Rolandas Paksas: Lietuvą pakels tik Zigmantas Balčytis!

Tiesos.lt redakcija

Šiandien, gegužės 5-ąją, Europos Parlamento narys Rolandas Paksas paskelbė „bendražygiams ir bendraminčiams“ dramatišką atsišaukimą.

Kadaise socialdemokratų daugumos Seimo iš pareigų atstatydintas, vėliau šios partijos ir jos partnerių prie Prezidento rinkimų neprileistas buvęs šalies vadovas R. Paksas šiuo atsišaukimu nuolankiai paragino savo rėmėjus gegužės 11 dieną rinkimuose balsuoti už Socialdemokratų partijos kandidatą Zigmantą Balčytį.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas skelbia:

„Esu įsitikinęs, kad dabartinė valdančioji koalicija Seime ir jos suformuota Vyriausybė šiandien yra vienintelis garantas, galintis užtikrinti Lietuvos saugumą, demokratijos raidą, teisingumą ir žmonių gerovę. Nepaisant to, koalicijai nepavyko pasiekti susitarimo dėl bendro kandidato rinkimuose į Lietuvos Prezidento pareigas.

Negaliu Jūsų kviesti ateiti į Respublikos Prezidento rinkimus gegužės 11-ąją, tačiau gerai suprantu, kad pilietinė pareiga ir atsakomybė už savo šalį yra svarbiau nei politinės kovos batalijos. Kiekvienas asmeniškai turime šią atsakomybę suvokti ir apsispręsti.

Todėl atėjo metas Jums pasakyti, kad dabartinei šalies Prezidentei šiandien matau vienintelę alternatyvą – Zigmantą Balčytį. Juo galėčiau pasitikėti ir patikėti svarbiausias pareigas valstybėje. Jis į naują kokybę galėtų iškelti bendrų koalicijos tikslų įgyvendinimą.

Zigmantą Balčytį pažįstu asmeniškai kaip nuosaikų politiką, konstruktyvų ir patikimą bendražygį.

Tikiuosi, kad sutelktai dirbdami kartu sukursime gražesnę ir teisingesnę mūsų ateitį.

Lietuva, kelkis!“

Tiesos.lt portalui šiandien nepavyko prisiskambinti Socialdemokratų partijos garbės pirmininkui Aloyzui Sakalui ir paklausti jo, kaip jis vertina geranorišką pono R. Pakso paramą ponui Z. Balčyčiui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top