Romas Lazutka. Jie ir vėl meluos

Gitanas Nausėda prabilo apie valstybinį komercinį banką.

Už tai vadinamojoje žiniasklaidoje jis gaus eilinę valatkinio mėšlo porciją. O visuomenei laisvarinkininkai ir verslo PR samdiniai išaiškins, kad tai grįžimas į sovietiją, „valstybei nebūdinga funkcija“ – „rinkos ekonomikoje to nėra“.

Tai žinokite, kad jie ir vėl meluos.

„The European Association of Public Banks (EAPB) is the voice of the European public banking sector. EAPB represents directly and indirectly over 90 financial institutions with overall total assets of over € 3.500 bn and 15% market share of the European financial sector“. („Europos valstybinių bankų asociacija (EAPB) yra Europos viešosios bankininkystės sektoriaus balsas. EAPB tiesiogiai ir netiesiogiai atstovauja daugiau kaip 90 finansų institucijų, kurių bendras turtas viršija 3500 milijardų eurų ir sudaro 15% Europos finansų sektoriaus rinkos dalies“ – Tiesos.lt vertimas)

Daugiau ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

Tiesa jus išlaisvins sakė Jėzus. Dievas yra Dvasia o dvasia yra Tiesa, arba Dievas yra Tiesa tai net N. Sadūnaitė ne taip seniai patvirtino. Dievas yra Tiesa. Ir Dievas/Tiesa tame kad Jėzus draudė palūkininkavimą, pagal Bibliją. Koranas taip pat draudžia palūkininkavimą

reality

Yra paklausa, bus ir pasiūla.
Kol yra tiek kvailių, kol dauguma nesipriešinantys apkiautėliai-
melagiams žulikams Lietuvėlė tikras rojus.
Jeigu dauguma avinai- kodėl jų nekirpti?
Kirps, melš ir pjaus.
Ir dar lieps susimokėti už paslaugas:)

pagarba Prezidentui,tokio dar neturėjom

Kad Lietuvai kaip ir kito kelio jau ir nebėra. Nebėra laiko ir ilgam svarstymui – bankų dabartinė savivalė yra nepateisinama,bet pelno siekis matomai visai protelį užtemdė.

pagarbos dalintojui

Tikriausiai, dar neseniai dalinai pagarbas karabasininkams.
Sėju, kažkada ir landsgrybiai tau buvo dievai.
Nesunku atspėti, kad buvai iš tų asilų, kurie kažkada paknopstom bėgo balsuoti už Burokevyčiūtę.
Dabar radai kitą kumyrą?
Joooo, kumetys ir afrikose lieka kumečiu- negali nebučiuoti ponui subinės.

viskas kaip ir gerai

„Šiaulių banko” pagrindu ir pagimdys tą valstybinį banką. Tik nepamirškite, kas darėsi kažkada su „Valstybiniu komerciniu banku” EBSW imperijoje ir su tokiu pačiu valstybiniu „Lietuvos žemės ūkio banku”. Korupcija…

stasys

noras turėti valstybinį banką turėtu buti grindžiamas argumentais . Ar toks bankas netaps našta valstybei , kai reikės realius pinigus uždirbti . Kaip žinia valstybinėms įmonėms sekasi tik ten kur joms suteiktas monopolis išimtinis . Kvaila versti verslą konkuruoti su valstybe , paprastai tokie dalykai baigiasi gana skaudžiomis skyrybomis. Yra vienas klausimas kuri pasufleruoja autorius.. vienok ta reikia daryti kai ekonomika kylą į kalną ..o ne ruošiasi leistis .

Valstybinis bankas

yra būtinas ir jis bus įsteigtas.O be to,labai geras interviu Respublikoje su L.Klimka.Nelabai kuo galima pasiguosti,jei nekovosim.

Kol neoatrauks Skvernelio,kuris

stipriai dangstosi savo liga,tol bus negerai.

kas gali paneigti, jog tai ne žaidimas?

valstybinis bankas tikrai yra būtinas – juk reikia kažkaip gelbėti visuomenę nuo swedbankių lupikavimo teroro. tai viena.
o vat antra – labai sunku, daugiau nei sunku patikėti, jog ketvirtį amžiaus švedams tarnavęs žmogelis ims dusinti savo buvusius(?) šeimininkus.
didesnė tikimybė, jog gali būti sužaistas gudrus ėjimas – kol tikrai kažkas kiti nepadarė realaus harakiri švedbankiams, nausėdas numes kvailiams reformos simuliakrą, t.y. sukurs tipo valstybininį, bet realiai neįgalų bankelį.
o šwedbankiai kaip plėšė Lietuvą taip ir toliau plėš.

stasys

Valio , leiskime į priekį bankinio sektoriaus patriotus , anie tikrai išmuš teisingas paslaugu kainas ir pareguliuos bankams teisingus viršpelnius .O štai įsteigus savo banką Lietuva galėtu netgi paskolas politines dalinti .:))

Žinoma

kad meluos. Ir komunistui, ir neomarksistui melas yra natūrali būsena. O valstybinis bankas reikalingas kaip ir pati valstybė. Keletas iš daugelio poreikių: 1. Valstybinis bankas kaip valstybingumo simbolis. Čia tas pats, kaip neturėti valstybinio herbo, himno ar valstybinės kalbos. Tai yra elementarus savigarbos klausimas. 2. Konkurencijos didinimui. Ypač aktualu tapo po Snoro nužudymo. Matome konkurencija vis mažėja, bankai Lietuvoje plėšikauja kaip niekur kitur ES. 3. Ekonominiam stabilumui. Pakanka prisiminti, kas darėsi krizės metu. Gelbėdami motininius bankus Lietuvoje veikiantys Švedijos bankai nepaisė absoliučiai jokių Lietuvos ekonomikos interesų. Tiesiog nebuvo kam tai daryti. Švedijos bankai didžiąja dalimi yra atsakingi už praėjusios krizės mastą ir padarinius. 4. Gyventojų santaupos. Lietuvos gyventojai laiko milijardus savo santaupų užsienio bankuose ir už tai nieko negauna. Neskaitant… Skaityti daugiau »

užtenka

į Lietuvą pakviesti pora Kinijos (tuoj bus pirma pasaulio ekonomika) bankų, ir visi švedbankiai pridėtų į kelnes.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top