Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Pasidarė įdomu: Vilniaus miesto savivaldybė remia iniciatyvas, kurios prieštarauja LR teisės aktams (LR SMM patvirtintai Lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programai).

Nuo vienos ideologijos išsivadavome, apgynėme savo laisvę. Bet dabar ateina naujos ideologinės kolonizacijos, vykdomos ne su tankais, bet su pseudomoksliniais argumentais, užsakomąja ideologine propaganda spaudoje, laikas.

Sausio 13-osios proga linkiu mums visiems nuo šio vaivorykštinio maro apsiginti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pritarimas

Apsiginkime!

Manau,

kad nei vienas laikmetis neapsiėjo be kažkokios tai ideologijos norint žmoniją kolonizuoti. Tik, matykime ir Dievo pagalbos ženklus. Ar nepaprastosios padėties įvedimas, tėra tik laisvės suvaržymas? O gal tai, kaip tik yra šeimos atradimo, vaikų auklėjimo, savęs suvokimo ir t.t. metas? Ar nėra tas metas, kad mes, o ne kiemo bendraamžių, o galiausiai ir valstybės ideologijos būtų mūsų tėvų nukenksmintos ir taip, kuo mažiau deformuotų vaiką, o atvirkščiai ugdytų brandžią asmenybę? Labai džiaugiuosi Jumis, Ramūnai, ypač šeimos klausimais mus pamokančius; taip pat vyskupų pastangomis kuo daugiau maldos, įvairių konferencijų, susitikimų maldos grupelėse naudojant interneto medijas. Aš, asmeniškai, iki dabar dar nebuvau gavausi tiek daug, ne tik informacijos, bet ir laiko visa tam apmąstyti.

beveik patriotas

Su šita ideologija bus žymiai sunkiau kovoti nes jį pagrista žmogaus silpnybėmis ir malonumų norėjimu. Todėl labai sėkmingai skinasi kelia genderistinė ideologija , vartotojiškumas, ištvirkimas, valdžios ir garbės troškimas -tai visos didžiosios nuodėmės. O joms atsispirti reikalingas TIKRAS TIKĖJIMAS kuris taip pat yra slopinamas ,tikintys žmonės pajuokiami kaip; ne pati protingiausia visuomenės dalis : citata iš A Užkalnio rašliavos.

Duokite

Nuorodą arba įskaitomą tekstą.

Prašalietis

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime? Nesuprantu, šimtus metų kolonizacijos eina ir eina ir galo nematyti. Nespėjo viena kolonizacija „išeiti”, V.Lansbergis 1991 sausio ir kovo mėnesiais paprašė „slapto” Maskvos kuratoriaus išsivesti savo kolonizaciją, kas ir įvyko. Nuo buvusios kolonizacijos saugiai pasislėpėme „nekolonijos statuse” eurosojūze ir še tau, Aušrotas skelbia, kad idieologinė kolonizacija braunasi. Gerai buvusios kolonizacijos „griovėjas” būsimas „buvęs Lietuvos vadovas” V. Lansbergis dar krutina savo „galingas revoliucinių kovų užgrūdintas” kanopas. Ramūnai, kol V.Lansbergio kanopos kruta, mums net ir ideologiniai kolonizatoriai yra nebaisūs, tad nekelk panikos. Prieš visokius ateinančius ideologinius kolonizatorius Tauta yra apsiginklavusi V. Lansbergio patriotiniu ideologiniu traktatu „Santykis yra viskas”, D. Grybauskaitės disertaciniu moksliniu darbu „kaip buvo sunku kurti kolūkius pokario metais”…. Sausio 13 proga… Skaityti daugiau »

Naujoji po lytinė tapatybė

„Vilniaus miesto savivaldybė remia iniciatyvas, kurios prieštarauja LR teisės aktams..”Niekas niekam neprieštarauja šiais naujojo ” laisvojo demokratinio” pasaulinio ,naujo normalumo laikais.Buvo vienas,prieštaravo- greit atjungė nuo visų internetinio twitterio „acountų”.Anksčiau ar vėliau valstybių visokie teisės aktai ir dabartiniai ,naujos ateinančios,atėjusios ideologijos „prieštarautojai”bus pakeisti neprieštaraujančiais ištikimais kitais.Jokie gėdinimai LR teisės aktais ar konstitucija jų neveikia,tai kaip nuo žąsies vanduo ar Aušrotas su šakėmis prieš traukinį.

allstar

sunkiai matosi nuotrauką, patalpinkite geresnės rezoliucijos fotkę straipsny ar komentaruose

Darvinas

Gamta padarė klaidą, kad žmogaus lytiniai organai išsidėstė ne ant kaktos. Tada jokių nesusipratimų nekiltų.

Statymai yra didesni

Vaivorykštiniai yra tik vienas didelės kovos, kurią galime stebėti ir JAV prezidento rinkimuose, prieš visą žmoniją aspektas. Kas ir kodėl visa tai daro labai gražiai ir aiškiai parodyta pirmame thrivemovement.com filme. Tiems, kurie nematėte, labai rekomenduoju pažiūrėti. Lietuviškai deja neišverstas. Įgarsintas rusiškai yra šičia: youtu.be/Vkyojnt9LAI. Bet yra daug žmonių, teigiančių, kad ir čia dar ne visas paveikslas, ne visa tiesa. Tai David Icke, William Tompkins, Bob Lazar ir daugybė kitų. Labai rekomenduoju pažiūrėti šį David Wilcock ir Corey Goode interviu youtu.be/Lq5XHf0b-HY (anglų k.).

stasys

Lyčių lygybės temos ne visada būna apie Vaivorykštės spalvas , autorius mėgsta hiperbolizioti savo temas .

štaziui

stazele, įsistatyk hiperbolę sau … pati žinau kur. Ten pat susigūsk markso raštų biblioteką. Ir bėgte į vakarinį fondo „posėdį” (orgijas). Vazelino nebeliko, bet trisdešimt norveginių galbūt tau dar atriedės.

www

Gaila man lietuvių su žemu mentalitetu ir iš vis nesigaudanciais kas vyksta politikoje. Iš jų tyciojasi 30m o jie vistiek už tuos pacius balsuoja, nejaugi jau turime vergo gena?

stasys

www .. kaltinti tautą aiškus berazumio bruožas .

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top