkės gyvenimas ir dar kelios dešimtys garbingų žmonių tampomi po teismų parodijas, o Valatkai viskas pasibaigė sėkmingai! Matyt, todėl, kad visas valstybės aparatas apgynė iškrypėlių pedofilų klaną. Kažin koks vaidmuo tekio šioje istorijoje Valatkai? Labai jau panašu, kad šitas liežuvio meistras virto valdžios klano kunilingo specialistu…
Labai jau bjaurus tvaikas sklinda iš tos pusės.

Čia tai super

„Kas dar dirigavo ir stūmė Lietuvą į pražūtį, kuri galėjo įvykti, jei policija nebūtų išvadavusi iš Kedžių-Venckų klano nelaisvės su valstybės institucijų pagalba pagrobto ir dvasiškai ilgai luošinto vaiko?”

visgi

labai stipriai paveikė valatkos smegenis ant galvos užmautas maišas požeminėje mašinų stovėjimo aikštelėje

Arnė

Gal sveikatą pasitikrinti reikėtų autoriui, – fantazija neribota, nesisieja su realybe.

78
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top