Rinkimų naujienos: Artūro Zuoko komanda remia Rusijos agresiją prieš Ukrainą

Šarūnas Černiauskas | DELFI.lt

Prezidento posto siekti ketinantis Vilniaus merasArtūras Zuokas – vienas aktyviausių Lietuvos politikų socialiniuose tinkluose. Šis aktyvumas jam privirė košės.

Sekmadienį A. Zuoko „Facebook“ puslapyje „Meras Zuokas“ užvirė diskusija apie Ukrainą. O tikrą audrą sukėlė „Mero Zuoko“ pasisakymas apie Rusijos veiksmus.

„Rusija turi leidimą (karinei intervencijai – DELFI), bet papildomų pajėgų daugiau, negu ji ten turi, nėra atvesta. (…) Ir situacija paaštrėjo tik po to, kai išėjo JAV prezidento pasipiktinimas, NATO sekretoriaus pareiškimai Twitter. Ko buvo galima tikėtis iš Rusijos po tokių procesų? Draugiškų rankų paspaudimo ir sėdimo prie stalo? Manau, kad dar yra priemonių išvengti karo, nes per Ukrainą į Europą patenka beveik 75% dujų, derėtis yra dėl ko“, – rašė „Meras Zuokas“.

Vakarop paaiškėjo, kad „Meras Zuokas“ ir Artūras Zuokas – nebūtinai tas pats asmuo. Sostinės meras, regis, pats prisėdo prie savo „Facebook“ puslapio ir pareiškė, kad pastaruosius žodžius rašė kažkas iš jo pavaldinių.

„Komentarų dėl Ukrainos nerašiau. Su žmogumi, kuriam buvo mano puslapio, profilio priežiūra šį savaitgalį, bus kalbama atskirai ir bus imtasi atitinkamų priemonių.

Noriu aiškiai išreikšti savo nuomonę dėl situacijos: Rusija peržengė visas ribas ir savo veiksmais kelia grėsmę, ne tik Ukrainai, o visam regionui. Būtini ne pavieniai skirtinų politikų pasisakymai, o koordinuoti ir suderinti veiksmai tarp JT, NATO ir JAV ir ES institucijų“, – rašo „Meras Zuokas“. Jau kitas „Meras Zuokas“.

Sostinės meras DELFI teigė nesureikšminantis šio incidento. „Tai tiktai diskusijos, nuomonės. Pozicija (dėl Ukrainos – DELFI) labai aiški. Tam ir yra profilis „Facebook“: kad žmonės galėtų išsakyti savo nuomonę. Ir pasitaisyti, jeigu kažkas yra ne taip“, – kalbėjo A. Zuokas.

Meras pripažino, kad pasipiktinimo bangą sukėlusį komentarą rašė kažkas iš jo komandos žmonių. Vis dėlto bausti prasižengėlio A. Zuokas neketina. „Nesu bausmių šalininkas“, – reziumavo miesto galva.

Delfi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top