Ramūnas Aušrotas. Tai, ko nesupranta ir neįvertina „Fiducia suplicans” gerbėjai ir apologetai, yra POLITINIS šio deklaracijos pobūdis.

Vaidaknygė

Tai, ko nesupranta ir neįvertina „Fiducia suplicans” gerbėjai ir apologetai, yra POLITINIS šio deklaracijos pobūdis.

Kaip teisingai po jos paskelbimo pastebėjo kun. Edmundas Naujokaitis, kad šį deklaracija yra genderizmo politinės ideologijos manifestacija, ir tam politine prasme pirmiausia bus naudojama, nes daugumai homoseksualų iš tikrųjų visai nerūpi visokie laiminimai.

Štai ir prasideda pirmosios provokacijos. Ir kaip mūsų kunigams nuo tokio LGBT trolinimo, kurį mielai transliuoja medijos apsiginti, jei Tikėjimo mokymo dikasterijos išaiškinimu tokio palaiminimo kunigas negali atsakyti, o reikalavimo, kad palaiminimo besikreipiantys turėtų nuostatą atsiversti iš nuodėmės, keisti savo gyvenimo būdą, deklaracija nenumato.

P. S. Tikrąjį šios deklaracijos tikslą puikiai supranta taip vadinamieji progresyvistai Katalikų Bažnyčioje. Todėl jie tyli ir nelenda į diskusijas viešumoje šiuo klausimu, palikdami dėl to pjautis konservatyviuosius Bažnyčios narius.

Ne veltui sakoma, skaldyk ir valdyk.

4.2 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kiaulės koja

Kviečiu tautinę visuomenę atsisakyti svetimybių ir naudoti šių apibūdinimui lietuvišką žodį VYRPISA

blue yellow zov marinie

…vaikpisa jau yr.Da rek motpisos ir savipisos.Praverstu ir kitpisa.

Jonas

Pritariu, puikus naujadaras 🙂

Neviltis

„daugumai homoseksualų iš tikrųjų visai nerūpi visokie laiminimai“

Tai žinoma, bet jie galės ateiti pas kunigą ir pareikalauti palaiminimo, o jei kunigas atsisakys, apskųsti jį valdžiai.

Pamenat, buvo toks rudasranskis, ar kaip ten, kuris panašiai provokuodavo, o po to į teismą paduodavo?

Vardas

Manau, kad jei ateitų gėjai prašyti palaiminimo, tuomet jiems reikia suteikti šį palaiminimą tokiu būdu, kaip nurodė pranciškus – taip, kad šis palaiminimas padėtų jiems palikti savo nuodėmės kelią. Palaiminimo metu būtų gerai susikviesti pačius aktyviausius, maldingiausius parapijiečius, kad palaiminimo metu jie melstųsi išlaisvinimo iš piktosios dvasios intencijomis. Palaiminimo metu yra būtina kreiptis į Viešpatį su prašymu, kad užtariant Švenčiausiajai Mergelei Marijai ir visiems šventiesiems ištrauktų šiuos žmones prašančius palaiminimo, iš jų konkrečios nuodėmės, ir iš visų kitų nuodėmių, kad išlaisvintų juos iš piktosios dvasios ir iš visų jos darbų, visų jos vilionių, kad jie paliktų savo nuodėmės kelią, vedantį į pragarą ir amžiną kančią, kad atgailautų už savo nuodėmes, jų išsižadėtų, liautųsi tarnauti velniui, vykdyti jo įpučiamas mintis ir… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Ner to blogo, kas neišeitu i gera.
Vyksta grūdu nuo pelų atskyrimo procesas.
Ir ne tik kunigu. Baznycios galva neatemusi is tokio kunigo parapijos – tarnauja nelabajam. Krikscionis lankąs toki kuniga žinodamas to tarnyste nelabajam nustoja but krikscioniu ir tolygus tokiam kunigui.
Nors…apaštalas Petras 3 k. bijodamas susidorojimo 3 k. išsizadejo Jezaus.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top