Ramūnas Aušrotas. Mokslu pridengtas šarlatanizmas

Bernardinai.lt reklamuoja mokslu pridengtą šarlatanizmą.

Maža detalė: hormonai, kurie „padeda“ yra priešingos lyties hormonai. Taigi, jie skirti ne psichologinės būklės sutvarkymui, bet paruošimui chirurginiam lyties keitimui ir, be jokios abejonės, išbalansuoja natūralią hormoninę sistemą.

Įrašo komentatoriai, nebūdami ekspertai, ir tie pastebėjo, kad psichologinei būklei pagerinti pakanka antidepresantų ar kitų vaistų. Taigi, priešingos lyties hormonų skyrimas turi kitą tikslą. Lyties keitimą arba tranziciją.

Medicinos etikos požiūriu, ši terapija yra neetiška. Ji pažeidžia kūno vientisumo ir integralumo principą. Ši perteklinė terapija niekaip nedera su medicinos etikos nežalingumo principu, ir labai abejotina, kad ji atitinka geradarystės principą. Trumpalaikis psichologinis terapijos efektas neišsprendžia gelminių kentėjimo priežasčių. Su didelėmis išlygomis gal ir būtų galima laikinai taikyti hormoninę terapiją būklei palengvinti, tačiau akivaizdu, kad galutinis tikslas yra kitas.

Medikai, kurie išmano dvigubos pasekmės taisyklę, supras apie ką aš kalbu.

Straipsnis yra lyties keitimo rinkodarinė reklama. Reklama, kurią užsakė koks europrojektas, o paruošė ne kas kitas, o Vilniaus universitetas, įsisavindamas projektinius pinigus.

Viena žinomiausių Suomijos specialistų vaikų psichiatrų dirbančių su lyties tapatybės sutrikimu sako: „Nuėjus šiuo keliu, praktiškai niekas negrįžta. Hormoninės priemonės veda į chirurginį lyties keitimą. O štai jei nėra žengiama šiuo keliu, 4 iš 5 paauglių ilgainiui identifikuojasi su savo lytimi.“ Kitaip tariant, ji rekomenduoja laikytis etinio atsargumo principo.

Bet ne VU. Ir ne Bernardinai.lt.

Tai, kad šalia pateiktas G. Vaitoškos straipsnis, reikalo nekeičia. Bernardinai.lt ne LRT. Jis neturi pareigos politiškai korektiškai atspindėti abi puses. Tai krikščioniškasis portalas. Todėl jis turi stovėti bendrojo gėrio sargyboje. Ir ne drumsti protų.

Belieka sulaukti, kad „Artuma“, vadovaudamasi vadinamuoju žurnalistiniu objektyvumu, pradės tokią dezinformacija skleisti.

Puikybė, nieko daugiau.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Iraq factory production

The factory’s uPVC fittings are designed with meticulous attention to detail, ensuring secure and tight connections that minimize the risk of leaks or failures. Elitepipe Plastic Factory

blue yellow zov marinie

…fuck off with your english,what are your doing here,its our,Lithuania country,our home,not yours,go away and do not return….

Šventas naivume

Čia yra robotas, naivuoli. Jis neskaito atsakymų. Ir beje, tamstos rusų kalba yra taisyklingesnė nei anglų.

blue yellow zov marinie

…fuck off ir tuei,taisyklinguoli….tavo gimdytojai irgi robotai,zinok.Ir tu robotas.Ir tavo vaikiai robotiatos…

LOL

Geltonam hepatitui pastoviai besikalbančiam rusiškai su durų rankena,šaldytuvu ar balta siena, atsakymai nesvarbu.Geltono galvelėje rusiški,angliški balsai kalba,todėl nerašyti jis negali ,nes kitaip tie balsai galvoje stiprėja,ima jį kamuoti,jei nieko nerašys.

blue yellow zov marinie

…geriausias antidepresantas tiems nuozmogoms….sikier baska….aina anys nax..osten…negaila ju visai visai…da kad kentetu patyliukais,neee..i gatves paradaut aina,debilai…tfu,blet.

Patarlė,

skirta „broliams” bernardinams: kur šuo loja, ten ir laka.

tep tep

juos pažinsite iš vaisių

Elegija

Salietros liepai pabarstyk, kad augtų lapai. Hormono bernardinui duok, kad augtų papai.

Paul Casimir

Buvusį redaktorių pasninkauti priversk, badauti beveik, ir vien vandenėliu gyvą laikyk mėnesį du. Atjunkyk nuo valdiško spenio. Amen

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Paul Casimir
Masonų laikraštis

Buvo vaivorykštinė žuvelė,atplaukė raudono „šniūro” žuvelė.

......

Rusija suformavo praktiką, liko taikyti :
„Rusijos Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį uždraudė „tarptautinį LGBT judėjimą“. Aukščiausiojo Teismo teisėjas nusprendė „pripažinti tarptautinį LGBT judėjimą ir jo padalinius ekstremistine organizacija ir uždrausti jo veiklą Rusijos teritorijoje“.“

https://bukimevieningi.lt/rusijos-at-pripazino-tarptautini-lgbt-judejima-ir-jo-padalinius-ekstremistine-organizacija-ir-uzdraude-jo-veikla/
Telieka LGBT uždrausti Lietuvoje ir lietuviai nebus trucinami priešingos lyties harmonais
tikslu chirurginiu būdu pakeisti lytį ir pasodinti ant priešingos lyties harmonų iki grabo lentos

p.s

ir kad negalėtų daugintis

vienas

vienas rusas sakė, kad nuo alaus bobos tampa vyrais o vyrai bobomis – boboms auga barzda ūsai, o vyrams papai.
Iš pradžių alus, paskui priešingos lyties harmonai, paskui chirurginė operacija kad nesiveistų ir nesidaugintų – žydo kisindžerio žmonijos naikinimo plano realizacija?

tikrai

pažiūrėkit į šimonkę, pamenat alaus bokalą ? o kiek vyrų su besivystančiom krūtim matėte?

blue yellow zov marinie

…pamates ta sikmonke apsvaigstu,nereik ne alaus…svaiguly ir uzplumpinciau….teisme sakyciau….as nezinau,kas su manim pasidare…

tikrai

žinai, žinai. Alus daro savo.

Paul Casimir

Palik alų ramybėje. Ir vyną sausą. Raudonas sausas net Jėzusio kraujas, mūsų klebonas sriūbteli per pamaldas kaskart taip, kad net davatkos susižvalgo. Mačiau pats.

blue yellow zov marinie

..ot kraujasiurbys,visa jezuliuka niusosino,daba anas ..mumija.

Nėščias vyras

Aluje yra galingų junginių, vadinamų „fitoestrogenais“, kurie žmogaus organizme imituoja moterišką lytinį hormoną estrogeną . Be to, daugelis alaus rūšių stimuliuoja hormoną, vadinamą prolaktinu – tą patį hormoną, kuris skatina krūtų augimą ir pieno gamybą. Alkoholis taip pat gali sukelti svorio padidėjimą, kai yra mažesnis testosterono ir didesnis estrogeno kiekis.

tikrai

tikrai tikrai mačiau alumi nėščių vyrų, vyrų pilvai išsprogę kaip 9 mėn. nėštume

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

Skaitytojas

Kitados tie Bernardinai buvo nuobodžių šventeivų portalas, o dabar tapo atvirų šimonkinų-armonkinų. Brr.

Konservas yra šudas

Vien tik pažiūrėjus i bernardinu atstovą Seime – taukų maišą – is karto aisku, kad tie neokomunistai apie zmogaus fiziologija mažiau negu kiaules apie debesis susigaudo.

blue yellow zov marinie

…jo,jei ta navickioka reiktu dziaut,kiltu problemu….reiktu sauktis Savickioka…

stasiuks

Veidrodėli,veidrodėli kas pasaulyje gražiausias.

LTG

Valstybinė įmonė Lietuvos geležinkeliai Naujosios Pasaulio Tvarkos tarnyboje: GYVOJI BIBLIOTEKA traukiniuose Nacionalinis socialinės integracijos institutas vykdo socialinę kampaniją, kurios tikslas stiprinti žmogaus teisių diskursą, laužant žiniasklaidoje matomus stereotipus apie pažeidžiamas grupes, kuriant autentišką emocinį ryšį su pastarųjų grupių atstovais. Gyvąja knyga vadinamas žmogus, kuris sutinka pasidalinti savo gyvenimo istorija ir atsakyti į atėjusio pasikalbėti lankytojo klausimus. O skaitymo procesas – tai Gyvosios knygos ir skaitytojo atviras pokalbis, kurio metu užmezgamas asmeninis ryšys ir yra persvarstomi visuomenėje egzistuojantys neigiami stereotipai šių grupių atžvilgiu. Dharshan – Pabėgėlis iš Šri Lankos, išvykęs dėl tamilų tautinės mažumos persekiojimo. Į Lietuvą atvyko prieš šešis metus ir nuo to laiko susikūrė ramų gyvenimą Pabradėje. Pokalbiai su knyga vyks anglų kalba, tačiau bus prieinama lietuvių kalbos vertėjo… Skaityti daugiau »

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top