Raimondas Navickas. Juodoji Revoliucija siaubs Ameriką dar 5 metus! G.Soroso fondai skyrė 220 milijonų kovotojams su „rasiniu neteisingumu“

Leftistų troliukai pastaruoju metu pamėgo šaipytis iš G. ir A. Sorosų paminėjimo to, kas vyksta pasaulyje, kontekste. Girdi, tie ponai tėra garbūs filantropai ir niekaip neprisideda prie migracijos krizės aštrinimo bei rasinių maištų Amerikoje. O teigiantys kitaip tėra konspirologai ir sąmokslo teorijų šalininkai.

Deja, faktai byloja patys už save.

Seniai buvo teigiama, kad būtent minėtų ponų fondai aktyviai prisideda prie tarsi tuščioje vietoje kilusių rasinių neramumų JAV. Ir visi tie Black Lives Matter revoliucionieriai sėdi pono Soroso kišenėje.

O ką tik spaudoje nuvilnijo oficialus pranešimas, kad G.Sorosas nebemato reikalo to slėpti ir oficialiai, su visa pompa paskelbė, kad skyrė 150 milijonų dolerių 5 metams įvairaus plauko juodųjų kovotojų su prasimanyta sisteminio rasizmo problema organizacijoms bei dar 70 milijonų leftizmo apsėstos vietos valdžios vykdomam policijos definansavimui paskatinti.

Taigi, jei kam dar kils klausimų, kieno pinigais remiami visi tie „naujojo rasizmo“ cirkai Amerikoje, skaitykite – ponas George Soros’as nebemato reikalo to slėpti.

Ir nėra jokios prasimanytos sąmokslo teorijos. Tėra realus sąmokslas prieš JAV, finansuojamas konkretaus asmens fondų lėšomis.

P.S. Įdomu, ar Lietuvos ALFui kas nors klius tiems tikslams? Na, greit pamatysime…;)

Nuorodos ir šaltiniai:
Open Society Foundations Announce $220 Million for Building Power in Black Communities

Billionaire George Soros To Spend $220 Million On Racial Justice Initiatives

George Soros’s Foundation Pours $220 Million Into Racial Equality Push

Stambi dovana: G.Soroso fondas skiria 220 mln. dolerių kovai su rasine nelygybe JAV

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top