Rinkimų naujienos. „Maisto banko“ akciją atidariusi D. Grybauskaitė: „Gerumas – mūsų visų stiprybės šaltinis“

Penktadienis, balandžio 11 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą dešimtą kartą organizuojamai „Maisto banko“ akcijai, kuria kviečiama pirkti būtiniausius maisto produktus ir aukoti juos vargingiausiai gyvenantiems šalies žmonėms.

„Artėjant šventoms Velykoms nepamirškime ir sunkiau gyvenančiųjų. Dalinkimės kasdiene duona ir padėkime tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Juk gerumas yra visų mūsų stiprybės šaltinis“, – sako Prezidentė.

Pasak Prezidentės, aktyvus dalyvavimas „Maisto banko“ akcijoje rodo, kad Lietuvos žmonės yra neabejingi kitų nelaimei. Pernai rudenį vykusios „Maisto banko“ akcijos metu maisto buvo paaukota už daugiau nei milijoną litų. Iš viso per 10 akcijos gyvavimo metų Lietuvos gyventojai nepasiturintiesiems yra paaukoję beveik 9 milijonų litų vertės maisto.

„Maisto banko“ akcija vyks penktadienį ir šeštadienį 70-yje Lietuvos miestų. Žmonės gali aukoti maisto produktus visose didžiosiose parduotuvėse. Paaukotas maistas perduodamas pagyvenusių žmonių ir neįgaliųjų organizacijoms, vaikų ir senelių globos namams, labdaros valgykloms, nuo priklausomybių besigydančių asmenų prieglaudoms, nakvynės namams.

2014-04-11, Prezidentės spaudos tarnyba

prezidente.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
60 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
60
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top