Ramūnas Aušrotas. Štai žmogus be pasaulėžiūros

Žmogus be pasaulėžiūros:

„Aš negalėčiau įvardinti, kokią turiu ideologiją.
Man atrodo, kad aš jos neturiu.“ (V. Mizaras)

Trumpai apie žmogų be pasaulėžiūros: Vytautas Mizaras – teisininkas, advokatas, Vilniaus universiteto profesorius, VU TF Privatinės teisės katedros vedėjas.

Vakar, gegužės 11 dieną, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen prisistatė šį asmenį į Konstitucinio Teismo teisėjus – tikėtina, būsimąjį šio Teismo pirmininką.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

O kas blogai jei žmogus nenori savęs pozicionuoti priskiriant save kuriai nors grupei visuomenės ? Kaip ne kaip to klausimo nenoras politizuoti nerodo jog žmogus be moralinių vertybių . Gal R.Ausrotas jau ir žmones skirsto pagal seno komunisto poreiki nešioti kelnes ‘galife’ taip visiems parodant kokia pasaulėžiūra jis tyki ? Kaip man tai ne rūbas žmogų charakterizuoja o pasaulėžiūrą netrukdo būti sąžiningų ir mylėti savo tautą .. tos politinės NS ‘torpedos’ galėtų būti ir taiklesnes …

Translytes galas

Kokia dar I.Šimonytė…? Dabartinis postas – I.Šimonytės „gulbės giesmė”. Ji reikalinga tik vienam tikslui – pravalyti „anūkui” kelią į prezidento postą. Viskas. Daugiau nieko. Akivaizdu, kad ir pati I.Šimonytė šitą „realybę” jau suprato.

Netiesa

Turi jis ta ideologija. Ir labai aiskia. Ko gero tai dar blogiau, nei netureti kokios

Hmm

Kai žmogus sako „neturiu ideologijos“, o ponia Čmilsen jį teikia į aukštas pareigas, tai jau maždaug aišku, kokia ta nesama ideologija. Čia panašiai kaip terorizmas neturi rasės, meilė neturi lyties, taip šitas ponas neturi ideologijos 🙂 Neturi nė trupučio 🙂

tiek

gal jis norėjo pasakyti ,kad paprasčiausiai jo jau tokia „profesija” – neskirti blogio nuo gėrio , tiesos nuo melo ? O kaip dėl tų 70 – ies socialinių lyčių?

stasys

Gal bėda ne pasaulėžiūroje ? Juk tiek laiko ašaromis laiscius viešą erdvę dėl ‘nesibaigiancios zalimo kadencijos’ tie teisingos pasaulėžiūros emisarai turėjo bent taure šampano pakelti ir ant bačkos , ta proga, pasakyti karšta kalba ..to neįvyko .Bėda matyt pats KT , juk jei nevaldai snabzdancias konstitucines dvasias ..nėra didelio skirtumo kas kokia pasaulėžiūra turi ten dirbdamas .
p.s. sėkmės naujam kandidatui ..

Jules

Nėr žmonių be pasaulėžiūros. Vadinasi, jis – melagis. Laiko mus, runkeliokus, idiotais. O, neosovietikas, ane?

Vadinasi

Tarnausiu gerai bet kam, parduosiu bet ką, imsiu pinigus už bet ką ir iš bet ko, nes jaudintis tai nėra dėl ko, aš juk laisvamanis.

Žmogus be savybių

„Aš negalėčiau įvardinti, kokias turiu savybes.
Man atrodo, kad aš jų neturiu.“

savas, tarybukas -gyvuliukas

paklauskite pas gyvulį,
pas komunistą
pas putinistą
pas rusofilą
pas prokurorą ir t.t.
kokia jų ideologija, pasaulėžiūra, vertybės?

asd

Nėra žmonių be pasaulėžiūros, kaip nėra žmonių be tikėjimo, be gyvenimo vertybių (tikslų) ir be įpročių. Libertarų pasaulėžiūra yra artima kriminalinio pasaulio „pasaulėžiūrai“: nereikia jokios gilesnės pasaulėžiūros, nes, anot jų, tai tik „viduramžiški“ prietarai, pamatinės gyvenimo vertybės (iš kurių išplaukia ir visos kitos vertybės) – tik malonumai (labiausiai fiziniai), įvairios pramogos, bet ne kokios nors jiems nemalonios pareigos, o moralė (tiksliau, tik jos likučiai) yra vaikiškai primityvi.

Stasy

Mabo babytė sakydavo : “kaip zuikia šūds- nei smird anei kvep” , tai čia tinka apie tokius , kurie nesuvokia savo tapatybės,bet nori būti įtakingais….

bronius

Nors V. Mizaro darbai rodo jo aiškų palankumą LGBT grupei ir politiniams tikslams (apie tai ir turėtų būti keliamas klausimas), „teisininkas” R. Aušrotas užmiršta esminį teisės pricipą – kodėl Temidė yra akla.

manyčiau reiėjo klausti - kokios lyties

būtų atsakęs, kad belytis..

DD plius DD

Priešingai nei autorius manau, kad tai žmogus su pasaulėžiūra ir netgi ne viena. Tėvas Karjerizmas, Motina Konjuktūra ir vienintelis patogiai žingeidaus Sūnaus klausimas- kokios pasaulėžiūros pageidaujat?

stasys

bronius 2021-05-13 10:55 .. Aušrotas aklos temydes principu paprasčiausiai netiki . .juoda- balta , balta-juoda ir ne kitaip .

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top