Ramūnas Aušrotas. Profilaktinis testavimas nėra privalomas ir niekas negali versti skiepytis

Išgirdau, kad kai kurių mokyklų administracijos, ypač Vilniuje, spaudžia mokytojus vakcinuotis. Atsisakantiems nurodoma, kad tokiu atveju privaloma kas 10 dienų savo lėšomis daryti profilaktinį testą, kitu atveju negalės dirbti. (Nežinantiems – profilaktinio testo kaina yra 80 Eur, triskart per mėnesį – 240 Eur. Jei dirbi puse ar ketvirčiu etato – nesiskiepyti akivaizdžiai neapsimoka, taigi, tokia politika – tai spaudimas vakcinuotis).

Informuoju, kad ši informacija yra klaidinga. Pagal Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymą profilaktinis testavimas nėra privalomas. Klaidingą informaciją vasario 4 d. pateikė LR ŠSMM, kuri, matyt, išplatino mokykloms ir atitinkamą cirkuliarą. Pagal šį cirkuliarą, matyt, mokyklų administracijos ir veikia. Reikia pabrėžti mokytojams, kad teisės aktas, kuris prieštarauja įstatymui, yra negaliojantis ir jo NEPRIVALOMA VYKDYTI.

Vasario 5 d. pati LR ŠSMM išplatino naują pranešimą „Pedagogų vakcinacija ir profilaktinis testavimas – neprivalomi, bet padės greičiau atidaryti mokyklas“, kuriame atsiprašė visuomenės už suklaidinimą: Siekiant grįžti prie kontaktinio mokymo, nuo sausio 29 d. Operacijų vadovo sprendimu profilaktinis tyrimas atliekamas švietimo įstaigų ir kitų švietimo teikėjų darbuotojams, turintiems tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su mokiniais. Pagal Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymą profilaktinis testavimas nėra privalomas. […]

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija atsiprašo dėl neteisingai pateiktos informacijos ir dar kartą primena profilaktinio testavimo svarbą ir kviečia visą pedagogų bendruomenę aktyviai testuotis.“

Atsiprašyti atsiprašė, bet instrukciją, išsiuntinėtą mokykloms, kažin ar atšaukė. Tad jei jus tiesiogiai ar netiesiogiai verčia skiepytis ar testuotis, duokite nuorodą į LR ŠSMM puslapį, o darbdavo prašykite pateikti tai įsakantį teisės aktą.

Beje, pedagogų vakcinacija yra sena vienos partijos (nesakysiu, kurios) svajonė. Patys atspėkit.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Burtažodis

Reikia prisipažinti, kad esi pidaras profesionalas ir kad taip pažeidžiamos tavo teisės ir nereikės nei testų, nei skiepų. O jei dar prisižadėsi, kad mokysi naujos disciplinos „socialinis ir emocinis ugdymas”, tai išvis nieko gali nebijoti.

grumstas

pats PRC testas , kurio išradimu mokslininkas buvo apdovanotas Nobeliu, yra skirtas tik moksliniams tikslams , moksliniams tyrimams , o ne virusinių ligų , tokių, kaip Covidas-19 nustatymams,nes dauginant virusų genetinę medžiagą, kuri paimta iš tyriamojo sekreto, kuriame yra tų virusų , kurie randami žmogaus organizme; Herpes, gripo, ir kitų,dauginami tyrimo metu daug kartų-45 ciklų. Tokio padauginimo , amplifikacijos,,metu, mokslininkai nustatė, kad yra iki 97% melagingų nustatymų. PSO , todėl vengdama skandalo, rekomendavo mažinti ciklų skaičių iki , mokslo rekomenduojamo skaičiaus – 25 ciklų ,bet tada labai sumažėja teigiamų užsikrėtimų skaičius. Toliau išvadas darykite patys.

Išvados

Kadangi neturime duomenų, tai ir išvados nieko nevertos. Galima tik filosofuoti. Jei taip daromi PGR testai klaidingai teigiami, tai tada gaunasi, kad liga yra mažiau užkrati, bet mirtingesnė ir atvirkščiai. Todėl ligoninėje visada tiriama iš kraujo, kas leidžia tiksliau nustatyti ligą. Kad liga atrodytų baisesnė, reikia jai daugiau priskirti mirčių, ko manau irgi nevengiama dėl savaimio politkorektiškumo paremto finansais.

Ko gero šis virusiukas yra daug iškentėjęs nuo prievartavimo kokioje nors laboratorijoje ir pabėgęs pasilakstyti po pasaulį. Kažkas prisižaidė, bet greičiausiai gavosi tyčinis netyčiukas.

P.S. Kaip Vaitkus sakė, šlapime visada rasi aukso, bet tai nereiškia, kad mes auksiniai.

Aym Rand

Grumstai, aš tą dalyką dėl PCR ir jo pagalba atrastų „atvejų” (palyginkit su „susirgimais”) visiems kartoju, net mūsų naujajam svaikatos ministrui – bet kaip galva į sieną daužau. Masė nesusidomi (per sudėtinga…), o „ekspertai” arba irgi nesupranta (dauguma), arba sąmoningai vengia šios temos.

Išvados

Kad testas yra 97 pros. per teigiamas, tai gal ir nėra teisybė, nes tada būtų tik 3 proc. neigiamų, jei visi ateitų sveiki į testą. O jei ateina ir sergantys, tai tada galima artėti į beveik 100 proc. teigiamų. Bet taip nėra. Juk ir mes darėmės tuos testus ir daugelis gavo neigiamą atsakymą. Keista, kad dabar laikoma pandemija tai, ko anksčiau net nelaikė epidemija. Ši liga yra tuo keista, kad viskas paremta, kas būtų jeigu. Jeigu įvyktų sveiktos sistemos perkrovimas, jeigu nebūtų karantino, jeigu aš neįsidėčiau sekimo programėlės (kur ji dingo ir kiek kvailių sugebėjo ją įsidiegti?)ir t.t. Su tais jeigu, mes pratinami būti paklusniais kituose dalykuose. Perkrautoje planetoje tvarka turi būti kaip kariuomenėje ir visi žygiuoti eilėmis, kad išsitektų… Skaityti daugiau »

>Išvados

Prašau neįsižeist, bet prielaidos nėra išvados.
https://www.stopworldcontrol.com/proof
https://www.stopworldcontrol.com/fraud/
Išvados yra štai čia. Gana išsamiai apie „plan”demiją ir kokiu tikslu ji užsukta.
Netgi tiems, kam nelengva suprast angliškai, galite su Google vertėjo pagalba išsiversti sakinį po sakinio. Ir dalinkitės dalinkitės su visais žmonėmis, kurie jums brangūs. Kuriems nelinkite mirties arba vergo likimo.
Netgi besmegenių elertėdelfinarinių avių doram krikščioniui ir tų turi būti gaila.

ne tik mokytojams

https://www.youtube.com/watch?v=tyMEoHgVJH4
teisininkų paruošta instrukcija teisėtam reagavimui į neteisėtus darbdavių reikalavimus dėl privalomų testavimų-nuodyjimųsi, pardon, skiepyjimųsi.

Koks Tamsta drasus

savo izvalgom.Net jei darbdavys neteisusuzsakovas paslaugu bus visada teisus,o jis apmoka paslaugas ir renkasi,pvz dirbi turizme,kelioniu vadovu ,esi neskiepytas,taves nei turistai nei firma nesamdo,gali medituoti,skaityti drasinancius straipsnius, bylinetis,kalbeti apie savo teises,bet jei noresi dirbti su zmonemis,turesi paklusti ju reikalavimams

Žodžio laisvė...

Savo ausimis girdėjau kaip Švietimo Ministrė įsakmiu ir griežtu balsu kalbėjo,
kad mokytojai privalės skiepytis ir testuotis privalomai.O vėliau po kelių dienų
jau Šimonytė paneigė šį teiginį tik nedrįso įvardyti kas paleido šį žiaurų paliepimą.

TAIP ir NE

Jei esu vienišius atsiskyrėlis, gyvenantis, kur joks žmogus neužeina, esu laisvas rinktis. Kai sukuosi šeimoje, šiaip tarp kitų žmonių – tai jau mano kultūros, sąžinės, atsakomybės reikalas. Kai renkuosi profesiją, verslo, darbo sritį, man keliami tam tikri reikalavimai – sveikatos (fizinės ir dvasinės), būtinų žinių, išsilavinimo, patirties, gebėjimų, pajėgumų, savybių – pvz., kad būčiau ne aukštesnis, ne žemesnis, ne didesnio/mažesnio svorio, ir t.t.
Tėveliai turi teisę būti tikri, kad bent jau mokytojas jo vaiko neapkrės.

Akcija karūnos zombiams

Jei asmeniškai vakcinuojantis į vergų išnuodijimo centrą atsivesite dar du draugus skiepams,jums skrodimas be eilės ir nemokamai!

Kam atėjo

laikas mirti, tas ir mirs. Pabėgs nuo karūnos – mirs nuo kitos, dar sunkesnės ligos. O kam dar ne laikas, tas nei sirgs, nei mirs. Tik žmoneliai to dar niekaip nesupranta. Štai kažkur užsienyje šimtą seniai perkopusi senutė pasveiko, nes nebijojo mirties. O kas dreba ir kitiems iltis rodo, tie išmirs pirmieji. Reikia žmonėmis būti, o ne nužmogėjusiais karūnos vergais.

> 20:50

Tai skiepyk tą savo vaiką. Juk jis priklausomas nuo tavęs ir pats nuspręsti negali. Bet tu nesi visų kitų žmonių sveikatos ir gyvybės valdovas. Laisvos valios kol kas dar niekas nepanaikino, jos paiso net Dievas.

> TAIP ir NE

O kuo tavo vaikas geresnis už mokytoją? Nes jis Tavo? O kaip mokytojui žinoti, kad tavo vaikas jo neapkrės? Bet jei mokytojas nei tavo vaikui, nei kitiems nekelia jokių perteklinių reikalavimų, tai ir tu nesipūsk ir neišaukštink taip savo asabos. Ta corona atėjo ir praeis, ateis kokia nors kita, todėl turime mokytis bendrauti kaip žmonės, o ne kaip pasiutę žvėrys. Kas iš to, kad apkaltinsi kokį mokytoją, gydytoją, kirpėją, pardavėją ar dar ką nors? Nuo to tapsi nemirtingas? Viena, ką pasieksi – tai visi aplink žinos, koks tu žmogus. Tai ir viskas.

stasys

TAIP ir NE 2021-02-10 20:50… Blaivus vertinimas . Dešimt balų .

Raigerdas

Štai komentatorius rašo:”Žodžio laisvė… 2021-02-10 18:14 Savo ausimis girdėjau kaip Švietimo Ministrė įsakmiu ir griežtu balsu kalbėjo, kad mokytojai privalės skiepytis ir testuotis privalomai.O vėliau po kelių dienų jau Šimonytė paneigė šį teiginį tik nedrįso įvardyti kas paleido šį žiaurų paliepimą”. Nuo socialistinių laikų niekas nesikeičia šitose direktorių galvose. Jie taip įpratę prie subinlaižystės (galimai taip jie gavo savo pareigas), kad netgi tada , kada jų neprašo, vis vien jie lenda lyžtelti, kad „neduok Dieve pavėluos ir ant jo ar jos aukščiau stovintis „bosas” supyks. Tai geriau iš anksto lyžtelti, nes pavėluosi bus blogai, ne duok Dieve pasakys „blogai tarnauji, eikš čia greitai prie kojos”. Visa tai pareina dėl vienos ir tos pačios priežasties: Į VADOVAUJANČIUS POSTUS SKIRIA NEKOMPETETINGUS ASMENIS,… Skaityti daugiau »

Dar kartą sakau

Mirties labiausiai bijo tai netikintys į Dievą. Tokie skuba būtinai skiepytis net lenda per pažintis be eilės. Aš esu tikintis todėl žinau kad be ;Dievo valios net plaukas nuo žmogaus galvos nenukrenta: ir mirties nebijau ,nes mano gyvenimo siūlo pradžia ir pabaiga pas Dieva. Aš sutiksiu skiepytis tik tada kai žinosiu kad tą vakcina yra būtent nuo tos ligos . Dabar yra labai daug abejonių:pav. Jeigu tas virusas yra dirbtinės kilmės ( ko beje ir Pso misija Kinijoje nei paneigė nei patvirtino) tai jūs galvojate kad skiepai yra vaistai nuo viruso? O gal atvirkščiai -virusas yra todėl kad visus ibauginti ir paskiepyti? kažkodėl žmonės valdžios iniciatyvas yra linke vertinti kritiškai ,o va dėl skiepų tai viską priima už tiesą? Ar… Skaityti daugiau »

tiek

Akivaizdu,kad autorius pernelyg linkęs į mistiką (iš ankstesnių jo …). Mano nuomone , kai planetoj vykst tikras karas su milijonus žudančia , ekonomikas „bombarduojančia” epidemija nėra etiška teigti : „niekas negali versti skiepytis”. Čia maždaug tas pats, kaip vykstant karui būtų agituojama „nieks negali verst eit į frontą gint šalies nuo priešo”.Toliau plėstis neverta ,nes tam pagrįsti yra „milijonas ” argumentų. Išvada: ne tas atvejas šūkaut apie individualizmo pranašumus.

>stasys       2021-02-10 23:04

mažiau amsėk, sąsy. Veterinoriai dirba net per karantiną.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top