Ramūnas Aušrotas. Teismo sprendimas užprogramuoja karą tarp valstybės ir tėvų

Kaip Rengimo šeimai asociacijos vadovas LRT radijo laidoje kalbėjau apie Europos žmogaus teisių teismo sprendimą byloje Macaitė prieš Lietuvą dėl viešosios informacijos nepilnamečiams ribojimo („Gintarinės širdies” knygos atvejis).

Tiesą sakant, man kaip teisininkui keistas ne teismo sprendimas, bet jo motyvai. Mano nuomone, teismas išėjo už ieškinio ribų ir užuot kalbėjęs apie panelės M saviraiškos teisės (laisvės skleisti informaciją) apribojimą, pasirinko kalbėti apie vaiko teisę gauti informaciją, įskaitant ir švietimo sistemą (nors tai ne vadovėlis). Galiu tai tik aiškinti noru tiesti argumentų kelią kitiems sprendimams reikalaujant iš valstybių šalių narių apie tai kalbėti ir švietimo sistemoje. O kitaip tariant, tiesiamas kelias pozityvios pareigos šioje srityje nustatymui. Teismas nutarime sako, kad „reikšmingas šalių kiekis” mokyklinėse programose numato kalbėjimą apie homoseksualius santykius ir jų „šeimas”. Tas reikšmingas kiekis yra 6 (Vokietija, Malta, Ispanija, JK). Prie reikšmingo kiekio šalių priskaičiuojama ir tos, kurios numato švietimo įstatymuose pareigą ne diskriminuoti dėl lytinės orientacijos ir lytinės tapatybės (įskaitant ir Lietuvą).

Nenustebsiu, jog šis sprendimas taps pagrindu LGBT ideologijos šalininkams reikalauti tokią pareigą Švietimo įstatyme nustatyti. O tai visų pirma reiškia karą tarp valstybės ir tėvų, kurie vadovaujasi konstitucine nuostata, jog jie nevaržomai rūpinasi savo vaikų doroviniu ir religiniu auklėjimu.

Beje, pačiame sprendime remiamasi vaiko teisių interesų pirmumo principu, kalbama apie valstybės pareigą užtikrinti teisę į švietimą ir cituojamas Konvencijos Pirmas protokolas, nepaskant kad norma kalba ir apie tai, jog švietimo organizavimas turi nepažeisti tėvų teisės ugdyti vaikus pagal savo religinius ir filosofinius įsitikinimus.

Ir apskritai, apie tėvų teises sprendime nė žodžio. Lyg tėvai net neegzistuotų.

Laidoje dalyvavau kaip visuomenininkas, o užbaigsiu kaip politikas. Jei tapsiu Trakų rajono meru ar savivaldybės tarybos narių, darysiu viską, kad vaikai būtų apsaugoti nuo šios ideologinės beprotybės, o tėvų teisės būtų gerbiamos.

Gavosi politinė reklama. Skleidžiu neatlygintinai

Laidos nuoroda: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000255183/lrt-radijo-ringas-ar-nepilnameciams-kenkia-informacija-apie-homoseksualius-santykius

4.7 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Europos $ąjunga yra iškrypėlių sąjunga ir Lietuva turi kuo greičiau palikti šią ištvirkėlių organizaciją bei denonsuoti Europos Žmogaus teisių konvenciją.

Skaitytojas

Rašybos klaida, kolega. Turėjo būti €uropos sąjunga.

Vis dėlto dedu vilčių į pergalę Ukrainos kare. Kaip tai susiję? Taip, €uropa dabar kvailioja. Kodėl? Atsakymas būtų ilgas, bet iš esmės kvailiojimas yra ligos požymis. O pergalė paveiktų žvalinančiai ir gydančiai, valdžioje daugiau svorio įgytų sveiko proto, ryžtingi žmonės, nes tokie iškyla sukrėtimuose ir tokie laimi pergales. Tada visokių Klaros Zetkin vardo genderizmo fondų ir panašių kontorų įtaka natūraliai sumenktų, nes jų absurdiškumas taptų pernelyg akivaizdus. Visa tai galiausiai turėtų paveikti sveikimo linkme.

Tamsiausia prieš aušrą.

Pamastymas

,deja,tamstyt,sio sojuzo varomoji jega ir yra butent absurdas.es ISTAKOS BUVO EKONOMINE SAJUNGA,KURI VIRTO POLITINE FEDERALIZACIJA VISU NARIU,… joms..to nenorint,beliko griebtis arba smurto/ivairiom formom/,arba mineto absurdo,pries kuri logika bejege.Ergo,tamstos optimizmas juokingas.

Ayn Rand

Taip, juolab ir dėl to, kad jiems pavyko įsisteigti savo centrobanką, kuris jau finansuoja visą judėjimą bedugnėn. Neįveikiama jėga. Baigsis tik tada, kai sugrius nuo savo paties svorio. Nesulauksim (turiu galvoje mūsų butaforinę valstybę).

Kapsukė

Taip, taip jūs visiškai teisus, kaip ir visa konservatorių partija.

Al.

,,pergalė paveiktų žvalinančiai ir gydančiai”.

Komunistines despotijas pergalės tik skatina tolimesniems žygiams.

Ayn Rand

@Al. Nusikalbat šįkart. Laisvės ūglį tenka kartais laistyti savo krauju. Nelaistysi – turėsi kaimyninę antikinę Mongoliją.

Mickėyus Mouseas

Įdomu ,čia buvo tikras ringas ,kur diskutuoja lygiaverčiai varžovai ,prižiurimi nešališko teisėjo ? Žinant Ėlėrtė liberastines nuostatas, nelabai tuo tikiu.
Būtinai paklausysiu ,kai laiko bus.

Ayn Rand

Praneškit kada kur tai, nes nežiūriu neklausau. Dėkui iš anksto.

T0mas J.

„Gintarinės širdies” autorė gimė Vilniuje 1975.04.06 nežinau kokia pavarde. Vaikystę ir paauglystę praleido Alytuje, kur baigė 9-tą vidurinę (dabar Jotvingių gimnazija).
Vėliau jos pavardė – Neringa Mikalauskienė, dar vėliau vadinosi Neringa Macatė. Knygas pasirašė Neringos Dangvydės vardu. Neslėpė esanti lesbietė. Įdomu ką apie ją galvojo jos vyras?
Mirė 2020.03.21.

Ayn Rand

Jos tikras vardas – Fima Sobak. Pabuvojusi užsienyje, jinai patyrė keletą modernių dalykų ir grįžusi pradėjo juos skleisti čia, atsilikusiame savo gimtajame krašte. Skleisdama pažangą, gavo visą reikalingą tam įkvėpimą ir kitokią paramą iš šviesių bendraminčių vietoje, jai taip pat padėjo Vakarai. Visa kita – smulkmenos.

Homocccp

O tai papuolėm vėl nesėkmingai į įstoriją,vakaruose homoseksualistai siaučia ,rytuose raudonoji armija ir tautiška žemė per kraštus jau pildosi ir tų ir kitų

šermukšnis

Džiugu tai, kad šios „rašytojos” psichinė mutacija neleido ilgai trukti jos „saviraiškos laisvei”

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top