Ramūnas Aušrotas. Mane stebina, su kokiu atkaklumu konservatoriai pasirašinėja sau mirties nuosprendžius

LR Konstitucija neapibrėžia tokių sąvokų kaip tauta, šeima, žmogus, lytis. Taip yra dėl to, kad kai 1992 m. buvo priimamas pamatinis valstybės ir visuomenės gyvenimo organizavimo dokumentas, šios sąvokos buvo savaime aiškios.

Tačiau jau 2011 m. Konstitucinio Teismo sprendimas dėl Šeimos koncepcijos parodė, kad kai kam tai jau nebėra aišku. Tai buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis Konstitucinio Teismo sprendimas, perrašantis klasikines sąvokas kitu vertybiniu (sic!) rašalu . Protinga numanyti, kad tokio perrašinėjimo ateityje bus daugiau. Kaip ir kreipimųsi į Konstitcinį Teismą išaiškinti žmogaus, lyties, santuokos sąvokas, o iš tiesų – jomis suabejoti.

Ir tuo tikslu į Konstitucinio Teismo teisėjus Seimo daugumos pritarimu, nepaisant keleto senųjų krikdemų pasipriešinimo, kurį gęsinti buvo pavesta jaunąjam kridemui M. Lingei, paskirtas V. Mizaras, nuolat ir sistemingai deklaravęs, kad šias sampratas reikia perrašyti.

Vilniaus socialinis burbulas šiandien švenčia pergalę. Ir juk nieko baisaus nenutiko. Pažiūrėkite, Estija 2014 m. įteisino vienalytes partnerystes, ir nieko baisaus nenutiko.

Tačiau. Per tą laiką kritikų populistine pravardžiuojamos Estijos žmonių partijos palaikymas išaugo nuo 2–3% (2010) iki 20% (2019). Lūžio tašku buvo 2015 m. Estijos parlamento rinkimai, kai ši partija pateko į parlamentą gaudama 7 mandatus. Ir tai neabejotinai lėmė 2014 m. priimtas Partnerystės įstatymas. 2019 m. jie jau gavo 19 (penktadalį) mandatų.

Mane stebina, su kokiu atkaklumu konservatoriai pasirašinėja sau mirties nuosprendžius. Vieną po kito. Kituose rinkimuose neliberalus rinkėjas balsuos už ką nori – valstiečius, Darbo partiją ar ką kita – bet tik ne už juos. O jiems teks pjautis dėl kaulo su dviem liberalų partijoms.

Prisidedu prie Vytauto Sinicos sveikinimų. Sveikinu, konservatoriai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jie įsitikinę,kad

jiems padės tas ,kas už jų stovi.Kas?

???

Kokie jums jie konservatoriai, čia ta pati nelaisves, liberalu bei socdemu sajunga.

Ne į temą

Tai „Vytautas Sinica sveikinimai” ar „Vytauto Sinicos sveikinimai”?

> 20:28

Į temą. Tautos naikinimas prasideda nuo kalbos naikinimo. Deja, šiame portale tai kartojasi labai dažnai. Tyčia? Piktybiškai?

Gabrielė

Labai gerai ir teisinga būtų nuolat rodyti ir socdemų veiklą toje juodoje konservatorių-liberalų sąjungoje. Visi išdavakai ir melagiai: savo programų nevykdo, tvarios Lietuvos nekuria. Jie tvariai „šienauja”. (Radau kažkokiam 15 min. str. , kad bus vykdomas tvarus šienavimas. Kaip būtų gera, kad visa tai būtų tik sapnas).

hmm..

tai, kad Putinas neitrauke Lietuvos i savo priesu sarasa yra didelis URM Gabrieliaus Landsbergio nuopelnas! 🙂

E951

jiems vienintelis šansas per sekančius rinkimus – samdytis Dominion voting system (dar klausimas ar per šitus nesisamdė).

Al.

Ir aš prisidedu prie Ramūnas Aušrotas sveikinimų. Tik gerbti reikia ne tik Konstituciją, bet ir lietuvių kalbą. O taip vadinami konservatoriai, manau, nieko nebijo, nė Dievo. Jie gi save laiko Žmonių partija, tai, matyt, galvoja, kad ir jų palaikymas padidės 17 %. Ypač kai už nugaros stovi Kominternas su visa savo kariauna.

Zinokit ir įsiminkite !

Blinkevičiūtės socdemų partija surinkusi visas, Berneverna palaikančias bobeles, tai baisi partija, kur visos vaikų grobikes labai laukia įstatymu, kurie leistu vaikus išplėsti iš šeimų. Nepavyko Berneverno pogromo įvykdyti už jų milijonus, dabar tyliai tūno ir laukia Sorosinio stumiamo Stambulo konvencijos pasirašymo.

O man patiko

Vakar jauni augaloti šeimų vyrai ir pora moterų iš konservatorių partijos pasipriešino siūlomam partnerystės įstatymui. Yra gi ir valdančiųjų tarpe mąstančių.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top