Rimas Jankūnas. Lietuvoje ir toliau priiminėja žmonių sveikatai pavojingus sprendimus, bet nesiima mokslu pagrįstų Covid-19 kontrolės priemonių

A. Vinokūras įrodė, kad kuo žmogus kvailesnis, tuoj jam viskas aiškiau. Medicinoje nusimano kaip kaimyno katinas, bet jis jau žino kas kaltas dėl gimdyvės mirties, nors tyrimas ligoninėje dar nesibaigė. Jam taip pat aišku, kad Covid-19 vakcinos saugo nuo mirties. Bet dėl ko to nerodo pagrindiniai klinikiniai tyrimai?

A. Vinokūrai, teršiate STI kaip 1988 metais komunistų partija teršė Sąjūdį. Prisimenu Sovietų kompartijos politbiuro gąsdinimus po Baltijos kelio, kad nacionalistų veikla kelia pavojų Pabaltijo tautų išlikimui. Bet Lietuva neišsigando, kaip ir jos kaimynės.
Esu absoliučiai tikras, kad jei Covid-19 Lietuvoje būtų valdomas kaip Švedijoje (panašiai kaip siūlo Sveikatos teisės institutas), tai būtų išgelbėtas ne vienas tūkstantis gyvybių. Prie apgailėtinos dabartinės situacijos privedė tie, kurie kritikavo Švediją, net kaltino ją eugenika ir toliau priiminėja žmonių sveikatai pavojingus sprendimus, bet nesiima mokslu pagrįstų Covid-19 kontrolės priemonių.

Tai norėčiau to A. Vinokūro pasiteirauti:
1. Kaip galėjo nutikti, kad Covid-19 vakcinų pagrindiniai klinikiniai tyrimai, kurie jau tęsiasi ilgiau kaip metus, iki šiol neparodė apsaugos nuo mirties?
https://www.ema.europa.eu/…/comirnaty-epar-product…

2. Gal jis galėtų pakomentuoti žemiau pateikiamus Public Health England duomenis apie mirties riziką paskiepytiems ir nepaskiepytiems per 28 dienas po teigiamo Covid-19 testo (labai norėčiau pamatyti mirties rizikos duomenis per visą laiką, ne vien tas 28 dienas).
https://assets.publishing.service.gov.uk/…/Technical…

3. Kai 2020 metais padaugėjo mirčių dėl Covid-19, buvo tikėtasi, kad atsiradus vakcinoms mirčių sumažės. Tačiau jų padaugėjo dar labiau, nors valdantieji teigia, kad sveikatos paslaugos teikiamos sklandžiai, o vakcinos gelbsti gyvybes (žr. žemiau).

4. Ar atsitiktinai visose amžiaus grupėse nuo 40 iki 69 metų daugiausiai mirčių po skiepo įvyko 20-29 dienomis (nuo 70 metų – 10-39 dienomis)? (žr. žemiau).

5. Jei Covid-19 Lietuvoje valdoma gerai ir nereikia kritikuoti, tai kaip atsitiko, kad Lietuva, paskiepijusi daugiausia gyventojų tarp buvusių sovietinių ES valstybių, pagal mirčių perteklių užimą antrą vietą tarp jų ir penktą pasaulyje?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Totaliausia

NESĄMONĖ valdančiųjų, tai, kad nuo pirmadienio galima naudoti tik medicinines kaukes, o tų medžiaginių, patogaus dizaino, nenuobodžių, galimų skalbti, lyginti ir prikvėpinti jau nebegalima naudoti. Du metus tiko naudoti, daugelį apsaugojo, o dabar -ŠAST- jau netinkamos. Akivaizdu, kad sandėliai perkrauti med. kaukėmis, o reikia toliau VYSTYTI planus ir biznius…. Apgailėtini nuosprendžiai……

Nukarūnuoti koroną!

Pagarba maloniai besišypsančiajam ir kitiems universaliu mąstymu apdovanotiesiems. Tegu šventoji dvasia ir toliau Jums padeda nukarūnuoti koroną.

STI - jėga!

vino-kuras – durnius…. dar naglas chamas!?

Kas davė leidimą

Kauno klinikoms persodinti covid19 sergančių organus?TV3 žinių reportažas.

Al.

Arkaša, beklijuodamas etiketes, nepastebėjo, kaip pats lėtai slysta į dugną.

Katinukas

Vien už pirmą sakinį Jankūnui reikėtų duoti Bitės Petkevičaitės premiją. Jei nori pasitikrinti, kaip mano konjunktūrinė „chebrytė”, paskaityk – bet kokiu klausimu – Vinokūrą ir tada iš karto aišku, kad tiesa kita.

ne avis

tikoji tiesa, kad nuo ekspermentintininio skiepo kokteilio mire jau penki milijardai zmoniu!!!! Atsibuskit, avys

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top