Ramūnas Karbauskis apie „mažo kiekio“ narkotikų dekriminalizavimo įstatymą: „Leisime liberalams žaisti laisvę, kurios kaina – žmonių gyvybės?“

Leisti keisti lytį nepilnamečiams, dekriminalizuoti narkotikus, panaikinti alkoholio kontrolės priemones – ką dar sugalvos trys liberalų partijos valdžioje?

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje valdžia ruošiasi leisti žudyti savo piliečius. Narkotikų dekriminalizavimo stūmėjai Seime grįžo prie savo planų – „mažo kiekio“ narkotikų dekriminalizavimo įstatymas stumiasi kelią Seime. Nors priklausomybių prevencijos komisija, iš esmės LVŽS balsais, dekriminalizavimo idėjai nepritarė, valdantieji jau aiškiai sako, kad projektui pasiekus Seimo komitetus situacija bus kita.

Paruošiamuosius darbus liberalų bei konservatorių politikai daro ypač gudriai – pasakodami jautrias istorijas apie neva teisėsaugos sugriautus jaunų narkomanų gyvenimus bei pamiršdami papasakoti kitą gyvenimo pusę – kiek narkomanų tiesiog miršta nuo perdozavimo, kiek jų, apsvaigę nuo narkotikų, padaro sunkius nusikaltimus, nužudydami netgi mažamečius vaikus. Tiesiog prisiminkite šalį sukrėtusią Matuko istoriją…

Laisvės partija ir jai antrinančios valdančiosios partijos, satelitais tapusi dalis socialdemokratų tokiais projektais siūlo padėti narkotikų prekeiviams legaliai pardavinėti jauniems žmonėms bilietą į vieną pusę. Ne veltui jų pateiktame projekte dekriminalizuojamas ne tik „mažo kiekio“ narkotikų vartojimas ir laikymas, bet ir gamyba, perdirbimas, gabenimas – visi veiksmai, kurie tiesiogiai susiję su prekyba narkotikais.

Manęs niekas ir niekada neįtikins, kad nedidelio narkotinių ar psichotropinių medžiagų ne vien laikymo, bet ir visos narkotikų platintojų grandinės – gaminimo, perdirbimo, gabenimo – dekriminalizavimas Lietuvoje atliekamas tik tam, kad žmogus vartotų „savo reikmėms“.

Naujoji valdžia atvirai sako, kad kitas jų žingsnis – kanapės pramoginiams tikslams. Taigi, akivaizdu, kad pasakę „A“ jie neketina sustoti ir žengs toliau lengvindami prekeivių narkotikais darbo sąlygas, bet tikrai ne šeimų ar jaunuolių gyvenimus. Ir kas ypatingai apmaudu, kad su jaunimui deklaruojama žmogaus pasirinkimo laisve narkotikų dekriminalizavimas neturi nieko bendra.

Nebaudžiamumas, laikant „nedidelį“ kiekį kanapių ar kitų narkotikų, neva „savo reikmėms“, atveria prekeiviams narkotikais visas duris patekti arčiau mokyklų ar viešų vietų, kur lankosi jauni žmonės, ir likti iš esmės nebaudžiamiems – įrodyti „savoms“ ar „ne savoms“ reikmėms žmogus laikė ar gamino mažą kiekį narkotikų dažnu atveju nebus įmanoma.

Dažnai sakoma, kad dekriminalizuojant narkotikus siekiama spręsti jaunų žmonių problemas, ypač tas, kurios šiems kyla susidūrus su teisėsauga, mažinamas teisėsaugos institucijų krūvis. Būnant nuosekliems su tokia logika, tikriausiai reikėtų panaikinti visą Baudžiamąjį kodeksą – tuomet krūvis tikrai sumažėtų, bet ar visuomenė taptų darnesne, o žmonių gyvenimas – geresnis? Tikriausiai, kad ne.

Taip ir narkotikų dekriminalizavimas ne padeda, o gilina problemas. Yra daugybė pavyzdžių, kurie rodo, jog laisvesnė prieiga prie narkotikų lemia priklausomybių skaičiaus augimą, atsiradus tolerancijai „mažam“ narkotikų kiekiui, jį jauni žmonės didina, ima vartoti stipresnius narkotikus.
Jau esu minėjęs ne kartą, jog Olandijos pavyzdys taip pat rodo, kad narkotikų dekriminalizavimas ir netgi kanapių legalizavimas nėra visuomenei saugiausia išeitis, ir, tuo labiau, šie veiksmai neišsprendžia nelegalių narkotikų vartojimo problemos. Realybė ta, kad Olandijoje nelegalių narkotikų vartojimas yra kur kas didesnis nei šiuo metu Lietuvoje.

Įdomu ir tai, kad Olandijoje daugiau ir su narkotikais susijusių teisės pažeidimų, nors siūlant dekriminalizavimą Lietuvoje, mus bando įtikinti, kad bus atvirkščiai.

O mes ką? Leisime liberalams žaisti laisvę, kurios kaina – žmonių gyvybės? O gal vis dėlto užuot dekriminalizavus narkotikus, būtų tikslingiau priklausomybę turintiems asmenims sudaryti galimybes gydytis ir tokiu atveju, pavyzdžiui, jei matoma, kad asmuo gydosi ir yra motyvuotas, o gydymasis sėkmingas, nutraukti jiems pradėtus ikiteisminius tyrimus? Juk ikiteisminio tyrimo nutraukimo sąlygas įstatymas apibrėžti leidžia.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
taip

si karta Karbauskis yra visiskai teisus. bet prognozuoju panasu rezultata, kaip ir su genocido centro vadovo istorija. uz balsuos konservatoriai (gal keletas bus pries), liberalai, laisves partija ir socdemai (jie vel uzpildys galimai atsirandanti balsu is konservatoriu trukuma). visi kiti- jau nebeaktualu. deja.

tiek

penki balai (senu „stilium” ) ir dešimt – šiandieniniu .

Ringys

„Jūs pažinsite juos iš vaisių“ – sako Kristus. Pasirodo, kad R.Karbauskis
yra kur kas krikščioniškesnis už konservatorius-krikdemus!

apie raundapą

Manau kad ,ir mažo narkotikų kiekio dekriminalizavimas yra blogai,bet blogai ir raundapo (glifosato),kuris galimai skatina vėžinius susirgimus naudojimas…Berods JAV raundapą (glifosatą) jau uždrausta naudoti.

to apie roundapa

netiesa, jis JAV neuzdraustas, kaip ir bendrai ES. Ji draudzia tik kai kurios ES salys per nacionaline teise. Pries glifosata praeityje labai pasisake ivairus zalieji, juk tai buvo vienas is JAV Monsanto monstru. Dabar, kai Monsanto firma nusipirko vokieciai (Bayer), tie protestai kazkodel aptilo, tik zaliuju ir ekspertu tarpe tebediskutuoja. Galima ilgai gincytis, kiek glifosatas yra kenksmingas, kiek ne, bet cia tai butu gerokai ne i tema.

Raigerdas

Šiek tiek apie olandus. Olandai gyveno visiškai neblogai iki „lengvų narkotikų vartojimo” įteisinimo. Aš asmeniškai galiu patvirtinti, kad olandai yra labai patiklūs ir emociškai labai malonūs žmonės. Jie labai skiriasi nuo savo kaimynų vokiečių ir prancūzų. Štai šituo jų patiklumu ir buvo pasinaudota. Olandus apgavo, prieš tai organizuodami įvairius debatus su įvaraus plauko lobistais, kurie atstovavo narkobiznio interesus ir pramušinėjo įstatymus. Tame dalyvavo psichiatrai, kurie yra suinteresuoti, kad turėti kuo daugiau nelaimingų jaunų žmonių, kuriuos jie sodina ant oficialių sintetinių narkotikų, įvairių psichotropinių vaistų ir iš to darosi turtingesni. Jiems yra nusispjauti į tuos narkomanus, nes jie yra įsitikinę, kad anksčiau ar vėliau jie mirs, nes jie patys pasirinko šitą kelią link mirties. Aišku, gerai, kad jūs bandote šituos nevykėlius… Skaityti daugiau »

taip

labai geras ir issamus Raigerdo komentaras. butent taip ejo ne tik Olandija, bet ir JAV valstijos, kur legalizavo. Lygiai tas pats vyksta ir Lietuvoje. Ir tas dirbtinas propagandinis supriesinimas irgi lygiai toks pat, kaip ir ten- atseit, kas ne uz legalizavima/dekriminalizavima, tas yra senovinis, davatka, ultrakonservatorius, nedemokratiskas, nesiuolaikiskas ir t.t.

Raigerdas

Pritariu šiam šauniam komentatoriui, kuris pasakė tiesą:”Ringys 2021-04-23 12:09 „Jūs pažinsite juos iš vaisių“ – sako Kristus. Pasirodo, kad R.Karbauskis yra kur kas krikščioniškesnis už konservatorius-krikdemus!” Su konservatoriais-krikdemais yra itin blogai, nes jie plaukia viename ir tame pačiame „Durnių laive” ir nesupranta, kur jie plaukia. Šita gili Kristaus išmintis „Jūs pažinsite juos iš vaisių“ jiems yra bevertis dalykas, nes jie savo kvailus kriterijus, pagal kuriuos jie matuoja save ir kitus žmones, stato aukščiau už Kristaus išmintį. Taip yra su visais egoistais, taip yra su visais žemos kultūros žmonėmis be išimties. Kartą klausiau tokią laidą, kur dalyvavo vienas provoslavas, o kitas judaizmo išpažinėjas. Ir nors jų požiūris į Kristų kardinaliai skiriasi, bet jų abiejų požiūriai sutapo tame, kad jie patvirtino, kad… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Pritariu šiam šauniam komentatoriui, kuris pasakė tiesą:”Ringys 2021-04-23 12:09 „Jūs pažinsite juos iš vaisių“ – sako Kristus. Pasirodo, kad R.Karbauskis yra kur kas krikščioniškesnis už konservatorius-krikdemus!” Su konservatoriais-krikdemais yra itin blogai, nes jie plaukia viename ir tame pačiame „Durnių laive” ir nesupranta, kur jie plaukia. Šita gili Kristaus išmintis „Jūs pažinsite juos iš vaisių“ jiems yra bevertis dalykas, nes jie savo kvailus kriterijus, pagal kuriuos jie matuoja save ir kitus žmones, stato aukščiau už Kristaus išmintį. Taip yra su visais egoistais, taip yra su visais žemos kultūros žmonėmis be išimties. Kartą klausiau tokią laidą, kur dalyvavo vienas provoslavas, o kitas judaizmo išpažinėjas. Ir nors jų požiūris į Kristų kardinaliai skiriasi, bet jų abiejų požiūriai sutapo tame, kad jie patvirtino, kad… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

Teko girdėti ,kad per Rusijos ambasadą iš Venesuelos diplomatiniais kanalais buvo persiųsta didelis kiekis hašišo ir platintas ES.Tai mūsų laisvūnai lengvina kelią
Lietuvoje platinti iš Rusijos permetamus narkotikus.Kam tarnaujate, šmėklos Seime???

zodzio laisvei

Spalio menesi Antverpeno uoste sulaikyta viena siunta 11.5 tonu kokaino! Cia protu neisivaizduojamas mastas, nes rinkos kaina jau reikia skaiciuoti nebe milijonais, bet milijardais. O kiek ju nesulaikoma?

Raigerdas

Štai tikras pasakojimas vieno irakiečio. Jis pasiprašė pasikalbėti su manimi ir pasakė, kad po pokalbio su manimi jis net visą dieną jaučiasi žmogumi. Aš jo paklausiau:”tai, kas tau trukdo jaustis žmogumi ne veiną dieną, o pastoviai?”. Jis man atsakė:”Jūs žinote, kad aš gydausi pas psichiatrus”. Klausiu:”Kiek metų?” Jis atsakė, kad 8 metus. Tada paklausiau:”O kodėl pats nepaklausi jų, kiek gi galima gydytis? Nejaugi visą gyvenimą? Tu gi puikiai kalbi angliškai. Tai labai retas atvejis tarp tavo tautiečių. Be to, tu vis dar esi tvirtas vyras ir tavo amžius dar leidžia tau atsikratyti daugelių dalykų. Kiek uždirbi, jeigu ne paslaptis?”. Jis atsakė:”Aš uždirbu apie 90 Eu per mėnesį. Man trūksta pinigų maistui. Aš turėjau butą, bet dabar jo nebeturiu. Norėčiau surasti… Skaityti daugiau »

elfe

taip, panasu, kad visos trys liberalios, atsiprasant, partijos neturi jokios kitos savo programos, bet tik vykdo Soros imperijos programa>https://www.opensocietyfoundations.org/who-we-are/programs/global-drug-policy-program siame savo portale Andropovo „filantropas” aiskiai prisipazysta esas didziausias tarptautinis korupcionierius, savo pinigais veikiantis politiniu sprendimu priemejus, teisesauga, nvo ir net mokslininkus, kad dirbtu jo interesu naudai. tad jo Open society foundation” su kitais ne ES fondais – EEA GRANT, Norway Grant, kurie taip pat Open itakoj (sprendziant is to, kad Orbanui su Erdoganu atsisakius Soros „paslaugu” is Vengrijos su Turkija pasitrauke visos trys)savo investuotas i sprendimu priemejus ledas ne tik susigrazina, bet ir gerokai pasipelno per savo itakos agentus, skirstant ir ES paramos fondus.. nekalbant apie tai, kad itakoja politika bei leidziamus istatymus… tarkim, kad ir bausmes uz „hate speech”,… Skaityti daugiau »

Raigerdai,

nebalamūtyk žmonių. Gal ir malonu girdėti, koks tu geras žmogus, bet tai tik puikybės pakurstymas. Niekam nereikia važiuoti į jokį Nepalą, Tibetą ar Antarktidą. Viskas yra čia, tavyje. Narkomanija, kaip ir kitos šiuolaikinės bėdos – tai žmonių be Dievo tragedija. Tik daug kas to jau nebesuvokia. Sąžiningas, mylintis ir mylimas žmogus niekada nei prasigers, nei taps narkomanu. Na, nebent karo alinamoje šalyje, kai dauguma nebeatlaiko tikrovės ir vienaip ar kitaip palūžta.

Milaiti,

ar čia vis dar kgb mokyklos konspektai, ar gauni šiuolaikiškesnes instrukcijas? Kam įdomus tas tavo Andropovas? Pusė tautos jo net pavardės jau negirdėję, o tu vis trolini ir trolini tais savo andropovais, trockiais ir pan., kad tik žmones nuo problemos svarstymo atitrauktum.

elfe

taigi, jei Soros savo interesus dangsto neva Kalo Popperio idejomis, taciau jis jas apvercia aukstyn kojom. Jei Popperis rase apie atvira idejoms, kitai nuomonei, diskusijoms prota, tai Soros kreipia i atvira visuomene tarptautinems mafijos veikloms: prekyba narkotikais, prekyba zmonemis, sexvergem su prostitucijos legalizavimu, prekyba organais is tasku kur vyksta karas ir kt.. o kylanti nepasitenkinima del tokios politikos siekia uzgniauzt „hate speech?.. Nyderlandai isties puikus pavyzdys. jau ne vienas turku serialas apie mafja atskleide schemas kaip narkotikai is Afganistano vezami i Nyderlandus, o uz gautus pinigus perkami ginklai teroristams… kaip „filntropais” besidedantys paremia skurdzius studentus, po to idarbina juos i teisesauga, policija, advokaturas ir kt… kurie jiems atidirba sukurdami toki tinkla, kad mafijos interesai butu apginti visur, ir jokios vyriusybes… Skaityti daugiau »

Ponas Karbauskis

taps tikru politiku tik tada, kai nustos naudotis tų pačių konservų metodais. Jie atgyvenę. Kas trukdė valdantiesiems priversti VRK dirbti savo darbą? Taip, apie mažąsias partijas, tokias, kaip NS, LYČ ir pan., provincijoje niekas nė neišgirdo, todėl balsavo už seniai žinomas – socdemus, darbiečius, konservus. ,,Laisvūnai” gal iš dalies buvo ,,pagaminti” klastojant balsus paštu ir iš užsienio. Ar p. Karbauskis nepagalvojo, kad būtent jo partija praras balsų, jei žmonės supyks ir neis balsuoti, kai rinkimų išvakarėse iki 13 valandos net balsavimo apylinkėse dar nėra jokios informacijos apie rinkimų dalyvius? Jau nekalbant apie visiškai tuščią internetą. Vienintelis ,,informacijos” šaltinis – LRT. Taigi viskas logiška. O dabar belieka rašinėti straipsniukus apie ,,teisėtos” valdžios nusikaltimus. Ar nepabos? Jei bus ,,pagerinti” rinkimų įstatymai, tie… Skaityti daugiau »

Milaiti,

o kaip tai susiję su Lietuva?

ah1

vienu žodžiu durnaprotaitės su durnaprotytės laikmetis – durnaprotija.

p. Autoriau

žmonės ne avinai ir bandomieji triušiai; nei juos ta Pozicija nuodija, nei juos vargšus reikia gelbėti;jums gal ir patogu kelti paniką apie vilką už vartų, kad išstotumėt Ganytoju, bet Tiesos.lt skaitytojai verti geresnių tekstų

Puiki 100% teisinga pozicija

Dar tik papildysiu vienu itin svarbiu, dažnai pamirštamu argumentu: pamirštama paminėti itin svarbi narkorikų plitimo ir vartojimo grandinėlė, kuri panaši į virusą – plinta narkomanijos virusas. Tai vyksta taip: pimiausia narkotiką reikia pagaminti, paskui pasiūlyti jo dar nei karto nevartojusiam jaunuoliui, ir gavus jo sutikimą „paragauti tik vieną kartą”, tą nedidelį kiekį narkotikų jam padovanoti „kaip piprma karta”, arba parduoti.

ah1

ne tik narkotikai turėtų būt uždrausti bet ir caronvirusio caronsiaubio carontrendis bo:
„Dainius Kepenis – pagaliau Covid-19 prilygintas eilinei ligai. Bet dar teks pakentėti su apynasriu.”

https://www.youtube.com/watch?v=_TZ7m-UasPo

Laisvę Lietuvai nuo nesąmonių o nesąmoningus, be loginio mastymo lauk iš valdžios – lai atsistatydina Dulkys, Šimonytė dėl Lietuvos ekonomikos žlugdymo ir žmonių gązdinimo privalomais testavimais klaidingais testais, vakcinavimais-esperimentais eksperimentiniais produktais ir privalomo beprotpasių įvedimo, dėl trijų mėnesių susidarančių antikūnių, o jei neatsistatydins – apkaltą.

Tęsinys>Puiki 100% teisinga pozicija

Taigi, tam kad narkovirusas plistų ir daugintųsi, pirmiausia narkotiką reikia pagaminti, taigi jei šią pirmąją narkoviruso užsikrėtimo grandį – narkotiko gamybą – legalizuojame,iš karto paleidžiame niekada nesustabdomą viruso plitimą.
Na, o situacija, kai narkotikų nori pasigaminti „sau” jau seniai vartojantis, tai čia jau gydymo metodikos klausimas.

Taip

gerbiamas Karbauskis teisus.JO pozicija atsakinga,sąžininga ir įžvalgi.
Tik nesakykit tie,kurie yra už narkotikų ir alkoholio prieinamumo didinimą ,kartu esat prieš smurtą šeimoje,ginat moteris???????? Kas patikėtų:):):)

Tęsinys2>Puiki 100% teisinga pozicija

Taip pat verta pastebėti, kad šalia narkotiko gamybos „tik sau” visada buvo ir yra toks narko versliukas – „padarysiu dar truputį pardavimui”, narkomanas galvoja, kaip čia jam pasisvaiginus nemokamai, t. y. jis nori dalį pagamintų narkotikų, kad ir nedidelį kiekį, parduoti, kad jam pačiam narkotikų vartojimas nieko nekainuotų. Tai va čia yra ta „nekalta” to įstatymo komercinė pusė. Taigi, čia neina kalba apie milijoninį narkomafijos verslą, o apie buitinį narkorikų platinimą, todėl itin sunku atlikti prevenciją.

matas

Puikus tekstas Ramūniuk,pritariu visu 100% čia tavo naujas arkliukas sekantiems rinkimams bet aš tavimi jau netikiu,daugiau už tave nebalsuosiu nes 16 metais taip pat gražiai giedojai apie žemės pardavimo saugiklius,Lukiškių aikštę,pavardžių rašymą ir t.t….kuriame stalčiuje paslėpei 70000 piliečių parašų…trintuk.

Taip

nuo mažo kiekio prieis prie didesnio ir t.t.Padėtis bus blogesnė negu dabar.Kas kontroliuos?

Iš tikro

Beretes reikia vėdinti,tai kaip utėlės šiauduose.

Kis

jeigu Armonaite sitaip gelbsti jaunaja karta,gal pameginkime sumazinti kalejimo metus?Sakykime ne 6-8 metus,o 2-3 metus.Beje niekas nekalba koks tas kiekis mazas?1kg,2 kg ar 1 gr,2gr.Beje tai pradine doze,po metu reikes stipresniu ir tankaiu,dar po metu jau pasieks Ausrine tavo lygi,eis issiziojes ir ziures is katros babunos isplestirankine isejusiai is Lidlo Butugerai,jeigu butu nacionalinis transliuotojas,pakvietus eksnarkomana ir tas papasakotu .Kas skaito ir supranta rusiskai,siulauYoutubeje pasidometi vaizdo irasais is Siaures Karolinos narkomanu gyvenimo.Manau to gero gal atrasti ir anglu kalba.

ah1

tai Armonaitė dirba narkobaronams ar Lietuvai?

Blogai

išeitis tik viena : pirmiausia reikia BK straipsniais sodint tokio regreso siūlytojus. Bet blogiausia ,kad jie užsiropštė į valdžią ir jų ižūlumas tik didėja , – jie tiesiog tyčiojasi iš jokių svertų pasipriešinti valdžios savivalei neturinčios visuomenės. Padėtis tikrai nepavydėtina , būtina imtis ryžtingų priemonių valdžios atsakingumui gražinti į civilizuotas ribas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dėmesio
Vieningai varom budelių gaują lauk

Tekstas
Jau 8 paskutinieji seimai yra a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, seimas – antikonstitucinė (neteisėta) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą internete – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo.
Lauk iš seimo!

Adresatai:
viktorija.cmilyte@lrs.lt
ausrine.armonaite@lrs.lt
gabrielius.landsbergis@lrs.lt
ir tt
___________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 balandžio 25

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top