Rugpjūčio 17-ąją S. Daukanto aikštėje paminėta Garliavoje valdžios paminta Konstitucija (foto ir video reportažas)

Lietuvos Konstituciją branginantys laisvieji menininkai ir piliečiai tradicine meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“ jau 27-ąjį kartą paminėjo smurtu ir melu Garliavoje 2012-ųjų gegužės 17-ąją pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakė prieš dabartinę valdžios savivalę, prieš nesibaigiančius politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

Nuotraukos – Aurelijos Babenskienės ir Leono Merkevičiaus, video reportažo autorė – Aušra Gabalytė..

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
gudi giria

LIETUVA VISTIEK BUS LAISVA IR BURKITES PRIE ROLANDO PAULAUSKO VIENMINCIU……………

Didžiulė Pagarba

Telaimina Dievas Jus, kurie trokšta TIESOS.

liepa

Zmomes laisvi dvasia pasiaukojimu patriotizmu yra kelrodis tautai

nuomonė

Kai pamatau aikštėje D.Kuolį,tai net akyse prašviesėja….Kai pamatau aikštėje tiek mažai drąsiečių, tai net akyse aptemsta…. Ar jau jums,kovotojams dėl mergaitės, Tiesos nereikia? Kur aikštėje seneliai,kur tetos, plati giminė, draugai?Kas užgožia ir šį šventą žodį?Ar,anksčiau nesutarusiems, dabar sunku vieni kitiems paduoti rankas ir eiti viena kryptimi?Ar geriau ,kad priešas, pasinaudodamas jūsų nevienybe nugramzdintų jus į melo balos dugną? Keiskitės ir keiskit savo „aš”.Ką gali profesorius ,negali kirpėja….

pagarba

Pagarba ir padeka visiems,kurie ateinate,nepamirstate sio siaubingiausio LIETUVOS istorijoje nusikaltimo,ivykdyto pries bejegi,apsiginti nepajegusi vaikeli,kai pries ji atimant, buvo ziauriausiai nukankintas ,bandes apginti dukra,Tevas Drasius Kedys,o Dukra isplesta tik ikalciu paslepimo tikslu ir sunaikinta.Todel samoningas pilietis nematyti,negirdeti ir tyleti negali !

ugnis

Drąsūs ir garbingižmonės, šlovė jiems, primenantiems valdžiažmogiams tiesą ir padarytus nusikaltimus, kuri bado akis.Tiesa ir teisingumas nugalės, sveikatos sesei Nijolei

tiesa tokia

Vargšai.

Skorpė

VAGŠAI – tie kas nešė rėkiančią mergaitę… Vargšai – tie kas teisia UŽSTOJUSIUS VAIKĄ ir atlikusius pilietinę pareigą… Vargšai – tie kas po šiai dienai SLEPIA , ar mergaitės GYVOS , ar SVEIKOS….. VARGŠAI, nes priešaky su tatos numilėtine prezidentūroje – jie visi yra sielos UBAGAI…

Tikiu

kad ateis diena ,kai TIESA apie Garliavos tragediją bus padėta ant Stalo.
Ačiū budintiems Tiesoje.

Ne Skorpe

Vargšai Jūs. Nes nesveikas domėjimasis svetimais vaikais-tai jau liga. Vargšai, nes sergate.

zoo

Kodėl čia dalyvauja kuiliai yra suprantama. Bet koks tikslas tų „žibučių”. Kuiliams reikalingi vaikai, o matyt „žibutėm” – kuiliai. Teisingai?

SOS pasauliui !

Tik visiskas zombis ir idiotas gali netiketi Deimantes Kedytes pasakojimais ir piesiniais,kur aiskiausiai irodyta pedofilija,del to ir buvo sadistiskai nuzudytas Drasius ir brutaliausia jega isplestas vaikas,teismui net neipusejus,kuo greiciau,kad tik sunaikint irodymus ir nugalabyti nekalta vaika.Tad butina kreiptis i pasauli SOS,kaip pas mus,Lietuvoj sutryptos Vaiko ir Zmogaus teises,vaikas paverstas daiktu,kuri galima metyt,tyciotis ir zudyti.

Lietuvos šviesuomenė,

Lietuvos elitas.Garbė jiems.

Nėra žavesnės šiuo metu už

Nijolę Sadūnaitę.Savo laiku negalėjai nesižavėti Meile Lukšiene.

mociute

tai ,berods,ilgiausiai besitesianti lietuvoje AKCIJA UZ VAIKO IR ZMOGAUS TEISES LIETUVOJE.ir si akcija tikrai bus pastebeta ir ivertinta teisingai .”nebuvo” lietuvoje pedofilijos,nebuvo czv kalejimo,uzsimerkim,kad ne komunistai ir kgbistai valdzioje…IR ISLYS TADA „TEISINGIEJI” KAIP BALTIJOS KELIO AR SAUSIO 13 ATVEJU, KURIE SEDI DABAR PO KRUMAIS, BET ATEIS RASKYTI VAISIU.kaip pseudopatriotu sibiro tremtiniu giminaiciu minios -NEBUVO TIEK SIBIRO TREMTINIU KIEK DABAR „NUKENTEJUSIU”.o tikra, neparsidavusi TIK DIDZIAI GERBIAMA SADUNAITE -TIKRAI NE VISOMS JOS MINTIMS PRITARIU, BET TIK JOS LIUDIJIMU TIKECIAU, KAD DEIMANTELE GYVA IR PROTISKAI SVEIKA

pagarba akcijos dalyviams

pritarimas ir palaikymas. Nepamirsim, nesitrauksim.

joo

Taip suspaude sirdi….

Justina

Tai – nepamirstama… Pagarba visiems, kurie randa laiko, kuriuos sirdis kviecia ateiti cia ir drauge laukti tebeslepiamos Tiesos.

tie-sos

begalinis Tikėjimas jungia mus – Tiesai pavyks išvysti dienos šviesą…

tie-sos

mūsų šauksmas „tiesos”, jei susirinktumėme visi norintieji, sudrebintų baltuosius rūmus.

yum

tense monetary tandem money consumers how to check credit score sensitive recent selling

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top