Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Vytenis Andriukaitis, eidamas sveikatos apsaugos ministro pareigas, taip skubėjo priverstinai paskiepyti visus Lietuvos vaikus, šantažuodamas jų tėvus, kad neskiepyti vaikai nebus įleidžiami į darželius, kad per tą skubą jam teismuose paskui teko aiškintis, kodėl tai padarė neteisėtais būdais. Dabar tas pats lietuviškos socialdemokratijos patriarchas siūlo prievartiniu būdu skiepyti visus suaugusiuosius.

Kadangi socialdemokratai pastaraisiais metais tapo labai panašūs su konservatoriais, kurie neoliberaliai radikalėja ne dienom, o valandom, jų pasiūlymas konsevatoriams patiko ir V. Andriukaičiui iš paskos, dar su didesniais grasinimais, suskubo antrinti konservatorių sveikatos ministras A. Dulkys. Jis sako, kad valdžia bus priversta imtis griežtų priemonių, jei žmonės neskubės vakcinuotis. Beje, kaip šiai valdžiai jau įprasta pravardžiuoti ir žeminti, vėl gi, neatsispirdamas „savų“ ir „tų kitų“ supriešinimui, ministras nesiskiepijančius dar ir išvadino „zuikaujančiais“. Suprask, važiuojančiais be bilieto, darančiais nusikaltimą.

Visai neseniai dar ir I.Šimonytė kalbėjo, kad tautinių mažumų tankiai gyvenamose vietose žmonės bus raginami skiepytis pasitelkiant kariuomenę. Taigi, tokia valdžios retorika labai aiškiai parodo, kokia Lietuva yra jų akyse, kaip jie mato žmones ir kur jų vieta. Nei demokratija, nei laisve tokia retorika nespinduliuoja. Juo labiau neįkvepia vakcinuotis.

Nežinau, kur nukeliavo milijonai socialinei reklamai, kuri turėjo šviesti žmones ir skatinti vakcinuotis, bet panašu, kad jie buvo eilinį kartą „įsisavinti“, nes jos poveikis buvo abejotinas. Gal nepriklausoma žiniasklaida, jei dar tokios liko, panagrinės šį klausimą. Bet, grįžtant prie Vyriausybės, ji neturėtų savo gėdingo negebėjimo motyvuoti žmones vakcinuotis dangstyti prieš žmones nukreipta prievarta bet kokia kaina spaudžiant juos vakcinuotis. Gaila, kad kai pavasarį, kada mūsų šešėlinė Vyriausybė teikė pasiūlymus, valdantieji mūsų neišgirdo, o tik skaldė, piktino visuomenę kitomis temomis, tame triukšme paskandindami žinutes, kurios mobilizuotų žmones. Galvojo, kad naratyvai apie vienalytes šeimas, dekriminalizuojamus narkotikus, keičiančius lytį vaikus ir t.t. jiems padės pasislėpti ir pabėgti nuo atsakomybės už nepadarytus sprendimus, kurių tikėjosi visuomenė. Juk ir anksčiau jie pasitelkdavo visuomenę skaldančias temas, kurios nukreipdavo visuomenės dėmesį nuo kitų klausimų.

Bėda tik ta, kad kovidas greitai nesitraukia, tema nesibaigs ir anksčiau ar vėliau I. Šimonytei reiks prisiimti atsakomybę, A. Dulkio atsakomybės, kurios greičiausiai jis nelabai ir suvokia, čia jau nebeužteks. Apie atsakomybę jau prakalbo ir Prezidentas, nes dalis jos už šios Vyriausybės nesėkmes tenka ir jam. Tačiau Prezidentas iš karto buvo užsipultas konservatorių, kurie su A. Kubiliumi priešakyje, ėmė dergti G.Nausėdą ir aukštinti nieko nepadariusį ir pasiklydusį savo mistiniame 130 punktų kovido suvaldymo plane sveikatos apsaugos ministrą.

Nors ko tikėtis, konservatoriai tik ir moka dergti, o va su konkrečiais darbais, kaip matome, jiems tiek nesiseka…, kad jau prievartą žmonių atžvilgiu ima suprasti kaip problemos sprendimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
58 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

visos lietuviskos siuksles po KGB rezidento dedules sparnu.Ka jie mano apie AE sauguma,rusai nepuola,kaip tik pasieke lovi ir Ae saugi?Vot svolociai.

Corona Conspiracy and Aggression

Pasaulio vyriausybės samdiniai ir tarnai už geras babkes, pasirengę bet kam, bet kokiam Pasaulio kunigaikščio nurodymui. Šito nereiktų suprasti pažodžiui, o perkeltine prasme.

Nepasiskiepijusi

Jei ,,valdžia bus priversta imtis griežtų priemonių”, tai ir žmonės bus priversti imtis griežtų priemonių prieš tokią valdžią. Kariuomenę tegu pasitelkia prieš klajūnų invaziją, o ne prieš taikius piliečius. O gal tegu pabando, jei nuo minkštų kėdučių jau nuospaudos ant uodegų? Pažiūrėčiau, ką ta pati briuselinė valdžia pasakytų… Niekas neturi teisės nei į mano kūną, nei į mano protą, nei į mano sielą, nei į mano sveikatą. Neparsidaviau nei šimonytėms, nei dulkiams, nei dar kam nors. Pati renkuosi, kaip man nuo visų kovidų saugotis, ir pati už save atsakau. Kol kas sekasi.

Puiki taktika

Labai savotiška tiesos, veidmainystės ir melo perpyna. Bet kaip kitaip, kai beįsibėgėjantys socdemai gerovės kūrimo lenktynėse netrukus gali pradėti minti ant kulnų? Žodžiu, viskas, kaip toj Maximoj, paskaičiuta. Gerų emocijų ir sėkmės savivaldybių bei 24-ųjų seimo rinkimuose!

Raimundas

Karbauski, praėjusią kadenciją vadovavai daugumai. Ar ne tavo Skvernelis su Veryga pradėjo diegti covidinę prievartą? O dabartiniai yra dar geresni socialinio eksperimento vykdytojai.

zita.

Karabasai ir Baryga,žiūrėkit veidrodin.pragydo gandras,tfu…

Kaip ir Rusijoje

(bijantys rusų kalbos ,gali visą tai išsiversti į anglų:) Александра Машкова, CitizenGO Atšaukti prenumeratą 11:03 (prieš 9 valandas) skirta aš Борьба за наши права и достоинство становится все жарче. Мы сообща добились первых успехов, но нужно продолжать действовать. Власти Москвы не будут больше требовать QR-код при посещении кафе и ресторанов (это наша первая общая победа!), но продолжают принуждать граждан к прививкам под угрозой потери работы и бизнеса. Как сообщают СМИ, другие регионы тоже готовятся вводить новые меры с целью заставить людей прививаться против их воли. Все это грозит превратиться в настоящие шествие беззакония по всей стране! Совсем недавно я писала: «Если сейчас мы, народ, не встанем на защиту своих сограждан, нашей экономики, законности и здравого смысла, то скоро подобные нормы… Skaityti daugiau »

stasys

Šiandieną Ramūnas vaidina gera policininką o va Kubilius ir Šimonyte blogus .Tai prie ko palinks žmonių širdis manau klausti kaip ir nereikia .Dėdė Karbauskis su Veryga mus nuo koncervatoriu apgins , nugalės ir prakeikta Covyd-a uzkalbedami ji negyvai . Manau mums belieka tik laukti ,mus tikrai tikrai išgelbės valstiečių partija ir jos pranašai .

>> 19:38

Štai ir įrodymas, kas tikrieji ,,putnikai”. Konservai! Vienas prie vieno!

tiek

kodėl visose medijose vien antivakseriniai straipsniukai? Kur sveika nuovoka? Prievarta negerai , bet skiepus prieš užkratą įvardinti kažkokia „prievarta” yra nesamonė. Nes ,pripažindamas landsberginių elgesį nežmonišku, vis tik nesuprantu ,kodėl visumoj agituojama praktiškai už Lietuvos gramzdinimą į šį akivaizdų š…

Problema daug gilesnė,tai

Lietuvos medicinos degradavimas,žiaurus požiūris į pacientą,su kuriuo galima elgtis kaip koncentracijos stovyklose,-prievarta.Skiepytis reikia,tačiau tenka pažinti vis daugiau žmonių,kurie dėl medicinos išsigimimo,nežmoniško elgisaio su pacientu,covidą slepia,gydosi namuose,kad tik nepapulti į ligoninę,nes iš jos gali ir negrįžti,kai slaugomi namuose išgyja.Neliko pasitikėjimo.Kas už tai atsakys?

ah1

kas gali paneigti kad prievartos maniakai ne kgbistai, kai kgbistai įslaptinti?

niekas nepamiršta.

ar ne gandragalvių daktaras mengelė gripo metu liepė nabašnikkus kišt į maišus ir apriboti pakasynų dalyvių skaičių? ar ne tiė patys draudė lankyt vienišus gimines,kas draudė lankyt maldos namus ir kapus? pritariu Stasiui dėl gero policininko.patologinis melagis nepagydomas.

Raigerdas

Ramūnas Karbauskis teisingai pastebi, kad „naratyvai apie vienalytes šeimas, dekriminalizuojamus narkotikus, keičiančius lytį vaikus ir t.t. jiems padės pasislėpti ir pabėgti nuo atsakomybės už nepadarytus sprendimus, kurių tikėjosi visuomenė. Juk ir anksčiau jie pasitelkdavo visuomenę skaldančias temas, kurios nukreipdavo visuomenės dėmesį nuo kitų klausimų”. Visuomenė kaip ir nutilo po „Šeimų maršo”, bet ką mes darysime, kai prasidės narkotikų dekriminilizacija ir lytį norinčius pasikeisti vaikus? Jau dabar vien čia paskaičius komentarus matosi, kiek daug nelogiškai mąstančių žmonių. O kas bus po 15 metų? Lietuva taps vienu dideliu beprotnamiu? Tokių kaip „štazis” su striboko mentalitetu Lietuvoje pradės daugėti. Ir tokie „štaziai” pradės reikalauti savo stribokinių teisių įteisininimo. Tai, jeigu jau pakilome su „Šeimų Sąjūdžiu”, tai ir ženkime drąsiai toliau. Jeigu šito nedarysime,… Skaityti daugiau »

tiek

žmonės palaiko „šeimų sąjūdį” ,o ne buką antivakserių norą prie jo prisiplakt.

teisingai Rai.

visuomenė kaip ir nurimo,nęs tai buvo garo nuleidimas .spec. operacija pavyko.

Al.

Mintys geros, bet kelios pastabos:
-Tokio daikto kaip vakcinos nėra, tik skiepai.
-Konservatoriai ne liberalėja. Nei neo, nei paprastai. Nes Lietuvoj liberalų nėra. Tuo pasinaudoję komuniagos save vadina liberalais.
– Valstiečiai, prieš mokydami kitus, pirma viešai įvertinkit savo klaidas: vaikų atėmimo įstatymą, masinį girių kirtimą ir pan.

stasys

Ramūnas Karbauskis nesiūlo sprendimų . Jam svarbiau įkasti priešininkams . O juk klausimas labai paprastas !!!
– Ką turėtų paskiepyta visuomenės dalis padaryti kad neskiepyti nesijaustu atstumtaisiais ???? Tai tik pirmas žingsnis link susitaikymo .

Al'lui

Kuo skiepai skiriasi nuo vakcinos?

Lietuvos ryto TV

Prieš dvi savaites pranešė, kad Rusijoje kas pasiskiepys duos alaus arba šnapso. Ar Rusija taip pat nelaisva nuo Pasaulinės vyriausybės?

Ekspertas

Sprendimas labai paprastas – leisti skiepytis vaistinėse, med. punktuose, poliklynikose ir beleikui. Tie kas nenori būti paskiepyti, turi turėti galimybę gauti fiktyvią pažymą. Prieš melo pandemiją galima kovoti melu.

Aš už tradicinę šeimą !!!

Na, manęs ir mano įžvalgų nekentėjai. Prisiminkite, kai tvirtinau ‘tai tik garo nuleidimas’. Dabar ir kiti JAU mato!
Sekantis garo nuleidimas (galimai paskutinis!) rugsėjo 10-tą.

>  stasys  5:05

Pagiriamasis žodis stasiui.

Bravo Ramūnai

taikliai ir teisingai…

>  stasys  5:05

Karbauski, kodėl sunaikinai (leidai sunaikinti) Lietuvos Technikos biblioteką?! Tauta naikinanti knygas neverta šviesios ateities! . >> tiek 2021-07-20 20:43 Todė kad viskas persunkta melu. Jeigu, ta vakcina tokia gera (veikianti/sauganti), tai kam saugoti pasiskiepijusius? Smurtas prieš visuomenę iššaukia negatyvias pasėkmes. Žmonių švietimas (atviri pokalbiai) visom prasmėm duotų efektyvesnį ir geresnį rezultatą. Kadangi atvirumo nėra, matomai yra ką slėpti! Vien tai kad sukama link prievartinio skiepijimo, akivaizdu kad su tom vakcinom kažkas ne taip. Atsakymai slypi Frankfurto mokykloje… . >> Raigerdas 2021-07-20 22:04 „Jau dabar vien čia paskaičius komentarus matosi, kiek daug nelogiškai mąstančių žmonių.“ Taip Raigerdai, šiuo punktu esi absoliučiai teisus!!! „Jeigu šito nedarysime, tada “štaziai” pradės reikalauti ne tik Galimybių pasų visai Lietuvai, bet ir kuo greitesnės Europos federalizacijos.“… Skaityti daugiau »

ezopas

Ach kaip negerai išeina, ach kaip š..nai gaunasi. Prancūzijos policija solidarizuojasi su demonstruojančiais antivakseriniais prancūzais prieš privalomas vakcinas. Ką dabar daryti kerpamam makronui : kviestis nato į pagalbą suvaldyti prancūzus? O gal kiniečius pasiviesti? Jie turi patirtį Tianmenio aikštėje su tankais pervažiuoti…. paprašius, pervažiuotų ir per Paryžių…

ezopas.>

Ekspertas 2021-07-21 7:46

…teisingai . Tokių pseudopasų kaina dabar Paryžiuje apie 250 $ ar Eurų

grumstas

niekas nepamiršta. 2021-07-20 21:23

Tamsta toks nepilnai tikslus. Lavonai, gruzovikai kariniai su mirusiais suštabeliuoatis nuo pandemijos buvo visoje Europoje pernai , ypač daug buvo jų Italijoje . Ir laidojo juos naktimis , kad užkrato mažiau būtų dieną. Tai reikia suprasti pagal tamstos tekstą , kad taip elgtis nurodinėjo tenykštėms valdžioms Karbauskis su Skverneliu?

Hmm...

nelaimingas zmogus tas Andriukaitis… Jo ego’ui vis dar per mazai valdzios? skelbias, kad jau PSO pasiuntinys Europai, nors PSO tai neigia..
LRytas raso, kad jis su Hansu Kliuge, namuose kalbanciu tik rudiskai, greiciau jau Rusijos pasiuntinys..
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/05/16/news/-lietuvos-rytas-issiaiskino-kad-buves-eurokomisaras-v-andriukaitis-prisistato-tuo-kuo-nera-14912681/

Al.Al'lui'ui

Tik vienu – vakcinų nėra, o skiepai yra (nebūtinai naudingi).

cha.

čia tai bent. gripo užkratas naktį miega,arba tamsoj nemato taikinių…todėl? aik tu n ,grumstai.griūnu negyvas.

grumstas>

cha. 2021-07-21 11:43

Ir aš taip galvoju. Juk ne veltui komendanto valandų įvedimas taip trokštamas daugumos vyriausybių buvo bandomas įgyvendinti. berods ir ryžas premjeras buvo įvedęs. Kaip kitaip suprasti nesupratingam grumstui.

elfe. Andriukaicio dosje

Gimtine – Rusija. Smegenys nuo mokyklos suolo „teisingai” indoktrinuotos. didzioji svajone – EUROPA NUO VLADIVOSTOKO IKI LISBONOS (balsas lt)_ kredo: NEPAPERKAMU NEBUNA. VISI PRIKLAUSO NUO KAINOS. (balsas lt.) gal ir taip. Belieka neoprekeiviams vergais uzdet lenteles ant pabegeliu „FOR SALE”. Ir tokias pat tarptautinems korporacijoms RosAtom, RosNeft, Gasprom, Black Stone, Vangarder ant politiku?.. su skirtingom kainom? 🙂 Vytenis su D.Katz iniciavo Kremliui palankia Deklaracija pries Europos Sazines PRagos deklaracija. Ja pasirase 7 socdemai – Julius Sabatauskas, kurio dukte Birute gavo lygiu galimybiu Kontrolieres titula, bei savo NVO Zmogaus teisiu centras perleido savo sutuoktinei Juratei Juskaitei. . Portala remia V.Andriukaicio sunaus gedimino „Nepatogus kinas? zydu bendruomene ir uzsienio fondai… Open society, EEA grant bei kiti… ese „vakaru vertybes” vakaru valstybiu visuomeniu… Skaityti daugiau »

elfe

Bezmenovu jau susidomejo ir Nyderlandai ir Indija ir daugybe kitu saliu, nes tai, kas vyksta dabar , simtu procebtu sutampa su su tuo, ka kalbejo Bezmenov 1984.. Pabeges is KGB misijos Indijoj su hipiais i Kanada, jis teturejo metus laiko, kol Trudo tetusis jo neisdave Rusijos ambasadai… Gimtine – Rusija. Smegenys nuo mokyklos suolo „teisingai” indoktrinuotos. didzioji svajone – EUROPA NUO VLADIVOSTOKO IKI LISBONOS (balsas lt)_ kredo: NEPAPERKAMU NEBUNA. VISI PRIKLAUSO NUO KAINOS. (balsas lt.) gal ir taip. Belieka neoprekeiviams vergais uzdet lenteles ant pabegeliu „FOR SALE”. Ir tokias pat tarptautinems korporacijoms RosAtom, RosNeft, Gasprom, Black Stone, Vangarder ant politiku?.. su skirtingom kainom? 🙂 Vytenis su D.Katz iniciavo Kremliui palankia Deklaracija pries Europos Sazines PRagos deklaracija. Ja pasirase 7 socdemai… Skaityti daugiau »

elfe

sorry,
vietoj nuorodos nukopipeistinau posta.

paklausykit:
https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

Ta(u)ta

Lietuvos ambasada Vengrijoje reikalauja “laisvės LGBT”:
https://www.pinknews.co.uk/2021/07/20/hungary-lgbt-pride-budapest/

Ta(u)ta

Elfe pagaliau atrado, kuo Andriukaičio sūnus užsiima. 15 metu per vėlai, bet geriau vėliau, nei niekada 🙂

Ta(u)ta stasiui

Na taip – pasirinkimas Lietuvoje jau 31 metus tarp kelių konservatorių formų, bet kvaileliams atrodo, kad viskas keičiasi 🙂

Raigerdas>elfei

Šaunuolė elfe dėl Andriukaičio. Aš visą laiką mačiau, kad jis falšyvas socialdemokratas, bet nežinojau, kad jo smegenyse yra instaliuota tiek daug komunistinių idėjų dar Rusijoje. Ačiū, labai reikalinga informacija, kad suprasti šitą tipą su dvigubu dugnu.

elfe ? Ta(u)ta

geju tauta turi savo veliava, tai gal turi teise ir i savo valstybe?..
TS turetu paspaust JT per koki pura, kad isskirtu siai tautai lopineli zemes…
galetu tvarkytis pagal savus istatymusm ane?..:)
ka monot?..

Kas

prikuria tokių nevykusių terminų?
O Karbauskiui pagarba.
Kas rūpinosi savo sveikata,nerijo cheminius vaistus,rūpinosi natūralia imunine sistema kažkodėl bandomi suniekinti? Ir tie žmonės tikrai nenori, kad jų natūrali imuninė sistema būtų sunaikinta.
Močiutė sėdėjo ant prirašomų migdomųjų ,nes nemiga kankino.Pradėjo vaikščioti lauke basa,per akmenukus praeidavo.Sakė miega dabar labai gerai be jokių migdomųjų.Kiekvienas turi savo pasirinkimą pagal savo išmintį,neliurbiškumą ar liurbiškumą,pagal gyvenimo siekį ar be jo.Tie rašynėtojai,tipo „vakseriai” ,pvz tokį žinau sėdi nei dirba,nei mokosi ant pašalpų ir „ėda” „antivakserius”.Geriau valstybėje būtų duodamas darbas dykinėtojams,kad mokesčius mokėtų,o ne leistų siurbti iš visokių fondų ar biudžeto pašalpų ar kitokių išmokų forma.

Tai

Andriukaičio kadensija dar nepasibaigus?

Abu jie

Pasaulio Vyriausybės fanatikai. Buvo Maskvos pasaulinės revoliucijos, o dabar jos pagrindinės sąjungininkės.

Prašalietis

„Užkertantiems kelią ir suvaldantiems virusų amplūdžius” patry idiotiniams puskvailiams belieka priminti jų kalbas pandemijos pradžioje, kai jie pasakojo, kad „nepakankamai laikantis saugumo priemonių ir neatradus skiepų, išmirs 2 trečdaliai žmonijos, bus baisiau nei buvo praeito amžiau pražioje ispaniško gripo laiku”. Dabar „kovotojai su virusais” pasakoja visiems, kad „visus išgelbės tik suformuotas bandos imunitetas” ir valdžios sugalvotas „galimybių pasas”. Nepragėrusieji visiškai proto žmonės turėtų prisiminti, kaip prieš keletą metų „moksliniai gudruoliai” iš visų plyšių pasakojo, apie daugumos išmirimą nuo paukščių gripo. Tuometinė valdžia taip pat buvo „liaudies gelbėjimui” papigiai užpirkusi nemažai vakcinų, kurių didesnę dalį išmetė. Dabar šio keleto metų senumo paukščių gripo, kiaulių gripo nuotykių nei valžia nei šiandieniniai „mokslo gigantai” neprisimena… Ne bandos, bet normaliose demokratinėse visuomenėse suaugęs žmogus… Skaityti daugiau »

>> grumstui 10:29

Taip, pernai Italijoje ir Ispanijoje buvo krūvos lavonų, nes abi šios valstybės buvo labai išplėtojusios tą patį verslą – turtingų senolių nukaršinimą prabangiuose senelių namuose. Mat, klimatas šiam verslui labai tinkamas. O paplatink tokiuose senelių namuose bet kokį virusą, kad ir paprasčiausio gripo, ir bus krūvos lavonų. Ar Lietuvoje tokiose įstaigose žmonės nemirė masiškai? Kai gyvybė ir taip vos kabo ant plauko, daug nereikia, net ir sloga gali būti mirtina. Tačiau ,,siaubo filmams” kurti tokia situacija labai tinkama. O gal manote, kad tie senukai būtų išgyvenę, jei būtų gavę nors vieną pseudovakciną? Na, nereikia juokinti. Taigi vadovaukimės senu šūkiu: ,,Tik nereikia mūsų gąsdinti!” Ne kovidas ir ne beviltiška valdžia yra didžiausias mūsų priešas, bet baimė. O baimės tikras brolis dvynys… Skaityti daugiau »

Raigerdas>elfei

Pati rašai:”geju tauta turi savo veliava, tai gal turi teise ir i savo valstybe?…” Aišku, jie turėtų tokią teisę, bet kad jie niekada nebuvo sukūrę savos valtsybės jokiais amžiais. Vienintelis kelias – tai kreiptis į Rusiją. Žemės ten yra sočiai, be to jie skundžiasi, kad jiems trūksta žmonių, tai kur nors už Uralo galėtų skirti jiems kokį nors Lietuvos dydžio plotą. Bet ar jie važiuos? Aišku, kad ne. Bet pasiūlyti tikrai vertėtų. Ar rusai juos priimtų? Manau, kad ne. O hal gali Australija priimti, Kanada? Įdomu, kodėl jie nenori gyventi savoje valstybėje ar autonominėje respublikoje tarp savų? Kiek jie galėtų praegzistuoti? Metus ar 2? Ir grįžtų su balta vėliava: „priimkite atgal”?

Ta(u)ta elfei

Tai kad jau yra, ir ne viena. Pasak senu (70 metu senumo) tyrimu, bent 50% amerikieciu yra biseksualai, taip kad dauguma Vakaru jau beveik ten: 1. Puse amerikiečių sako, kad orientacija – plati skale, su labai nedaug vien gėjų ir vien negeju. Absoliuti dauguma – paprasčiausiai mėgėjai 🙂 https://today.yougov.com/topics/lifestyle/articles-reports/2019/06/20/kinsey-scale-sexuality-millennials-2019-poll 2. Tik 2/3 jaunimo save laiko heteroseksualiais: https://www.advocate.com/youth/2018/7/06/study-says-only-two-thirds-gen-z-straight 3. Mažiau nei puse paaugliu save laiko heteroseksualiais: https://www.out.com/news-opinion/2016/3/11/less-50-teens-identify-straight-says-new-study Mane tai žavi – garsus NE! pastoviai heteroseksualiai orientacijai! Su lietuviškų kontekstu tai nieko bendra neturi. Puse lietuvių nemokyti, kita puse – pirks viską, ką pareklamuosi. Šiandien Adomėnas pareiškė, kad kviečia “pabėgėlius” iš Honkongo net ir be paso – Lietuva jiems suteiks keliones dokumentus. Ar žiniasklaida apie tai bent pranešė? Avių banda, šunauja –… Skaityti daugiau »

Ta(u)ta grumstui

Mes neturime galimybių žinoti, ar Lietuvoje senjorai nemirė masiškai, kol žiniasklaida nesiteikė to pranešti, kas neįvyks, nes 80% žiniasklaidos pajamų – iš ministerijų savireklamos biudzetu.

>  18:02

Tu bent perspėk, kad tokių siaubiakų neskaitytume prieš miegą.
Kaip visokie GMO ir E veikia žmones, o ypač jaunimą?
Iš kur toks žaibiškas „nusipyzėjimas“?
2012 metai… Ir netikėk žmogus pasaulio pabaiga…

stasys

Daug čia visko prirašėte , vienok siūlymu nulis . Ką turėjo Ramūnas Karbauskis pasakyti būdamas tikras politikas šioje situacijoje ? Politiko duona kaip advokato surasti sprendimus ten kur berods jų rasti neįmanoma .

58
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top