Robertas Grigas. Prezidentas Nausėda neišsigynė savo žodžio už konstitucinę šeimos sampratą

Bravo, Prezidente Nausėda!

Neišsigynė savo žodžio už konstitucinę šeimos sampratą, tarto Šeimų maršo dalyviams! (LRT „Dienos tema“).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

O Skaisgirytė kitaip interpretavo G.Nausėdos pakalbėtą tekstą Vingio Parkui.Patarėja ,matyt,bandė suklaidinti Lietuvos visuomenę pagal savo varpinę.

mtz.

tokia moterytė nelabai suvaldanti liežuvį prezidentą pavadino visišku 0 , ir yra teisi,kad ir kaip jos nemėgčiau.pavadinčiau jį vėtrunge.

>mtz

… ką turi omeny? Konkrečiai – nuorodas.

 zodzio laisvei

o kaip ji interpretavo?
siaip ji tikrai nebloga politologe.

 hmm.. >mtz

patikek, sorosistinei tauskalei A.Maldeikienei nepavyks „nunulinti” MUSU prezidento. kad ir kaip noretu jo vietoj matyt savo drauge simonyte!.

ir taip ir ne

Norisi paremti Prezidenta Nauseda, bet norisi ir is jo isgirsti aiskesne zinute kai kuriais klausimais. Puikiai suprantu, kaip jam sunku islaviruoti, kad valdantieji su europarlamentaru, seimunu, ministru ir kitokiu pareigunu pagalba jo neapskelbtu Europoje homofobu ar kokiu orbanistu, kas reikstu jo poziciju susilpnejima. Pasirinkimas bus sunkus (o gal jau padarytas). As tai palauksiu to aiskesnio pasirinkimo pries girdamas Jo Ekscelencija. Tiesiog, kad nebutu vel, kaip su kai kuriais buvusiais… Norisi pozityvo, bet tikro, o ne isgalvoto

Kis

pasistenkite ismokti vertinti aplinkinius ,ziurek ir su tavimi bendraus panasiai.Atejus i valdzia,kur dingo pazadeta laisve?Ir prasidejo fasistavimas,bauda tukstantines ,kad geju pavadinus kad ir pederastu ,juk esmes nepakeisi,nei jis taps geresniu,nei blogesniu.Juk ne 10 tu samdomu suneku vietoje „isriktuju”pasaulis laikosi.Taip yra tokia grupe zmoniu ir spreskime neuzsiraunant.Juk teisingai sakoma,kad leisk kiaulei ji uzlips ir ant altoriaus,o seima lietuvyje ir yra tas altorius,seima tai trecioji karta po manes ,kurios trys mamos vezioja du busimus lietuvos karius ir viena geltonkase.Grazu?Nezmoniskai,kai matai gyvenimo tekme,va ant tokiu seimu ir vaziuoja Lietuva.Kitu seimu neisivaizduoju V+V=seima?arba M+M=seimai?Jums neduotas jausmas ir teise vadintis seima.

>mtz

… ir vis dėlto – apie ką mes konkrečiai kalbame? Apie palatos pacientus ma…l…d.. ir kitus nekalbu. Negaiškime laiko.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top