Ramūnas Aušrotas. Partija, kuri dirba.

Veidaknygė

Šiandien Delfi.lt paskelbė naujausius partijų reitingus iš kurių aiškėja, jog jog už Nacionalinį susivienijimą balsuotų 2,7 proc. rinkėjų. Tai vienintelė partija, neturinti atstovų Seime*, tyrimo duomenimis renkanti daugiau negu 2 proc. balsų. Per mėnesį parama Nacionaliniam susivienijimui išaugo 1 proc.

Mano giliu įsitikinimu, šį rezultatą didžiąja dalimi lėmė nuolatinis ir kantrus darbas su rinkėjais. Darbas, kurį partija dirba jau beveik du metus, pamažu pradeda atnešti vaisius.

Kaip taikliai pastebėjo mano kolega Vytautas Sinica, yra trijų rūšių partijos. Didžiosios, gyvenančios iš mūsų visų pinigų (biudžeto dotacijos) ir mąstančios, kad nereikia eiti į žmones, nes žinią apie save paskleis nusipirkusios medijų eterį. Yra mažos ir nieko nedarančios, kad užaugtų, ieškančios kas kartą vis kito gelbėtojo, ant kurio pečių galėtų dykai išjoti į Seimą, o nepavykus vėl sėdėti nieko nedarant, tik ieškant naujo arklio. Ir yra Nacionalinis susivienijimas, juodu nuosekliu darbu užsispyrusiai laužantis šitą užburtą ratą, renkantis realius nario mokesčius ir kasmet vis didesnę GPM paramą, jau leidžiančią šiek tiek konkuruoti su didžiosiomis partijomis reklama, o svarbiausia – telkiantis vis daugiau žmonių, kurie iš tiesų nori dirbti, kad kažkas valstybėse keistųsi.

Štai praeitą savaitgalį virš keturiasdešimt partijos narių dirbo Klaipėdos regione. Buvo išdalinta virš 30 tūkstančių laikraščių, bendrauta su rinkėjais, rinkti parašai už galimybę dalyvauti rinkimuose į Europos Parlamentą. Aš su trimis partijos kolegomis sekmadienį dirbau Gargžduose. Per pusę dienos mes išdalinome per du tūkstančius partijos laikraščių. Bedirbant teko sutikti moterį, kuri sakė: „aš netikiu, kad jūs dirbate patys”. Ir baisiai nustebo, kad kandidatas į Europos Parlamentą leidžia laiką vaikščiodamas po laiptines.

Kalbantis su žmonėmis dažnai tenka išgirsti klausimą: ar balsas už jus nebus išmestas balsas? Labai dažnai šį klausimą užduoda nusivylęs konservatorių partijos rinkėjas. Į tai aš paprastai atsakau: o ar balsas už partiją, kuri neatstovauja jūsų vertybių, nėra neišmestas balsas?

Reitingai rodo, kad kituose Seimo rinkimuose daugiausia balsų turi gauti socialdemokratų partija. Neabejotinai už ją balsuos dalis valdančiosiomis partijomis nusivylusių rinkėjų. Jų taip pat norisi paklausti: o ar tai tikrai bus partija, kuri atstovaus jūsų vertybes? Ar tikrai jūsų balsas už šią partiją nebus išmestas?

Nacionalinis susivienijimas turi vieną labai didelį privalumą: jis turi aiškias vertybes. Jas komunikuojame rinkėjui jau pora metų. Ir tai darome neidami į jokius politinius kompromisus. Galima mėgti Nacionalinį susivienijimą ar jo nemėgti, tačiau abejonių tuo, kad jis gins ir kovos už tai, kas jam svarbu – valstybės savarankiškumas Europos valstybių sąjungoje, gebėjimas apginti save išorinio pavojaus akivaizdoje, lietuviška Lietuva, – niekam negali būti.

Mūsų nariai jau kovoja už šias vertybes Vilniaus miesto savialdybėje. Taip, kad maža nepasirodo. Tačiau dar neturėjome galimybės už tai pakovoti nacionaliniu mastu. Atėjo laikas šią galimybę mums suteikti. Primiausia Europoje, po to ir Lietuvoje.

Pasirašyti už NS galimybę dalyvauti EP rinkimuose galima čia:

https://rdm.rinkejopuslapis.lt/kandida…/1866/78348/kandsar

Ačiū!

Politinė reklama.

________

* Naujai iškeptos partijos „Nemuno aušra” reitingas sietinas su jos įkūrėjo Seimo nario R. Žemaitaičio asmenybe. Ši partija kol kas neturi nei internetinio puslapio, nėra aiški nei partinė struktūra, nei jos nariai. nei partinės struktūros. Apie partiją žinoma tik tiek, kad į ją perėjo buvusios Klaipėdos m. savivaldybės tarybos frakcijos „Laisvė ir teisingumas“ nariai.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top