Ramūnas Karbauskis atviru laišku kreipėsi į Seimo narius dėl tradicinės šeimos išsaugojimo

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis atviru laišku kreipėsi į Seimo narius, kurie netrukus susirinks į pavasario sesiją. LVŽS lyderis ragina Seimo narius nenusigręžti nuo tradicinės šeimos, ieškoti sutarimo ir nepriešinti visuomenės ypač šiuo sudėtingu laiku, kada valstybė alinama karantino.

„Šiandien Lietuva stovi ant svarbių vertybinių pasirinkimų slenksčio. Jūsų sprendimas lems, kaip valstybė vystysis toliau. Jūs spręsite, ar valstybė rems ir stiprins šeimą, kurią sudaro vyras, moteris ir jų vaikai, ar valstybėje bus pakeista šeimos samprata taip, kad ji apimtų ir tos pačios lyties poras. Jūs balsuosite ir dėl Stambulo konvencijos. Pastaroji, prisidengusi kilniais moterų apsaugos nuo smurto tikslais, į mūsų teisės sistemą atneštų prieštaringą „socialinės lyties“ sampratą. Kai tuo tarpu daugiau užkardyti smurtą, jo priežastis, geriau suteikti smurto aukoms savalaikę pagalbą, o smurtautojams – skirti labiau elgesį koreguojančias bausmes bei sudaryti kitas sąlygas jų elgesio korekcijai yra įmanoma ir tobulinant jau egzistuojančias nacionalinės teisės normas“, – laiške rašo R. Karbauskis.

Jis taip pat ragina Seimo narius atkreipti dėmesį į naujausius sociologinius tyrimus, kurie patvirtina, jog absoliuti Lietuvos gyventojų dauguma nepritaria šeimos sampratos pokyčiams ir pasisako už vyro ir moters sukurtą šeimą.

„Ir mes, kaip politikai, o ypač tie, kurie išpažįstame tradicines vertybes, šio savo žinojimo negalime ignoruoti. Turime veikti drauge, peržengti mūsų nesutarimus, politines priešpriešas, partines ambicijas, skirtingų frakcijų sienas ir susivienyti ginant tradicines vertybes savas daugumai Lietuvos piliečių. Tai mūsų pareiga ir pagrindinė šios kadencijos atsakomybė“, – laiške Seimo nariams teigia LVŽS pirmininkas.

R.Karbauskis teigia, kad tradicinė šeima yra valstybės pamatas ir ji Lietuvoje turi būti gerbiama bei puoselėjama. LVŽS lyderis sako, kad LVŽS taip pat supranta, jog homoseksualių asmenų poroms svarbu užtikrinti joms reikalingą teisinę apsaugą ir spręsti praktines problemas, pavyzdžiui, finansų tvarkymo, paveldėjimo, turto dalybų skiriantis, atstovavimo sveikatos ir kitais klausimais, dėl to šešėlinė Vyriausybė šiam Seimui siūlo svarstyti alternatyvų projektą, kuriuo homoseksualios poros netampa šeima, tačiau gyvendami kartu vienos lyties partneriai galėtų kartu spręsti turtinius klausimus, sužinoti informaciją vienam iš jų atsidūrus ligoninėje ir pan.

Tikimasi, kad šis projektas įvairioms frakcijoms priklausančių tradicines vertybes atstovaujančių Seimo narių siūlymu bus įtrauktas į pavasario sesijos darbų programą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Akmenukas bate

„Ramūnas Karbauskis atviru laišku kreipėsi į Seimo narius dėl tradicinės šeimos išsaugojimo”.
O kodėl jis nesikreipė dėl Lietuvos technikos bibliotekos sunaikinimo.
Tauta naikinanti knygas renkasi pražūtį.

Akmenuk,

negaliu tau nepritari: juk jis nesikreipė ir dėl klimato kaitos ir dėl Australijos gaisrų. Gali jam sakyt ir sakyt, o jis vis nesikreipia. O tu ar jau kreipeisi dėl bibliotekos?

,,Valstiečiai"

neratifikavo Stambulo konvencijos. Taip pat ir anksčiau valdę senieji socialdemokratai. Todėl, ,,akmenukai”, nepypsėkit ne į temą. Lietuvos politikai neprivalo kur nors ,,kreiptis” nei dėl Australijos gaisrų, nei dėl Teksaso užšalimo, nei dėl Indonezijos potvynių, nei dėl Etnos išsiveržimo… O bibliotekas atkurkit patys. Negi tai sunkiau negu suvaldyti pasaulinę klimato kaitą, kuri vis tiek cikliškai vyks.

vkitoras

pagarba Jam

vkitoras

Pagarba Jam

Akmenuk,

neadekvatūs palyginimai: techninės bibliotekos uždarymas ir gėjų santuokos, kurios augins surogatinių motinų vaikus, o t
Normalių šeimų vaikai nuo darželio bus gluminami ne vaikiškais klausimais ir lytiniu švietimu!!! Neturi ką parašyti, tai prikask liežuvi. Vargšas tu, o ne akmenelis.

,,Akmenuk",

o ar rėmei Karbauskį, kai jis buvo valdžioje, ar tik lojai, trukdei ir kliaučių ieškojai? Aišku, nerėmei, nes numanei, kad Stambulo konvencijos ir dar daug ko tikrai neprakiši. Taip, jų komanda nebuvo tobula ir darbai nebuvo tobuli. Skvernelis su savo Garliavos istorija, Ruokytė, Petrauskienė, pagaliau miškų naikinimas… Bet jei peikiame ir gerus darbus, vadinasi, norim gyventi pragare. Ir dabar, ir po mirties. Aš nenoriu. O tu?

Akmenukas bate

Jaučiuos pamalonintas, net labai. Dar nei vienas komentatorius nesulaukė tiek dėmesio. — >> Akmenuk, 2021-03-1 15:50 Prie ko čia klimato kaita ir Australijos gaisrai. Jeigu taip plačiai užsimojai, tai dar galėtum ir Koiperio juostą pridėti… Bent psrodytum platų savo akiratį. O dėl kreipimosi „dėl bibliotekos”, tai kiek žinau Zigmas Vaišvila sustabdė Lietuvos medicinos bibliotekos ir Seimo bibliotekos (analogiškai JAV Kongreso biblioteka) pradėtus naikinimus. Taigi, ar tik nebūsi kažką pramiegojęs… — >> ,,Valstiečiai” 2021-03-1 16:03 „… bibliotekas atkurkit patys. Negi tai sunkiau negu…” Biblioteką atkurti pakabinant iškabą visai nesunku, o štai atkurti prarastus fondus, dažniausiai būna neįmanoma. Ir kas tie „bibliotekas atkurkit patys”. … žmonės kurs, o valdžia naikins. Kažkokia išvirkščia logika. Matyt būsi runkelių adeptas… — >> Akmenuk, 2021-03-1 17:07… Skaityti daugiau »

sdsdsd

Kad ir kaip kas ten šnekėtų apie Karbauskį, kokius jis kažkada kokius darbus yra nudirbęs, bet šiandien jis šneka, ko reikia Lietuvai ir jos žmonėms. Gal kada vėl kažkaip šnekės.

matas

Prieš 16-tų metų rinkimus jis panašiai giedojo,už kalbą,už Litą,už žemę ir t,t.O kaip pateko į seimą patys matėte kaip pasikeitė berniukas…eina jis na…

Vardas

Kinijos prostitutes Landsbergieciai, Cmilieciai, Armonaiciai turi Facebook, World Economic Forum (WEF) / Davos crowd, Liberalu Hitlerio George Soros palaikyma. Bandys ivesti liberastine pedalisku iskrypeliu diktatura Lietuvoje, o lietuvius paversti gyvuliukais, kad daug nesiskirtu nuo ivezamu i ES imigratu is Afrikos.
Linkiu sekmes LVZS partijai dirbant Lietuvos labui.

Mūsų laikų anekdotas

Po gal 30 metelių bendro gyvenimo, žmona sako vyrui; -Atleisk, brangusis, po tiek bendro gyvenimo metų, seniai norėjau prisipažinti: aš lezbietė… Vyras pasimetęs ir už galvos susiėmęs vaikšto bei linguoja… -Iš kito kambario išeina dukra 25 metelių. Tėvas jai: -Dukra, tu nepatikėsi, siaubas, net nežinau ką man daryti? Mama pasakė, kad ji visada buvo lezbietė…Kaip man toliau gyventi? Dukra nuleidžia galvą ir tyliai; -Tėtė, atleisk, aš irgi tik moteris myliu… Vyras visas persikreipęs, jau laksto po butą ir šaukia: -Dieve, tu mano, kas čia per gyvenimas. Ar šitam bute yra kas nors kas VYRUS myli? Iš dar kito kambario išlenda sūnaus galva ir džiugiai: -Tėte, yra, aš myliu….!

O kad jūs žinotumėt

Kaip man patinka koronavirusas…
Kaip man patinka karantinas…
Kaip man patinka Stambolo erzelis…
Kaip man patinka broliai ir sesės lietuviai…
Ir kaip man patinka šis laikmetis – kaukių kritimo metas… – darosi akivaizdu „kas yra kas”.

Čia kažkas

linksminančias dujas paleido? Tik anekdotai ir anekdotiški akmenukai, verkiantys apie neteisingą pasaulio sutvėrimą. Žinot, apgailėtina. Pamatė Karbauskį kaip buliai raudoną skudurą, tai jau ir Stambulo konvencija nebaisi. NE TAS atvirą laišką, mat, parašė! Tai paprašykit tų savo TŲ, kad neerzintų tautos idiotišku elgesiu ir idiotiškais įstatymais, ir niekas jokių laiškų nerašys, niekas jokių parašų nerinks. Negalite? TAI KIEK JUMS MOKA?

Al.

,,ieškoti sutarimo ir nepriešinti visuomenės ypač šiuo sudėtingu laiku, kada valstybė alinama karantino.” Karantinas tam ir yra, kad visuomenė būtų sudorota.

abc.

laiškus moka rašyti,o kokie darbai?

Tebesimokančiam abėcėlės

Laiškas irgi darbas. Ne vien griovių kasimas ar partnerio vienos vietos kasymas.

emilija

Pavyzdys patrauklus. Geriausia šeimą ir jos vertybes išsaugoti, būnant už 3 000 km vienas nuo kito…

>emilija       2021-03-1 22:40

jūsų debiutas nevykęs. Keiskitės su stasiu atgal…

emilija,

nesikišk į svetimų šeimų reikalus. Tai nuodėmė.

stasys

Apsimetelis rūpinasi tradicinė šeima . Gal tai koks praregejimas, nušvitimas?
Ne, susikūrus sau savo smėlio dėžę privalai pasijusti joje šeimininkų.

LR galioja sutartys, įgaliojimai,

testamentai ir pan., patvirtinti notaro. Ko dar jiems reikia. Juk jie negyvena kartu amžinai – susieina, pasidaužo, pasikaso ir – kas sekantis… Yra ant pirštų suskaičiuojamos poros Lietuvoje, kurios gyvena igokai kartu, bet nei jiems paradų reikia, nei santuokų. Vienas žinomas viešoje erdvėje asmuo, su savo partneriu pasirašė sutartį -kas už ką atsakingas jų partnerystėje, įgaliojimus (ligos atveju suteikantį teisę lankyti ligoninėje, rūpintis jo sveikata ir pan.), sustatė ir testamentą – ne pirmos jaunystės tie asmenys. Ir gyvena sau ramiai toliau.
Įteisinti tos pačios lyties santuoką, vadinasi – keisti Konstituciją, gRamatiką (vyras kitą vyrą kaip vadins – mano žmona?, gal mano ŽMONAS???) IR PAN. sTAMBULO KONVENCIJA – tROJOS ARKLYS lIETUVĖLEI – sOROŠAS BAIGIA PINIGAIS IŠDULKINTI VALDANČIŲJŲ GALVAS. aPGAILĖTINA.

stasys

LR galioja sutartys, įgaliojimai, 2021-03-2 7:00 .. ko gi Jūs taip jaudinates dėl to kuo ir kaip pavirsta vienalytės santuokos uždarius bendro būsto duris ? .Ar jums įdomus tie meilus žodeliai kuriuos vyrai apiberia vienas kitą , o gal tiek surambejusi sąžine jog prabudo dorovė sovietinė jaustis atsakingam už viską kas krūta ir bildi ? . Padėtas bliudelismo po nosimi ? edate tai ir eskite .

Puiku

Manau, jog Karbauskio šeima išskirtinai tradiciška, todėl net didžiausiems jo priešams nosytės nušluostytos.

Karšto komentaro komentaras

„kam valdant
2021-03-01 18:41
buvo pradėta stumti konvencija, tfu brudas.”

Kis

Be bibliotekos Vaisviliene su Zigmuku nepasius,o Landzbergio rakandai isvezti dvaran.
Nustojot panikuoti,pasirasysite ir busite kartu prakeikti ,nes konvencija tik rekomendacinio pobudzio?

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top