Rasa Čepaitienė. Eksperimentai

„Ko verta gatvė, jeigu ji neveda į šventovę?“

Šis klausimas buvo gyvybiškai svarbus tais tolimaisiais 1984-aisiais, kai Tengizas Abulazė dar pačiame perestroikos priešaušryje sukūrė savo įžymųjį filmą „Atgaila“. Aktualus jis šiandien. Aktualus visada.

Ar jums neatrodo, kad su mumis eksperimentuoja? Vėl viską aukštyn kojom verčiantys naujos visuomenės kūrimo lozungai. Darsyk naujojo – tobulojo – žmogaus gimdymo kančios. Socialinė inžinerija, be kurios neapsieina joks totalitarinis režimas.

Meduolis ir Bizūnas. Tik jų proporcijos keičiasi. Anksčiau dažnesnis buvo Bizūnas, bet pastebėta, kad jo efektas trumpalaikis, nepatikimas. Mušamas ir kankinamas gali užsikietinti savo priešiškume, ištaikęs progą pulti iš pasalų, net užspeistas į kampą, kai, atrodytų, nebėra išeities, draskytis iš paskutiniųjų. Tada beliktų jį sunaikinti. Ne, geriau palaužti dvasią – kad atgailautų, muštųsi į krūtinę, šliaužiotų keliais maldaudamas pasigailėti. Nuoširdžiai įtikėtų, uoliai tarnautų, išduotų savus, brangiausius.

Smagumėlis. Tada taptų tinkamas kitiems parodyti – kaip perspėjimas nesipriešinti ir pamoka, kas laukia išdrįsus.

Japonų rašytojas Shusaku Endo romane „Tyla“ atskleidė tokio sulaužymo mechanizmą – be jokių vulgarių kankinimų, primityvaus šantažo, grasinimų – vien tik subtiliausiu žmogaus psichologijos išmanymu, žinojimu, kokius mygtukus švelniai paspausti. Beveik ant gundymo ribos.

Pastarasis yra Meduolio esmė. Pirmiausia tau maloniai įdiegs, ko turėtum, ne – privalėtum – norėti. Nes juk tu to verta(s). Nes nenorintys, netrokštantys to, ką MES siūlom, (par)duodam, ir ko geidžia visi NORMALŪS, šaunūs ir tai vartojantys tapę laimingi žmonės, yra kvailiai arba nevykėliai. „Kaip gali nenorėti laimės ir džiaugsmo?“ – primygtinai stebėsis, įsakmiai klaus reklama.

Gundymas yra lyg dviveidis Janas, kurio antroji galvos pusė atsisuka Smerkimu. Morka asiliukui, pakabinama prieš nosį, kad eitų kur liepiamas. Kad ten eidamas manytų darantis tai savo noru, net pats taip sugalvojęs. Ir rykštelė šmaukštelti per šoną, jei vis dėlto užsispirtų ar bandytų pasuktų kitur.

Kam skirtas naujasis genderizmo eksperimentas? Sunku tiksliai įvardinti, kol kas matome tik kontūrus. Bet jie ryškėja. Ne, tai net nebe homoseksualų teisės, visa tai jau pasiekta, vakarykštė diena, iš esmės nebeįdomu. Tegu barškina savo dzinguliukais, įsivaizduoja čia jau viską valdą, maivosi ir trolina, toliau vaizduoja aukas ir persekioja dar neatverstuosius į pažangos tikėjimą.

Akivaizdu, kad šėtonui įdomiau kas kita – pats gyvybės slėpinys. Jis, būdamas mirtinai sterilus, negali pakęsti, kad žmonės – šitie niekingi žemės kirminai – gali teikti gyvybę, tapti tėvais ir motinomis, tuo priartėdami prie dangiškojo Tėvo (ir Motinos) esmės.

Tad čia jam atsiveria du keliai. Gyvybė arba turi būti sunaikinta, sutrypta į purvą, nupjauta prie pačių šaknų, išsiurbta ar išgramdyta iš įsčių, nukertama „savanoriškai“ sutikus. Arba suklastota kuriant surogatinius tėvus ir surogatinius vaikus. Erzacines šeimas, kurias dabar esame verčiami pripažinti lygiateisėmis, o artimoje ateityje, matyt, ir pranašesnėmis už tradicines, kuriose juk, kaip nenuilstamai skelbiama, klestėte klesti patriarchalinė priespauda ir smurtas.
Remdamasis nepasotinamu korporacijų godumu, pasitelkdamas naujausias technologijas ir įstatymus, visą tą new normal, jis išranda pačias rafinuočiausias ir ciniškiausias santuokos ir šeimos falsifikavimo formas. Lyg išmoningas kontrabandininkas marmalui užlipdantis į autentišką panašią brangaus alkoholio banderolę. Pasiūvantis drabužį ar rankinę, kurios etiketė nuo brendinės skirsis tik viena raide.

Klastotės yra šėtono amatas, nes jis nesugeba kurti, tik mėgdžioja ir imituoja. Šešiaspalvė „vaivorykštė“ nuo tikrosios juk irgi skiriasi nežymiai, tik vienos spalvos trūkumu, mažu nepastebės.

O dabar jam tapo įdomu eksperimentuoti dažus suliejant. Nutrinant ribas tarp vyro ir moters, šeimos ir to, kas iš principo nėra šeima, politikos ir verslo, viešo ir privataus. Tarp žmogaus ir gyvulio.

Dar viena Dievo darbo naikinimo forma – chirurginis Androginas. Bet net ir šito nepakanka, nes nedaugelis, kad ir įkalbėtųjų, tam ryžtųsi. Ir fokus pokus, voila! Nesijaudinkite, vaikučiai, pjaustytis ir pompuotis hormonais nebereikės! Mes tiesiog juos priversime jus laikyti tuo, kuo norite! Rankų miklumas ir jokios apgaulės. Būk. Maloningai leidžiu. Dar daugiau, paklosiu tau po kojom įstatymus ir švietimo sistemą, iš visų buitinių prietaisų zyziančią propagandą. Būk kuo nori būti šiandien! Nutrink ribas, juk tai tokia atgyvena, išsigalvojimai, prietarai ir seksizmo šaltinis! Tau nebeturi būti jokių kliūčių patekti ten, kur vis dar slepiasi intymumas ir privatybė – į miegamuosius, persirengimo kambarius, tualetus!

Transgenderis yra naujasis žmonijos idealas. Vyrmoterė, motervyris ir dar 70 lyčių. Kol kas. Jų bus tiek, kiek reikės. Svarbiausia, kad niekad nesiliautų trykšti Eroto versmė, kurioje žaismingai džiugesiu taškytųsi negalintis savimi atsigrožėti Narcizas. O jei džiugesio kada ir pritrūktų, ką gi, ne bėda – tik reikia pakeisti partnerį, vietą, aplinką, daiktus. Viskas išsprendžiama, techniškai realizuojama, tad tik pirmyn, atmetus sąžinę ir abejones.

Pernelyg gerai gyvenančių perlepėlių visuomenės problemytės ir rūpestėliai: ko gi čia dar panorėjus ar užsigeidus, jeigu jau viskuo persisotinta?

Aišku, keista, kad visi šitie eksperimentai labiausiai atliekami visuomenėse, kurios ir taip kenčia nuo demografinio nuosmukio. Kam agituoti negimdyti negimdančius, neturėti vaikų jų ir nenorinčius turėti? Kai tuo tarpu kituose Žemės kampeliuose kenčiama nuo gyventojų pertekliaus, dūstama spūstyse ir žmonių maišalynėje, stokojama maisto, švaraus vandens ir elementarių patogumų. Kodėl tad genderizmo nenukreipiama ten?

Senovės graikai ieškojo harmonijos tarp mūsų vidinio, mažojo, kosmoso ir išorinio – didžiojo. Jie žmogaus gyvenimo tikslus siejo su dorybių puoselėjimu. Vėliau šią pedagogiką perims romėnai, o paskui juos ir krikščioniškieji Vakarai. Ilgam, iki pat XX a., kai dorybes ims keisti, o galiausiai ir išstumti gėrybės. Kai žmogus nusisuks ir nuo didžiojo, ir nuo mažojo kosmoso tyrinėjimų ir susitelks į savo… bambą ir tai, kas žemiau jos. Ir dar skambiai pavadins tai pažanga.
Tai Vakarai šiandien.

Eilinis eksperimentas, kaip ir daugybė ankstesnių pasibaigsiantis krachu, suluošintais likimais, sujauktais protais. Žmogaus, sukurto pagal Dievo paveikslą ir panašumą, išniekinimu. Bet kaip tai pastebėti, suvokt, galiausiai užbėgti tam už akių, jeigu kelias jau nebeveda į šventovę?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
132

Visada skaitau ger.
Rasos straipsius. Labai artimos mintys, graži kalba. Ačiū.

Raigerdas

Gerbiama Rasa Čepaitienė rašo:”Kam skirtas naujasis genderizmo eksperimentas? Sunku tiksliai įvardinti, kol kas matome tik kontūrus”. Atleiskite, gerbiama Rasa Čepaitiene, tai mūsų lietuviškų universitetų profesūrai yra tik kontūrai. Kad jums būtų matyti tik kontūrai, tai tuo rūpinasi psichiatrai ir psichologai. Jie yra pavaldūs APA (Amerikos Psichiatrų Asociacija). Norite faktų apie tai? Prašau, gal jūsų Akademinė visuomenė pagaliau pramerks akis ir pradės analizuoti, kas tai yra per reiškinys? Grįžkime į 2013 metus, taigi jūsų kolegos dar net kontūrų nematė šiuo klausimu. Buvote apsnūdę? Pusiau sąmoningi? Tai atsibuskite:”2013 metų gegužės 19 dieną pasirodė naujas ligų registras DSM-5 (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders). Nors jame nėra pažodžiui įvardijama diagnozė Tėvų Atstūmimo Sindromas, tačiau šio sindromo atitikimai kitais pavadinimais įpareigoja reiškinį diagnozuoti… Skaityti daugiau »

Bravo, p. Rasa,

šįkart tikrai giliai užkabinote. Manau, Antanas Maceina Jums pritartų. Ir daugybė kitų iškiliausiųjų. Tik va bėda – norinčių klausytis ir pajėgiančių išgirsti vis mažėja, mažėja…

Raigerdas

Pridedu prie žemiau esančio mano komentaro šia tema. Štai gerbiama Rasa Čepaitienė rašo:”Ar jums neatrodo, kad su mumis eksperimentuoja? Vėl viską aukštyn kojom verčiantys naujos visuomenės kūrimo lozungai. Darsyk naujojo – tobulojo – žmogaus gimdymo kančios. Socialinė inžinerija, be kurios neapsieina joks totalitarinis režimas”. Jūsų įvardinama „socialinė inžinierija” sėkmingai gyvuoja ir Vilniaus Universitete, palaikoma valstybiniais pinigais ir jūsų kolegų iš humanitarinių mokslų fakulteto. Kadangi humanitariniai mokslininkai pas mus vis dar randasi XX amžiaus pradžioje, todėl jie ir nesusigaudo, kas vyksta XXI amžiuje. Nurodau jums šaltinį, kada prasidėjo tie eskperimentai. Užkietėjęs marksistas „Vilhelm Wundt (1832-1920) buvo vokiečių pichologas, filosofas ir fiziologas, garsus tuo, kad 1879 metais Leipcige (Vokietija) sukūrė pirmąją ekperimentinę pichologijos laboratoriją, žinomą kaip Ekperimentinė psichologija”. Tai buvo metai, kai… Skaityti daugiau »

Gal žinote,

kas kruta runkeliams skirtose kaukėse?

Raigerdas

Čia žmogus klausia:”Gal žinote, 2021-03-30 11:35 kas kruta runkeliams skirtose kaukėse?” Geras klausimas, bet šiuo klausimu turėjo užsiimti mūsų universitetai. Tačiau, jų vadovams pasivaideno, kad tai visiškai nesvarbus dalykas. Ir štai visa Lietuva liko Tamsoje. Ta „runkeliams skirta kaukolė” formavosi apie 3 milijardus metų. Bet mūsų mokslininkams tai nerūpi, deja. Štai žmonės verkia ir tos ašaros yra sūrios. Kodėl? Lietuvoje tai niekam nerūpi, nes tai yra normalu, kadangi esame atsilikusi šalis. O tas ašaras gamina tokios dar veikiančios ląstelės, kurios susiformavo dar gyvybei prasidėjus vandenyne. Kodėl toje žmogaus kaukolėje yra du valdymo centrai, tokie kaip dešinysis ir kairysis? Tai irgi yra išlikę iš dar pradinių gyvybės formavimosi etapų, todėl mes turime žmones – su pagrindiniu kairiu valdymo centru, ir juos… Skaityti daugiau »

Sakot, kad su fašistais yra panašiai, tiesa?

Negi Italijos fašistų partijos eks narių ir simpatikų tiek daug Europoje? Ko jie taip pasklido po visą pasaulį? Kas čia per fenomenas? Ar Lietuvoje yra, ar buvo Fašistų partija? Kas gali atsakyti į šį klausimą ir kuo tie italai tokie jau ypatingi?

Raigerdas

„Sakot, kad su fašistais yra panašiai, tiesa? 2021-03-30 13:23”? Atsakau į jūsų klausimą dalinai, nes nesu istorikas. Bet dėl fašistų galiu atsakyti, nes fašistas, pirmiausia, tai yra mąstymo būdas, kuris pasireiškia per žmonių kontroliavimo metodus, kurių pagrindas yra neapykanta. Kuo skiriais tai nuo komunistų? Komunistų žmonių kontroliavimo būdai yra grįsti klasta. Tai taip pat neapykantos forma, tik ji yra užmaskuota, o pas fašistus – atvira. Ko siekė Italijos fašistų Dučė? Jis siekė sugrąžinti Romos Imperiją. Čia yra labai didelė problema su tais žmonėmis, nes jie jaučiasi tokie „galingi”, kad jie gali sugrąžinti praeitį, kas yra neįmanoma. Tas pats Hitleris nukreipė visas savo armijos galias į tai, kad gauti Kaukazo telkiniuose esančios naftos, nes, esanti Baku nafta kasmet Josifui Stalinui tiekė… Skaityti daugiau »

elfe - Raigerdui

ar ne per daug uzsipuolet psichologija? yra psichologu, kurie iki siol isikibe i Froida, kuris budamas religingas, daug atskleide, bet atmetes Dieva, nemazai ir suklaidino. Jungas jo pasamones nesamones istaise. zmogus nera vien ego. todel daugelis efektingiausiu siuolaikiniu Vakaru psichologu dirba padedmi zmogui pazinti save, savo tikraji As. ir tai nesikerta su Jezaus mokymo teologija. del D.Puro draugo vaiku psichiatro Slusnio. jo isikurta darbo vieta, viesoji istaiga Lions-quest su dviem zmonem, pernai gavo per milijona, anot rekvizitu. palyginimui. anot detektyvu, kasmet is Lietuvos dingsta apie 3000 zmoniu/vaiku. atrandami toli grazu ne visi. keturios NVO, kovojancios pries prekyba zmonemis ir isnaudojimu (ir seksualiniu) tegauna apie 120000. vienintelis remejas CARITAS?.. jokiu „open society faundation”, EEA, Norway Grant, kuriu dauguma nueina ministeriju „sprendimu… Skaityti daugiau »

elfe - sakot...

visu pirma, HITLERIS< MUSOLINIS buvo SOCIALISTAI. O Stalinas, Leninas, Trockis -radikalai socialistai/komunistai. kodel tik prie socializmo imanoma totalitarine diktatura, galit paskaityt i google isikeles sia antraste: Why Nazism Was Socialism and Why Socialism Is Totalitarian visu antra, is kitu pravardziavimo "fasistais" nesunku atskirt kremliaus agentus... nes kas kuom kvep, ta ir kita tep! taip ar na? 🙂 visu trecia, kaip sis straipsnis susijes su Italijos fasistais gal ju paieskokit "Gorbachiov foundation " remiamam think-tanke - CLUB of ROMA?.. 🙂

Kaip

įdomesnis straipsnis, taip kremliaus fašistai užgula klaviatūras.

Raigerdas

Štai gavau gerą žinią apie tai, kad mes nugalėjome Jungtinėse Tautose. Tai pavyzdys, kad nereikia būti abejingais ir „stovėti po medžiu”. Reikia dabar kovoti su visa ta konservatorių organizuota bakhanalija Lietuvoje. Cituoju pranešimą, kurį gavau:”Mes tai padarėme! Per eilinę JT Moterų padėties komisijos sesiją Niujorke mums pavyko užkirsti kelią radikalams primesti savo ideologiją visam pasauliui. Dėka didžiulės paramos, kurią gavome iš jūsų ir šimtų tūkstančių kitų žmonių iš viso pasaulio, mes galėjome iš galutinio dokumento pašalinti radikalias nuostatas, susijusias su „LGBT“ darbotvarkės įvedimu dėl abortų. Kaip visada, prieš šeimą ir abortus propaguojantys lobistai buvo labai gerai ginkluoti įvesti, kad įvesti „LGBT“ ideologiją ir abortus, prisidengdami kova už moterų teises visame pasaulyje, tačiau tai sulaukė didelio JT valstybių narių, kurios sutiko… Skaityti daugiau »

Pone Raigerdai,

viskas taip, bet Jūs žinote, kad net eilinis viršininkėlis siekia kontroliuoti, siekia žmonių kontroliavimo, kurių pagrindas yra noras būti viršesniu, stipresniu, privilegijuotesniu, turtingesniu kitų sąskaita. Tokia prigimtis, ne daugiau.

Raigerdas

Atsakau į jūsų repliką:”Pone Raigerdai, 2021-03-30 17:50 viskas taip, bet Jūs žinote, kad net eilinis viršininkėlis siekia kontroliuoti, siekia žmonių kontroliavimo, kurių pagrindas yra noras būti viršesniu, stipresniu, privilegijuotesniu, turtingesniu kitų sąskaita. Tokia prigimtis, ne daugiau”. Taip, jūs teisus, kad tokių „viršininkėlių” Lietuvoje yra pilna. Bet tik yra vienas „BET”. Užduokite sau klausimą: kodėl jis yra toks? Deja, socializmo laikais buvo išaugintas toks „viršininkėlis”. Kokia čia yra problema? Problema yra tokia, kad jūsų aprašytas žmogus neturi teisės dirbti vadovaujantį darbą. Jokios kitokios problemos čia nėra. Bet jis nori vadovauti. Žinokite, kad yra nemažai dvasiškai nesveikų žmonių, kurie būtinai nori dirbti tais viršininkais. Kada jūs matote, kai kas nors nori būti „viršesniu, stipresniu, privilegijuotesniu, turtingesniu kitų sąskaita”, tai žinokite, kad tokie… Skaityti daugiau »

elfe - Raigerdui

kas tie mes JT?
beje, ar nereiktu visuomeninems organizacijoms pasiulyt Bidenui pakeist Trumpo parasu patvirtinta „geju tautos” ambasadoriu Lietuvoje, kuris grasina Lietuvai, kad isJAV nebus investiciju, jei nebus iteisinta vienalyte santuoka Lietuvoje?..
gal sis ambasadorius, su savo ilgai Rusijoj dirbusiu padejeju, tycia nori pablogint musu santykius su JAV? taip pravalydamas kelia Rusjos ar Kinijos investicijom?..

jis juk pasveikino ir padekojo Birutei Sabatauskaitei uz BLM eitynes pries JAV policija. Naturaliai kyla klausimas – ar tikraii jis lojalus JAV?..

Raigerdas >elfe

Komentatorė klausia:”elfe – Raigerdui 2021-04-1 12:46 kas tie mes JT?” Tie „MES” – tai labai aktyvi grupė , ryžtingai pasisakanti už Žmogaus Teises, „CITIZEN GO” (Piliečiai Pirmyn). Tai grupė, kuri ryžtingai pasisako ir kovoja už:”Saugokime šeimos ugdymą!”; „Neleiskime JT sunaikinti religijos laisvės! „; „„Facebook“ turi būti laisvas nuo cenzūros!”; „Nustokite radikaliai skatinti „gender” (lytinį) švietimą, lyčių ideologiją ir abortus JT”;”Nemokykite vaikų pediatrų tvirkinti vaikus!”; „Mes esame prieš greituosius teismus, atimant vaikus nuo tėvų” ir t.t. Aišku Vikipedija kartais tampa irgi deiznformacijos ir gerų žmonių veiklos menkinimo priemone. Štai šita „informacija” Vikipedijoje:”„CitizenGO“ yra ultra konservatyvi advokatų grupė, įkurta Madride, Ispanijoje, 2013 m., kurią įkūrė ultra katalikiška „HazteOir“ organizacija. Fondas remia peticijas 50 šalių, daugiausia gindamas krikščioniškas ir katalikiškas priežastis, ir priešinasi… Skaityti daugiau »

Raigerdas >elfe

Privalau atsakyti komentatorei „elfe”, nes ji pateikia informaciją , iškraipydama faktus:”elfe – Raigerdui 2021-03-30 15:20 ar ne per daug uzsipuolet psichologija? yra psichologu, kurie iki siol isikibe i Froida, kuris budamas religingas, daug atskleide, bet atmetes Dieva, nemazai ir suklaidino”. Su Froidu yra kitaip. Aišku, nereikia nuvertinti Froido pasiekimų ir jo atradimų padarytų žmogaus psichikos srityje. Bet yra ir tokie faktai, kad Froidas nekentė Katalikų bažnyčios ir būtent jam priklauso tas pasisakymas, kad jeigu jis galėtų, tai „išrinktų ją akmenėlį po akmenėlio”, t.y., kad tas Katalikų bažnyčios pastatas sugriūtų. Ta kryptimi jis padarė nemažai, nes moteriškų neurozių kilmę pripaišė sekso problemoms. Iš tikrųjų yra ne taip, nes sekso dalykai, pirmiausia, priklauso nuo to, kokios emocijos dominuoja tame žmoguje. Kartais dominuojančios… Skaityti daugiau »

elfe - Raigerdui

dekui uz issamu atsakyma i pirma klausima.
ismaniuoju rasyt sunku, tad gal del to ir susidare ispidis, kad „iskraipau faktus”.
o del psichologijos, tai tikrai ne visi tokie, apie kuriuos kalbat, kurie, tarkim, atakuoja viesai Petersona.

elfe - Raigerdui

dar 1983 i Vakarus su hipiais is Indijos pabeges KGB propagandos ekspertas Bezmenovas bande ispeti Vakarus, kas ju laukia, jei laiku nesiims reikiamu priemoniu.
Kanadoje slapstesis kita pavarde jis tik vienus metus turejo proga kalbeti, kol Rusijos ambasadai jo neisdave Triudo tetusis… koks jo tolimesnis likimas neaisku.

panasu, kad Vakaru valstybese tik dabar, kai Bezmenovo pranasystes faktiskai issipilde, kai kas ji jau isgirdo.
manau, kad nei vienas zurnalistas, netutetu laikyt saves zurnalistu, o politikas – politik, jei atidziai neisklause siu vis dingstanciu, bet veidrodiniu principu vel pasirodanciu paskaitu youtubeje.
buvo ir su vertimu i rusu kalba,bet istrinta.

Yuri Bezmenov: Psychological Warfare Subversion & Control of Western Society (Complete)
https://www.youtube.com/watch?v=5gnpCqsXE8g
https://www.youtube.com/watch?v=8SV7CLhxdXA

https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

Raigerdas

Ačiū „elfe” už šią labai vertinetgą informaciją. Aš maždaug numaniau, kad taip yra, bet tikrai, kad špionažui KGB lėšos sudaro 10-15%, o ardomąjai veiklai skiriama 85%, tai šitie faktai mane pribloškė. Šitas Jurijus Bezmenovas yra nepaprastai protingas žmogus, bet tais laikais Vakarai ir patys buvo prisidirbę pakankamai, todėl Jurijus Bezmenovas turėjo būti nepaprastai atsargus, kad išvengti mirties. Labai gaila, kad mūsų tautiečiai realiai nesupranta, kas yra KGB ir kokį realų pavojų kelia šita organizacija, kuri yra tik pakeitusi savo pavadinimą. Kuo yra pavojinga? Būtent šita slaptai organizuojama ardomąja veikla. Su Vakarais atsitiko blogai tik todėl, kad psichiatrija infiltravo savo psichiatrus į JAV armiją, CŽV ir kitas valstybei svarbias institucijas. Paimkime CŽV. Tikriausiai dauguma žmonių girdėjo terminą apie „smegenų plovimą”. Terminas… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Tikrai „elfe” noriu jums padėkoti dėl tų Jurijaus Bezmenovo labai svarbių duomenų apie destruktyvmo įdiegimą į visuomenę. Lietuvai tai tinka visu 100%. Pažiūrėjus šią video medžiagą, nelieka jokių abejonių, kad Lietuva buvo atkurta 1990 metais būtent pagal KGB scenarijų. Tai yra mūsų tautos sunaikinimo scenarijus savų lietuvių rankomis. Genialiai sugalvotas scenarijus, tik juodas scenarijus.

Visa

Esmė, kad autorė yra Radžvilo ir Landzbergio pasekėja, todėl ja nepasitikiu…

Visa'i

Esmė, kad nusišnekate.

Paklausykite

Radžvilos kalbos apie Noreiką ir viskas stoja į savo vietą. Buvau kada Radžvila su autore skėlė kalbas apie nepriklausomybę…

ah1

… tik eksperimentus daro eksperimentatoriai, kuriuos uždrausta įvardinti tikruoju vardu

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top