Raimondas Navickas. Vakar – Kazys Škirpa, šiandien – Generolas Vėtra, rytoj – Vincas Kudirka?

Neįtikėtina – caru pasijutęs Vilniaus meras atvirai tarnauja antilietuviškoms jėgoms ir jų paliepimu griauna paminklus Lietuvos didvyriams!

Pribloškianti naujiena šeštadienio rytui –vienasmeniu Vilniaus mero R.Šimašiaus paliepimu šįryt darbininkai nulupo nuo Vrublevskio bibliotekos sienos po prosovietinio vandalo S.Tomo išpuolio patriotų suklijuotą atminimo lentą galvą už Lietuvą padėjusiam Generolui Vėtrai.

Ir išbogino ją į atliekų sandėlį.

Be jokio Tarybos posėdžio, be jokių Komisijų išvadų, be nieko. Tiesiog į caro vaidmenį įsijautęs R.Šimašius vienasmeniškai nusprendė įsiteikti antilietuviškoms jėgoms ir patenkinti senus Kremliaus parankinių reikalavimus.

Sunku pasakyti, kokios priežastys lemia tokią sostinės mero priklausomybę nuo kai kurių jėgų ir organizacijų, bet minčių, atvirai sakant, dėl to kyla įvairių.

Nežinau, gerbiamieji. Jeigu ir po tokio įžūlaus išpuolio patriotinė visuomenės ir partinio elito dalis nesukils ir neduos deramo atkirčio, vadinasi, XX a. pradžioje pradėtą projektą „Nepriklausoma ir laisva Lietuvos Respublika“ dera laikyti uždarytu.

Internautai jau klausia: kur Prezidento, Vyriausybės vadovo ir partijų lyderių nuomonė apie tokius neįtikėtinus Vilniaus mero veiksmus?

Tikėkimės, kad reakcija bus. Nes riba peržengta.

Šaltinis: BNS. Vilniuje nuo Mokslų akademijos pastato nuimta J. Noreikos atminimo lenta

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top