Ramūnas Aušrotas. JAV Kongreso Atstovų rūmuose bus 29 moterys už gyvybę

Nors Lietuvoje identifikuoti save kaip „pro-life“ politiku yra neopuliaru, o kai kurie krikščionys politikai net gėdina, kad tai neetiška ir nekrikščioniška, po šių metų rinkimų JAV Kongreso Atstovų rūmuose bus 29 moterys, viešai identifikuojančios, kad yra už gyvybę.

Kaip pastebi Catholic News Agency, 18 moterų, pasisakančių už gyvybę išrinkimas (be 11 iš praeitos kadencijos), rodo, jog „politinės pažiūros, apimančios gyvybės klausimus, jau nebe problema, bet laimėjimo faktorius („reflective of the fact that life has gone from being viewed as a political problem to a winning issue“)“

Šios 29 moterys bus ta siena, kuri Kongrese blokuos demokratų pastangas panaikinti Haido pataisą, pagal kurią prie Trumpo administracijos federalinėmis lėšomis buvo nustota remti abortų pramonę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Išvis dar nėra aišku, kiek senatorių ir kongresmenų bus respublikonų, kai bus perskaičiuoti balsai ir atmesti beveik 50 mln. nabašninkų balsų už Biden, kai tas pat biuletenis ir už senatorių, ir už kongresmeną demonokratus, gali santykis buti ir 80 : 20 respublikonų naudai.

s.m. Tvankstui

na ką jūs, – gi delpėj parašyta ir ekertė sakė visai kitaip.
(sarkazmas, žinoma).

s.m.

elertė… Spausdinimo klaidelė.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top