0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dabar dar tik

„draugiškai pataria”,kaip dengti Kalėdų stalą,kokie indai tinka,ką rengtis,ką kalbėti…Taip laužomos tradicijos.Tuoj nemokėsim, nei kalbėti,nei tylėti,nei sėdėti,nei stovėti,nei valgyti…Jei neturėsim savigarbos ir neginsim paveldo,kuris mus gina ir nuo virusų,jeigu ką.

Na, ne...

Dabartinė vyriausybė bus laisvės tautą uždaryti į kalėjimą vyriausybė. O dėl atskirų žmonių likimo nereikės nė trojkos – užteks vieno paklusnaus policininko. Beje, kai policininkas prieis prie žmogaus išrašyti jam baudą – ar jie jau bus laikomi esantys iš vieno šeimos ūkio?

Covidas nesibaigs,

kol žmonija nesusivoks, dėl ko jis kilo. Kol kas visos vyriausybės klaidžioja savo iliuzinėse ,,galiose”, todėl persilaužimo dar teks palaukti.

Manau,

kad laimėti rinkimus buvo reikalingi pinigai. Dabar reikia tuos pinigus „atidirbti”, na, o kaip? Matosi plika akimi. Netikiu, kad visi valdžiažmogiai tokie buki, kad nesuprastu priimamų sprendimų kvailumo, bet „atidirbti” reikia.

Bravo, dvasiškas tėveli,

taip subtiliai patrolint neliustratus – tieisog aukštasis pilotažas.

>Na, ne...       2020-12-15 14:34

baisiau, kad priėjęs bauduotojas iš kito (ar gal jau iš baudžiamo asmens šeimos?)ūkio nepultų laižytis, bo bandydamas atsistumti nuo tokios sticihiškai pramušusios meilės, rizikuoji būt pasodintas už netolerazmą.

Robertai,

Ramių Kalėdų, prisimenu, kai jas šventėme VVPI bendrabutyje, 323 kambaryje su Papa Joe.

Pagarba

ačiū kunigui Robertui, už tiesos žodį, kurį prisimenu dar iš 1991 m nakties iš sausio 12 į 13 iš AT rūmų antro aukšto lango…

stasys

Panašu jog čia renkasi sava chebra ..Minusavau , ne str. o kažkokios špargalkės .Gal žmogus ,jo gyvybė, apskritai neteko to kunigo akyse vertybės ?

štazele

stazyzlova, eik, išpažink savo nuodėmes tave kuruojančiam leitenantui. Tada ropok atgal pas šeimininkus. Atmink – kuo daugiau vazelino, tuo laisviau eisis. O čia nebesirodyk, nesivargink, ущербный.

Komentaras

17 2:31 prie Tomo Baranausko publikacijos KARANT!NAS.

Jie net neatsiprašo dėl apgailėtino elgesio

Juk daugumoje dėl jų kurstymo visus metus ir plito nevaldomai virusas, nes kai kurie lengvo elgesio žmonės jais tikėjo ir suvaržymų nesilaikė. Kaip tokiais meluojančiais galima pasitikėti ir dar už juos balsuoti?

Iš tikrųjų tai gerai,

kai juodu ant balto parodyta, ką šnekėjo, kai buvo opozicijoje ir ką dabar…Gal jiems patiems pasimatys jų susidvejinimas.

Fox

Tucker Carlson Tonight 12/21/20 FULL | FOX BREAKING TRUMP NEWS december 21 ,2020
https://www.youtube.com/watch?v=grwDiUSXizI

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top