Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Jei taip ir toliau, kitas valdančiųjų žingsnis – nepaklusniuosius suvaryti į A. Bilotaitės „koncentruotas stovyklas“? Pastarųjų dienų valdžios elito pareiškimai panašėja į tamsius viduramžius, kažkokį sulaukėjimą ir toli gražu net neprimena europietiško mentaliteto, kurio stoka ši valdžia paprastai kaltina tuos, kurie suneša valstybės biudžetą, myli savo šeimas ir gyvenimą nori kurti čia, Lietuvoje. Trumpiau tariant, vertinant šios valdžios veiksmus – visiškas liūdesys, tamsa ir gūduma. Ir darosi baisu vos tik pagalvojus, kokią valstybę jie sukurs su tokiais sprendimais. Suvarys visus į getus, privers bijoti valdžios, persekioti vienas kitą?

Europarlamentarė Rasa Juknevičienė ragina marginalizuoti ir taip įsibaiminusius žmones bei su jais nebendrauti. R. Šimašius, teisininkas ir buvęs teisingumo ministras, pareiškia, kad nevakcinuotų žmonių valstybė neturėtų gydyti. Tai ne tik antikonstitucinis veikimas (Konstitucinis Teismas ne kartą yra pasakęs, kad valstybė privalo užtikrinti pagalbą žmogui susirgus), bet ir visiškas nihilizmas, nesibodint atsakomybę už savo nemokšiškumą perkelti ant žmonių. Kaip ne kaip, Vilniuje savaitgalį lauk išpilti per 4 tūkstančių vakcinų, kada jų pasaulyje taip trūksta, labai daug pasako apie administracinius ir visus kitus Vilniaus mero pajėgumus, galų gale jo kaip autoriteto miestiečiams įtaką ir pasitikėjimą, tiksliau to nebuvimą…

Kuo toliau, tuo labiau panašu, kad šios valdžios planas, kaip sėkmingai sukovoti su pandemija – neturėti jokio plano ir toliau visus tarpusavyje kiršinti, kurstyti, kad su nevakcinuotais niekas nebendrautų, grasinti jiems, kad nebus įleisti į parduotuves, privalės mokėti už kovido testus ir, galiausiai, patys apsimokėti gydymą susirgę, tarsi nebūtų mokėję jokių mokesčių valstybei.

Kai kitos valstybės jau seniausiai turėjo labai konkrečius veiksmų planus, mūsų gi valdžia kasdien komunikavo skirtingai, kad ir taip nerimaujantys žmonės pandemijos metu dar labiau susipainiotų. Vieną dieną stabdė vakcinaciją Astrazeneka vakcina, kalbėdami apie rizikas, o kitą – jau agitavo skiepytis. Milijonus kainavusią informacinę kampaniją taip pat užgožė nuolatinis valdžios blaškymasis ir gūžčiojimas pečiais, žadėti influenceriai taip pat „neatidirbo“ savo darbo, bet užtai stebėtinai sklandžiai ir greitai ši valdžia juos sumobilizavo Prezidento G. Nausėdos kritikavimui. Tad bausti valdantieji turėtų patys save, o ne žmones, kurie neatsakingi už šios valdžios elgesį, kurį adekvačiu situacijai ir kompetentingu sunku pavadinti. Dar geriau, kad izoliuotų patys save ir leistų visai valstybei gyventi, kaip gyvena daugelis išsivysčiusių šalių.

Stebiu, kaip su baimę keliančiu pasimėgavimu valdantieji toliau skirsto žmones, juos vertina pagal savo supratimą. Nežinau, kaip susiklostė, kad kažkas jį iškreipė, bet jis jau tampa šios valdžios bruožu, o chaoso, kurį kelia ši valdžia, kaina ir žala bus milžiniškos.
Ketvirtadienį šešėlinės Vyriausybės posėdyje diskutuosime apie tai, kaip turėtų vykti vakcinacija ir pateiksime siūlymus, kaip be žmonių žeminimo ir prievartos pasiekti kuo didesnį saugumą visuomenėje. Bus aptarta ir daugiau klausimų, kurie kyla matant šios valdžios neadekvačius veiksmus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
67 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
O dar

Muslimus ant mūsų galvų užsiundė.

Raimundas

Man baisoka, kai valdžios gebėjimai vertinami pagal gebėjimą vykdyti vakcinavimo planą. Suprask, kad karbauskiniai greit ir sklandžiai visus išvakcinuotų…. Grubiai sakant tas pats b… tik kitoj saujoj.

Jules

Sužvėrėję, godūs ir pikti dirba LDDP, vadinasi, ir kolchoznikų naudai taip pat, taigi. Taigi bučiuokit kojas konservatoriams, kad jie dirba jūsų naudai arba buvusių ir būsimų okupantų naudai. Okupantas irgi padėkotų konservatoriams už tautos palenkimą į jų pusę, už aktyvų darbą jų naudai – skirtų juos į aukštus postus arba tuos pačius paliktų. Kubiliaus naudą visada lddp-istai gaudė ir tebegaudo, o jūs esate dalis LDDP, kaip ir socdemai, ir kiti likę jos politiniai ir ekonominiai sparnai. Tai ne kas kita, o tik Iracionalioji politika, kuri apsaugo jus nuo prastuomenės, nuo padorių, paprastų ir sąžiningų eilinių žmonių, nuo diletantų. Šita info ne Kapsukei ir ne jos absolventams.

Nepasiskiepijusi

Aš irgi stengiuosi pagal galimybes daugiau bendrauti su nevakcinuotaisiais, negu su vakcinuotaisiais. Mes sveiki, o vakcinuotieji mums gali būti pavojingi, nes jie tikrai turi to viruso.

Raigerdas

Kadangi Lietuva jau turėjo „Trojos Arklį” dar Smetonos laikais ir po karo, tai verta pasidomėti, kaip tas „Trojos Arklys” yra įdiegiamas į kompiuterius, bet tas pats programavimas dabar atliekamas ir su valstybėmis. Ir vienos tokios programos pavyzdys yra Stambulo konvencija. Kaip tai vyksta kompiuteryje, kuris skirtas nešti ŽMOGUI GĖRĮ, KAIP IR VALSTYBĖ, SKIRTA NEŠTI GĖRI TOS VALSTYBĖS PILIEČIAMS. Trojos arklys, trojanas – programa, atliekanti nepageidautinus veiksmus kompiuteryje be savininko žinios. Pavadinimas kilo iš Trojos arklio. Programos, darančios ne tai, ko tikisi jų naudotojas, atsirado dar XX a. 6-ajame dešimtmetyje, tačiau ilgą laiką jos nebuvo vertinamos kaip rimta grėsmė – tai, greičiau, būdavo programuotojų „pokštai“. Rimtesnė tokių programų analizė prasidėjo 7-ajame – 8-ajame dešimtmečiuose, ypač – atsiradus Multics, o vėliau –… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Pagaliau Ramūnas Karbauskis prabilo kaip tikras vadovas: padarė situacijos analizę ir pasiūlė realiai, kaip daryti, t.y. per Šešėlinę vyriausybę imtis poveikio priemonių šitų komunistkonservatorių arba chaoso sukėlėjų atžvilgiu. Džiugu, kad Ramūnas Karbauskis pasakė griežtą ne (pagaliau ryžosi) savo partiečiams, kurie balsuoja Seime už Trojos Arklio atsiradimą Lietuvos teritorijoje. Palyginimui duosiu kompiuterinį Trojos Arklį, kad būtų aiškiau, koks besmegenis yra Tomas Tomilinas, kuriam prie širdies yra ta sovietinių laikų demagogija. Blogiausia yra tai, kad šitas žmogus atsisako mąstyti ir nenori pripažinti savo klaidų. Jis yra tipiškas XX amžiaus socialdemokratas su šiuolaikine liberalistine demagogija. Tai labai pavojingas tipas, nes kritiniu momentu jis jus išduos. Kaip jis pateisina savo išdavystę? „Aš turiu savo nuomonę” – lemena toks socialistu-liberalu „staigiai tapęs” LVŽS narys, kuris… Skaityti daugiau »

Jonas

Karbauskui bravo, tiesiai į dešimtuką!

Raigerdas

Šiandien yra tiesiog būtina prisiminti Homerą ir jo herojaus Odisėjo sukurtą medinį arklį, padarytą iš išardytų valčių. Buvo nuspręsta, kad geriausi kariai bus sudėti į arklio įsčias, o pačiam arkliui bus įteikta „staigmena“ kaip dovana Trojos arklys. Likusi armija apsimeta grįžusi į tėvynę. Trojos arklys atrodė puikiai, todėl tvirtovės gynėjai patikėjo, kad tai „dovana” (kaip ir tikima Stambulo konvencija) ir arklį atsinešė į tvirtovę. O naktį Odisėjas ir kiti didvyriai išėjo iš jos ir sudegino miestą.
Todėl būtent su Homero lengva ranka frazė „Trojos arklys“ įgavo prasmę „dovana su nešvariu triuku, kažkas, nors ir atrodo nekenksmingas, bet gali sunaikinti visus ir viską“.

Raigerdas

Šiandien ryškėja Lietuvos patriotų gretos. Tai mūsų išrinktasis LR Prezidentas Gitanas Nausėda, tvirtą poziciją užėmęs Ramūnas Karbauskis, labai šviesaus proto ir tyros sielos kunigas Robertas Grigas, daininkas Romas Dambrauskas, aktorius, režisierius ir scenaristas Artūras Orlauskas ir daugelis kitų. O visus išbudino „Šeimų Sąjūdis”, atkartojęs tai, kas buvo Sąjūdžio pradžioje ir ką vėliau sužlugdė konservatorių partija, įtraukusi į šią veiklą vėliau ir krikščionis-demokratus. Ir Lietuva netapo Lietuva, o milijonas tautiečių buvo priversti palikti tėvynę, kad išgyventi. SAVANAUDŽIAI, PASINAUDOJĘ PARTINIŲ NARIŲ PRIVILEGIJOMIS, PO TRUPUTĮ PASISAVINO TAI, KAS PRIKLAUSĖ KAIP VALSTYBINIS TURTAS. Jiems nerūpi Lietuva, jiems rūpi savo kišenė. Egoistai su savo ribotais žmogiškais jausmais ir emocijomis, bet slaptais, gudriais ir landžiais ėjimais, kuriuos įsisavino per KGB tarnybą, suprato, kad NAUDINGIAUSIA TURTO IR… Skaityti daugiau »

ah1

įvedinėjama nauja pasaulio valdymo tarka net neabejoju – nauja farma korporacinė medicininė valdymo tvarka: su sveikata galima gazdinti, su sveikata galima bausti su sveikata galima valdyti ir tereikia įvesti kasmetinį privalomą vakcinavimą feikinėmis vakcinomis,ir jei feikinei pandemijai pinigai skirti iki 2025 metų tai ir bus feikinės pandemijos ir ” bangos” tęsis iki 2025m. skirtiems pinigams „įsisavinti”, net neabejoju, nu …kaip ir suplanavę planuotojai.
O tai kad Ramūnas žino problemą, ją įvardija ir nebijo įvardinti,turi planą, žino kaip tai daryti rodo lyderio savybes

Diedas

Kremliaus agentas Karabasas nevykusiai bando apmulkint tautą ir patriotus patraukti vatnykų pusėn. Pats būdamas valdžioje pradėjo kovidinį bezpridielą, dar anksčiau maskolių naidai sužlugdė energetinės nepriklausomybės siekius.
Pats neturėdamas kuo pasigirti, pila pamazgas ant kitų.
Realiai, būtent šiuo metu, valdžioje nėra nė vienos partijos, o ne valdžioje jokio judėjimo, atstovaujančio mastančią ir savo Tėvynę mylinčią daugumą.
Viešoje erdvėje teliko kremliaus penima vata ir kitoje pusėje velniai žino kieno penimi skiepytojai.
O dažnu, kaip Karabaso atveju, viena ir kita viename.

habilitās

Nelabai suprantu, kodėl ši svetainė suteikia tribūna „valstiečių“ politikavimui, lyg tai jie būtų kuo nors geresni už konservatorius. Pereitų metų vasario mėnesį, kai kilo reagentų problema, A. Veryga išvyko gastrolių į Ameriką. Virš 20 Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojų išvyko į seminarą užsienyje, su labai impozantišku pavadinimų. Du parvežė virusą. Sekančią dieną buvo pakeistas informacijos skelbimas apie užsikrėtusius, neliko amžiaus ir lyties. Kai vasarą panaikino suvaržymus buvo aišku, kad rudenį bus nauja viruso banga, tačiau vietoj bandymų pasirengti naujai pandemijai, A. Veryga 5 savaites atostogavo. Taigi, kaip sakoma liaudyje: „juokiasi puodas, kad katilas juodas“. Kad ir ką ta šešėlinė vyriausybė susirinkusi besvarstytų, vieno klausimo ten tikrai nebus. Pasaulyje yra buvę daug įvairių negandų, kurios sukrėsdavo valstybes, regionus ir žemynus, tačiau žmonijos… Skaityti daugiau »

to ah1

O kiti jau nežino? Tik Karbauskis vienas. Plano jis neturi, bet Pasaulio kunigaikščio nurodymus visada pasirengęs vykdyti, kaip Kubilius su Raska, na, ta aršia kadais komsomolka, žinot? Dabar gi įslaptintieji kagebistai, Komsomolo eks aktyvistai ir buvę kompartiečiai pas mus tapo pagrindiniais Putino Rusijos stabdytojais. Tai baigsis liūdnai – Lietuvių valstybės praradimu, jei neatsikvošėsite Karbauskio, mat, gerbėjai.

elfe > Reigardui

Trojana pasigavau, kai uzsukau i rumafia.com paziuret Snoro banko savininko Antonovo dosje, kuris su tevu is Dubnos buvo tada paieskomas ir Maskvos prokuraturos. nuo tada ir emiau dometis Trojan. FTB svetainej radau pranesima, kad FTB paieskoma Trojan viruso kureja Rusija atsisako isduot JAV. Specialistai man idiege Kasperskio „antivirusine”.. Tik veliau suzinojau, kad KASPERSKY lab. KGB karininko ikurta ir per jo „antivirusine” buvo hakeriai isilauze ir i Hileri Klinton elektroninius laiskus… mano APPLE Mac taip pat uzstrgo isu kitu biblioteku. kai pazistamas Maskvos Bibliotekoj mobiliu nufotografavo 1995 m. Borovyk zurnale Soversenno Sekretno Nr 2 atspausdinta snipo ir Andropovo kolegos autobiografines knygos istrauka „Golghota ili sekretnij plan perestroiki”, kuris jau buvo pasalintas is visu kitu biblioteku.. Pats Borovyk susprogo lektuve ar malunsparny… Skaityti daugiau »

Raigerdas>habilitās

1.Jūs neteisingu adresu pasiuntėte šį klausimą:”Atsakyk Šešėline vyriausybe į eilinio piliečio klausimą!”. Vadžios yra ne Šešėlinės vyriausybės rankose. Ji gali tik patarti, ką daryti. Čia panašiai tas pats, kaip Vilniaus savivaldybės kokį nors pagalbinį darbą atliekantį darbuotoją klausti dėl atsakomybės, ką daro Vilniaus miesto meras Šimašius. 2.Jūs nerasite neklystančių žmonių. LVŽS padarė daug klaidų, ir kritika čia tikrai reikalinga, bet jas galima ištaisyti. Tai, ką daro konservatoriai, gali tapti nebepataisoma. Tai yra panašiai, kaip ir Lietuvos bolševikai, su Kremliuje paruoštais šnipais, nuvažiavo ir pasirašė į TSRS įstojimo sutartį. Kokią kainą sumokėjo tauta už tai? Ar reikia vardinti? Negalima klaidą tapatinti su nusikaltimu. Už klaidas jūs galite daužyti per galvą kiekvienam žmogui, tame tarpe ir pats sau. Kokią naudą jūs asmeniškai… Skaityti daugiau »

elfe - Raigerdui

ir as dziaugiuos A.Orlausko pranesimu, kad Seimu sajudis atsisako but partija ar kokios partijos klapciuku, bet isipareigoja visuomenes vardu priziuret valdzia nuo daromu klaidu.

gerai ir tai, kad Karbauskis ikure seseline vyriausybe ir nesnaudzia seime, kaip kad snaude TS 8 metus, vietoj to, kad ruostu sau busimus administratorius, kurtu strategijas kiekvienoje srityje..
dabar natom, kad tam visiskai nepasiruosta…

ne karta rasiau apie tai savo buvusiam destytojui A.Anusauskui feisbuke, kai gyres savo „produktyvumu” kasmet isleisdamas po knyga apie KGB… nors kukliai nutyledamas apie dabartine sios organizacijs veikla..
tasiau nerektu nurasyt krikdemu… jie vieninteliai, kurie dar islaiko senaji TS veida.. tuo tarpu Gabriukas labiau Kubiliaus anukas, ne V.Landsbergio. Idejiskai.

Al.

Karbauskis neblogas atstovas spaudai. Gerojo policininko rolėje. Bet jei kovido epidemija yra dirbtinė, o skiepai nepatikimi ar net kenksmingi, tai klausimas ne tame kaip greičiau visus suskiepyti, o kaip to išvengti. Jau nekalbant apie konstituciją ir žmogaus teises. Ir negi politinės partijos vadas nemato, kad kovido isterija, masinis sodomijos brukimas, dirbtinė migrantų griūtis ir visuotinis pagrindinių istatymų pamynimas yra vieno plano dalys ?

elfe - Raigerdui

Jusuminimas psichiatras greiciausiai komunistuojantis ateistas.
Kazin ar ir siandien rastume bent viena krikscioni PSO.

kaip sprestumet geju klausima?
jei gejai nori but seima, tai gal nori but ir tauta?..
nes seima – tautos lastele.
tik ju lastele nevaisinga.
taciau jie turi savo VELIAVA, kaip ir kiekviena tautine valstybe, beje.
tad gal JT, NVO ir kt. turetu skelbt ju teise i nepriklausoma valstybe ir isskirt lopineli zemes, kad galetu niekieno neskriaudziami tvarkytis pagal savus istatymus?.. 🙂
rimtai. 🙂

O jei dar rimčiau,

už gejų dauginimąsi atsakingi šeimas palikę neatsakingi vyrai…

to Al.

Vienas Putin-Soros-Shwab planas?..

Raigerdui

Išgerk vaistų ir pasėdėk šešėlyje arba nelak tiek daug naminės per vidurdienį. Maniau esantį protingesniu.
(habilitas)

Raigerdas>elfei

Gerbiama elfe, esu jums labai dėkingas, kad jūs diskutuojate. Nuo jūsų diskusijų tiesos.lt tikrai turi didžiulę naudą, nes skaitytojams tai yra įdomu. Nesiginčysiu su jumis dėl TROJAN, nes tam reikia labai didelių tyrimų ir specialistų išvadų. Aš pateikiau tik vieną iš žinomų versijų. Aš neturėjau tikslo aprašyti tikslaus TROJAN gimimo istorijos. Mano komentare buvo tik palyginimas, kad žmonės suprastų, kas yra PROGRAMAVIMAS, kada žmonės yra užprogramuojami ir jie veikia kaip užhipnotizuoti. Sukurti PASAULINĘ VYRIAUSYBĘ yra psichiatrų planas pasauliniu mastu, nes jie įtikėjo į TABLEČIŲ, HIPNOZĖS ir ČIPAVIMO galią, kad KONTROLIUOTI ŽMOGŲ IR NUKREIPTI JĮ REIKIAMA LINKME. KGB nuėjo kita kryptimi. Pirmas ir svarbiausias KGB tikslas buvo – sugriauti JAV ekonomiką, ko pasekoje įvykdyti ten socialistinę revoliuciją. Nemanau, kad Rusija dabartiniu… Skaityti daugiau »

Life Site News

„LifeSite“ atstovė Claire Chretien apklausia dr. Vladimirą Zelenko, Niujorko valstijos gydytoją, sėkmingai išgydžiusį daug koronaviruso pacientų, naudojant saugius, veiksmingus vaistus. Dr. Zelenko išsiaiškina pasaulinę reakciją į COVID-19, įspėdamas visuomenę, kad mes išgyvename „didžiausią psichologinį karą žmonijos istorijoje“. Dr. Zelenko aptaria skiepų saugumą, ar rinkoje esantys koronaviruso skiepai padidina persileidimo riziką, kiek gyvybių būtų galima išgelbėti, jei vyriausybės daugiau nei metus nesielgtų tironiškai, ir kaip aktyviai slopinamos gelbėjimo priemonės ir informacija.

https://www.lifesitenews.com/video/ny-coronavirus-doctor-faith-in-sociopaths-like-fauci-a-very-foolish-choice

ah1 to ah1

> to ah1. Tai ar iš judesių nesimato kas su Švabo komunizmu be nuosavybės o kas už valstybes su nuosavybe? Ką pasakė Putinas davose? Kad Putinui nepriimtina švabiškoji koncepcija su nosavybės panaikinimu ir „išplauks” tas kas bus su RF? Vyksta kova tarp švabinio medicininio komunizmo koncepcijos ir valstybės koncepcijos. Trumpas buvo valstybės koncepcijos šalininkas bet pralaimėjo, liko RF… todėl cit. „įslaptintieji kagebistai, Komsomolo eks aktyvistai ir buvę kompartiečiai pas mus tapo pagrindiniais Putino Rusijos stabdytojais.”

ah1 to all

> all. Karbauskis žemės savininkas ir todėl už nuosavybės valstybėje koncepciją net neabejoju, nes pasirinkus globalsitinės koncepcijos pusę anksčiau ar vėliau bus „suvalgytas” globalistinių koorporų net neabejoju. Vyksta koncepcijų kova o caronbaubis mechanizmas atimti nuosavybę galutiniame rezultate ; įstumti valstybes į kreditus, verslus ir žmones subankrotinti per caronofokuso-marokuso mechanizmą ir pasiimti valstybių žemes už skolas su visu gyvasčiu tame tarpe ir karbauskių žemes su visais karbauskiais, net neabejoju.

Madame Elfe,

sakai, kad kagebistai leidžia knygas apie save, apie kagebistus? Apie Lietuvos rengimą naujai okupacijai? Šitas frajeris tam turi specifinių duomenų.

Jules

Taip, ah1, manau, kad Jūs teisus – pritariu.

elfe - Raigerdui

teisinga Jusu apzvalga… Lavrovas jau susitiko su Taliban vadais. Nuotraukoj jie i ji ziuri taip nuolankiai pataikuniskai, kaip i savo bosa „krikstatevi”. bet zinom ir kaip „open society” boso CEU baige „laisvunai” gina teroristu, narko biznio, forsuotu migrantu, ivergintu „prostitucijos darbuotoju” teises. O „open borders” tokiems bizniams ypac naudingos… beje, pries griaunant Berlyno siena, KGB i vakaru ofsorus pervede apie 20 bilijonu. kai kazkas issiaiskino, buvo atsakyta, kad tai sugris „investiciiosjomis”. siandien „nepelno siekiancios organizacijos – pacios pelningiausios. Neskaidrus fondai, grantai nemoka mokseciu, nei pries nieka neatsiskaito ir faktiskai valdo valdytojus dangstydamiesi „gerom intencijom, demokratijos nesimu bei „zmogaus teisem”. padare viska, kd visuomene nebepasitiketu savo isrinkta valdzia, demokratijos, atsiprasant, nesejai is Open Society foundation, tokie kaip Soros funduojamo Think-tanko INTERNACIONAL… Skaityti daugiau »

Pagaliau

Ką bepasakysi – detaliai ir aiškiai viskas išguldyta. Svarbiausia, kad atsižvelgta į paskutinį tautos šauksmą ir pagrindinių vėjų kryptį. Daugiau tokios analitinės publicistikos, ir portalą užguls tūkstančiai naujų skaitytojų.

Vladimiras Zelenko (Life Site News)

https://www.lifesitenews.com/video/ny-coronavirus-doctor-faith-in-sociopaths-like-fauci-a-very-foolish-choice

Vaikai iki 18 metų be jokio gydymo išgyja nuo kovido 99,998 % atvejų.
Žmonės nuo 18 iki 45 metų be jokio gydymo išgyja nuo kovido 99,95 % atvejų.
Žmonės, vyresni, nei 45 metų, teisingai gydomi, išgyja 99,5 % atvejų.

Nuo skiepų JAV mirė 7000 žmonių (jau nekalbant apie kitas pasekmes). Nors, remiantis Harvardo paskelbtu tyrimu, užfiksuojama tik 1% tokių mirčių – taigi, tikrasis mirčių nuo kovido skiepo skaičius yra kur kas didesnis. 1977 metais Nuo gripo skiepo mirus 25 žmonėms, skiepo gamyba ir naudojimas buvo sustabdyta.

madame

o cia vertas demesio Pasaulio banko dokumentas apie musu vykdyta privatizacija 1991, dalyvaujant Kissingeriui, Sorosui ir kitiems chazarkilmiams dirigentams:

https://documents1.worldbank.org/curated/en/875351468307165867/pdf/multi-page.pdf.

Jules

Abi vyriausybės -kolchoznikų ir konservatorių turės prisiimti atsakomybę. Abi partijas į rinkimus vedė nepartiniai pseudo veikėjai. Sakykit, ar tai ne patyčios iš mūsų rinkėjų, ką? Demagogijos meno pagalba patenkama į valdžią. Ką tai galėtų reikšti? Ar ne okupacijos artinimą, jei ir toliau taip miegosime, sofkutės politikieriai? Jūs negeresni už esančius valdžioje, nemanote?

Jules poniai (Madame)

O, čia geras! Putinas Kissinger’io statytinis, o mūsų valdžia kieno statytinė, Madame? Norėtume aiškumo. Kieno buvo statytiniai kolchoznikai ir kieno dabartiniai liberal-konservatoriai ir kiti kovidistai?

Taip

Simonyte dink su savo svita!

Ji nedings,

nes už jos nugaros A-bombačka. Ar supratote dabar? Dar per daug lietuvių Lietuvoje.

Kis

kas cia taip kosmariskai bijo Karbauskio su valstieciais?Patariu nebijoti,o prabalsuoti per rinkimus,nes kitos iseities nera,tai mateme kaip buvo ir matome kas siandiena vyksta,mokesciai auga kaip ant mieliu,vyriausybes pilnas pasimetimas,o finalas bus tragiskas,nes niekas be rinkimu cia nenuvers,gal jeigu e=rezidentas kanopas uzverstu,bet labai stiprus uznugaris vsio schvaceno per 30 metu,daug p[arazitu priserta,o ginklo niekas nesiims.Kas liecia Blinkeviciute,tai tik irodo ,kad partija be jokiu planu,nes toji atserta karve,kuri sugriove sodra ,nieko gyvenime nepramoka,kaip kabinti bananus ir zadeti.Pavyzdys,kaip Sukoniank visus valstiecius kritikavo,atejus be antro galo nemato problemu,patys sau atsisiunte dar babaju,bus dar juoko.Vasara baigiasi,tad pasiruoskite gripui,kuris jau pavadintas delta planeriu.

stasys

Laukiame žinių iš ketvirtadienio posėdžio . Gal pakvieskite ir Prezidenta diskusijai ? Pustauodeges kalnus neversti galinčios moterys stokoja vyriškos išminties .

Raigerdas

Kur yra tas seklys-morka? Ar čia ir yra tas Julius Milaitis, kaip jūs rašote, buvęs KGB stukačius? Ar šitas, paleidęs savo šmeižikšką liežuvį, kaip Rasa Juknevičienė, kelia čia chaosą ir dedasi, kad yra čia visų protingiausias? Jules 2021-07-22 18:52; Jules 2021-07-22 5:44
„Sužvėrėję, godūs ir pikti dirba LDDP, vadinasi, ir kolchoznikų naudai taip pat”. Parašykite, prašau, ar jūs atostogose, todėl Julius Milaitis čia dabar gali siautėti?

Raigerdas>elfei

Kadangi jūs esate KGB nusikaltimų visame pasaulyje specialistė, tai gal galite pasakyti, ar nereikėtų paerzinti tą psichopatą A. Lukašenką, kad jis išklotų viską, ką daro Baltarusijos KGB ir Rusijos FSB? Jis yra geras stukačius, išduodant „vsemu svetu po sekretu”, kokius metodus naudoja Rusijos FSB ir Baltarusijos KGB Europoje. Ar nėra tai vykdomas slaptas karas prieš Europą, pasinaudojant „radikaliais musulmonais”? Dabar Baltarusijos KGB sumanius kartu su Rusijos FSB, kad reikia padaryti taip pat, kaip jie darė su Europa karo metu su Sirija, organizuoja migrantų antplūdį į Lietuvą. Nejaugi Europa iki šiol nesupranta, kad Rusija bombardavo Sirijoje ligonines, gyvenamuosius namus tik tuo tikslu, kad žmonės panikos apimti, pradėtų bėgti į saugias šalis ir veržtis į Europą? Psichopatas A. Lukašenka dabar pademonstravo, kaip… Skaityti daugiau »

elfe >> Madame elfei

branguti, tik kgb ir isduoda KGB paslaptis. nekalbant apie Mitrochina, Skripaliu, Litvinenko… Jurij Bezmenova, kuris galimai nusvito Indijoj pasiklauses tokiu guru, kaip Osho kurius buvo paskirtas sekti ir su hipiais paspruko i Kanada… kur tik metus (1984) teturejo progos kita pavarde atskleist paslaptis (zr.Youtube), kol jo neisdave Rusijos ambasadai Trudo tetusis.. ar is LDK kunigaiksciu Ukrainoje kilusi Anatolij Golycin, kuris per klaida pateko tarp KGB strategu, planuojanciu 50-ciai metu i prieki… Jis paspruko dar 1961 per Helsinkyje sustojanti kruizini laiva. Gal del to ir uz suomio istekintai Rutai Vanagaitei galimai buvo patiketa vieta Helsinio bibliotekoje sekti kas uzsisakys knygas ar brosiuras apie kruizus.. (zr. G.Gorienes Komentaras). Sia paslapti su dokumentu apie tai, kas ja turetu priziuret ir kokias organizacijas jai… Skaityti daugiau »

elfe - Raigerdui

Taip, Raigerdai, plepys Lukosenka pagaliau atskleide, kas stovi uz visos tos forsuojamas migracijos ir netgi tarptautinio terorizmo.. Gal ne siaip Felikso Dzerzinskio gimimo data taip sutampa su 9/11-tos terakta?.. jo grasinimai persiust jau ginkluotus islamistus, neva einamcius kersyt uz netinkama elgesi su nesciom musulmonem (ar neprimena visur paskleistos nuotraukos su nuskendusiu vaikeliu, sugraudinusiu Merkel, per 2015 „migracijos krize” sukelusia Brexit?) gal ne sutapimas, kad apie tai prabilo po susitikimo su Putinu.. po Lavrovo susitikimo su Talibano vadais?.. kita vertus, gal Lukosenka stumia, kad i NATO vadus butu paskirta D.Grybauskaite? 🙂 Kaip kad raso Politiko eu. beje, nezinau ar TS tiki Ritos Tamasiunienes i generolus pakelto ir i VSAT vadus paskirto Rustamo Liubajevo lojalumu Lietuvai?.. Jei tiesa, kad po jo paskyrimo… Skaityti daugiau »

Tu,  Karbauski,

nedaug nuo jų skiriesi.

Raigerdas

Parašysiu dar apie labai svarbų dalyką, nuo kurio čia esantys lukošistai ir putinistai pradės griežti dantimis. Turiu pasiūlymą gerbiamam Ramūnui Karbauskiui. Deja, šiandien, lietuvių tautoje nebeneudojamas žodis ESTI, kurį naudojo mūsų prabočiai. Tai yra vienas iš svarbiausių žodžių, nuskayti esamai būsenai. Budistų vienuolius net specialiai treniruoja, kad jie išmoktų daiktus vadinti savo vardais. Dabartiniams lietuviams šitas žodis nieko nereiškia ir jis jiems nereikalingas. Bet be jo lietuviai niekada nesukurs normalios valstybės. Kiekvienas daiktas, kiekvienas kiemas, kiekviena gatvė, kiekviena partija, kiekvienas žmogus randasi tam tikroje būsenoje, kuri kinta. ESTI būtent ir nusako, kaip ESTI duotu momentu. Bolševikams šitas žodis buvo baisus, todėl jie nenorėjo žinoti, kaip ESTI. Mūsų politikams jis taip pat yra baisus, nes jis irgi atskleidžia tikruosius jų darbus.… Skaityti daugiau »

Hmm..

viska tie baltarusai ir taip zino.
Bidenas nesusitiko su Tichanovskaja, jai nuvykus i Baltuosius rymus, vadinas nepripazista jos teisetai isrinkta?..

del konslageriu

tai Karbauskis su savo kritika gerokai persistengia… nebent paiimtu tuos neovergus i savo plantacjas..
visur nelegalus migrantai panaiai stovyklose laikomi…

elfe

taip, „stalino pypke” – Deveniskes gera vieta nelegalu stovyklai ne tuo, kad ten gyvena baltarusai, o tuo, kad jei is ten begtu, patektu vel i Baltarusija, apsaugojus ta siaura ruoza i Lietuva.

nors siaip. imho, padorus Irako kurdai galetu praversti…

gerai, kad ispejo

R. Karbauskis: jei tapsime valdančiaisiais, atšauksime šios valdžios sprendimus, tarp jų ir dėl V. Landsbergio paskelbimo vadovu …
nebebalsuosim uz valstiecius, kol jiem vadovaus karabasas..

Prasideda

Afganistanui tikrai reikia Stambulo Konvencijos!

The rape of the Afghan women is about to begin

https://www.americanthinker.com/blog/2021/07/the_rape_of_the_afghan_women_is_about_to_begin.html

Prasideda

Over two dozen people were killed during the Antifa and BLM protests in 2020. It is routinely reported that „five people died as a result” of the Jan. 6 disturbance. This is a totally accurate statement, however, it is still misleading. Only one of the deceased died as a result of violence. She was actually murdered by a government official. Relating these deaths allows the media to routinely describe Jan. 6 as a „deadly insurrection” as opposed to the „mostly peaceful” protests by Antifa and BLM.
https://www.americanthinker.com/articles/2021/07/the_antifafbi_coalition.html

Prasideda

In contrast to its European neighbors, Sweden is welcoming tourists. Businesses and schools are open with almost no restrictions. And as far as masks are concerned, not only is there no mandate in place, Swedish health officials are not even recommending them.

What are the results of Sweden’s much-derided laissez-faire policy? Data show the 7-day rolling average for COVID deaths yesterday was zero (see below). As in nada. And it’s been at zero for about a week now.
https://www.americanthinker.com/blog/2021/07/swedens_nolockdown_covid_strategy_vindicated.html

67
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top