Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo. Kaip žinia, po gana ilgų diskusijų, buvo nuspręsta iš sveikatos draudimo lėšų nefinansuoti vadinamųjų lyties keitimo operacijų („gender transition“) iki 18 m., o dabar JK Švietimo departamentas paskelbė „Santykių planavimo, lytiškumo ir sveikatos“ ugdymo programos gairių pataisas, kuriomis rekomenduoja mokykloms nemokyti translytiškumo ideologijos „lytiškumo ugdymo“ pamokose, pvz., nesakyti vaikams, kad jie „gimė ne tame kūne“.

Naujos vyriausybės instrukcijos įpareigoja mokytojus „nediegti žalingų stereotipų“ („not to reinforce harmful stereotypes“) ar vengti populiarinti idėją, kad vaikai gali būti kitos lyties priklausomai nuo jų pasirinktos aprangos ar asmenybės raiškos būdo.

Kitaip tariant, iš esmės JK uždraudė populiarinti tarp vaikų vadinamąją socialinę lytį (gender), ir nenešti sumaišties tarp lyties, lyties raiškos ir lyties vaidmenų.

Priminsiu, kad būtent dėl socialinės lyties sąvokos (gender) buvimo Stambulo konvencijoje ir yra laužomos ietys Lietuvoje.

O taip pat ir tai, kad Anglija yra viena iš tų valstybių, kurios NĖRA ratifikavę Stambulo konvencijos. Išvada, kodėl, peršasi pati. Ir nieko bendro su Rusija:)

JK švietimo departamento instrukciją galite rasti ČIA.

Šaltinis: christianpost.com

https://www.christianpost.com/…/uk-dept-of-education…

P.S. Neabejotinai, tokį vektoriaus posūkį lėmė ir kai kurių LGBT narių išpuoliai prieš rašytoją J.K.Rowling už jos pažiūras, bet kur kas stipresniu požiūriu laikyčiau Boriso Johnsono vadovaujamų torių atėjimą į valdžią. Nes, pvz., Kanadoje prie Trudeu gender ideologijos sklaida švietimo sistemoje Kanadoje klesti. Problemų yra ir JAV, bet ten tai lemia ne progresyvi fedaralinė valdžia, o vietinės valdžios niuansai (švietimo sistema federaliniu lygiu nereguliuojama).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top