Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nesusitvarkydama su situacija, valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms, taip dar labiau parodydama savo beviltiškumą ir negebėjimą dirbti.

Jie bijo bet kokio žmonių pilietinio aktyvumo, bet kokios kritikos ar nepritarimo ir linkę tai slopinti jėga. Kaip kitaip suprasti pastaruosius įvykius Dieveniškėse, kai kartu su valdžios atstovais į taikų susitikimą su žmonėmis atvažiavo ir keletas riaušėms malšinti skirtų policijos bei Viešojo saugumo tarnybos furgonų.

Viceministras, kurį lydėjo visa ši įranga, dar pareiškė, kad tikisi, kad pajėgos netrukus galės išvykti ir jėgos panaudoti nereikės. Tai jau atviras grasinimas bei prievarta bendruomenei ir taip jau įsibaiminusiai dėl situacijos neaiškumo. Bet koks grasinimas Dieveniškių bendruomenei yra ne tik pasityčiojimas iš jos, bet ir ženklas, kad taip gali nutikti bet kuriai kitai bendruomenei Lietuvoje. Prie tokios valdžios vieną dieną visi galime tapti Dieveniškėmis…

Nesuprantu, kodėl valdžia nebando susitarti gražiuoju ir, pavyzdžiui, neduoda bendruomenei garantijų, kad tai laikinas sprendimas, iki bus paruošta kita tinkama alternatyva.

Nepasiūlo, atsidėkojant bendruomenei už sutikimą laikinai susitaikyti su nelegalių migrantų kaimynyste, skirti investicijas ir iš esmės sutvarkyti visą Dieveniškių infrastruktūrą. Juk įvairūs sprendimai yra galimi, tik reikia norėti juos rasti negąsdinant riaušių slopinimo įranga.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nera

nieko pastovesnio uz laikina.

ah1

vakai daro kaip jurgelis daro.

rupus miltai!

oi tik nereikia pust miglos Ramunele. URM viceministras – rusas, palicijoj dominuoja rusakalbiai mazumu atstovai. R.Tamasunienes paskirtas Pasienio tarnybos vadas rusas… BNS vadovas rusas…
tad kaip atsitiko, kad po valstiecio T.Tomilino draudimo rukyt balkonuose kone 70-cia procentu padidejo cigareciu kontrabanda is Baltarusijos?.. traukinais, kurie beveik netikrinami?..

Tad gal Batka teisus, sakydamas, kad ir pas mus yra prekeiviu zmonemis virvutes antras galas?

Teisybes delei, maciau per TV Bilotaites susitikima su Dieveniskiu zmonemis ir pazadus, kad zmones ten bus apgyvendinti tik iki rudens…

Raimundas

Manau, kad p. Karbauskis puikiai supranta situaciją- yra prie valdžios. Taigi vasara, atostogų metas ir mūsų prievaizdai laiku negauna detalių instrukcijų visais klausimais, o jei ir gauna, tai siauri protai vienu metu nepajėgia vykdyti covidocido ir tvarkytis su atbėgeliais.

mauzeris

Kestutis Skrebys is op tv nedviprasmiskai praejusi penktadieni tiesiogineje laidoje, pasake, lietuva ruosiama okupacijai. Bet neoficeliais duomenimis, perskaiciau lietryti, viena komentara, kad sita valdzia yra pasiruosusi ne tik jega panaudoti. Bet ir plana yra parengusi savo sebrams. Nes jeigu jie panaudos smurta pries tautiniu mazumu gyventojus. Tai Rusija tikrai netyles, ir Lenkija stipriai pasius. O jie uzejus okupantui – jie tiesiog teps slides. Ir isgirdau, kad Landzbergiai visus pinigus is Lietuvos isveze. Tiesiog baisu darosi.
Bet as, manyciau, patys esame kalti, kad neidami i rinkimus isrinkome triju keksiu vyriausybe. Ir kartais pagalvoju, galbut, mes is tikruju okupacijos nusipelnem, nes nemokam branginti ne tik valstybes, bet ir vienas kito.

Tas pats per tą patį

Ponas Karbauski – gražaus susitarimo receptuką please. Negi nosį tebekrapšto ta jūsų šešėlinė? Tų komentarų ir be tamstos prisiklausom iš prezidentūros. Darbų. Konkrečių darbų, o ne chroniško užsiciklinimo.

vykdoma

vastybės okupacija,KGB rezervistu pagalba,griaunami valstybės pamatai.Toks haosas labai naudingas rusijai.

Al.

Gražu, kad Karbauskis netyli. Bet ką dar galėtų padaryti stipriausios opozicinės partijos vadas ? Pravalyti savo programą. Patikslinti poziciją pabėgėlių, šeimų apsaugos, kovido skiepų, miškų kirtimo, rusiško geležinkelio Lietuvoje klausimas. Ir gal svarbiausia – kaip pasiekti, kad rinkimai Lietuvoje būtų sąžiningi? Ir kaip pasiekti, kad galėtume rengti referendumus ? Žinoma, nesitikiu, kad reikalautų liustracijos, bent svarbiausiose valstybės įstaigose.

matas

Ramūniuk nepudrink smegenų,tavo šešėlinės premjieras gal kitoks, pamiršai Garlevą…

Kis

noreti ir moketi du skirtingi dalykai.Si gauja atejo i valdzia su sukiu ,kad jie duos”laisves”,narkotiku,prostitucijos ir lyg siol negirdejau apie ekonomikos smukima,tik matau kasdiena vis po nauja mokesti,nes Jakilaitis pritruko pinigu nacionalinei kelionei.Ir visur kaip viena smegenine mastoma.Itariu,kad tai musu muzikologas,kodel setonai nepasiima,padarytu prezidentu prie vieno is katilu.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top