Ramzanas Kadyrovas: Borisą Nemcovą nužudė Vakarai, greičiausiai Ukrainos saugumo rankomis

Rusijos prezidento Vladimiro Putino statytinis, Čečėnijos diktatorius Ramzanas Kadyrovas apkaltino Boriso Nemcovo nužudymu Vakarus ir Ukrainą. Kaip skelbia portalas grani.ru, apie tai jis pats rašo savo puslapyje Instagram.

R. Kadyrovo manymu, nusikaltimas buvo įvykdytas siekiant Rusijoje sukurti vidinį konfliktą. „Tokia jų praktika. Pirmiausia žmogų pritraukia, suteikia jam sparnus, pavadina Amerikos ir Europos draugu, o po to paaukoja, kad tuo apkaltintų politinę vadovybę“, – rašo jis.

Be to, Čečėnijos vadovas užsiminė ir apie „Kijevo neapykantą Rusijai“. „Nuosprendis, paskelbtas kurioje nors Vakarų sostinėje, galėjo būtų įvykdytas būtent Ukrainos spectarnybų rankomis“, – pabrėžė R. Kadyrovas.

Jo žodžiais, B. Nemcovo žmogžudystė negali būti naudinga Rusijos vadovybei, nes pačiai valdžiai jo reikėjo. Jo teigimu, B. Nemcovas buvo toks opozicionierius, kuris nors „formaliai ir buvo, bet realiai nebuvo ryškus vadinamosios opozicijos lyderis“.

Įrašo pabaigoje R. Kadyrovas išreiškė užuojautą nužudyto politiko šeimai ir artimiesiems.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jonis

Oho, tasai viską žino, nereikia nei tyrėjų, nei prokurorų.
Betgi jis yra geras putino draugas ir liokajus.
Kieno braižas yra, mušti ir patiems rėkti, daryti nusikaltimus, o apkaltinti kitus, nieko dėtus ?

išgamų, kolaborantų - visur

neužmirškime, kad kolaborantai – komunistai valdo Lietuvą.

Neatmestina

kad Putinas žudo savo priešus Kadyrovo teroristų rankomis. Į Ukrainą juos siuntė.

Diedukas

… Место убийства – это первое, на что обращает внимание политический соратник и друг Немцова Владимир Милов. Здесь каждый сантиметр просматривается камерами, прослушивается и охраняется российскими спецслужбами. Действовать так дерзко под стенами Кремля мог только тот, кто не боялся быть задержанным, а, следовательно, и наказаным.

„Это не были никакие частные лица. Это были официальные лица, которые находятся на соответствующей службе. Больше никто такое преступление в этом месте не мог совершить. Просто посмотрите вокруг”, – говорит Милов….

zoom

Оппозиции нужен великомученник, которого нужно отмыть и сделать из него ИКОНУ!!
Перепост из соцсетей: Валерий Пивоваров РИА Новости передаёт, что миша касьянов уже отменил марш в столичном Марьине, а вместо него 1 марта 2015 года он планирует провести в центре Москвы траурный марш. Уже ведутся соответствующие переговоры с Московской мэрией.
Предварительно либерастам не дали провести марш в центре и они («не мытьем так катаньем») теперь собираются провести траурный марш. Практически тот же марш, но уже в самом центре Москвы. Для этого и понадобилась «сакральная жертва». И туповатый миша это уже косвенно признал. Остальное – дело техники. Назначенную жертву оставалось только затащить в нужное время на самый главный мост. И дурицкая с этим великолепно справилась…

Išlindo yla iš maišo

Jeigu ne pats Kadyrovas nužudė Nemcova tai jo pakalikai tikrai. Pats muša pats rėkia.

uzsakymas provokaciniais tikslais

kazkam labai reikia maidano Rusijoj.

Diedukas > chuilozoom-ui

…И дурицкая с этим великолепно справилась…
Na taip, dabar turėsim antrą Savčenko. Ne be reikalo nebepaleidžia tos merginos. Ją laiko bute ir neišleidžia. Nors statusas jos – liudininkė. Ir juridiškai ji gali laisvai judėti. Šūdmaliai „РИА Новости” tik patvirtina marionetės chuidyrovo versiją…

VaidasVDS

Čia yra tik vienas klausimas. Ar bus išmesti į viešumą kokie nors atpirkimo ožiai? Greičiausiai, jau po savo mirties.
Bet paskutiniu metu KGB savo žudikų neišduoda. Jie tikriausiai čia. Lietuvoje, su pedofilijos byla treniravosi. Jei jau lietuviukai tokie buki, tai rusus dar lengviau apgaudinėti. Bet visos visuomenės nusipelno to, ką turi. Už ką balsuoja, kaip mąsto ir kaip su(si)vokia, tą ir turi…

ruta

Kai Rusijos propagandoniniai tele kanalai kiekviena diena , nuo ryto iki vakaro, skleidzia neapykanta kitaip manantiems , kursta kara , uzsiima dezinformacija ir cinisku melu , manipuliuoja pusprociais , kurie nemoka ir nenori PATYS galvoti , spresti , daryti isvadas , tai ir atsirado moraliniai degeneratai , kuriems juoda – tai balta , karas – tai taika .. Labai smarkiai paveike B. Nemcovo , zmogzudyste ir jeigu dar buvo kokia tai viltis , kad Rusijos zmones atsipeikes , prisimins savo apgailietina naikinimo ir represiju istorija , padarys isvadas , kad KGB liekanos kartu su komunistinem liekanom reikia izoliuoti nuo pasaulio amziams . Dabar gi viskas vyksta Rusijoje pasitelkiant senus NKVD- KGB metodus – provokacija , santazas , papirkimas , zmogzudyste… Skaityti daugiau »

ruta

Matau vienas is ‘kadirku’ jau ir Lietuvoje reiskesi , siam pusprociui klaidingai atrodo , kad cia ta vieta , kur galima rasyti pusprociu -putkinistu izulu mela . Mes, ta jusu sovietini -GPU- NKVD-KGB zmogzudysciu istorija nepamirsime ir neatleisime , bukite jus , laisvo zodzio ,tiesos , demokratiniu santikiu naikintojai ir vertuchaju palikonys prakeikti amziams , net sunku sugalvoti , ko verti jusu kruvini fiurerei ir ju klapciukai , laizytojai , vykdytojai ..

JEIGU

pats Putinas nesusipranta,ka turetu numusineti ir uzmusineti,jam visuomet ‘i pagalba’atskubes ‘pagalbininkai ‘.

Hmm

Mūsų VSD vykdė Kadyrovo užsakymą, kai persekiojo jo priešą Gatajevą.

Letas Palmaitis

„Daėjo”, kad nebe Politkovskajos laikas, jau galima drąsiai išlįsti, todėl ir „patvirtino”, kas iš tikrųjų nužudė. Daugiau nėra Makskvoje džigitų, su automatais automobiliais važinėjančių. Panašiai 2008 m. Maksvos Smolenkaja krantinėje buvo nudobtas ir Ruslanas Jamadajevas

Raigerdas

Tikrai, panašu, kad šitas vyrukas yra ant tiek kvailas, kad jis įsivaizduoja, kad niekas taip ir nesupras, kad, galimai, Kadyrovas yra prisidėjęs prie šios žmogžudystės. Šitas vyrukas mėgsta grąsinti visiems aplinkui. Dabar nebepamenu, kas tai pasakė, bet tikrai nereikėtų nuvertinti šito vyruko polinkių. Nereikia nuvertinti niekšingų žmonių paistalynių. Už šitų paistalynių yra užmaskuoti tikri jų juodi, o kartais net labai klaikūs darbai.

internauts

labai jau primena Stalino DIDŽIOJO VALYMO pradžią, kai buvo įsitvirtint J. Stalino diktatūra. PRADŽIA – STALINO OPOZICIONIERIAUS KIROVO NUŽUDYMAS LENINGRADE. Ieškant „kaltininkų” nuo 1935 m. sausio 1 d. iki 1941 m. liepos 1 d. buvo suimta 19,84 milijonų žmonių, iš kurių apie 7 milijonus sušaudyta kalėjimuose. Svarbiausias Didžiojo valymo vykdytojas buvo NKVD. Valymo metu politiškai nepatikimi ar šiaip kieno nors apskųsti pareigūnai bei kultūros veikėjai kaltinti šnipinėjimu, valstybės išdavimu, tarnavimu „vakarams” pasikėsinimų rengimais ir kitais pramanytais nusikaltimais. Pagrindiniai J. Stalino varžovai (G. Zinovjevas, L. Kamenevas, N. Bucharinas ir kiti) nuteisti parodomuosiuose procesuose 1936-1938 metais ir sušaudyti. Suimta ir nuteista didžioji dalis 1934 metais išrinktų Centrinio Komiteto narių, sušaudyta didelė dalis Raudonosios Armijos vadų – 3 iš 5 maršalų, 13 iš… Skaityti daugiau »

Oruel

На смерть Немцова:
Президент США…
Председатель ЕС…
Президент Украины…

И прочая, прочая, прочая…

На смерть Арсения, (Донбасс, 4 года) – ни одна либеральная сволочь – ни одного словечка…

Valdemaras

Pirma- kadyrovas nera Cecenu Tautos sunus, tiesiog tai smulkus priekalniu( ne kalnu- per didele garbe) chuliganelis palaikantis kita Peterbugo pavartes banditeli…Viena neramina- pas juos ne peilis rankose, bet atomone granata…Isminuotoju kol kas nesimato…

Sta.

Gali būti, kad šitam suslikui jo bosas dar vieną medalį užkabins ….

mano nuomone

Kadyrovo versija labiausiai įtikinanti. Politinis lavonas, prabangiai leidžiantis laiką su prostitute, menkas dividendas.

na..

jei Kodyriovo mafijos investicijoms Putines perleido Kryma ir jei šis žmogus užsimena apie Ukrainos spec.tarnybas, bandydamas nuo savęs kaltę ant jų permesti, kas tra visiškas nonsenas, tai susidorojimai apkaltinus dirbant Ukraios spec. tarnyboms, visiškai galimi.

Keistokai atrodo ta sniego valymo mašina, nesant sniego, kuri užstojo nuo kamerų žudiką..

na..

rusams laikas atsitokėti ir bent kartą istorijoj imtis patiems savo šalį valdyti.

Internauts Vyteniui Aleksandraičiui

Tai kad čičėnai dirba Sirijoj ir „valo” Irake Putno naudai nekelia abejonių.
Irako 80 procentų naftos telkinių tvarko Lukoilas. Lukoilui vadovauja Putino drauhgas musulmonas iš Azerbaidžiano. Štai ir visa Kissingerio (dar vienas Putino draugas JAV ) karo [prieš Huseiną rezultatas. Sakau Kissingerio, nes Bušas tebuvo politinis artistas.
O karikatūristų nužudymas Prancūzijoj tik pakėlė Putino „nacionalistės” draugės La Pen reitingus…
Tad neteisinkit Putino, jie moka naudotis mafija, nes laiko juos už pavadėlio.

Jonis

O man atrodo, kad greičiausiai kadyrovas. Dėl trijų dalykų, dėl kilmės, Ukrainos palaikymo prieš agresorius, pamišusio caro kritikos ….

yyy

Itariamasis Nr.1

Stasys

Skaičiau, kad jau sustatyti fotorobotai tų žmogžudžių ir kad tai yra pietietiškos išvaizdos žmonės, tai dar labiau tikėtina prielaida, kad, greičiausiai, tai kadyrovski smogikai. Jie juk visur kiša savo snapą …

Klaipėda

Tai va, įkliuvo šito susliko smogikai. O tai pliurpia nabagas, – Vakarai, Ukraina ….

Raigerdas

Jau ryškėja kai kurie faktai. Bet, kas yra užsakovas? Kadyrovas tyli, bet pėdsakai atvedė į Grozną:”Мужчина, подорвавший себя на гранате в Грозном, подозревался в убийстве политика Бориса Немцова. Об этом «Интерфаксу» сообщил источник в правоохранительных органах”; „Мать Заура Дадаева — Аймани Дадаева — сообщала, что ее сын в течение последних десяти лет служил в правоохранительных органах Чеченской республики, в частности, в батальоне «Север». O tas niekšingas veidmainis teigia:”Be to, Čečėnijos vadovas užsiminė ir apie „Kijevo neapykantą Rusijai“. „Nuosprendis, paskelbtas kurioje nors Vakarų sostinėje, galėjo būtų įvykdytas būtent Ukrainos spectarnybų rankomis“, – pabrėžė R. Kadyrovas”.
Kadyrovas tik pakartojo tą istoriją su Edipu, tik realiame dabartiniame laike.

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top