Rinkimų naujienos. Dalia Grybauskaitė: „Parodykime, kad esame laimingi!“

Kaip praneša prezidentės spaudos tarnyba, trečiadienį, balandžio 30 d., Lietuvai minint narystės ES dešimtmetį, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo akcijoje „Padovanok savo šypseną Europai“, kurios metu buvo suformuota didžiulė „gyva“ ES vėliava ir nusiųstos lietuviškos šypsenos Europai.

Prie akcijos, vykusios Daukanto aikštėje, prisijungė apie 1000 moksleivių iš 40 Lietuvos mokyklų, vilniečių ir miesto svečių, taip pat konferencijos „Dešimt Lietuvos narystės Europos Sąjungoje metų“ dalyviai.

„Šiandien Lietuva tikrai turi kuo didžiuotis ir dėl ko plačiai šypsotis. Jau dešimt metų esame Europos Sąjungos nariais. Mylėkime savo Lietuvą ir visi kartu kurkime ir puoselėkime mūsų europietišką valstybę. Nusiųskime savo lietuviškas šypsenas Europai ir parodykime, kad esame laimingi gyvendami europietiškoje Lietuvoje“ – sakė Prezidentė.

Akcijos metu Daukanto aikštėje buvo suformuota didžiulė „gyva“ Europos Sąjungos vėliava iš žmonių su mėlynomis kepurėlėmis ir geltonų skėčių. Ši vėliava simbolizuoja visų ES šalių vienybę. Vėliava atitiko Europos Sąjungos šūkį – „susivieniję įvairovėje“. Ją formuojant dalyvavo ir maži, ir dideli Lietuvos piliečiai, kurie parodė, kokia spalvinga yra Lietuva.

Susirinkusieji taip pat turėjo galimybę išgirsti šiuolaikinę ES himno „Odė džiaugsmui“ interpretaciją ir populiariausias visų 28 ES šalių narių dainas.

Vakare Katedros aikštėje iškilmingame koncerte „ESame“ Prezidentė pasveikins Lietuvos žmones Lietuvos narystės ES dešimtmečio proga.

2014-04-30, Prezidentės spaudos tarnyba

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top