Rinkimų naujienos: D. Grybauskaitė radikaliai pakeitė poziciją dėl referendumo

Dar neseniai kartu su Europos Parlamento nariu Vytautu Landsbergiu ir premjeru Algirdu Butkevičiumi smerkusi Tautos referendumo iniciatyvą, artėjant rinkimams prezidentė Dalia Grybauskaitė radikaliai pakeitė savo poziciją.

Šiandien Vyriausioje rinkimų komisijoje (VRK) paklausta, ką ji mananti apie referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams iniciatyvą, šalies vadovė pareiškė: „Jau esu atsakiusi, kad Lietuvos žemė, pirmiausia, turi priklausyti Lietuvos žmonėms ir būtinas įstatymas, kuris užtikrintų saugiklius kaip ir visose europinėse valstybėse yra padaryta jau seniai, kad žemė, ypač dirbamoji žemė, žemės ūkio paskirties žemė, pirmiausia, priklausytų tos šalies piliečiams. Manau, kad vienokiu ar kitokiu būdu Lietuvos vyriausybė ir Seimas užtikrins“, –kalbėjo D.Grybauskaitė.
Paprašyta patikslinti, ar teigianti, kad referendumo nereikia, ji atsakė: „Reikia užtikrinti, kad Lietuvos dirbamoji žemės ūkio paskirties žemė, pirmiausia, priklausytų Lietuvos piliečiams. Kokia tai forma bus padaryta – ne taip svarbu. Svarbu rezultatas, kad ta žemė būtų Lietuvos žmonių rankose“, – sakė D.Grybauskaitė.

Ar D. Grybauskaitei pakeitus nuomonę dėl žemės ir Tautos referendumo, savo poziciją radikaliai pakeis ir prezidentę be išlygų remiantys konservatoriai bei liberalai: Andrius Kubilius, Vytautas Landsbergis, Eligijus Masiulis, Gintaras Steponavičius, Eugenijus Gentvilas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top