Rimvydas Valatka rado darbą: rengs liberalus rinkimams

Politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka, šiuo metu bendradarbiaujantis su portalu Delfi.lt, nuo rytdienos pradeda dirbti politinės partijos Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio rinkimų štabo konsultantu – padės liberalams rengtis 2016 metų spalį vyksiantiems Seimo rinkimams.

R. Valatka, pastaruosius trejus metus ėjęs laikraščio ir naujienų portalo „15min“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas, anksčiau dirbęs redaktoriumi naujienų portale lrytas.lt ir dienraštyje „Lietuvos rytas“, buvo atviras – naujasis karjeros vingis jam net labai priimtinas: „Pastaruoju metu ieškojausi tokio darbo, už kurį ne tik algą gaučiau, bet kuris man pačiam būtų priimtinas ir artimas. Iš visų pasiūlymų, kuriuos gavau, Liberalų sąjūdžio man buvo artimiausias. Pats niekada neslėpiau, kad laikausi liberalizmo doktrinos, todėl džiaugiuosi, kad tęsiu savo karjerą dirbdamas kartu su Liberalų sąjūdžiu. Tikiuosi padėti šiai augančiai politinei jėgai siekti aukščiausių tikslų“.

Būsimasis R. Valatkos darbdavys Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis negali atsidžiaugti naujuoju darbuotoju: „Rimvydas nėra tiesiog politikos apžvalgininkas – jis yra šios srities virtuozas, puikiausiai išmanantis Lietuvos politinio gyvenimo niuansus. Džiaugiamės, kad tokios asmenybės jungiasi prie Liberalų sąjūdžio komandos. Su R.Valatkos prisijungimu ir toliau laikysimės aukščiausių politinio darbo kokybės standartų ir sieksime tinkamai pasiruošti artėjantiems Seimo rinkimams“.

Liberalų sąjūdžio konsultantu pradėsiantis dirbti R.Valatka Sąjūdžio metais ir anksčiau yra dirbęs savaitraščiuose „Atgimimas“, „Gimtasis kraštas“.

Tiesos.lt primena: Nepriklausomybės Akto signataras R.Valatka buvo Aukščiausiojoje Taryboje-Atkuriamajame Seime nuo 1991 m. gegužės iki 1992 m. lapkričio priklausė Liberalų frakcijai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
natūralu

Cinikus traukia cinikai…

angliški ir rusiški liberalizmai

angliškas liberalizmas: pagarba žmogui, žmogus – aukščiausia vertybė.
rusiškas liberalizmas: kas stipresnis, gudresnis – tas laimi. jokios moralės, jokių įstatymų.
pas mus diegiamas rusiškas liberalizmas, o jaunimas galvoja, kad angliškas: čia visa tragedija.

Saulius

R. Valatka – išmintingiausias, įžvalgiausias, giliausiai mąstantis ir nuosekliausias savo pažiūromis Lietuvos žurnalistas.

naturalu

siam zmogystai vertybes yra svetimos. Svarbiausia- pinigai. Tad ir nuejo pas tokius pat.

Paulius Sauliui

Prisimenu jo nuoseklumą šmeižiant Vytautą Pociūną, gulant kryžium dėl EBSW, Dujotekanos, LEO…

laisviji rinka

Prostitutas aptarnaus klientus.
Pamdovanomime rimvydukui riaudioną žibintą.
Beje, visada sakiau- ti klinės pėdkelnės ir raudonas liemenukas, riviui labai tinka.
O gal nusiųskime valatkytę į euroviziją?
Laimėtų.

nieko gero....

atitinka „gimtojo krašto” tąsą….

Liberastui Sauliui

„R. Valatka, pastaruosius trejus metus ėjęs laikraščio ir naujienų portalo „15min“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas, anksčiau dirbęs redaktoriumi naujienų portale lrytas.lt ir dienraštyje „Lietuvos rytas“.

Kur valatka ne dirbtų būna išmestas lyg šūdas iš eketės. Manau gerai, kad Valatka susideda su liberastais. Lauksiu liberastų kaip ir konservatorių likimo.
nes kur Valatka ten bardelis per savo kvailą liežuvį.

Valatka yra prieštaringas ir

dar neatradęs savęs.Modernas,postmodernas ir gyvenimo tiesos vistiek jį susiras.Pas liberalus nepasislėps,nes Dievas iš jo norės kiek daugiau.”Kam daug duota,iš to daug ir pareikalauta…”

Ar Valatka

pasimeravo Gražulio kelnes? Manau jam labai tiktų. Su jo liežiuviu kaip tik.

liberalu standartai

Citata: „Su R.Valatkos prisijungimu ir toliau laikysimės aukščiausių politinio darbo kokybės standartų”.
Ar tie standartai apie tai, kaip greiciau isparduoti Lietuva, itvirtinti „vaivorykstiniu” viespatavima, diskriminuojant normalias seimas, „liberalizuoti” darbo santykius taip, kad dirbantieji uzsikabintu terbas ir iskeliautu po Europa…?

Standartas

Standartas -VALKATA iš „Komjaunimo ryto”- liberastų gebelsas.

llll

labai trumpai youtube.com/watch?v=tTOYnh9AX_U

Jonas Juliui Purui

Čia geras straipsnis alie liberalizmą, perskaityk ir pats išsiaiškinsi, nebereikės Valatkos klausinėti. http://goo.gl/DEV0Pj

hmm..

tai kas Valatką išmetė iš 15 min ir kas ten užėmė jo vietą?
Gal Paulauskas? nes kaip tai vis daugiau Paulausko straipsnių tame laikraštyje, o komentarai vis labiau cenzūruojjami.

interauts

nustebino žodis „atsinaujinusi” komanda. Jau pamaniau, kad visi pakeisti. Betgi ne – priešingai. Komanda tik išspjovė svetimkūnį, kažkieno infltruotą į redaktrius Valatką, kuris po Snoro skandalo turėjo apleit Lrytą.
Visa ankstesnė užsienyje baigusių mokslus vaikinų ir merginų komanda išliko su Gen. direktoriumi Tomu Balžeku ir teologijos/filosofijos mokslus baigusiu Večerskiu.
Valatkai ši komanda matyt bus padariusi įtaką, Jie jau ne taip komjaunuoliškai kalba. Bet matyt jo diktatūra ką ir kaip rašyti šiam jaunimui tiesiog pabodo ir po Valatkos interviu Lrytui, buvo gera proga juo nusikratyti.
Tiek žinių.
O dėl 15min rėmėj, dar išsiaiškinsiu.

interauts

Tomas Balžekas tikina, kad 15min ir „žmonės” investuotojas Schibsted Media Group neįtakoja ką ir kaip rašyti, bet tuo sunkoka patikėti. Ši Norvegijoj ir Švedijoj įsitvirtinusi korporacija turi ir kelis JAV žtdiškų bankų donorus ir Blommenholm Industrier invetitorius. O šieji turi savo aiškius tikslus: per |žmogaus teises” ir neva „demokratines laisves”, kuo labiau sumažinti vyriausybių kontrolę ir kuo labiau įdiegti korporacijų kontrolę: . The objective for establishing Blommenholm Industrier AS and the Tinius Trust was to secure ownership of Schibsted ASA in order to ensure that Schibsted ASA maintained free and independent editorial control and also to ensure that the group’s publications endeavored to deliver quality and credibility and to defend values such as freedom of faith, tolerance, human rights and… Skaityti daugiau »

interauts

ar cenzūrai neįtiko komentaras?

suomis

Tai karjeros pabaiga (pabaigos pradžia).

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top