Rasa Dičpetrienė. O kas gelbės mūsų vaikus Lietuvoje?

Tiesos.lt skelbia organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovės Rasos Dičpetrienės laišką Lietuvos piliečiams

Sutinku ir suprantu, jog kiekvienai mamai jos vaikas yra pats svarbiausias ir baimė jį prarasti yra pati didžiausia, kokia tik gali būti šioje žemėje. Jeigu aš būčiau ta lietuvė mama, kurios vaikas dabar yra Norvegijoje bei vadovaučiausi tik emocijomis, turbūt jau bučiau išprotėjusi iš skausmo. Ir dėl savo vaiko sugrąžinimo galėčiau pereiti visas sienas, įveikti bet kokias kliūtis. Niekas manęs nesustabdytu. Tačiau yra vienas bet…

Šiandien manęs aštuonmetis sūnus paklausė:
– Kodėl tu, mama, verki?
– Verkiu todėl, jog nenoriu, kad Lietuvoje muštų vaikučius.
– O kas juos muša?,- paklausė sūnus.
– Tėveliai, – atsakiau.
– O kodėl tėveliai muša savo vaikus?, – išgirdau klausimą.
– Jie nesupranta, kad taip daryti negalima.
– Ar jie užsieniečiai, kad nesupranta lietuvių kalbos?, – pribloškė ir be žado paliko paskutinis vaiko klausimas.

Galėčiau tęsti sąrašą, kodėl verkiu, nes daugiau nieko nebelieka. Prarandu paskutinę viltį, kad Lietuvoje vaikai bus laimingesni, saugesni, sveikesni. Verkiu, nes matau tėvų mušamus ir psichologiškai traumuojamus vaikus. Vaikus, kurie žudosi, vaikus, kurie svaiginasi alkoholiu ir narkotikais, vaikus, kurie žiauriai tyčiojasi ir iš kurių tyčiojamasi, vaikus, kurie yra prievartaujami, luošinami ir žudomi. Kiekvienam šiam atvejui, deja, turiu po konkrečią istorija. Gaila ir apmaudu pripažinti, jog jau daugelį metų Lietuva yra tarp nelaimingiausių vaikų šalių sąrašo rekordininkių.

Minėtasis pokalbis su aštuonmečiu sūnumi man buvo paskutinis lašas po radijo ir televizijos interviu maratono apie lietuvių vaikus Norvegijoje bei po interviu sulauktų Lietuvos žmonių grasinimų, paskutinis lašas po 8 metų darbo organizacijoje „Gelbėkit vaikus“ patirties, paskutinis lašas po begalės apsilankymų Lietuvos žmonių šeimose, mažuose, visų užmirštuose kaimeliuose bei miesteliuose, matymo to nesuvokiamo šeimų skurdo, vargo, smurto, nevilties ir skausmo…

Turiu tik vienintelį prašymą – jeigu visi Lietuvos žmonės gali sukilti į kovą dėl vieno lietuvio vaiko Norvegijoje, tai gal nors keletas Lietuvos žmonių galėtų padėti čia ir dabar esantiems vaikams Lietuvoje?

Ar galime mes, su tokiomis pat karštomis emocijomis, atkaklumu ir jėga padėti 14 operacijų patyrusiai, 2 vaikus auginančiai, tačiau dėl silpnos sveikatos negalinčiai dirbti mamai išgyventi šaltą žiemą? Šeimai, sumokėjusiai už šildymą, pragyvenimui mėnesiui lieka 70 eurų, o maži vaikai kasdien bijo, kad serganti jų mama bet kada gali numirti.

Ar galime padėti vienišam tėvui, kuris už viską labiau pasaulyje nori, kad jo 4 vaikai gyventų kartu, o kol kas tepajėgia glaustis mažame kambarėlyje tik su dviem sūnumis? 2 dukros negali gyventi su šeima, nes antroji trobos dalis yra nesuvokiamo skurdumo ir šalčio. Mergaitės priverstos glaustis pas kitus giminaičius.

Ar galime padėti trijų vaikų mamai, kuri gyvena nešildomoje buvusioje kolūkio kiaulidėje? Mama dreba kaip epušės lapas, ji visko bijo, nes yra begalę kartų mušta. Ir niekas jai nepadėjo. Be to, mama turi pasirūpinti mažiausiuoju vaikučiu, kuris yra vos kelių mėnesių amžiaus ir vienintelis visoje šeimoje į pasaulį vis dar žvelgia tikėjimo pilnomis akimis.

Ar galime padėti išgyventi 5 vaikų mamai, kuri vos prieš kelias dienas patyrė didžiausią savo gyvenime psichologinę traumą bei liko plika ir basa su visais savo 5 vaikais, priversta skolintis iš parduotuvės maistą?

Ar galime padėti 3 vaikų mamai, kurios vienas vaikas miega ant dviejų sustumtų fotelių, nes neturi lovytės, o kitas – vietoje antklodės užklojamas striukėmis? Mama vis dar tiki, jog kada nors jos ir jos vaikų gyvenimas bus šviesesnis, sotesnis ir gražesnis.

Ar norime ir galime padėti 15 metų mergaitei, kuri, būdama 10, po savo motinos žūties staiga tapo 4 brolių ir seserų globėja. Visi vaikai gyvena protu nesuvokiamo skurdumo ir apleistumo sąlygomis, o penkiolikmetė šeimos globėja, paklausta apie jos pačios svajones, tik pravirksta ir pasako: „nežinau, ar beatlaikysiu viską…“

Ar galime padėti 17 metų mergaitei, kuri buvo tiek kartų prievartauta ir parduota, kad jau net neatsimena tikslaus skaičiaus. Ant jos ranku – apie 70 randų, liudijančių apie jos bandymų žudytis skaičių. Mergaitė išgyveno ne vieną „švėkšną“, ji neatsimena, nei kas jos tėtis, nei kas mama. Ir klausimas – ar ji dar apskritai kuo nors tiki šiame gyvenime?

Ar galime padėti kūdikiams iš kūdikių namų, esantiems Vilniaus Antakalnio ligoninėje? Ar galime juos tiesiog apkabinti ir priglausti? Nedaug jiems tereikia. Prieš 20 metų pati dirbau toje ligoninėje ir jau tada taip pat niekas neapkabindavo tų kūdikių iš kūdikių namų. Praėjus 20 metų, deja, vis dar tas pats…

Galėčiau dar ilgai tęsti šį sąrašą, nes vaikų, kuriems reikia tokios ar panašios pagalbos Lietuvoje – virš 20 000. Visi 5 Lietuvos kūdikių namai ir 97 globos namai yra pilni vaikų. Vaikų ar šeimų, kuriems reikia pagalbos, yra kiekviename Lietuvos rajone, miestelyje ir kaimelyje čia pat už jūsų namo sienos, artimiausioje kaimynystėje.

Tačiau mes nematome, negirdime arba nenorime matyti ir girdėti. Taip lengviau, nes nereikės nieko daryti, nieko konkretaus, nieko apčiuopiamo, nieko paguodžiančio, atjaučiančio, sąmoningo, atsakingo ir pilietiško. Visa tai yra daug sunkiau nei protestuoti, nekonstruktyviai piktintis, gailėtis, aiškinti sėdint prie televizoriaus, stebėtis, kokia neteisybė vyksta pasaulyje su mūsų vaikais.

Lengva nekonstruktyviai kritikuoti Norvegijos socialinę sistemą, kurioje neegzistuoja kūdikių namai, draudžiamos fizinės bausmės vaikams, sistemą, kurios globojami ir saugomi gyvena vieni laimingiausių pasaulio vaikų, tačiau negirdėti kaimynystėje mušamo vaiko, nematyti jo ašarų, kai jis nuolat yra paliekamas vienas kažin kur išėjusių tėvų.

Nepaisant šio, jokia žmogiška logiška nepaaiškinamo mūsų visuomenės pastarųjų dienų elgesio, aš vis tiek tikiu, kad Lietuvoje atsiras žmonių, sugebėsiančių kritiškai vertinti, suprasti ir atsirinkti informaciją, sugebėsiančių pažadinti savo atjautą, gerą širdį bei pilietiškumą, sugebėsiančių dar šiandien pakilti nuo minkštos sofos ir televizijos ekrano bei pažvelgti į vargstančią kaimyno šeimą. Tikiu, kad mes, lietuviai, sugebėsime kartu toliau žengti demokratijos ir pažinimo keliu bei auginti sveikus, savimi pasitikinčius, laimingus ir kūrybingus Lietuvos piliečius.

Delfi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Matyt,sužlugo

norvegų agentų planai ir čia įdiegti atiminėjimą,nes tauta pasipriešino.Tai lenda dabar su moralais iš aukštybių.Pas mus yra prioritetas šeimos modeliui ir pagalba šeimai.Tai gerai,tik nesugriaukim.

ruta

Lietuva pirmauja ES vaiku skurdu ir mirtingumu .Tai ar ne Lietuvos Vyriausybes , Seimo , Prezedenturos reikalas ir pareiga pasirupinti paciais pazeidziamiausiais savo pilieciais ?Bet jie rupinasi butent paciais turtingiausiais , izuliausias – politiku neefektyvus darbas pamalomimtas milijonais is biudzeto .Kiek butu buvusios paramos butent tokioms seimoms .Konstitucines dvasios gauna po 9 000 pensiju , o kiek gauna mama , kuri savo gyvenima paskyre vaiku auginimui ?Paziurekite kokius menkus mokescius sumoka Skandinavijos bankai , dideji verslininkai ,privatizuotos uzsienieciu Naftos bendroves , trupinius .Lietuvos valdymo sistema supuvusi ir stagnacine , kuri sugeba tik pasisavinti ES pinigus , bet dalintis su visais pilieciais nenori. Organizacija ‘Gelbekite vaikus ‘ , kas jus konkreciai finansuoja , ar ne Norvegija , bent 2011 , tai… Skaityti daugiau »

reikia

visais vaikais rūpintis reikia ir jei reik gelbėti.Ar ponia mano,kad jei vienas- nereik?Ar ne parama gaunama iš ten?

ha ha

Ar tik BREIVIKAS ir nebus tas vienas iš atimtų ir be prievartos užaugintų vaikų socialistų valdomoj Norvegijoj? Labai jau geras pavyzdys lietuviams. 🙂
.
Jei norvegai nori, kad emigrantai rūpintųsi savo vaikais lygiai taip pat kaip norvegai, lai suteikia emigrantams vienodas gyvenimo/pragyvenimo galimybes.
.
O gal sentimentalioji Didžpetrienė siūlo surinkt visų vargšų vakelius ir padovanot juos Norvegijai? Ten, sako, pedofilija, kaip meilė vaikams, yra kone norma. Ypač toje ūkanotoje šiaurėje.

KarlaMarla

Mėginant susekti Miltono Friedmano kryžiaus žygio, savo kulminaciją pasiekusio įgyvendinant radikalią karo ir katastrofų privatizaciją, istoriją, prieš akis nuolat iškyla vienas keblumas:: nagrinėjama ideologija yra įvairiaformė, ji nuolat keitė savo pavadinimą ir mainė tapatybę.. Jų ortodoksiškumas (valstybė visiškai neturi kištis į verslą, nors remti mokesčių mokėtojų pinigais netgi labai pageidautina:) žinomesnis kaip „neoliberalizmas” arba tiesiog „globalizacija”. Visas šias inkarnacijas sieja atsidavimas šv.politikos trejybei – viešosios sferos naikinimui, absoliučiai korporacijų laisvei ir socialinių išlaidų skeletiškumui. Tačiau nei vienas iš šių pavadinimų nėra visiškai adekvatūs. Friedmanas dėjo pastangas išlaisvinti rinką nuo valstybės. Tačiau realiai kiekvienoje šalyje, kur buvo diegiama jo (Čikagos mokyklos) vizija, susiformavo galingas valdantysis kelių ypač didelių korporacijų ir turtingiausių politikų aljansas: Rusijoje „oligarchai”, Kinijoje – „kunigaikštukai”, Čilėje – „piranijos”,… Skaityti daugiau »

laiškas Didžpetrienei

Ar Sveikatos apsaugos ministerija Jūsų neįspėjo, – būti darbo klasės atstovu pavojinga Jūsų sveikatai? Reikia dirbti, sunkiai dirbti, nebijoti pasiimti papildomų darbų… Reikia tobulėti, reikia kelti kvalifikaciją, nemokšos neturi ateities… Reikia pačiam rūpintis savo sveikata, nereikalaut iš valstybės, reikia gyvent sveikai, rytais pasportuoti, reikia maitintis ekologiškai… Po darbo (norėčiau paklaust – ar čia po to, papildomo – po kelinto…?) reikia skirti laiko vaikams, reikia ugdyt vaikus, tai šeimos atsakomybė, nevalia iš valstybės reikalaut… O po viso to, vėlai vakare, reikia domėtis akcijų biržomis, ekonomine situacija, reikia domėtis politine situacija, reikia žiūrėt už ką balsuoji, nesirinkt kvailai… O dar vėliau, – bus, ko gera, jau apie vidurnaktį- reikia kurti pilietinę visuomenę, juk negalima būti runkeliu, reikia jausti atsakomybę ir pilietiškumą pademonstruot…… Skaityti daugiau »

Nekalbėkim apie pornografiją vaikų namuose...

… įžūlumas sakyti tiesą melu virtusiam gyvenimui… Sokrato juokas…Antikinė kinikų tradicija – demaskuoti apsimestinį šventeiviškumą, gražiai surežisuotą, socialines santvarkas pateisinantį idealizmą… Kadaise, filosofija demaskuodavo šventeiviškumą, bet kažkaip taip atsitiko, kad galiausiai – ir jį nusavino ir privatizavo, apsikeitė vietomis daiktų tvarka. . . Nieko nepadarysi – nekaltos mergaitės yra nekaltos dėl to, kad jos yra nekaltos… Todėl nedrumskime tos (akademinės) skaistybės, nekalbėkim apie tokias temas…. Kam kalbėti apie tai, kas šokiruoja, kas nemalonu… Nemalonu – nenaudinga, neracionalu… Pakalbėkim apie tai, kas niekam nerūpi. Apie tai, dėl ko niekam neskauda… . Apie Lietuvos visuomenės požiūrį į nykstančius (ar nenykstančius) driežus lietinguose Pietų Amerikos miškuose… Apie 2,5 proc. riebumo ekologiško kefyro pasirinkimą lemiančius kriterijus ir apsisprendimo pirkti formavimosi proceso sudėtinius etapus. Apie… Skaityti daugiau »

laiškas Homo teisių šventeivoms

Ginčai, ar aplamai „žmogaus teisės” gali būti svarstomos atskirai nuo politikos ir ekonomikos, būdingi ne tik trečiojo pasaulio šalims, bet ir Europai. Šis klausimas visada iškyla kai tik kuri nors šalis imasi prievartos, kaip politinio ginklo. NĖRA HUMANIŠKŲ BŪDŲ VALDYTI ŽMONES PRIEŠ JŲ VALIĄ. O friedmaniški „Čikagos berniukai” ir co kaip tik tai ir buvo pasiryžę padaryti. Apiplėšimas – nesvarbu ar būtų atimama žemė, ar prievarta keičiamas gyvenimo būdas, – negali įvykti nepanaudojus jėgos ar bent jau įtikinamų grasinimų jos griebtis : kaip tik todėl v.agys ne tik nešiojasi ginklus, bet juos dažnai ir panaudoja. Tai skatina iškelti kur kas svarbesnį klausimą, kurio dauguma iškelti neišdrįsta, bet Britanija ir Graikija jau kelia – AR NEOLIBERALIZMAS YRA SMURTINĖ IDEOLOGIJA IŠ PRIGIMTIES… Skaityti daugiau »

ha ha

ar tik „žmogaus teisių” kai kas nenaudoja kaip priedangą savo konkretiems politiniams, o gal net biznio tikslams?

jei jau net Lietuvos ambasadorei nebuvo leista susipažinti su Gabrieliaus byla, tai kas gali garantuoti, kad tas vaikas nebus panaudotas organų donorystei? Juk prisižiūrėjom niūrių švediškų filmų, pagal tikrus įvykius, apie pradingusius žmones, panaudojus juos organų donorystei. Fiui, visai nejuokinga. (:

internauts

Ar tik ponios didžpetrienės Vyras ne LINAS DIDŽPETRIS? Linas Didžpetris priklauso BALTIC INSTITUTE OF CORPARATE GOVERNANCE tarybai, kuriai taip pat priklauso ir skandinavijos diplomatinių tarnybų atstovai, o taip pat ir Anglijos ambasadorius, iš veido panašus labiau į žydą, nei angla. Linas Dicpetris is a Partner in Ernst & Young Baltic UAB, Baltic Advisory leader. Linas is also leading EY’s Government and Public services sector in Central Southeast Europe Region. During his professional career at EY and prior to that at Arthur Andersen, Linas has advised clients on a wide variety topics, including strategic planning and direction, business plans and feasibility studies, performance improvement and restructuring, information system implementation, governance and risk management, internal control and internal audit, financial statements audit… Skaityti daugiau »

akurat

Linas Dičpetris yra Rasos vyras.
Interviu lrytas:
Auklėdama sūnus R.Dičpetrienė pasirinko netradicinį kelią. „Aš nesakau, kad jis — teisingas. Tiesiog tai buvo mano kelias“, — šypteli moteris, vadovaujanti organizacijai, kuri Lietuvoje ne tik stengiasi apsaugoti vaikus, bet ir rodyti humaniškos tėvystės būdus.

— Su vyru Linu auginate 3 metų ir 4 mėnesių Antaną bei 20-metį Luką iš savo pirmosios santuokos. Ar su vyru diskutuojate tėvystės klausimais? — klausiu R.Dičpetrienės.

— Žinoma, kad apie tai kalbame, bet daugiau mokomės iš tam tikrų situacijų. Mano ir vyro požiūris skiriasi. Aš turiu daugiau kantrybės, o Linas būti tėvu mokosi drauge su savo vaiku — kaip augti, kaip mums gyventi, kai namie atsiranda mažas žmogus, kaip suderinti mūsų bendrą gyvenimą ir atrasti aukso vidurį.

internauts

vadinasi savo klausimą – O kas gelbės mūsų vaikus Lietuvoje? Rasa Dičpetrienė turėtų užduoti savo vyrui, kurio komapanijai Partner in Ernst & Young Baltic UAB, mūsų valstynė, mokėdama milijonus, nuskriaudė faktiškai Lietuvos vaikus.

Sumos išties ŠOKIRUOJANČIOS. Konkrečias sumas galima rasti alfa lt.
Banko „Snoras“ skandale minima audito ir konsultacijų kompanija „Ernst & Young Baltic“, palyginus su kitų tarptautinių audito kompanijų, priklausančių vadinamajam didžiajam audito kompanijų ketvertui, Lietuvoje per viešuosius pirkimus yra atsiriekusi didžiausią pyrago gabalą. Daugiau kaip 70 milijonų – už tokią sumą nuo 2010 metų sausio 1 dienos, remiantis Centrinio viešųjų pirkimų portalo (CVPP) duomenimis, ši kompanija per viešuosius pirkimus yra sudariusi sutarčių su įvairiomis mūsų šalies įstaigomis, institucijomis, savivaldybėmis ir valstybės valdomomis kompanijomis

poniai

Dicpetrienei ,juk Lietuvoje tiek valdininku,kurie gauna nemazas algas ir turi priziureti,rodyti savo asmeniniu pavyzdziu,o dabar ,kaip visada kaltas paprastas zmogus ;D nuomone

Hmm

O dėl Švėkšnos ir p. Slušnio konfidencialaus darbo p. Dičpetrienė nuomonės neturi?

prie sovietu nebuvo tokio

vaiku isnaudojimo – buvo galima pasiskusti. Nebuvo bedarbystes, o nedirbancius ivardindavo veltedziais ir sodindavo priverstiniam darbui. Prie sovietu buvo tik viena kasta uz plepejima gaunanti alga- komunistu partijos fukcionieriai. Kiti bent dirbo. Vieni daugiau, kiti maziau. Atlyginimas nebuvo didelis, nebuvo ir toks maziukas, kaip dabar. Buto tikejaisi sulaukti nors ir po ą0 metu stovedamas eileje. masina- gal po 15-20 metu, na dar ne visai pensijinio amziaus (per tiek darbo metu ir sutaupyti galejai, pradejes nuo degtuko – tuo paciu uzdegti kelis dujines degiklius). Buvo nuzmoginimas – eiles, eiles. I uzsienius ne visi isvaziuodavo. BET- mokslas, gydymas (ne visada nekokybiskas) buvo nemokamas! Atostogu gaudavai 2-3-4 savaites. Uz jas apmokedavo vidurki. Jei mokeisi aukstojoje vakariniame ar neakivaizdiniame skyriuje- valstybe skatino ir apmokedavo… Skaityti daugiau »

Save the Children

(motinine „Gelbekit vaikus” imone) 2013 metais turejo virs 1,9 mlrd.doleriu pajamu…

nu tai

O kas pades` Garliavos mergaitei?Deimantei kas pades?Netikiu ,kad dabar ji kalba kitaip ,nes jos laiskai motinai stankunaitei ,kad ji jos nemyli ir nori gyventi tik su Neringa parode ,kad mergaite mylejo savo artimus,tai senelius Kedzius teta Neringa ir visus kitus pas kuriuos ji gyyveno,o padare taip ,kad jaisnese prievarta ir nerodo iki siol.Kodel niekas nieko nedaro del sios mergaites?Tame paciame prtale skaiciau i kiek valdzios atstovu buvo kraiptasi del Deimantes ,bet tyla iki siol.Labai ruinasi del Gabrieliaus ir viskuom kas darosi Norvegijoj.O kodel nieko nedaro del Deimantes ?Kokia dar valstybine paslaptis gali buti sita maza mergaite?Ir kodel?

Dzūkija

„Gelbėkit vaikus” norvegiškos organizacijos klonas Lietuvoje…

Tai

kaip tikėt tuo žmogum??????

pasiūlymas dėl Rasos Dičpetrienės

Kreipiuosi į vaikų teisių kontrolieriaus tarnybą – atimkite iš Rasos Dičpetrienės jos aštuonmetį sūnų, nes motina emociškai nestabili, verkia prie vaiko (pati prisipažino šiame laiške) ir užduoda jam jo amžiui neadekvačius klausimus, tuo sukeldama jam emocinius išgyvenimus. Toks vaikas patiria psichloginį smurtą šeimoje ir negali toje aplinkoje tinkamai vystytis. Be to motina prisipažino, kad dažnai verkia dėl Lietuvos valstybės vyriausybių ir prezidentų atsakomybėje buvusių ir esamų nesutvarkomų problemų ir net gali pateikti jų sąrašą. Tikėtina, kad vaikas ne kartą matė verkiančią ar emociškai pažeistą mamą. Todėl tokiai motinai turi būti apribotos motinystės teisės ir vaikas turi būti perduotas auginti globėjams.

tikrai

keistai atrodė ką ji rašė:ne paaiškina, vaikui iškilus jo klausimams,bet pati verkia ir klausia vaiko????Sukelia jam galimai neigiamas emocijas ir išgyvenimus? Natūralu, kad negali objektyviai įvertinti,nes jei taip elgias mano,kad tinkamai?

Kazko nesupratau ?

Visai neseniai ,pries Naujuosius Gelbekit vaikus(Save the Children)JK organizacijos vadai buvo kritikuoti uz labai aukstus atlyginimus.Neradau tu skaiciu,tai rasau 2013metu-Dvi vadoves buvo atlygintos 168 000 ir 163 000 svaru.H-mm…Mes,paprasta dirbanti seima remiam Akluju labdara,Benamiu,Raudonaji kryziu(kurio vadas ,pasirodo 2013 uzdirbo 184 000 svaru).Jei ziureti TV,kur skirta pensininkams-kas kelios minutes rodo graudzius vaizdus su Afrikos vaikais gerianciais is balos ar mazute mergyte inde tampancia vandeni savo seimai.Indija,turinti pinigu ambicingom kosmoso isisavinimo programoms nesirupina savo vargsais.Vaikystej maldavau savo mamos paimti is ligonines maza berniuka naslaiti,taciau mama negalejo-jai uzteko alinancio darbo greitojoj pagalboj,o tetis gyveno atskirai.Tai ko Jus vardijate kokios tragedijos vyksta Lietuvoj,jei dirbate tokioj turtingoj organizacijoj,kuri TURI rupintis siais tragiskais atvejais ?Smerkiate zmones,priverstus gelbetis nuo skurdo uzsienyje,nesugebejusius Lietuvoj isitaisyti i ,,siltas vieteles”,kaip jus… Skaityti daugiau »

nezinau,

bet kad tie vaikai gelbejami selektyviai, tai matau. Rasa, tik dalinai su jumis sutinku. Ar bent pastebejote kaip is namu su galinga ginkluotu vyru grupuote valstybe ejo grobti mergaites..mazametes..silpno vaiko, apsikabinusio dar nelieciamybe turincia teiseja. Cia jums viskas tvarkoje? Netikromis asaromis ismokau netiket.

ha ha- pasiūlymas..

taikliai…
gardžiai prajuokinot 🙂 🙂

Viktorija iš Oslo

Ši veikėja – Norvegų gėjų-lesbiečių ir radikaliojo feminisčių sparno pinigais šeriamas ruporas. Visos istorijos išgalvotos, tai Putino tipo propoganda, kuria siekiama pateisinti vaikų grobimą ir perdavimą belytėms gėjų-lesbiečių poroms ir iš vaikų verslą darančios globėjų šeimoms.

Žiūrim ką turim

Atkreipkit dėmesį ką ponia galimai” įdeda” į 8 metų vaiko sąmonę?
„Verkiu todėl,jog nenoriu,kad Lietuvoje muštų vaikučius.
-O kas juos muša?
-Tėveliai,-atsakiau”.
Nesakoma „kai kurie”,”kartais”,ar neprimetama visiems ir ar tai nėra šmeižtas ir žeminimas Lietuvos tėvų, suabsoliutinant, naudojant kodinius žodžius : „Lietuvoje”,”tėvai””muša vaikus” ir tokia mintis paleidžiama plačiai?

Mix

Be reikalo ponia tiek laiko sugaišo vardindama baisius pavyzdžius. Žmonės jų šimtus poniai gali papasakoti, tai jokia paslaptis! Tačiau valdžiasėdžiams per sunku tokius reikalus išspręsti. Pastaruoju metu išaiškėjo, kad nemaža dalis valdžiasėdžių bei juos aptarnaujančių biurokratų, sėkmingai ir pelningai dirba kitų valstybių naudai, tad rūpintis Lietuvos reikalais bei jos vaikais nėra kada, o be to ir neapsimoka. Susidaro įspūdis, kad ponia, vardindama sunkiai gyvenančius ir bejėgius žmones, jaučiasi pranašesne. Bet, ar ponia pamąsto, kad viso to blogio šaknys yra jau 25 metus vykdoma ne kurianti, o griaunanti politika. Protingi (ne elito) piliečiai ne tik vardija daromas klaidas, bet ir teikia pasiūlymus, tačiau iš valdžiažmogių sulaukia tik patyčių.

Kazys

Tai klaiki partijų, biurokratų, valdininkų armijos nusikalstamos 25 metų veikos pasekmė. Kaip bebūtų skaudu, tai ne vienintelė LR valdžios ,,užmauta” Tautai nelaimė.
Kad Tautą iš naikinančios nelaisvės išvestume, surinkome 340 000 parašų Referendumui skebti. Ta pati valdžia galų gale apskritai Referendumus uždraudė.
Mes nušalinti nuo bet kokių valstybę įtakojančių(gelbstinčių) sprendimų.
Kaip Jums, vaikams ir sau patiems padėti??? Kreipkitės, rašykite, siūlykite, vienikimės…
Jei pralobę mūsų saskaita nusisuka, gal mes, mikro-smulkieji, verslo objektais vadinami, kuom galėtume prisidėti.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top