Raginęs atsistatydinti iš prezidento pareigų R.Paksą, šiandien P.Gražulis artimiausias jo bendražygis

meslaisvi.lt

2004 m. balandžio 6 d. R. Paksas buvo nušalintas nuo pareigų balsuojant Seimui, kurio posėdžiui vadovavo Vytautas Greičius. Visi trys kaltinimai buvo patvirtinti – atitinkamai 86, 86 ir 89 balsais už. Tam, kad prezidentas būtų nušalintas, reikėjo ne mažiau kaip trijų penktadalių parlamentarų balsų, šiuo atveju – mažiausiai 85 Seimo narių pritarimo. Tuo baigėsi 13 mėnesių ir 11 dienų trukusi Prezidento anksčiau laiko nutraukta kadencija.

Netrukus nuo prezidentūros buvo nuleista Lietuvos vėliava, tačiau vos po 17 minučių ji vėl pakilo, pagal įstatymus prezidento pareigas perleidus Seimo pirmininkui Artūrui Paulauskui.

Šiomis dienomis Petras Gražulis yra partijos „Tvarka ir Teisingumas“ narys, šios partijos Seime frakcijos Seniūnas. Jis vienas iš artimiausių R.Pakso bendražygių. Sakysite kuo čia dėta R.Pakso apkalta ir šiandieniniai jo santykiai su P.Gražuliu? Ogi būtent P.Gražulis 2004 metais kovo 23 d. paruošė rezoliuciją, po kurios R.Paksas buvo priverstas pasitraukti iš prezidento pareigų.

Štai toks tas politikų gyvenimas – tokių politikų kaip P.Gražulis ir R.Paksas.

* * *

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMAS

R E Z O L I U C I J A

DĖL RAGINIMO LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĄ ROLANDĄ PAKSĄ ATSISTATYDINTI

2004 m. kovo 25 d.

Vilnius
Lietuvos Respublikos Seimas,

neigiamai vertindamas Lietuvos Respublikos Prezidento R.Pakso ketinimus skirti Rusijos pilietį Jurijų Borisovą visuomeniniu patarėju;

pažymėdamas, jog toks sprendimas pažeidžia teisės normas, demokratijos principus bei elementarų padorumą;

reikšdamas susirūpinimą tuo, kad LR Prezidentas R.Paksas yra visiškai priklausomas nuo prieštaringai vertinamo Jurijaus Borisovo;

ragina Lietuvos Respublikos Prezidentą R.Paksą nedelsiant atsistatydinti.

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO PIRMININKAS

Projektą teikia:
Seimo narys Petras Gražulis
2004-03-25

* * *

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vatnikas

Reikia žvelgti plačiau! Tai tik parodo, koks kilnus ir ne zlopametnas yra nukentejusisis nuo pažeistų prigimyunių pakso teisių prezydentas Paksas! Jis taikingas, ir atleidžia savo priešams. Net popiežius viename pamoksle patvyrtino: „Paks voviskum!” (Romiečių kalba tai reiškia: „Paksas nekaltas!”), bet Mazuronis bando tai visaip nuslėpti. Gražulio ir Pakso sąjungos mystinė prasmė atsyskleidžia Osman Babos mokyme, ištobulintame Dobružkos. Ji reiškia, kad Tvar-KA ir Teisi-NGUMAS būs tada, kai susivienys Gro-ŽIS (gražulis) ir Tai-KA, bet ne visiems tai suprasti.

As manau,

kad tie zmones nera blogi.

Irena

Tai smulkmena. Kam į ją kreipti dėmesį? Kam dabar įdomus ponas Petras?

ruta

Neidealizuokime Seimo nariu , taip pat Vyriausybes ir Prezedenturos , jie tokie pat zmones , o dauguma net tokios kompetencijos , kad nei vienas verslininkas juos nepriimtu i darba , nes kaip jie tvarkosi valstybeje , tai ziauru. Be to komunizdinti ES lesas neleistu nei vienas verslo atstovas .O kai panagrineji kokiais , net kriminaliniais subjektais apsistato valdzia , tai iliuziju apie isskirtinius , kompetentingus eruditus nelieka .Palaiko ta partija , vada , per kuri galima patureti asmenines naudos , mes gi ne siendien gime ir demagogija , reklama / kuri nieko bendro neturi su tikrais nei ivikiais , nei politiniu partiju atstovais , valdzia../ nepriimame uz gryna piniga . Pakso pasalinimo kompanijai buvo pajungtos visos valstybes institucijos , taip… Skaityti daugiau »

Nesupratau

kam reikia tos nuotraukos ir kam čia užkliuvo draugystė?Tegul draugauja tegul remia vienas kitą svarbu už normalią šeimą ir kitus moralinius šeimos aspektus nuomonės sutampa.Ar nėra Lietuvoje tikrai svarbių temų?
Ar blogai kai žmonės vieni kitiems atleidžia ir draugauja?Kam nuo to pasidarė blogai?????

išvada

Dabar Lietuvoje vykstančių įvykių fone šita draugystė nei piktina, nei džiugina. Yra svarbesnių dalykų. Dabartinė matriona daug daugiau teisingumui nusižengusi nei Paksas ir niekas dėl to iš jos posto neatima. O Adamkus, užmerkęs akis prieš VSD darbelius, ko vertas? Kieno valdymo laikotarpiu iškrito pro langą Pociūnas?

bronius

Vyriška meilė nugali visas negandas, praeities klaidas.

>> neupratau

Gražulis palikęs šaimą. Gal latentinis, kaip įtaria gėjai. O jie juk savus moka atpažinti.:)

visgi,

Paksą kaip rėmė, taip ir toliau remia gnklų prekeivis Borisovas iš GRU. Ištikimas:)

beje,

Paulauskas vertė Paksą, kad padėtų Viktorui Uspaskich ateit į valdžią. Apie tai ratė The Council of Forein Relation.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top