Raimondas Navickas. Rūstūs žmonės tie estų konservatoriai, špyga taukuota. Į mūsiškius mažai panašūs

Rinkimai – suklastoti, Prezidento postas – pavogtas, Bidenų šeimynėlė – korumpuota iki ausų.

Konservatyvūs Estijos politikai savo nuomonės neslepia – ką mato, tą ir sako.
Netikėtai drąsūs šiems „teisingo žodžio laisvės“ laikams pareiškimai.
Skaitau Estijos spaudos naujienas ir žandikaulis pats iki krūtinės atvimpa.
Rūstūs žmonės tie estų konservatoriai, špyga taukuota. Į mūsiškius mažai panašūs.

Žemiau įdedu anglišką tekstą be savo komentarų, rusiškos ir estiškos versijų nuorodos yra apačioje, lietuviškos citatos sudėtos į plakatėlį:

* * *

Minister of the Interior Mart Helme, Minister of Finance Martin Helme and MEP Jaak Madison (all EKRE) said on their TRE radio talk show on Sunday that the results of U.S. presidential elections are falsified and Joe Biden becoming president would mark America’s decline, Delfi reports.
The Conservative People’s Party (EKRE) politicians said they believe there was election fraud.
„I believe there can be no question in that these election were falsified,” Minister of Finance Martin Helme said.
„I believe all normal people should speak up against it. There is no sense in talking about democracy or rule of law in a situation where elections can be faked so plainly, boldly and on a massive scale.”
„I believe there can be no question in that these election were falsified,” Minister of Finance Martin Helme said.

—–

„I believe all normal people should speak up against it. There is no sense in talking about democracy or rule of law in a situation where elections can be faked so plainly, boldly and on a massive scale.”
„If this works, if Trump is taken down, the U.S. Constitution will no longer be in effect,” he added.
Minister of the Interior Mart Helme said that Joe Biden was elected president by the deep state.
„The logic based on which the deep state operates is to smuggle in dirt bags, corrupt dirt bags than can be blackmailed. Joe Biden and Hunter Biden are corrupt characters,” the interior minister said.
The hosts also talked about the possibility of civil war in America.
„I had a dream before the elections of Trump walking across a field,” Mart Helme described.
„And then I saw the field was covered in guts and entrails. Trump passed through it. Trump will win eventually; it will happen as a result of an immense struggle, maybe even bloodshed, but justice will win in the end.”

—–

Šaltiniai Estijos spaudoje (anglų, rusų ir estų kalbomis):
ERR News, 2020-11-08: „Mart Helme: Joe Biden and his son corrupt characters“: ČIA.

rus.delfi.ee, 2020-11-08: „Март Хельме: Байден и его сын — коррумпированные типы“: ČIA.

Toimetas: Karoliina Hussar, 2020-11-08: Mart Helme: „Joe Biden ja tema poeg on korrumpeerunud tüübid“: ČIA.

—–

Ir vardan įdomumo – kaip šią naujieną pateikė valdiška LRT:

LRT.lt, 2020-11-08: „Estijos ministrai: JAV rinkimai yra suklastoti, Bidenas ir jo sūnus yra korumpuoti tipeliai“: ČIA.

#Esstonia
#Trump2020

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ir po to

turėjo žmogus atsistatydinti. Už tiesą baudžiama.

Al.

Piešinys išsamus. Kas autorius ?

Seksistas

Kaip atrodytų paveiksliuko „kreivė”, jeigu rinkimuose dalyvautų Hilari…

Žydrūnas

Taip myžti sugeba tik žyd…rūnai.

stasys

R.Navickas pasirašytu ir po putino špyga kad tik paglostyti savo radikalizmu pripildyta pūslę, gal mielasis arčiau Prezidentūros tvoros ? Taip sumažintumėte ta spaudimą i pūslę ir įprasmintumėte tinkamu veiksmu protestą ant brangios valdiškos tvoros . Na man ta žinia tikrai neatrodė verta dėmesio ..tik ne R.Navickui ..kas kam rūpi pasaulis margas .

Ko gero

Stasys gatavas moksliškai paaiškinti piešinuko gamtiškumą.

DD plius DD

Šiek tiek apie „suklastotus rinkimus”, šiuo atveju Amerikoje.
Kiekvienas rinkėjo balsas turi savo unikalų barkodą (brūkšniukų eilutę), kas leidžia atsekti dokumento kelionę nuo urnos iki balsų skaičiuotojų, kiekvienas panoręs paštu balsuoti rinkėjas patikrinamas duomenų bazėse ir priedo pasirašo ranka, o parašą rinkimų komisija patikrina. Žodžiu, atpažinti suklastotą balsą paprasta kaip banknotą eilinės parduotuvės kasoje.
Na bet jei durniaus vieta jums patogi, toliau klausykit kalbų apie falsifikacijas.

Prieš PP

šiek tiek juokingos tos kretininės reakcijos
laisvi žmonės turi savo nuomonę ir jos neslepia
ir visai nesvarbu ,teisinga’ ta nuomonė ar ,neteisinga’ valdžios požiūriu
tik tiek, tai ko čia jaudintis?
kam ta ,Valstybės gynimo taryba’ ???
Lyg būtų nepasibaigę draugo Andropovo laikai
O gal ir nepasibaigė
juk ideologijos šiandien viršesnės ne tik už šalių interesus,
bet netgi piliečių sveiką protą…

Kuris kurį perspjaus

Oi, … permyž.

...kaip šią naujieną pateikė valdiška LRT...

Tai jau tikrai – po rinkimų, Ėlėrtė’ą drąsiai galima vadinti VALDIŠKU.

Estai prie

sovietų sakė,ką galvoja.Taip ir dabar sako,ką galvoja apie tai,kas vyksta Amerikoje.

DDui

Komisija taip pat gali sutikrinti pilietinio karo dalyvio parašą ir jo laiško bar kodą. Tai taip paprasta ir jokia klastotė nepraeis:)

elektoratas iš ano pasaulio

tos srovelės aliuzija į rinkimų grafikus Viskonsine (ta pati istorija ir Mičigane), kai uždarius rinkimines apygardas per nakntį staiga šoktelėjo kreivė už Baideną (gal 130 tūkst. už Baideną, už Trampą 0).

Tvankstas

Surasta balsavusi ‘mirusi siela’, gimusi 1823 metais, dar kur tūkstančiai iš 19 amžiaus gimimo, dešimtys tūkstančių gimę iki 1910 metų – atsikėlė grabe, prabalsavo paštu ir ramiai atsigulė – piliečio pareigą tėvynei atlikę. Tai ne mūsų lietuviai slunkiai, pusė neatsivilkę gyvi į rinkimus.

stasys

To ir reikėjo tikėtis .. pletkai gavo naujas kojas ir čia atšuoliavo su naujomis savo pasakomis. Idomesnis klausimas kaip tas praeito, Tvanksto minėtas, rinkėjas sugebėjo užpildyti visas mokesčiu deklaracijas tuos šimtmečius? Kaip jau matyt supratote pletkai neieško atsakymų jie paskleidžia prieštaringa žinia o paskui ja jau atlėpausių ‘minios’ … seka .

DD plius DD

Dar šiek tiek balso tyruose apie suklastotus amerikoniškus rinkimus.
Balsų skaičiavime įprastai dalyvauja trys stebėtojai. Vienas demokratas, vienas respublikonas ir vienas nepriklausomas. Atvejais, jeigu atsiranda 200 metų bobutė, arba balsuojama už mikimauzą ar harįpoterį, balsas paprasčiausiai neįskaičiuojamas- jo negauna niekas. Teoriškai klaidos tikimybė visada būna, bet tikrai ne esminės. Mažiau klausykit durnų pezalų apie masiškas klastotes.
Galima, jei norit, perfrazuoti profesorių iš „šuns širdies”- mažiau klausykit lietuviškų inelektualų ypač prieš pietus.

Igoris Panarinas

Igor Panarin: World politics #1141. Trump launched an attack: https://www.youtube.com/watch?v=Dqr3Pd7BE7s D.Trumpas perėjo įpuolimą. Vos prieš kelias minutes tapo žinoma apie JAV gynybos ministro Espero atsistatydinimą. Bideno spąstai užsitrenkė, D.Trumpas pradėjo ataką. Kai birželio 6-ąją buvo bandoma šturmuoti Baltuosius rūmus, tai tiesiog nepavyko. Jis žaidė „mūsų ir jūsų“ žaidimą kritiniu momentu. Paskirtas nacionalinis kovos su terorizmu centro vadovas Christopheris Milleris. Tai profesionalus, tikslingas, orientuotas į rezultatų siekimą. 2020 m. Lapkričio 7 d. Frankfurte prie Maino (CŽV stotyje) suimti programuotojai ruošę programinę įrangą rinkimų klastojimui. Kitas žingsnis – CŽV direktoriaus atsistatydinimas. Galbūt tai įvyks šiandien ar rytoj. Komandos stengiasi perskaičiuoti balsus, kad būtų galima nustatyti suklastotus dokumentus. Arizonoje ir daugelyje kitų valstijų dabar prasidės kruopštus darbas, tačiau reikia jėgos palaikymo, nes yra… Skaityti daugiau »

Igoris Panarinas

Igor Panarin: World politics #1136. Biden’s trap slammed shut: https://www.youtube.com/watch?v=wHeMAiRtMtc Nebūkite sąmokslininkų klastočių platintojai. 2020 m. Lapkričio 8 d. Donaldas Trampas parašė šią paslaptingą frazę: „Aš visus pagavau!” Kaip tai suprasti. Amerikos rinkimuose buvo nustatytos penkios didelio masto sukčiavimo rūšys. Pirmasis yra neegzistuojančių rinkėjų ir „mirusių sielų“ sąrašai. Antrasis – dvigubas tų pačių žmonių balsavimas. Trečiasis – balsavimas už pinigus. Ketvirtasis – sukčiavimas paštu. Penktas – programinė įranga. Spąstai užsidarė ne tik Bidenui, bet ir visoms šalims, kurios puolė sveikinti Baideną. Nusikalstamumą tiriančios teisinės komandos pirmininkas Thomasas Fittenas nustatė, kad du milijonai rinkėjų yra netikri. Jis taip pat pareiškė, kad nesavalaikis kitų šalių sveikinimas yra kišimasis į Amerikos vidaus reikalus. D.Trampo kontratakos prasidėjo 2020 m. žiemą. Aktyvus etapas laukiamas 09.11.… Skaityti daugiau »

Sania

Саня во Флориде:klastojimai JAV
https://www.youtube.com/watch?v=s_58GJrpRb4

DD plius DD

Apie amerikoniškus rinkimus reiktų dar vieną dalyką žinoti. Pas mus yra vyriausia rinkimų komisija, kuri visus rinkimus ar referendumus ir organizuoja. Pas amerikonus prezidentą renka valstijos. Ne federalinės valdžios parėdymu ir ne partijų iniciatyva, o taip kaip liepia įstatymai. Įsikišti į balsavimą ir balsų skaičiavimą pašaliniai negali. Paveikti rinkimus savo metu bandė rusai, bet ne pačią rinkimų procedūrą, kur šansų jokių, o priešrinkiminių batalijų metu. Nagus graužia iki šiol.
Tarp kitko apie falsifikacijas ne vien Trampo šalininkai svaigsta. Buvo tokių pezalų ir iš demokratų pusės, kai į priekį išsiverždavo Trampas. Baigės tuo, kuo pezalai įprastai ir pasibaigia- niekuo.

stasys

Ir nesimiega gi naktimis propagandosams ? Beje DD kaip Jums pavyko 6.18 palikti komentarą kai Tiesos tinklalapis jau paryčiais buvo užluzes ?

C-Fam

Joe Bidenas mūsų nesustabdys. Mes jį sustabdysime.

Perduokit žinią. Pritraukite daugiau žmonių į vienišą C-Fam kovą dėl gyvenimo ir šeimos JT.

Pagarbiai,

Ostinas Ruse
Prezidentas / C-Fam
Leidėjas / penktadienio faksas

C-Fam

2020 m. Lapkričio 9 d Jei Joe Bidenas pagaliau bus išrinktas prezidentu, visam mūsų darbui gresia didelis pavojus. Jis: Panaikinkins Meksiko politiką, neleidžiančią mokesčių mokėtojų pinigais apmokėti abortų užsienyje. Grąžins JT gyventojų fondą, kuris padėjo sukurti žiaurią Kinijos vieno vaiko politiką. Diegs abortų kalbos JT dokumentuose. Paskirs abortus palaikančius atstovus JT. Paskirti LGBT palaikančius derybininkus JT. Reikalaus, kad neturtingos šalys pritartų radikaliai prieš gyvenimą ir šeimą nukreiptai programai. Joe Bidenas bus blogesnis, nei kada nors buvo Barackas Obama ar Billas Clintonas. Joe Bidenas yra neištikimas katalikas, jis bus radikaliausias prezidentas prieš gyvybę. „C-Fam“ tai išgyveno anksčiau. Mes dirbome beveik ketvirtį amžiaus per gerus ir blogus laikus. Mes sustabdėme Obamos darbotvarkę JT. Mes sustabdėme Billo Clintono darbotvarkę JT. Mes galime sustabdyti… Skaityti daugiau »

DD plius DD- stasys

Kaip pavyko? Labai paprastai, bet daugelis vietinio kontingento vistiek galvos apie lėlininkus, kurie mane savo suktybėmis prakišo- VSD, CŽV, FTB, KGB, komunoliberalleftistmarksizmo plaukuotą leteną, žydų, arba itin klastingo ir rafinuoto nacistinio pogrindžio apsimetusio sorošiniais avinėliais, teleloto, sportloto ir apskritai kieno tik norit kėslais ir nei už ką nepripažins, kad galima paprasčiau- paspaudus naršyklių meniu (pvz. operoje viršutiniame kairiame kampe raudonas O raidės logotipas), atsidaro parinkčių sąrašas. Tarp kitų yra „history”, kur susiieškot reikiamą nuorodą, per ją kuo ramiausiai patenkate į tiesiai į straipsnį, jeigu prieš tai jame lankėtės. Į patį tinklapį nepateksit, bet į anksčiau žiūrėtą publikaciją- ramiai. Nebandžiau kituose tinklapiuose, bet „tiesos.lt” prieglaudoje veikia.

stasys

Ačiu DD ..aš matyt be reikalo taip durimis pasitikiu ir jas nuolat čia ‘braškinu’ ,žinoti tinkama langą ir greičiau ir saugiau o ir kiek ‘romantikos’ per ji landžiojant.

LT   007

Kada išgirsime tiesų ir aiškų V. Landsbergio paSIaiškinimą:
● dėl Sąjūdžio (įdealų) išdavimo;
● dėl dešiniosios politinės partijos „Konservatorių“ pavertimo liberalais (kairiaisiais);
● dėl tautos demoralizavimo;
● dėl Lietuvos valstybingumo negynimo;
● ir dėl padarinių kilusių iš visų minėtų punktų.

Nežiniukas

>> Al. 2020-11-9 12:40
Piešinys išsamus. Kas autorius ?
——-
Kažką panašaus* esu matęs lig tai „Šluotoje” kuri kai kada pasidalindavo darbo vaisiais su „Krokodol”… Čia kalbu apie „kreivę”, o kompiliacija su dabarties realijomis – technikos reikalas. (Gal…).

karikatūra

joje pavaizduota, kas rinkimų naktį vyko Pensilvanijoje.
Eteryje yra ne vieno stebėtojo komentuotas rinkimų grafikas, kuriame apylygiai banguodamos aukštyn kyla dvi kreivės (Trampo raudona kiek aukščiau), tik staiga prieš šeštą ryto santykiu 139000 : 0 VERTIKALIAI AUKŠTYN šauna Bideno mėlynoji kreivė.
O užvis įdomiausias yra žemiau įdėta Sanios iš Floridos įrodymais paremtas tyrimukas, kaip „narsiai demokratiškai” balsuoja iš kapų pakilę tūkstančiai „rinkėjų”. Ne veltui ruskeliai, ten komentuojantys savo tėvynainio atradimą, šmaikštauja apie amerikėnų inertiškumą tik po 179 metų perskaičius N.Gogolio „Mirusias sielas”.

Tvankstas

Eina gandas per FTB : Trump – 73,9 mln. balsų, Biden – 25,9 mln.
FANTASTIŠKOS KLASTOTĖS !

Tvankstas

Suimta CIA specialistų elektronikų grupė Frankfurte / Main, kuri klastojo balsus kompiuteriuose, turėjo gerą patirtį – klastojo virš 30 Europos šalių rinkimus.

Tvankstas

Įdomu, kiek daug suklastojo CIA vyrukai rinkimus spalio 11 ir 25 dienomis Lietuvoje ?

Igoris Panarinas

Игорь Панарин: Мировая политика #1147. США: Трамп — 80%, Байден — 20%
https://www.youtube.com/watch?v=vt7lyQbj4do

 Sky News Australia

https://www.youtube.com/watch?v=bhj-x3ixkxA
„Sky News“ vedėjas Paulas Murray sako, kad JAV buvo rasta dar viena programinės įrangos triktis, kai 2500 balsų Mičigane buvo perkelti Joe Bideno naudai.

Tucker (Fox News)
Tvankstas

Jo ma jo. Michigan valstijoje yra 69 county (grafystės), po 10-11.000 nabašninkų iš kapinių ėjo balsuoti paštu už Biden, tai gaunasi tik 690-750.000 balsų vien Michigan valstijoje, tai 50 valstijų vid. po 750.000 balsų – gaunasi 37,5 mln. nabašninkų balsų už Biden. Matyt, kad neklysta FTB, neduodamas Biden 50 mln. balsų.
Kokios skurdžios fantazijos buvo N. Gogolis su savo ‘Mirusiomis sielomis’.
Demokratijos jau niekas daugiau nesuklastos – ane, USA demokratijos advokate jonai ramtadrylialia ?

Steve Hilton (Fox News)

Steve Hilton: Trump ‘defeated a 50-year establishment consensus’
https://www.youtube.com/watch?v=o9829am7inE

Al.

Trampas ne tik atidengė JAV užgrobusios viršūnės supuvimą. Jis, netiesiogiai, parodė visiems, kas turėjo valios pamatyti tiesą, kokios perpuvę ir mūsų visuomenės viršūnėlės. Pasiklausius Jakilaičio interviu apie JAV rinkimus su Lansbergiu, Adamkum ir Kojala, matosi, kad arba jie akli ir kurti (kuo sunku patikėti) arba jiems rinkimų klastojimas ir begėdiškas melavimas į akis, turbūt, yra įprastinis darbas. Dabar , turbūt, sumažės abejojančių, kad ne tauta durna, nes išrinko AMB, o tauta išrinko Lozoraitį, bet skaičiavimas buvo suklastotas. Tas pats, manau, buvo ir su armonaičių išrinkimu. Kontora, klastojusi JAV rinkimus, tą patį darė ir Europos valstybėse.

Atsipagiriojau nuo Trumpo

O kiek teismu misterio Trumpo laukia po to kai jis paliks baltuosius rumus
Tai bus juoko suzinosime apie jo nusikaltimus,New York’o prokurorai tik to ir laukia

Atsipagiriojau nuo Trumpo

Net ir Murdocho Fax news pripazysta Bideno pergale

Tvankstui

Misteri Tvankstai sveiki atvyke i putinistu ir trumpistu kluba!
Labai nuvylete….

Nepasirašysiu > Al.

“Kontora, klastojusi rinkimus”, esat jus patys, lietuviai.
Stribai buvo lietuviai, o ne užsienio kontora.
Žydsaudziai buvo lietuviai, o ne užsienio kontora.

Gal jau užteks kaltinti kitus, tik ne save pačius? Kas per išgamų bruožas.

Al. Nepasirašysiumui

Na, iki jūsų tautos mums dar dirbti ir dirbti. Stengsimės.

Tvankstas

22 : 08 – vyksta masiniai suėmimai JAV dėl rinkimų klastojimo pagal ‘Sting Operation’, įsivaizduokime, beveik 50 mln. nabašninkų reikėjo atvesti balsuoti už Biden. Koks pagalbininkų rinkimuose skaičius. Kompiuterastai iš CIA skyriaus Frankfurt / M atskraidinti į tėvynę, duoda parodymus, tikėtina, kad sunku sustabdyti kalbėti, nori likti nekalti, tai bendradarbio kaltė, ir taip kiekvienas, apie triukus kompiuteriuose, tai jiems ne Lietuvos rinkimus ‘koreguoti’.

Doudnik
merkurė

aš manau,kad ir kas ką begalvotų, Trumpas vertas laimėjimo, – demokratai pernelyg susitepę, ir laikas jiems išnešti užpakalius….

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top