Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Normaliems žmonėms TEISĖS/LAISVĖS yra kaip atversta knyga – viename lape „teisė/laisvė“, kitame – „atsakomybės/pareigos“, kaip atsakingai naudotis šia teise/laisve, kokie yra ribojimai tą darant, ypač išorinių efektų (externality) atveju.

Bet yra ir liberalų/lojerių/radikalių dešiniųjų, kuriems užtenka pirmojo lapo.

Ir jie rėks, kad „galas žodžio laisvei“, „šalin suvaržymus žmonėms su atvira tuberkulioze ar kovidu važinėti autobusais“ ir t.t.

Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti.

Soctinklai tą pradeda daryt. Gerokai per vėlai, bet…

Daugiau – NYTIMES: „Twitter Permanently Bans Trump, Capping Online Revolt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aga

Tipiskas stalinistas.

stasys

Replika :ar teisingai pasielgtų twitter panaikindamos Trump paskira su tokiu prierašu ?
– jei Prezidentas Trump gali sau ir savo draugams suteikti malonę už atliktas neteisėtas kriminalinės veikas jo prezidentavimo laikotarpiu ir ne tik , kodėl twitter jo paskiros negalėtų simboliškai įkalinti visam laikui , tik jau savo nuožiūra ?

O kuo

čia dėta ,,dešinė”??? Pasaulis aukštyn kojom…

Šalia šito teksto

tenka prisiminti nuolatines Kuodžio agitacijas uždaryti ligonines ir kaimo mokyklas.Viskas stoja į vietas.Su morale čia nieko bendro.Tik marksistinis fasadas,kaip jie užkariaus Marsą,tačiau čia žmonės mirs negavę gydymo.Šliogertis teisus,- technologijos tik truputį kuria,o daugiausia griauna.

stasys

Sunku Raimondai kovoti ta idiokratija kai joje nėra tūrinio tik emocija ? O jei paskui suglvosite uždrausti jums priminti apie tas ligonines ir kaimo mokyklas siekiant jas jums uždaryti ?

>emonicialiam dėl Trumpo stasiui

Kaip ne kartą ir ne du emociškai, su fantazija įsijautęs į moterį,o gal gi net ir į jos rūbus- pėdkelnes ,sijonus-pabandykite būti dar emociškesnis ir tolerantiškesnis ir ne homofobas ir Trumpo atžvilgiu.Mes gi tolerantiški ir nesmerkiame jūsų dėl tų khm.. visų dalykų,tai pabandykite ir jūs būti tolerantiškas,demokratiškesnis ir pakantesnis kitokiai nuomonei, kuri nesutampa su jūsų nuomone ir 75 mln JAV žmonių laisvo pasirinkimo basuoti už Trump,nuomone.Ar tuos 75 mln jau ruošiatės išvežti į Kiniją pas uigurus į perauklėjimo stovyklas kol bus visi perdaryti pagal Twitter „tolerantišką kitam” nuomonę?

rinkėja iš Kauno

čia šitas Lietuvos banko paršas, pratrūkęs „matu”, kai buvo paviešintas tos butaforinės kontoros valgyklos meniu? Gurmaniški produktai bei itin brangios pramogos darbuotojams buvo perkami UŽ LIETUVOS PINIGUS. Juk šitą kiaulidę ne ECB išlaiko. Nos sunaikinus litą, ji tapo tik popieriukų, gautų iš aukščiau, dėliotoja. Na, galėtų pasiteisinti nebent kaip Baisogalos gyvųlininkystės instituto filialas – veisti ypatingos veislės liberalines-stalinistines kiaules, kurioms „moralė ne šio pasaulio dimensja”. Paskui geriausia būtų jas eksportuoti į Šiaurės Korėją, nes ten trūksta maisto, o gerai įmitusių toje kiaulidėje jau yra.

stasys

emonicialiam dėl Trumpo stasiui 2021-01-9 14:10 .. tai tik truputis ‘meducio’ tam kad tos problemos ratai greičiau suktusi ir negirgzdetu . Vienok pastaba apsvarstysiu , nuo ko gi prasideda diskusiją .. ? tolerancijos ir nenoro į kita nuomone valytis savo kojas .

DDD

Vakarų civilizacijoje vyksta staigus ir radikalus lūžis, posūkis. Iš esmės „Hegemono Cenzūros Komitetų” (valdžios paskirtų ar valdžią paskyrusių) įteisinimas bei legalizavimas niekuo nesiskiria nuo Sovietijos, Kinijos ar nacių vykdyto knygų deginimo. Kuodis gal tikisi, kad kurį laiką jo „dar necenzūruos”. Gal ir taip, jei sugebės visą laiką spėti susiorientuoti, kaip „konkrečiu laiku leidžiama mąstyti”. Cenzūra visada neatskiriama ir nuo Skundimo bei gausių Slaptųjų Tarnybų. Apie tai rašė ir liberalų klasikas Hajekas – „kodėl iškyla blogiausieji”.

Fizikos dėsnis

Niekas iš nieko neatsiranda ir niekas niekur nedingsta, tik pereina į kitą būvį. Oi,Raimondai Kuodi, kažkada galvojau, koks būtumėte geras finansų ministras, deja, kūno mase bei gatvės leksikonu savo socialiniuose tinkluose greit pralenksite Vasiliauską, reiškia, kažkur kažkas turėtų sumažėti. Įdomu kur?

Jis gi

akademiko Vilks auklėtinis, ko norėt. Na, to, kuris vijo Gorbio perestroikininkus lauk iš salės.

Nuo šiol

žmonių padorumą reiks vertinti pagal jų požiūrį į cenzūrą ir Laisvę.

Sigitas

Pirmiausia pastebėjimas Tiesos redakcijai, būtų gerai kad panašius traipsnius pažymėtumėte grifu „Iš propagandos frontų”, nes nesinorėtų, kad normaliame portale panašūs straipsniai būtų pateikiami kaip normali nuomonė, nes ne visi skaitytojai sugeba adekvačiai atsirinkti. Jeigu aš neklystu šis portalas nėra skirtas leftistinei propagandai stumti, ar aš kažką praleidau? Pamatęs kas autorius susiintrigavau, nors abejonių ir buvo, tačiau perskaičius straipsnį tapo aiški tiesa, ko nenupirksi už pinigus, nupirksi už didelius pinigus…Draugas Kuodis ilgą laiką kabino makaronus ir atrodė kad jis kitoks nei tas kur pažiūras keičia dažniau nei liemenes ( priklausomai nuo to kas mokėtojas), bet pasirodo klydau , jis nei kiek ne geresnis, matyt skiriasi tik kaina, kaip ten rusų patarlėje sakoma odin raz ne…..

Arvydas

Raimondas, kaip ir dera rimtam bankininkui, išaugo ekonomisto marškinėlius ir pretenduoja užimti Slušnio (tfu, vos neparašiau „amžinatilsio”) vietą.
Covidas daug kam sudrumsčia protą 🙂

Kuodziui

Na, tikrai tie šiauriečių bankai plėšia Lietuvos žmones. O „bankų berniukas” tyli.

Kuodi, kaip cia yra?

Skandinavų bankai plovė milijardus, bet jų neuždarė.

R.Kuodis įžūlus cinikas

Paklausykite, kaip Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas R.Kuodis ciniškai savo interviu vienam iš žiniasklaidos portalų išsireiškė apie Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininką S.Jakeliūną, kuris, kaip žinome, Seimo pavedimu tyrė krizės laikotarpį, siekdamas nustatyti tikruosius jos kaltininkus, prisidėjusius prie krizės padarinių gilinimo bei norėjo kartu įvardinti, kas iniciavo Snoro ir Ūkio banko bankrotus. R.Kuodis straipsnyje -„Kuodis įvertino Jakeliūno skandalą: ar bus saldžios tokios purvinos pergalės” tada teigė: „Dabar gi vienas buvęs Snoro Ryto bendradarbis (koks sutapimas) išėjo į karą su naujuoju LB, kuris „Snorą” ir uždarė. Jis, kartu su oficialiais premjero (!) piarščikais vaikšto pas Janutienes, organizuoja dramatiškas spaudos konferencijas, tada „eina pas premjerą“, „kreipsis į prokuratūrą“. Taigi, taip ciniškai žurnalistui aiškino R.Kuodis ir dar tikino, kad tai nuobodu.

stasys

Raimondas Kuodis dabar turėtų čia visiems nusilenkti ar susilenkti ir leistis patikrinamas kokia turi prigimtine lyti .O jei pasirodys jog su ja ten kažkas ne vietoje ir pap. klausimu yran, tie ‘padorus piliečiai’ galetu pareikalauti iš jo atitikties lyčiai sertifikato … ną mol ten nebuvo kažkas su ja ‘chimicinta’ . Ir. Redakcija gavo ‘padoriu piliečių ‘ pastabų
– ar jau visos bačkos išridentos į pušynus sniegynuose?
bachanalijos pražydo trumpo demokratiją .

Regimantas

Ei, Raimondai Kuodi, negi į savaitgalio pabaigą vėl prisilakei? Nebedaryk gėdos Lietuvos bankui!

Prašalietis

„Lakios vaizduotės” Raimondas Kuodis po 30 „nepriklausomybės” metų prabudo ir staiga „pamatė”, kad lansberginiame durnių laive plukdomai neišsivaikščiojusių „patriotinių” puskvailių ir idiotų „mąstančiai visuomenei iškilo reikalas pakovoti su slinkimu į idiokratiją”. Nors bent kiek adekvatus vyresnės kartos žmogelis žino, kad į „idiokratiją slinkimas” pasibaigė su Gorbačiovo perestroijkine epocha, ir susikūrusiuose pseudo valstybiniuose dariniuose idiokratija susiformavo galutinai „šauniaisiais” 1990-1995 iš buvusių tarybinių naivuolių, nesusipratėlių, mažaraščių, kurie tikėjosi, kad ir jiems už investicinius čekius „atluš” ką nors paprivatizuoti ir pasidaryti kapitalistais… Čia lemiamą indėlį įnešė „tautinai” profesionalūs „provakarietiški” tarybinių laikų komunistai ir KGB -istiniai sąjūdiečiai, jie suformavo ir tebeformuoja iš jaunuomenės „vakarietiškai patriotinius” puskvailius ir idiotus, kurių šiandieninės mokyklos ir pusaukščių „mokymo” įstaigų yra „priformuota” krūvos, kurie nesugeba nieko konkrečiai dirbti tad… Skaityti daugiau »

ligoniukui kuodžiui ir mūsų ministrėliams

Ministrai žino, kam su kuo gulėti, Ir kam kada į kokią skylę kišti, Tad, su gaidžiais teks eit gulėt į klėtį Ir tik į savo puodą nusimyžti… Ministrai žino, kam su kuo sėdėti, Ir kiek kėdžių prie stalo sustatyti, Todėl ir sningant reiks nešioti skėtį, O mentai draus kur tačką pastatyti. Ministrai žino, kur ir ką bučiuoti, Ir po stalu paglostyti kam šlaunį, Legaliai sekso bėgsi pirkt į stotį Ir dar stebės, kaip tu rankytes plauni? Ministrai žino, ką ir kaip kramtyti, (Išmoksi kavą gerti ir per kaukę), O kai apsirgsi, ims tave badyti, Nes tam, kas bado, Eurobabkės plaukia. Ministrai žino, kaip sveikai gyventi, (Gali Kalėdas švęsti net ir nuogas,-) Svarbu, į savo maišą saugiai vemti, O jei pratriedei,… Skaityti daugiau »

Aciu gerb Kuodi

Aciu uz sveika prota !

himnas namordnikui

Visi dabar su antsnukiais,
Tikroji lygiava
Ir Seimas, ir policija,
Kartu su šunauja
O antsnuki, o antsnuki!
Sulyginai visus.
Todėl mes tau dainuosime
Šituos gražius žodžius:
„Daugiau nesibučiuosime,
Nestosim per arti,
Ir KARANTINO didžiojo,
Mes būsime verti.
Naujais kvapais kvepėsime,
Rytais ir vakarais,
Nes skystį dezinfekcinį,
Naudosim kibirais.
Senelių nelankysime.
Užkrėsti juos baugu,
Ir su leidimais vaikščiosim,
Tik paskirtu laiku.
Ataskaitas rašysime,
Kur, kaip ir nuo kada.
Kol būsime išnuodyti,
Naująja vakcina.
Algos nebemokėkit mums,
Mes dirbsime dykai.
Svarbiausia apsaugos daugiau,
Ir kiekvienam- nuodai!
Tuos kas išdrįs be antsnukio,
Į viešumą išeit-
Mes smerksime be gailesčio,
Priversim užsidėt.
Nauja tvarka pasaulyje,
Čia nebėra veidų,
Vien antsnukiai nuo viruso
Kuriam nėra lygių.

Prašalieti,

vėl plaki Tiesą su melu – dezinformacija. Ar žemėlapį jau nusipirkai „Draugystės” knygyne Vilniuje 1980 metų leidimo? Jei dar ne, tada esi kol kas nepatikimas komentatorius.

Vardas

Lietuvos banko Valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis yra:
Komunistines Kinijos, Mao Zedong bei Xi Jinping kolaborantas Lietuvoje.
World Economic Forum (WEF) / Davos crowd, Liberalu Hitlerio George Soros ir kompanijos kolaborantas Lietuvoje.
Europos Socialistiniu Respubliku Sajungos kolaborantas Lietuvoje.
Naturalu Raimondas Kuodis del statuso Lietuvoje, Europoje, karjeros, dideles algos skaito Komunistines Kinijos LiberalBolseviku rupora tualetini popieriu

„The New York Times” bei palaiko Facebook, Twitter ir kovoja uz Korporacine Konstitucija, Korporacine Teise, Korporacine Laisve, Korporacine ZiniasKlaida /

Propaganda.
Zodziu tobulas siuolaikinis Korporacinis valdininkas kolaborantas ant Lietuvos ir eiliniu lietuviu sprando.
Tegyvuoja Europos Socialistiniu Respubliku Sajunga ir Korporacine Lietuvos Respublika.
3 kart valio Draugui (LiberalBolsevikui) Raimondui Kuodziui.

Sigitai, tamstele,

gal pirma išsiaiškink pagaliau propagandos sąvoką, a? Ką pas čia prikeverzojai – tai irgi pačio propaganda ir mes ją priėmėme. Kibk į rimtus mokslus ir aiškinkis propagandos sąvoką, gerai?

Tvankstas

Kiekvienos šalies tikrasis valdovas yra CB vadovas, tai Lietuvoje – V. Vasiliauskas. Čia išreikšta jo pavaduotojo nuomonė, o CB vadovais dažnai skiriamas jo pavaduotojas. Skaitėme gal būt būsimo Lietuvos valdovo, pagal kurio dūdelę šoks visi valdžionys Lietuvoje, nuomonę.

Paršelis

Sisteminis žmogelis ir daugiau nieko. Visi jo anksčiau buvę „minčių radikalumai” buvo tik opijus liaudžiai.

Socialinė darbuotoja

Tik tarybiniais laikais atvira tuberkulioze sergantys buvo priverstinai gydomi. Mūsų laikais šito nebeliko, užtat atsirado terminas ,,nebepagydoma TBC forma”.

stasys

Sveikinu R.Kuodi viena išsakyta nuomone jis gana smarkiai koptelėjo karjeros laiptais . Aišku nauju antpečių dar ilgai teks laukti , bet juk laukti daug smagiau kai žinai jog tuoj tuoj tvanksto žodžiais .

Kis

kokia laime,kad tik vienas toks „protingas”R.Kuodis?

tfu...

kažkaip pamaniau, kad Navickas tokį briedą rašo…
O čia tik kuodis…………
Atsiprašau blogerio zeppelinus, kad neatidžiai pažiūrėjau autorių antraštėje.

Sigitui

o kodėl Redakcija turėtų mus kvailiais laikyti?
manai, jei neprirašys „Iš propagandos frontų”, tai mes ir nesuprasim???
paskaityk komentarus ir pamatysi – visi suprato.
kaip visi suprantam, ko čia tas Stasys įsisiurbęs sėdi – nesėdėtų, jei čia niekas nevyktų. kodė alke ar propatrijoj tylu ramu – nesi stasių, nei komentarų?
mąstom, vyrai irgi moterys, savom galvom – jau laikas suaugti

Aiškiai konstatuokime:

Raudonasis profesorius Kuodis galutinai apsiš..ko, ir daugiau nėra reikalo apie jį ką nors kalbėti.

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top