Rasa Čepaitienė. Neprisiįsižeidinėjantiesiems

Žmogus pasisakė nė nemanydamas ką nors įžeisti. Ir kad supuls patys sau įsižeidusieji – kaip drįso!? Pasakyti tiesą?! Siaubas! Ant laužo jį! Išmesti! Sunaikinti!

Bet įsižeisti atgal šiukštu nevalia. Šis žaidimas juk tik į vienus vartus žaidžiamas.
Įsižeisti šiais laikais galima dėl visko. Bet anaiptol ne visiems.

Juodas įsižeidžia juodu pavadintas.
Kiaurai apsivogėlis – vagim.
Iškrypėlis – iškrypėliu.
Prostitutė – kekše.
Padugnė – padugne…

Ir kad puls grasint, gąsdinti, teisman paduos. Mat garbę ir orumą (ką? ką?) pažemino!..
Aš irgi madingai įsižeisti galiu.

Šimonyte! Gyreisi, kaip slaugai savo sunkiai sergančią mamą. Kokia gera dukra esi!

Aš irgi noriu būt gera, tik be piaro. Kodėl tad negaliu dabar aplankyti savo mamos, kitoje savivaldybėje gyvenančios? Ji gyvena viena, tik su puslaukine katyte. Žinau, kad sirguliuoja, kas vakaras susiskambinam. Nemačiau nuo spalio. Neramu, kad gal visko nepasako ir situacija su sveikata rimtesnė. Bet jei kirsčiau sieną (sieną! nors užsienin skrisk kiek ir kada nori…) patapsiu baisia nusikaltėle, verta apgręžimo ir nemenkos baudos. Mat mūsų vyriausybė mus budriai saugo. Ir dar, matyt, ilgai saugos. Iki kada?

O čia mat kažkas teikėsi, malonėjo, susimylėjo įsižeist… Ir taip iki kito karto. Opieji…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ayn Rand

Tikiuosi, autorė tik viešumoje aiškina, kad nelanko mamos. Literatūrinio publicistinio kūrinio (straipsnelio šiuokart) esmė tokia – tikiuosi. Jei išties vykdo tokius idiotiškus valdžios apribojimus… Neišsakysiu minties, nes nemandagu viešai. Kaip sakoma – pasakys „šok šulinin!”, tai negi šoksi? PS Aš lankau mamą beveik kas savaitę, ir sąmoningai pažeidinėju šitas nusikalstamas (antikonstitucines ir t.t.) taisykles. Ir per Kūčias buvau. Žmonės, nenužmogėkit – mūsų senoms mamoms kiekvienas savaitgalis gali būti paskutinis kartu su jumis ir anūkais. Ir visai ne dėl Viruso.

Nobelis! Nobelis Autorei!

Kaip SKANU skaityti, kai teksto autorius pasinaudoja dar ir žodžių, sąvokų ,,performansais”, kai žaidžia galimybėmis jį kūrybingai perdaryti, pritaikius aktualijoms.
Ir sugalvok tu man. Aaaa… – bet ar įsivaizduojate, koks tai galvasopis vertėjams į kitas kalbas, jei tik paviršutiniškai kalbą moka? Kiek dienų jis ,,ars”, žodynuose jo ieškodamas? Na, taip jiems ir reikia. 🙂 Lietuviškai reikia GERAI mokėti – tikrai pravers.
Tai buvo Žemynos žodis 🙂

Žodžio laisvė...

Ar Šimonytė su savo dulkiais mano,kad Lietuvos visuomenė yra visiški neišmanėliai?
Tai štai,nėra paskelbta nepaprastoji padėtis ar komendanto valandos,todėl aklinai
mus visus uždaryti tarp keturių sienų yra antikonstituciška pažeidžiant Visuotinę
Žmogaus Teisių Deklaraciją.Už Konstitucijos pažeidimus turi būti griežtai baudžiama.
Šimonyte su visom savo mergelėm ir berneliais,atsistatydinkite visi ir eikite šieno
ravėti.Gaila ,kad negaliu vaikščioti,parodyčiau jums per teismus net ir europinius,
kur vėžiai žiemoja.Sovietmečiu neskaičiavau žvaigždučių ant antpečių,tai Neprik-
lausomoje Lietuvoje būtina drąsiai pareikalauti iš valdžios,kad ji nepažeidinėtų
žmogaus teisių.Niekas neturi teisė uždrausti lankyti tėvukus,juo labiau tokių kaip aš,negalinčius pavaikščioti toliau buto durų.Privalote parūpinti seniems žmonėms
tinkamą socialinę pagalbą,ne tik Vilniuje,bet ir visoje Lietuvoje! ! !

Nepagalvojau

Pažįstu nemažai dabar sėdinčių Tenerifėje ir net su vaikais, kurie mokosi nuotoliniu būdu. Jie galėjo išvažiuoti karantino metu ir gali grįžti bet kada. Kai palygini su savivaldybių sienomis, tai gaunnasi graži nelogikos hiperbolė.

Birute

Tiesa.Trumpai ir aiskiai,aciu!

Kis

siandiena Rasa issake viska keliais sakiniais,kaip as noreciau izmokti sakyti trumpai ir drutai.Homo sovietikai moka daug ir apie nieka.

kodėl

Nesupratau, o kodėl reikia laikytis antikonstitucinių apribojimų? Tai lankykite mamą, o, jeigu gausite baudą, kreipkitės į teismą dėl neteisėto režimo, būtų precedentas visiems…

Algis Jokštys

Ačiū, profesore, bravo !
Ačiū, kad netylite, kad glaustai ir įtaigiai daug svarbių dalykų pasakote.
Dar noriu pasakyti, kad Jūs esate padorus žmogus, nes tikių simpatijos visada yra skriaudžiamųju pusėje.
Pats toli gražu ne visada sutinku su prof.Rakučiu, bet šiuokart stoju už jį.
Jis tikrai galėtų pagrįsti faktais savo teiginius.
O šiaudadūšiai žmogeliai, visokie nausėdos, valatkos ir kiti tapinai dar ir tapo panašūs į išdavikus. Panašūs ar…
Laimono tokiu nelaikau.

stasys

Aklas tikėjimas taisyklėmis nepaaiškina kas iš tikro trukdo aplankyti mama. Gal autorė neisko galimybių ? Žinau jog autorė tikrai neisizeis jei to atvirai paklausių ?

Kaip gali žmonės,

siūlantys apgaudinėti apeidinėti, sukčiauti – paskui reikalauti teisingumo? Ir dar kaltinti žmogų, kuris laikosi karantino reikalavimų? Tai štai – vat tokie „piliečiai” – jie sėdės „ant sofkės”, apgaudinės, o kai valdžią reikės spaust – taip pat keiksis feisbukuose, bet nė piršto nepajudins. Tai ko norėt iš valstybės teisėtvarkos – ir valdžiai, ir šios rūšies „piliečiams” ir teisėsaugai – visiems gerai. Tik apsukrieji „sofkininkai” paskui vėl ūžaus, kad teisėtvarkos nėra, o visos valdžios gyvuliuos kaip gyvuliavusios, žinodamos, kad „piliečiams” teisės „feikas” puikiai tinka…melas ir melai…ir labai visiems gerai. Trisdešimt metų. „Sofkininkai” nė nemano žmonėmis atvirst, jie mielai burbuliuoja tirštoj apgavysčių baloj ir dar apkaltins, psicologiškai apdoros nesutinkantį gyventi kaip jie.

nuomonė

Gal nevisai į temą,bet prisiminiau 2008 m., kai krizės metu tuometė Vyriausybė sumažino pensijas,pašalpas ir biudžetinių darbuotojų algas, bet neįvedė progresinių pajamų mokesčių gaunantiems metines šimtatūkstantines ar bent milijonines metines pajamas iki kokių 40-45 proc.,kaip Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje.Jei neklystu, Latvijoje,kur irgi buvo krizė,pensijų neleido sumažinti Konstitucinio teismo sprendimas.Toks įspūdis,kad Lietuvos valdžiai galimai svarbiausia BVP augimas,o pensininkų,neįgaliųjų,sunkių ligonių ar eilinių biudžetinių darbuotojų bėdos yra tik jų bėdos.Tokia mano nuomonė.
Dabar vėl susidaro įspūdis,kad viruso plitimas socialinės globos namuose,vaikų darželiuose stabdomas judėjimo ribojimu tarp savivaldybių ir policijos postais keliuose?

tokie tie bedieviai

labai pyksta, kai pasakai teisybę apie juos
o jeigu dar pasijuoki iš jų..
ir – jie labai labai kerštingi ir negailestingi
—-
(komunistai, kgbistai, „teisingumo” atstovai, iškrypėliai ir pan.)

>stasys       2021-02-3 13:46

sąsy, tai padėk moteriai. Paprašyk leitenanto, kad privažiuotų su džipu ir nuvežtų į kaimą. Jūsiškiams gi nei įstatymai, nei joks velnias negalioja.

Rekordas

Pasikopūstėliaudamas

stasys

stasys 2021-02-3 13:46 2021-02-3 14:51 ..’svogeriu’ kartą visada taip mąsto .

Dar nesupratote,

kad visi sėdime kalėjime pavadinimu ,,karantinas”?
Pasiūlymas siūlantiems ,,nesilaikyti, lankyti”: Tai kurią dieną siūlote visiems draugiškai pažeisti savivaldybių sienas? Tai kur kas lengviau negu atvykti į Vilnių protestuoti. Prašom nurodyti datą ir valandą. Prisidėsim.

tiek

gerb. profesore.Dėl to prakeikto viruso širdį skauda ne vienam lietuvaičiui. Bet ką čia bepadarysi ,kai tik drastiškos priemonės,deja , kol kas gali duot „kinietišką” rezultatą. Aš akcentuočiau Šimonytės ir jos komandos politinį netoliaregiškumą , nekompetentingumą antivirusinio skiepo (tikriau ,jo negavimo ,nors pinigų tikrai netrūksta ) atžvilgiu.Juk žurnalistai jau platina, neoficialiai kol kas , mintį ,kad tokioms „biednoms ” šalims vakcina gali tapti tikrai prieinama tik po 3 !!!!! metų. T.y. faktiškai ,tik po naujų rinkimų Lietuvoje:(.

Si vakara

Labai ilga reportaza rode BBC NEWS apie Vilniuje besilaikancia opozicijos „lydere”, Pasaulis isgirdo idomiu dalyku

 > Rekordas

Sumušiu rekordą:

Nebeprisikiškiakopūsteliaudavome.

Žiūri komisija

Nebeprisikiškiakopūsteliaudavome – 32
Neprisiįsižeidinėjantiesiems – 28
Pasikopūstėliaudamas – 20

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top