Ramūnas Aušrotas. Europos žmogaus teisių teismas laiko JK spąstuose

Europos žmogaus teisių teismas laiko Jungtinę Karalystę (JK) spąstuose. Dėl praeitais metais priimto EŽTT sprendimo, JK negali įgyvendinti plano – pagal susitarimą su Ruanda išsiųsti nelegalius imigrantus į šią šalį.

Akivaizdu, kad ši EŽTT pozicija kenkia JK nacionaliniams interesams, nes siunčia aiškią žinutę nelegaliems migrantams ir šio verslo organizatoriams, jog galima rizikuoti patekti į šią šalį. Dėl šio sprendimo, JK negali sustabdyti nelegalių valčių, kertančių Lamanšo sąsiaurį.

Todėl vadovaudamiesi nacionalinio saugumo interesais JK rimtai svarsto apie pasitraukimą iš Europos žmogaus teisių konvencijos. Visa tai lėmė ideologinis teismo aklumas ir individualių teisių gynyba, spjaunant į tautos teises.

Lietuvoje irgi susiduria su ideologiniu šio teismo diktatu, konkrečiai, bandant jai primesti pareigą įteisinti vienos lyties asmenų „šeimas“, kaip ir pareigą švietimo sistemoje kalbėti apie LGBT (Macate prieš Lietuvą).

Nors LR Seimui pavyko atmesti EŽTT diktatą, nepriimant Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pataisų, visgi tokiame kontekste ideologinis spaudimas Lietuvai tik didės. Tokiame kontekste visai ne nuodėmė svarstyti ir apie Lietuvos pasitraukimą iš EŽTK, Jei Europa ignoruos Lietuvos nacionalinius interesus ir dėl to jiems kils grėsmė.

Ir šį teisėtą kelią (jokia valstybė neturi pareigos būti ten, kur ji nenori, o juo labiau ten, kur jai kenkiama), rodo ne Maskva, bet Jungtinė Karalystė, bei jei vadovaujantys konservatoriai (toriai).

P. S. Kaip ir su kiekvienos konvencijos, taip ir EŽTK nuostatas galima įgyvendinti ir nebūnant to susitarimo nare. Taip Lietuva daro, pvz., Stambulo konvencijos atveju.

4.4 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
JK silpninimas

ypač naudingas Rusijai.

Mėlyna spinta flomasteriu pieštais antakiais

Mielieji! Nepasiduokim pigiam populizmui!

blue yellow zov marinie

…mielasis,kas tu…a tik ne pupuliuks…

Skaitytojas

Dabartinei valdžiai (ir daugeliui dorų, baikščių žmonių, deja) Europos sąjunga yra šventa, o abejojimas jos šventumu yra mirtiniausia nuodėmė, kokia tik gali būti. Tos eurobiurokratinės įstaigos tikrai yra įgijusios dievybės bruožų: nors jų sprendimai kai kada yra nemalonūs, skaudūs ir nesuprantami, juos vis tiek reikia vykdyti. Jei mums jų liepimai atrodo absurdiški, reiškia, jos taip bando mūsų tikėjimo tvirtumą.

blue yellow zov marinie

…koks tas tavo tikejimas….atkist antra snukio puse…..xa xa xa

blue yellow zov marinie

…linkiu JK kuo greiciau sprukt nuo to eztt…von nigerius is visur Afrikon.

Healtcare Massive
keista

Tas ežtt ar kaip ten jį – tik eilinis Anglijos ‘kitaip” (KAS GALĖTŲ PANEIGT,KAD YRA GAUNAMA KONKRETI NAUDA IŠ TO PASAULINIO TAUTŲ MAIŠYMOSI) nusiteikusios valdančiosios grupuotės būdas pasiteisinti ,prieš vykstantį akivaizdų visiems didelį blogį ,keliantį sumaištį ,nusikaltimus jų visuomenėj. Ir ,matomai ,jau neberandant kito būdo logiškai pateisint tokio plūstančio blūdo egzistavimui. Tiesiog – va,atseit kažkoks ežtt taip nori ir mes,valdantys kariuomenę , atominius lėktuvnešius , branduolinį ginklą tiesiog nieko prieš tą „komisiją/teismą” padaryt jau nebegalim. Aišku, Lietuvoj ,be tų lėktuvnešių , spec. bombų , praktiškai ir rimtesnės kariuomenės , jokio pasipriešinimo tokiam sprendimui tiesiog „neįmanoma” pasipriešint. Va ,jeigu nors mėnesį mūsų patriotams konkrečiai trinkteltų per kišnenes ,tai jau ryt ir ryto , skant ….O daba tai neeaaa,ką jūs…demokratija (darmų pinigų… Skaityti daugiau »

Latest News

This is the perfect website I was looking for, and I’m thrilled that I found it on Bing; I’ve bookmarked it.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top