Ramūnas Aušrotas. Tarptautinės teisės profesorius pjauna grybą

Kai tarptautinės teisės profesorius pjauna grybą (žr. „Atims vaikus, sukonstruos naujų lyčių ir viskas už ES pinigus: dekonstruoja populiariausius mitus apie Stambulo konvenciją“), nori nenori pradeda niežėti rankos.

Trumpai apie sąvokas:

gender – kuris gali būti vartojamas arba analogine prasme, kaip pakaitalas žodžiui sex (Romos tarptautinio baudžiamojo teismo statuto 7 str. 3 d.) (1) arba kaip socialinė lytis (Stambulo konvencija, 3 str., c) (2)
gender neutral – lyčiai neutralus
gender role – socialinis lyties vaidmuo
gender expresion – socialinė lyties raiška
gender identity – socialinė lyties tapatybė.
gender based violence – smurtas dėl lyties

Dabar a) jei Stambulo konvencijoje gender vartojama ne analogine prasme (o tai akivaizdu iš sąvokos apibrėžties) ir b) jei Stambulo konvencija, skirtingai nuo Romos statuto nepasako, kada ir kur konvencijoje žodis gender naudojamas analogine ar specialiąja prasme, reikia traktuoti, kad jis naudojamas specialiąja konvencijoje nurodyta prasme.

Taigi, ten, kur Stambulo konvencija kalba apie smurtą dėl lyties turimas omenyje smurtas dėl socialinės lyties. Norite įrodymų? Prašau: EP ir Tarybos DIREKTYVA 2012/29/ES 2012 m. spalio 25 d. kuria nustatomi būtiniausi nusikaltimų aukų teisių, paramos joms ir jų apsaugos standartai ir kuria pakeičiamas Tarybos pamatinis sprendimas 2001/220/TVR, pateikia smurto dėl lyties (gender-based violence) apibrėžtį:

17 smurtas, kuris nukreiptas į asmenį dėl to asmens lyties, lytinės tapatybės ar lytinės raiškos arba nuo kurio neproporcingai dideliu mastu kenčia tam tikros lyties asmenys, suprantamas kaip smurtas dėl lyties.

(Violence that is directed against a person because of that person’s gender, gender identity or gender expression or that affects persons of a particular gender disproportionately, is understood as gender-based violence.)

Taigi, gerbiamas profesoriau, nereikia bandyti mus apdumti.

(1) Romos statutas:
„Šiame Statute sąvoka „lytis“ vartojama kalbant apie abi visuomenės lytis, vyrus ir moteris. Sąvoka „lytis“ jokios kitos reikšmės, išskyrus minėtąją, neturi“.

(2) Stambulo konvencija:
(socialinė) lytis – socialiai susiformavę vaidmenys, elgsena, veikla ir bruožai, kuriuos tam tikra visuomenė laiko tinkamais moterims ir vyrams;

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Raisa

Žilinskas yra inteligentiškas žmogus, bet profesionalas menkas ir kas dar blogiau – labai baugus žmogus. Visuomry pučia tik į tą dūdą į kurią pučia valdžia…

DDD

Jei Žilinskas atvirai meluoja, tai čia jokia inteligencija. Padorus žmogus neturėtų jam paduoti rankos. Žilinskas jau mele – anapus padorumo.

Čarlis

Profesorius yra pakilęs aukštai virš debesų ir ten su belyčiais angelais žvygaudamas bendrauja. Ne vienas bendrauja, ne, dabar ten tokių pasikėlusių virš debesų ir seime, ir vyriausybėje daugybė. Jie ten iš aukštai girdi ant žemės tik kriuksėjimą, tik pritarimą jų veiklai, tų, kurie net nedrįsta piktintis krintančiomis jų vidurių išskyromis. Juk iš aukštai, iš dangaus.

Jaunoji

kompartsekretorių pamaina Proletariato diktatūrą pakeitė Ekspertų diktatūra ir įtvirtino absoliutų Oligarchinį režimą – bilijonierių valdžią iš kokio ten avenių? Bilijonieriai dabar šokdina visą pasaulį ir rengiasi mus uždaryt vėl Gulage – XXI amžiaus Gulage, liberalais pasivadinę.

Išties

Dičkėje neoliberalioje ir nomenklatūrinėje žiniasklaidoje,ypač LRT, pjauna grybus arba skleidžia globalistinio genderizmo ,,vertybes” visas pulkas budinčiųjų politikų,intelektualų /tik ne inteligentų/,politinių apžvalgininkų, ,,ekspertų”,žurnalistų. Deja.

LRT pavirto kiaulide

Kaip gali tikėti tokiais „ekspertais”? Jis gal tyčia mulkina žmones, nes jam apsimoka

Al.

10 dezinformacijos rūšių, nurodyto rašinio gale (originalas – https://eavi.eu/beyond-fake-news-10-types-misleading-info/) puikiai tinka pagrindinei komunosatanistų žiniasklaidai.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top