Veidaknygė
Prieš du metus Europos Parlamentas pradėjo ES Sutarčių keitimo procedūrą.
Sakoma, kad tokiu būdu EP siekia atsižvelgti į Europos piliečių valią, išsakytą Konferencijoje dėl Europos ateities, ir kad tai tik institucinė reforma, skirta pažaboti piktnaudžiavimą veto teise (šią mintį visai neseniai Delfyje išsakė europarlamentaras A. Kubilius).
Tačiau nepasakoma tai, kad Konferencija iš esmės buvo pseudodemokratinė ES piliečių nuomonės išraiškos platforma, skirta pagrįsti minčiai, jog gilesnė ES integracija – tai ES piliečių noras, o ne didžiųjų ES valstybių ar eurobiurokratų užgaida. Svarstymuose dėl reikšmingų ES valdymo permainų dalyvavo itin maža dalis ES piliečių. Ji buvo organizuotas iš viršaus. Pvz. Lietuvoje užsienio reikalų ministerija atsitiktine tvarka (sic!) parinko 25 asmenis, kurie ir išreiškė savo poziciją ES ateities klausimu. Jei reiktų palyginti, tai ji kažkuo primeninė SSKP suvažiavimus, skirtus iš anksto parengtų partijos sprendimų pritarimui.
Negana to, ES piliečių vardu iš esmės buvo pasinaudota, siekiant prastumti genderistinę darbotvarkę ir įteisinti ES vertybinę transformaciją. Jei bus priimti EP pasiūlymai ES sutarčių keitimui, priimti praeitų metų lapkričio mėnesį, ES oficialiai taptų pirmąja viršnacionaline struktūra, oficialiai priėmusia genderistinę pasaulėžiūrą.
Ir už šiuos pakeitimus, balsavo (arba nedrįso balsuoti prieš) ir kvislingai iš Lietuvos, atstovaujantys sistemines Lietuvos partijas – socialdemokratus, konservatorius ir liberalus. Ypatingai tame nusipelnė socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė, kuri būdama EP Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto nare, balsavo už komiteto parengtus genderistinius pasiūlymus ES sutartims.
Skaitykite ir dėkitės į širdį. Straipsnio nuoroda – komentare.
Politinė reklama