Ronas De Santis: vaiko lytinių organų nupjovimas nėra sveikatos apsauga

laikmetis.lt

„Vaiko lytinių organų nupjovimas nėra sveikatos apsauga“, – savaitgalį dar kartą pabrėžė Floridos gubernatorius Ronas DeSantis, kraštutinių kairiųjų aktyvistams sielvartaujant dėl kai kurių Floridos įstatymų leidėjų priimtų veiksmų, kuriais siekiama apsaugoti vaikus nuo radikalios lyties ideologijos.

„Nupjauti vaikui genitalijas nėra sveikatos priežiūra – tai yra žalojimas. Mes tam priešinamės“, – sekmadienį sakė DeSantis, pasidalijęs penktadienio spaudos konferencijos ištrauka, kai minėjo paskutinę įstatymų leidybos sesijos dieną ir gyrė valstijos įstatymų leidėjų pasiekimus.

„Kai mes tam priešinamės“, – sakė DeSantisas, kol jį pertraukė plojimai, o po to tęsė. „Kai mes tam priešinamės, mes apsaugome šiuos vaikus“.

Gubernatorius išvardijo pavyzdžius asmenų, kurie, būdami nepilnamečiai, išgyveno lyties keitimą ir dabar sako, kad tai yra „didžiausias apgailestavimas jų gyvenime“.

„Jie jaučiasi taip, tarsi jais būtų manipuliuojama. Suprantu, kad yra gydytojų, kurie yra labai ideologiškai nusiteikę šiuo klausimu, bet faktas yra tas, kad žmonės daug ką išgyvena būdami paaugliai. Tokiose situacijose dažniausiai iš to išaugama“, – sakė jis, pažymėdamas, kad 80-90 proc. atvejų „išsisprendžia iki to laiko“.

„Švedija, kitos Europos šalys, kurios nuėjo šiuo keliu, jau tokią tvarką atšaukinėja. Jos pasakė, kad tai nėra gera medicininė praktika, todėl jos to nebedaro“, – tęsė jis, aiškindamas, kad dar prieš dešimt metų tai net nebūtų prieštaringai vertinama.

DeSantis išvardijo keletą veiksmų, kurių ėmėsi įstatymų leidėjai, siekdami apsaugoti nepilnamečius nuo tokio žalojimo.

„Įstatymų leidėjai uždraudė atlikti tokias operacijas kaip krūtų nupjovimas mergaitėms. Jie taip pat uždraudė šiuos nepilnamečius pumpuoti brendimą stabdančiais preparatais, – aiškino jis, įvardydamas šiuos veiksmus kaip „tinkamus apsauginius barjerus“.

Tai toli gražu ne pirmas kartas, kai DeSantisas pasisakė prieš radikalios lyties ideologijos primetinėjimą vaikams, atsakydamas prezidentui J. Bidenui po to, kai 80-metis vyriausiasis vadas sukritikavo Saulės valstiją už vaikų apsaugą nuo šios ideologijos.

„Tai, kas vyksta Floridoje, yra, kaip pasakytų mano mama, artima nuodėmei. Tiesiog siaubinga, ką jie daro“, – sakė J. Bidenas per pasirodymą laidoje „The Daily Show“, iš esmės leisdamas suprasti, kad saugoti vaikus nuo lyties keitimo operacijų yra „žiauru“.

„Draudimas žaloti nepilnamečius nėra nuodėmingas. Nepriimtina, kad federalinė vyriausybė įpareigotų leisti vaikams atlikti tokias procedūras kaip lyties keitimo operacijos“, – atsakė DeSantis.

Šaltinis: Breitbart

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top