Rinkimų naujienos: D. Grybauskaitė dalino saldainius, o Z. Balčytis – stintas

Kaip skelbia 15min.lt bei prezidente.lt portalai, šiemet „Palangos stintos“ šventė pirmą kartą susilaukė šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės dėmesio – šeštadienį ji ne tik kepė stintas, maišė žuvienę, bet ir saldainiais vaišino kurorto vaikus.

Kaip matyti iš prezidente.lt portale skelbiamų nuotraukų, prezidentė ryškiai fotografavosi prie žuvienės katilo.

Prezidentės spaudos tarnybos parengtame pranešime skelbiama, kad prezidentė, ryžusis apsilankyti stintų šventėje, džiaugėsi: „Šiandien Palangoje – beveik visa Lietuva. Jau vienuoliktą kartą stintų ir žuvienės kvapas vilioja žmones iš tolimiausių kampelių. Net ir žiema nebaisi, kai ji kvepia stintomis. Kasmet augantis svečių būrys rodo, kad palangiškiai moka puoselėti senas pajūrio krašto tradicijas ir kurti naujas“, – rašoma prezidente.lt.

15min.lt portalo teigimu, nuo Jūratės ir Kastyčio aikštės į kurhauzą D.Grybauskaitė ryžosi eiti pėsčiomis. Pakeliui ji mielai sveikinosi su praeiviais, fotografavosi su vaikais, iš kišenės traukė jiems saldainius. Šalies vadovės pasirodymas neliko nepastebėtas – žmonės brovėsi vienas per kitą, norėjo įsiamžinti kartu. Tą liudija ir prezidente.lt skelbiamos nuotraukos (daugiau žiūrėti ČIA).

15min.lt portalo žiniomis, ties Birutės gatve D.Grybauskaitė stabtelėjo ir už marinuotų stintų stiklainį sumokėjo 25 Lt – nė nesiderėjusi.

Kaip rašoma prezidentės spaudos tarnybos išplatintame pranešime, „Prezidentė pasveikino šventės dalyvius ir visus šalies gyventojus su Lietuvos valstybės gimimo diena ir palinkėjo, kad gaivus Baltijos jūros vėjas ir smagi nuotaika pasklistų po visą šalį, sujungdama visus į vieną didelę šeimą, kuri moka būti kartu ir moka švęsti“.

Visą prezidentės D. Grybauskaitės sveikinimo kalbą „Su gimtadieniu, Lietuva“, pasakytą „Palangos stintų“ šventėje, skaitykite ČIA.

Atsidėkodami prezidentei už parodytą dėmesį, Palangos gyventojai pakvietė ją „prisijungti prie Stintų ordino, kuris yra įteikiamas už ryžtingus veiksmus ginant žvejų interesus ir padovanojo šalies vadovei mantiją.“

Be to, šalies vadovė apsilankė ir neseniai po rekonstrukcijos atvertame Palangos kurhauze, kur mažieji palangiškiai surengė koncertą, ir, žinoma, nusifotografavo. 

Kaip teigia 15min.lt portalas, „Palangos stintos“ šventę išnaudojo ir kitas kandidatas į prezidentus – socialdemokratas Zigmantas Balčytis, tačiau ar pats buvo atvykęs į šventę, žurnalistai kol kas nutyli. Greičiausiai ir jis buvo deramai politkorektiškas.

Kad raudona socialdemokratų partijos spalva papuoštoje palapinėje praeiviams stintos buvo dalijamos už dyką, nuotraukų portalas neskelbia. Tą buvo galima sužinoti vietoje – iš skrajutes dalijančių merginų. „Čia jus vaišina Z.Balčytis“, – aiškino jos.

Nuotraukų autoriai – Aurelija Kripaitė (15min.lt), Alvydas Ziabkus (lrytas.lt) ir Robertas Dačkus (prezidentės spaudos tarnyba).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top