Rietavo konservatoriai nori permainų – į partijos pirmininkus siūlo N. Puteikį

Nors opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Priežiūros komitetas uždraudė parlamentarui Nagliui Puteikiui eiti vadovaujamas pareigas partijoje, Rietavo konservatoriai nusprendė kitaip ir į partijos pirmininkus iškėlė būtent jo kandidatūrą.

„Atsirado iniciatyvinė grupė, kuri palaikė jo kandidatūrą. Įvyko demokratinis procesas ir iš trijų kandidatų buvo išrinktas N.Puteikis“, – papasakojo TS-LKD Rietavo skyriaus pirmininkas Juras Beinušauskas.

Kaip Tiesos.lt jau rašė, TS-LKD partijos Priežiūros komitetas vasario pabaigoje nusprendė, kad N.Puteikis metus negalės eiti vadovaujančių pareigų visų lygių TS-LKD organuose. Toks sprendimas priimtas pasiskundus TS-LKD Klaipėdos miestų skyrių sueigos pirmininkui Arūnui Barbšiui dėl netoleruotino parlamentaro elgesio. Kaip teigia pats N.Puteikis, A.Barbšys jį apskundė dėl įrašo „Facebook“ paskyroje, kur teigiama, jog A.Barbšys, kaip ir kiti vietos politikai ir valdininkai, dangsto nerūšiuotų šiukšlių degintojus. Kaip pripažino komiteto narys Povilas Jakučionis, tokios nuobaudos skiriamos „žmonėms, kurie yra labai neramūs“.

Pasak TS-LKD Priežiūros komiteto pirmininko parlamentaro Arvydo Anušausko, komiteto sprendimai gali būti peržiūrimi iš naujo, jeigu pateikiama apeliacija. Ar N. Puteikis ją pateikė, A.Anušauskas nežinojo.

Tačiau Rietavo konservatorių sprendimas sudarė galimybę N. Puteikiui būti iškeltam, o partijos vadovybei – ištaisyti savo klaidą. „Jeigu jo neiškelsime dabar, o partijos Priežiūros komiteto sprendimas bus atšauktas kaip neteisėtas, N.Puteikis visai neteks galimybės būti iškeltas“, – teigė TS-LKD Rietavo skyriaus pirmininkas Juras Beinušauskas..

Be Naglio Puteikio, bendrapartiečiai kandidatais į partijos pirmininkus jau yra iškėlę Andrių Kubilių, Ireną Degutienę, Kęstutį Masiulį.

***

Daugiau apie TS-LKD partijoje pribrendusią permainų būtinybę skaitykite šiose Tiesos.lt publikacijose:

Vytautas Landsbergis: Reikia išsiaiškinti, kas esame
Andrius Švarplys: Didžioji lietuviško konservatizmo dilema
Diskusija apie Tėvynės sąjungą. Rasa Juknevičienė ir Laurynas Kasčiūnas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top