Ramūnas Aušrotas. Turime kiaulę pratęstos Seimo sesijos programoje. Ir ne vieną

Na štai, mano prognozės išsipildė. Turime Seimo sesijos pratęsimą ir turime kiaulę pratęstos Seimo sesijos programoje. Ir ne vieną.

Pirmiausia siūlymas kreiptis į KT dėl išvados ar kontraversiškos Stambulo Konvencijos nuostatos neprieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai. Su viltimi kad buvęs konservatorius, dabartinis KT pirmininkas pateiks draugišką išvadą.

Tada laisvietės Pakarklytės siūlymas leisti moteriškas pavardes formuoti su galūnėmis -a, -ia. (Asmens vardo ir pavardės rašymo dokumentuose įstatymo projektas)

Galiausiai, Čmilytės siūlymas naikinti galimybę apskųsti administraciniam teismui lygių galimybių kontrolieriaus sprendimus. (Administracinių bylų teisenos įstatymas)

Paskutinis pasiūlymas yra pats pavojingiausias. Įsivaizduokite situaciją. SK ratifikuota. LGKT nustato, kad mokyklos mokytojas diskriminuoja lyties tapatybės pagrindu. LGKT priima sprendimą, įspėja pažeidėją, o mokyklą rekomenduoja imtis korekcinių veiksmų (atleisti šį mokytoją). Ir šis mokytojas tokio LGKT sprendimo, kurio pagrindu gali būti priimtas sprendimas atleisti iš darbo, skyrus drausminę nuobaudą už diskriminaciją NEGALĖS APSKŲSTI TEISMUI. Taigi, LGKT išvada darbdaviui, priimančiam sprendimą dėl padaryto darbo drausmės pažeidimo, ar darbo ginčų komisijai, turės PREJUDICINĘ GALIĄ. T.y. jos nebus galima paneigti, o teks priimti tokią, kokia yra. Kaip nustatytą faktą.

LGKT sprendimų teisinis imunitetas – sena Sabatauskaitės ir ko svajonė, pasiūlymas, kurį bandoma teikti ne pirmą kartą.

P.S. Nenustebsiu, jei bus bandoma uždėti vyšnią ant torto, t.y. įtraukti į darbotvarkę CSĮ priėmimą.

Laisvos visuomenės institutas ar jau suskaičiavote Seimo narių komandiruotes (atostogas) liepos 4 dienai 🙂

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top