Romoje – didžiausia Italijos istorijoje demonstracija prieš vienalytę partnerystę

Pro Patria

Šeštadienį Romoje šimtai tūkstančių žmonių susirinko į didžiausią Italijos istorijoje demonstraciją prieš vienalytes partnerystes. Tai reakcija į Italijos Ministro Pirmininko siūlymus priimti įstatymą, kuris įteisintų tos pačios lyties partnerystes.

Šv. Jono aikštė, talpinanti maždaug 300 tūkst. žmonių, buvo visiškai pilna, daug žmonių į ją nebetilpo ir todėl demontracija išsiplėtė į gatves. Organizatoriai teigia, kad demonstracijoje dalyvavo net milijonas žmonių, tarp kurių ir 100 Italijos parlamentarų. Demontracijos dalyviams palaiminimą teikė akrivyskupas Vincenzo Paglia, Vatikano popiežiškosios šeimos tarybos prezidentas.

Nors minią sudarė daugiausia katalikai, demonstracijoje galima buvo sutikti ir evangelikų, musulmonų bei žydų. Tarp kitų, dalyviai laikė ir plakatus su užrašais „Apginkime savo vaikus“ ir „Šeima išgelbės pasaulį“.

Ši už šeimą pasisakanti demonstracija sekė po praeitą savaitę Romoje vykusio LGBT parado, kuriame dalyvavo keli tūkstančiai gėjų aktyvistų, tarp kurių galima buvo pamatyti ir pusnuogių vyrų bei ryškiai išsidažiusių transvestitų.

Italija yra vienintelė valstybė Vakarų Europoje, nelegalizavusi tos pačios lyties „santuokų“ ar partnerysčių. Tačiau nepaisydamas šalies įstatymų, Romos meras registravo tos pačios lyties poras iš kitų šalių. Civilinės partnerystės įstatymo projektas dabar atsidūręs Italijos senate, Ministras Pirmininkas Matteo Renzi tikisi, kad už jį balsuojama bus dar iki liepos pabaigos.

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nu ne, Lietuvai netinka

Lietuvoje propaguojamos tik vienalytės sąjungos: komunistas su komunistu, kgbisto vaikas su kgbisto vaiku.
Tautybė ir lytis neturi reikšmės – svarbu idėjiškai vienalytė šeima kad būtų 🙂

marina vakarine su

kuoduotaja tuoj pasistengs prastumti partneryste i Lietuva – juk abi be jokios morales, o seimas jau seniai tapo belyciu su didele grupe iskrypusiu pedofilu.

Visas pasaulis

Kovoja už savo teises. Tik ne Lietuvoje. Lietuva avinų banda. Kur juos veda jiems vienodai rodo. O kam kovoti vis tiek piemenų grupelė valdys šalį. A ne?
Kur mūsų tūkstančiai kovotojų už savo teises? Viena marina-aušrina povilonina su simonkinu sutvarkis avinų banda taip kaip jiems reikia.

> visas pasaulis

Tamsta irgi esi vienas is tu avinu.Ir atiduodi valdyti sali tai piemenu grupelei.Kompiuteryje „kariauti” mes visi sugebam, bet sikna pakelt deja…

Liepa

Italai rodo tinkamą pavyzdį.”Avinų”etiketės jiems tikrai nepriklijuosi//

Komentatorius

Šaunuoliai italai.
Tikėkimės, kad dar nevėlu sutramdyti šitą iškrypėlių gaivalą.

Evang

„ Nemanykite kad aš atėjęs panaikinti įstatymo ar Pranašų. Ne panaikinti jų atėjau, bet vykdyti“ Evangelija pagal Matą 5, 17. O penkiaknygės „Įstatyme” draudžiama vyrui turėti santykiu su vyru.Todėl visai nenuostabu kad Italija vadovaujasi Kristaus mokymu ir Kristaus minimu Įstatymu.

VaidasVDS

Iš Apreiškimo: — „Nors religinės, visuomeninės, ir švietimo institucijos visos yra esminės kultūrinės civilizacijos išlikimui, bet pagrindinis civilizuotojas yra šeima. Vaikas didžiosios dalies gyvenimo pagrindinių dalykų išmoksta iš savo šeimos ir artimųjų.” — „Vienas vyras ir viena moteris, bendradarbiaudami, net ir už šeimos ir palikuonių ribų, daugeliu atvejų yra daug pranašesni už du vyrus ir dvi moteris. Šitas lyčių suporavimas padidino išlikimą ir buvo žmogiškosios visuomenės pati pradžia.” — „Šeima yra žmogaus didžiausias grynai žmogiškasis pasiekimas, sujungianti, kaip ji tą iš tiesų ir daro, vyro ir moters biologinių ryšių evoliuciją su vyro ir žmonos visuomeniniais ryšiais.” — „Kokias šeimas turi rasė ar nacija, tokia yra ir visuomenė.” — „Malonumai iš tikrųjų pražudo, jeigu jiems pavyksta sunaikinti nuosavybę, kuri yra tapusi… Skaityti daugiau »

...

Lietuviai,cia jums pavyzdys,kaip reikia priesintis blogybems.Ne komentaruose buti mandriems,o reikalui esant pakelti uzpakalius nuo kedes.Valdzia musu nebijo,nes zino,kad mes nekovosime uz savo teises,kaip rasote,visokios pavilionienes,kuodytes,daininikes uz mus nuspres.Jei bandys prastumti kazka panasaus i norges BARNEVERNET ,privalome iseiti i gatves ir pasakyti griezta ne.SALIN SUTEPTAS RANKAS NUO MUSU SEIMU IR MUSU VAIKU.

Vytautas

Ne visa ES prarado sveiką protą. Pastarosiomis dienomis Austrijos nacionalinė asamblėja beveik vienbalsiai nubalsavo prieš vienalyčių „santuokos” įteisinimą. Plačiau apie tai galima paskaityri Pro Patria internetiniame portale (propatria.lt).

vasia

dar ne viskas prarasta…

Letas dėl VaidoVDS

Vaido „apreiškimas” – tai „Urantijos” knyga, kurią cituodamas jis visą laiką atkakliai pamiršta tai nurodyti.

Letas dėl Vytautui

Niekas jokio proto neprarado, ES yra pasaulinio konclagerio statybos pakopa, o ką parlamentai šiandien atmetė, ryt vis tiek priims, nes 1) ne jie valdo, bet globaliniai bankai, 2) pats parlamentarizmas yra vis tos pačios masonerijos kūrinys. Demokratijai pakeitus monarchijas (o monarchijoms – teokratiją), viskas nuosekliai juda link Apr 13, 17, bet tik ne priešinga linkme.

Taisymas

T.y. Letas Palmaitis Vytautui

o Lietuvoje

greitai uzdraus vyro ir moters santuokas. 🙂

VaidasVDS

dėl Leto
Letas vis dar galvoja, kad labai svarbu yra mylėti ne Dievą, o neva šventas knygas, ir pirmiau tikėti į šventraštį, o tik po to į Dievą. O štai aš manau, kad daug svarbiau yra tikėti į Dievą, o po to analizuoti visus religinius šaltinius, ieškant ten ne tiek religinės, kiek dvasinės tiesos. Kadangi Urantijos Knyga nėra dogmatinė, Ji nemoko dogmatizmo, tad visai nebūtina būtinai pabrėžti, kad kažkas teisingo yra būtent tik Urantijos Knygoje, nes tos tiesos galima rasti visuose religiniuose raštuose. Bet jei kam nors reikia sužinoti tiesos šaltinį, mielai jiems nurodysiu, nes Apreiškime sakoma:

„Savo partneriams sužadinkite apetitą tiesai; patarkite tiktai tada, kada patarimo yra prašoma.”

Dėdė VaiduiVDS

Kitą kartą cituojant Urantijos knygą, reiktų tai nurodyti, o ne skelbti kaip „Iš Apreiškimo”. Dėl tikslumo. Leto pastaba buvo teisinga.

stasys

Italai tokiu požiūriu tik patvirtina ,..kita tiesa, tai kas neleidžiama neišsprendžia problemos, o tik ja dar labiau komplikuoja. Čia panašiai kaip su abortais, realybė dažnai piešia visai kitas paklodes,.. nei mes patys norėtume matyti .Vieni prie to prisitaiko kiti su tuo kovoja . Rezultate laimi tas požiūris kuris būna labiausiai pasikaustęs pokyčiams. Reikia stiprinti tradicines vertybes visuomenėje , o ne blaškytis draudimais saugant ‘senasias’ ..nuo „naujų”. Aišku tokia pozicija politiškai labiau priimtina ..nes tame turinio parėkauti yra daugiau, gaila bet tai niekur neveda, tik iki to kampo kai visi supras kad tame jau ne madinga prieštarauti.
pagal tai atviras „bulvonizmas”.

hmm

o man iš Pro patrijos straipsnio taip ir neaišku, ar italai protestuoja prieš homoseksualų santuokas, ar prieš partnerystę. Iš užsienio spaudos supratau, kad prieš santuokas. Kaip ir prancūzai protestavo. Kam Pro patrija nori viską suvelti?

Dėdė > hmm

„Tai reakcija į Italijos Ministro Pirmininko siūlymus priimti įstatymą, kuris įteisintų tos pačios lyties partnerystes.”

Logiška, kai protestuojama prieš tam tikras politines iniciatyvas. Jūsų versija – tai buvo dėkingumo demonstracija, remianti Italijos premjero siūlymus?

VaidasVDS

Dėdei, aš iš principo esu prieš įstatymo raidės propagavimą, ar tai būtų neva šventraštis, ar tai būtų paprastas, iš papročių ar kokių nors grupinių interesų, kilęs įstatymas. Tai būtų svarbu, jei būtų analizuojama, ar įstatymo raidė atitinka tiesą, nes juk būna ir taip, kad įstatymo raidė neatitinka tiesos. Taip yra ir su šventraščiais, ir su paprastais įstatymais. Jei paseksite Leto pasisakymus, tai galėsite pastebėti, kad pagal jį, ir pagal šventraštį, Dievas, nors ir turėtų būti Meilė, bet jis ir prakeikinėja, ir pritaria kankinimams, ir į sieros ežerą sumėto, ir pragarų prigalvoja, ir dar proto ne visiems pakankamai padalina. Nenuostabu, kad ne taip jau daugelis nori tikėti tokiu „dievu”. Jėzus apreiškė visai kitokį Dievą, kuris yra Meilė, mokė, kad nesipriešinant fiziškai,… Skaityti daugiau »

Letas hmmmui

Protingi žmonės protestuoja ne prieš homoseksualus, ne prieš jų „santuokas” ar partnerystes, bet prieš „įstatymus” ta tema. Homoseksualai čia niekuo dėti, įstatymiškai pradedama naikinti šeimos instituciją.

> VaidasVDS

Įdomu, ką tokiu atveju pats siūlai mums žemiškiems žmonėms… Ar atsisakyti viso savo turto bei valstybės ir nuolankiai laukti, kad koki nors islamo valstybės (pasaulio) kūrėjai ateitų mums „netikėliams” nupjauti galvas?

> hmm

Italijos žmonės protestavo prieš beprotybę, t. y. prieš nenormalumo (šiuo atveju homoseksualumo) viešinimosi įteisinimą per partnerystę ir „santuoką”. Juk žmogaus prigimtis yra tokia, kad savo nenormalumą slepia, bet ne reklamuojasi, kaip kokį asmeninį teigiamą atsiekimą.

VaidasVDS

to 19:51 Jei pasaulis vystytųsi tikru dvasiniu keliu, jokios Islamo valstybės neturėtų jokių šansų susikurti. Jeigu žmogus būtų sugebėjęs sukurti idealią religiją, tai pasaulis nebūtų tokioje dvasinėje krizėje, kaip dabar. Viskas, ką iki šiol sugebėjo žmogus, tai iškraipyti įvairiu laiku gautus dvasinius apreiškimus. Iki 20 amžiaus šiuolaikinis Pasaulis turėjo du didelius Apreiškimus: 1. Melkizedeko (Salemo išminčiaus) gyvenimą prie Abraomo, po jo prasidėjo monoteizmo įsitvirtinimas ir pasirengimas Jėzaus atėjimui. Monoteizmas iš karto neįsitvirtino, prireikė ir eilės pranašų papildomo indėlio. 2. Po to buvo kitas didis Apreiškimas – paties Jėzaus gyvenimas šiame pasaulyje. Ne šiaip sau Jėzus liepė neužrašinėti Jo mokymų, Jis norėjo, kad žmonės kreiptų dėmesį ne į Rašto raidę, o į gyvenimo būdą, kad žmonės (apaštalai) gyventų taip, kaip Jis… Skaityti daugiau »

> Letas hmmmui  2015-06-25 19:47

Dar protingesni žmonės protestuoja ne tik prieš homosaeksualų „santuokų” ir partnerysčių įteisinimą, bet prieš bet kokį genderizmo pasireiškimą, taigi tuo pačiu ir prieš bet kokią homoseksualizmo propagandą bei viešinimąsi, kurie yra genderizmo sudedamoji dalis.

Letui

JAV Aukščiausiasis teismas penktadienį pritarė tos pačios lyties santuokoms. Vienos lyties santuokos pripažintos teisėtomis visose JAV valstijose. Šis svarbus sprendimas yra vienas iš labiausiai lauktų per kelis dešimtmečius. Kaip skelbia BBC, nuspręsta, kad „santuoka yra konstituciškai teisėta visiems visose valstijose“. „Daugiau jokia sąjunga nėra tokia gili kaip santuoka“, – teigė teisėjas Anthony Kennedy. Kol kas neaišku, kaip greitai leidimai tuoktis bus išduoti valstijose, kur vienos lyties santuoka anksčiau buvo draudžiama. Šis sprendimas prie teismo pasitiktas garsiais plojimais. JAV prezidentas Barackas Obama pagyrė Aukščiausiojo Teismo sprendimą, įteisinantį gėjų santuokas, kaip dar vieną Baltųjų rūmų pergalę. Šiandien žengtas didžiulis žingsnis mūsų žygyje lygybės link. Gėjų ir lesbiečių poros dabar turi teisę tuoktis, kaip ir bet kurie kiti, – parašė B.Obama. „Šiandien žengtas… Skaityti daugiau »

Jota

Pralinksmini tu kartais, Vaidai :).

Beje, Letui po Sinica vėl įvariau rakštį.

Jota

24 d. 11.55 rašytos Vaido citatos iš „Apreiškimo” yra šiaip bendražmogiški etiniai pasvarstymai, kuriuos gali pripažinti tiek tikintis, tiek netikintis, užtai ir toks komentavimas – 20 pliusų ir tiek pat minusų. Čia panašiai kaip katalikų eitynės su kuo ten dėl klimato kaitos. Irgi nesąmonė. Bendražmogiškoji prigimtis nėra visiškai sugadinta, kaip tvirtina protestantai. Užtai iš pažiūros mes drauge su bedieviais galim kovoti už gerus dalykus. Na, taip atrodo iš pradžių. Bet pažvelgus, kaip sakoma, iš amžinybės pozicijų, atsiveria didžiausias absurdas tiek iš Vaido „apreiškimo” „gerųjų” citatų, tiek ir iš tų krikščionių su nekrikštais eitynių. Beje, Letas perspaudė, kaip visada nesuprasi, tyčia ar netyčia, – nemanau, kad protestantai tebelaiko popiežių antikristu, – jis jiems tiesiog paprastas demokratinių galių privalantis turėti vadovas, ne… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Žinai, Jota, kuo yra baisus dogmatizmas?
Jis yra baisus tuo, kad bando apriboti ir bailiams iš tikro apriboja Tiesos Dvasios veikimą, apriboja taip pat Dievo Tėvo veikimą, apriboja ir dvasinio pasaulio pastangas.
Ir visa tai yra tik dėl to, kad kažkada kažkoks žmogus suklydo…
Protestantai buvo visai ne į temą…

Jota Vaidui

O koks dogmatas tave labiausiai jaudina? 🙂

VaidasVDS

Daug dogmatų jaudina.
Bet jei paklausei su šypsena, tai paklausiu panašiai:
Kodėl katalikams įvestas celibatas, kuomet dogma (neva Dievo žodis) sako:
1 Tim 3 1 Toks yra tikras žodis: jei kas siekia vyskupauti, trokšta gero darbo. 2 O vyskupas[i1] turi būti nepeiktinas: tik kartą vedęs, blaivus, protingas, padorus, svetingas, gebąs mokyti; 3 ne girtuoklis, ne kivirčius, bet švelnus, nemėgstantis vaidytis, negodus, 4 geras savo namų šeimininkas, turintis klusnius ir tikrai dorus vaikus.
—-
Kodėl katalikai nesilaiko Dievo žodžio?

Jota Vaidui

Na va, ir nežinai celibato pagrindo. Celibatas nėra dogma, tačiau remiasi Pauliaus 1 Kor 32-33 žodžiais: „Nesusituokęs rūpinasi Viešpaties reikalais ir trokšta patikti Viešpačiui. O susituokęs rūpinasi šio pasaulio reikalais, stengiasi patikti žmonai ir yra pasidalijęs”. Kunigo mylimoji, sužadėtinė ir žmona yra Bažnyčia, glaustai kalbant. Iki XI a. kunigams buvo leidžiama tuoktis su „žemiškomis” moterimis.

Ir ne visas Šv. Raštas yra dogmatizuotas. Bet čia šiaip užsiminiau, neketinu leistis į rimtesnes diskusijas, kada nors vėliau, gerai? Mažiau jaudinkis 🙂

O pralinksminęs mane buvo tavo komentaras 25 d. apie „pasaulio vystymąsi tikru dvasiniu keliu”. Apie protestantus užsiminiau turėdama galvoj L.P. komentarą.

VaidasVDS

Jotai Na jo, vienur Dievo žodis, kitur nelabai Dievo žodis. Bet iš tiesų taip ir yra. Visa bėda yra tame, kad tas Paulius (Saulius) išreikšdavo tai savo asmeninį požiūrį, tai paprotinį požiūrį. Bet dieviško taip ir nesugebėjo išreikšti. O yra ir toks. —- Po to, kada Jėzus pakalbėjo apie vedybas ir skyrybas, vėliau tą vakarą jo apaštalai būdami su juo vieni paklausė daug papildomų klausimų, ir jo atsakymai į šiuos pasiteiravimus jų protą išvadavo iš daugelio klaidingų sampratų. Šito pasitarimo pabaigoje Jėzus tarė: „Vedybos yra garbingas dalykas ir jų turi norėti visi žmonės. Tas faktas, jog Žmogaus Sūnus savo žemiškąją misiją vykdo vienas, jokiu būdu neatspindi to, kokiu laipsniu vedybos yra pageidaujamos. Tai, kad man reikia dirbti šitokiu būdu, yra… Skaityti daugiau »

Jota Vaidui

Vėl suki ienas į savo pusę. Jei pasakysiu, kad dogmos yra Šv. Rašto tiesos, kurios aiškios visiems ir be autoritetingo Bažnyčios interpretavimo, ar dar turėsi pagrindo sakyti, kad „vienur Dievo žodis, kitur nelabai Dievo žodis”?

VaidasVDS

Aš nieko nesukioju į savo pusę, nes esu visiškai nesvarbus. Dievas ir Jo tikra Tiesa yra daug svarbesnė už mane, visas religijas, visas bažnyčias. Lygiai taip pat negalima sakyti, kad Šv. Rašto tiesos aiškios visiems. Štai, pavyzdžiui, niekada gyvenime nesutiksiu su šia neva tiesa iš Šv. Rašto: — Pr 6 VIEŠPATS matė, koks didelis buvo žmonių nedorumas žemėje ir kaip kiekvienas užmojis, sumanytas jų širdyse, linko visą laiką tik į pikta. 6 Ir VIEŠPATS gailėjosi sukūręs žmogų žemėje, ir jam gėlė širdį. 7 VIEŠPATS tarė: „Nušluosiu nuo žemės veido žmones, kuriuos sukūriau, – žmones drauge su gyvuliais, ropliais ir padangių paukščiais, – nes gailiuosi juos padaręs“ — Niekada neklystantis, visagalis, visaišmintis Dievas gailisi dėl savo „kūrybos”? Tai tiesioginis puolimas prieš… Skaityti daugiau »

Jota

O be reikalo nesutiksi. Žmogaus kalba sunkiai perteikia Dievo savybes, dažnai tenka griebtis vad. sužmoginimų, antropopatizmų. Ir apskritai daug yra dalykų, kurių mes Šv. Rašte nesuprantam arba suprantam labai sunkiai. Tarkim, netoliese kur nurodei Pr 6,2 minimi „Dievo sūnūs”. ?? Arba Įst 20,16-18: „…nepaliksi gyvo nė vieno, kas kvėpuoja. Sunaikinsi juos…” – toliau išvardijamos bent septynios kanaaniečių tautelės. Irgi atrodytų, be galo žiaurus Dievas. Bet sutik, mes neaprėpiame visumos. Todėl griebiamasi visokiausių pseudopapildinių, papildomų „apreiškimų”, taip apkvailinant Dievo darbą. Apskritai pasakyk tu man, kodėl aš turiu pasikliauti Urantija? O gal ji irgi iškraipyta? Kas ją apsaugos nuo iškraipymo? Naujas „Apreiškimas”? Juk tai absurdas. Tikrasis Dievo Apreiškimas pasibaigė sulig paskutinio apaštalo mirtimi. Daugiau jokių Apreiškimų nebus. Radau gerą šv. Kryžiaus Jono… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Tema eina į pabaigą.
Sakai,
o gal ji irgi iškraipyta? Atsakau. Pabandyk patikrinti. Aš iškraipymų dvasinėse temose neradau. Daug naujo ir niekur neskelbto bei visai negirdėto apie Rojaus Trejybę, Aš Esu, apie tai, kas yra Trejybės asmenys, apie Rojaus Salą, apie begalę dvasinių asmenybių, apie Supervisatas ir vietines visatas, apie mūsų istoriją (čia yra ir nedvasinių temų), religijų istoriją, ir galų gale apie tikrąjį Jėzaus gyvenimą ir tikrus Jo mokymus. Ir tai yra iš tiesų Apreiškimas.
Užkonservuoti Tiesą, ir dar dvasinę, va čia tai didžiausias absurdas. Ir visai nesvarbu, kokio neva šventumo žmogus tai pasakė ar užrašė, tai yra klaida…

Jota

Palauk, kas Tiesą užkonservuoja? Nesuprantu, apie kokio žmogaus kokią klaidą kalbi?

O siūlymas patikrinti, pats žinai, kad niekam tikęs.

VaidasVDS

Jota, kalbu apie šv. Kryžiaus Jono mintį. Pacituosiu tikrą Apreiškimą mūsų diskusijos tema: ” Sektantiškumas yra institucinės religijos liga, o dogmatiškumas yra dvasinės prigimties pavergimas. Nepalyginamai geriau turėti religiją be bažnyčios negu bažnyčią be religijos. Dvidešimtojo amžiaus religinė maišatis, pati savaime, nerodo dvasinio nuosmukio. Pakrikimas eina prieš augimą, o taip pat ir prieš sunaikinimą. Religijos suvisuomeninimas ir yra tikrasis tikslas. Grupinės religinės veiklos tikslas yra suteikti dramatinį pobūdį religijos ištikimybei; padidinti tiesos, grožio, ir gėrio pagundas; skatinti aukščiausiųjų vertybių potraukį; didinti nesavanaudiškos bičiulystės tarnystę; šlovinti šeimyninio gyvenimo potencialias galimybes; vystyti religinį švietimą; suteikti išmintingą patarimą ir dvasinį vadovavimą, ir skatinti grupinį garbinimą. Ir visos gyvos religijos skatina žmogiškąją draugystę, saugo moralę, puoselėja kaimyniškumo santykius, ir padeda skleisti savo atitinkamos amžinojo… Skaityti daugiau »

Jota

Nesiginčiju, neverta. Bet dar įdomu: pats ne kartą jaudinaisi, kad mes, nepažindami Urantijos, galim pražūti. O kas bus su tais, kurie gyveno prieš atsirandant Urantijai, t.y. turbūt iki XX a. vidurio? Milijardai žmonių pražuvo?

VaidasVDS

Tokia prasme, kokia parašei, lyg ir nesijaudinau. Atvirkščiai, rašiau, kad svarbiausia yra įtikėjimas į Dievą ir meilės skleidimas, nepaisant jokios oficialios religijos. Kaip yra dvasinėje tikrovėje dėl milijardų žuvimo, tai iš tiesų negaliu nieko tvirtinti. Bet pagal savo asmeninę nuomonę (susidarytą iš Apreiškimo) vis tik manau, kad milijardai žūsta dvasine prasme, nors ir norėčiau klysti. Šio klausimo nagrinėjimui esu paskyręs nemažai laiko. Labai daug kas gali suklaidinti ir pačioje Urantijos Knygoje, nes labai daug gana svarbios informacijos (kartais atrodančios ir nereikšminga) yra išmėtyta po visą Knygą, o ją surinkti ir apibendrinti yra tikrai gana sudėtinga. Todėl nelabai atidus šios Knygos skaitytojas gali pasakyti, kad išlikti yra labai paprasta, o labai konservatyvus galėtų pasakyti, kad be galo sudėtinga. Beje, yra žmonių,… Skaityti daugiau »

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top